Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Майнц 05 няма равенство от 21 мача

Дармщат 98 като домакин 7 равенства от 10 мача

Мерида АД като домакин 8 равенства от 12 мача

Лацио като домакин няма загуба от 12 мача

Интер като гост няма загуба от 11 мача

Арецо като гост 9 равенства от 12 мача

Пистоезе като домакин 8 равенства от 12 мача

Судтирол като домакин няма равенство от 12 мача

Сикула Леонцио като гост няма победа от 12 мача

Ренде 1968 като гост няма победа от 12 мача

Сент Етиен като гост няма равенство от 12 мача

Фламуртари няма победа от 21 мача

Ордино като домакин 19 получени гола в 7 мача - 2.71 на мач

Локерен като домакин 4 загуби от 5 мача

Спартак Варна само 5 вкарани гола в 17 мача - 0.29 на мач

Аполон Смирни като гост само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Макаби Тел Авив няма загуба от 23 мача

Докса Катокопия като домакин няма победа от 9 мача

Дукагини Клина само 6 вкарани гола в 17 мача - 0.35 на мач

Порто 16 победи от 20 мача

Авеш няма равенство от 20 мача

Аякс като домакин 37 вкарани гола в 11 мача - 3.36 на мач

Динамо Загреб 17 победи от 21 мача

Славия Прага само 4 получени гола в 20 мача - 0.20 на мач

Лугано като домакин само 4 вкарани гола в 10 мача - 0.40 на мач

Селтик 23 победи от 26 мача

Санта Текла няма победа от 6 мача

Индепендиенте Сан Висенте само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Бояка Чико само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Лимон 7 загуби от 8 мача

Генерал Диаз само загуби от 4 мача

УС Татауин като домакин 5 загуби от 6 мача

Анкета

Kой ще излезе краен победител от 1/8-финала в ШЛ между Манчестър Сити и Реал Мадрид?

ТВ програма
Nova Sport
Берое - Етър Велико Търново 12:00 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Еспаньол
13:00 на живо
MAX Sport 3
Удинезе - Верона
13:30 на живо
Diema Sport
Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив 14:30 на живо
Sport  Plus HD
Леганес - Бетис
15:00 на живо
MAX Sport 2
Аякс - Ваалвийк
15:30 на живо
Diema Sport 2
Астън Вила - Тотнъм
16:00 на живо
MAX Sport 3
Ювентус - Бреша
16:00 на живо
Ring.BG
Лион - Страсбург
16:00 на живо
EuroSport 2
Кьолн - Байерн Мюнхен
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Ейбар - Реал Сосиедад
17:00 на живо
Diema Sport
Дунав Русе - Черно море
17:00 на живо
MAX Sport 2
Цволе - Фейенорд
17:45 на живо
Ring.BG
Реймс - Рен
18:00 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Нюкасъл
18:30 на живо
EuroSport 2
Майнц 05 - Шалке 04
19:00 на живо
MAX Sport 3
Каляри - Наполи
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Осасуна
19:30 на живо
MAX Sport 3
Лацио - Интер
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Селта Виго
22:00 на живо
Ring.BG
Лил - Олимпик Марсилия
22:00 на живо
MAX Sport 3
Сасуоло - Парма
00:00 на запис

Мачове за неделя, 16 февруари, 2020 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Астън Вила - Тотнъм 2 - 3 4.11 3.80 1.87
18:30 Арсенал - Нюкасъл 4 - 0 1.43 4.56 8.00
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Кьолн - Байерн Мюнхен 1 - 4 9.29 6.26 1.28
19:00 Майнц 05 - Шалке 04 0 - 0 2.74 3.41 2.54
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Дармщат 98 - Зандхаузен 1 - 0 2.44 3.15 2.98
14:30 Ерцгебирге Ауе - Холщайн Кил 1 - 2 3.11 3.29 2.28
14:30 Карлсруе - Оснабрюк 1 - 1 2.42 3.27 2.87
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Цвикау - Дуисбург 1 - 0 3.07 3.43 2.14
15:00 Валдхоф Манхайм - Карл Цайс Йена 1 - 1 1.60 3.94 4.82
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Севиля - Еспаньол 2 - 2 1.54 4.01 6.71
15:00 Леганес - Бетис 0 - 0 2.48 3.14 3.03
17:00 Ейбар - Реал Сосиедад отл. 2.81 3.30 2.57
19:30 Атлетик Билбао - Осасуна 0 - 1 1.84 3.35 4.82
22:00 Реал Мадрид - Селта Виго 2 - 2 1.25 6.10 11.85
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Мирандес - Албасете 1 - 1 2.22 3.03 3.53
13:00 Фуенлабрада - Луго 0 - 1 1.63 3.46 5.82
17:00 Кадис - Малага 0 - 1 1.93 2.95 4.74
19:15 Понферадина - Естремадура 0 - 0 1.90 3.07 4.75
19:15 Расинг Сантандер - Спортинг Хихон 0 - 2 3.19 2.72 2.62
21:30 Тенерифе - Райо Валекано 0 - 0 2.24 2.85 3.74
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Интернасионал де Мадрид - Спортинг Хихон Б 1 - 1 2.14 3.21 3.13
13:00 Корухо - Атлетико Балеарес 1 - 1 2.55 2.91 2.74
13:00 Пеня Депортива - Мелия 2 - 1 1.99 3.21 3.50
13:00 Райо Махадаонда - Реал Мадрид Кастиля 2 - 2 1.99 3.07 3.70
13:00 Расинг Ферол - Ибиса 1 - 0 2.63 3.03 2.56
14:00 Лас Палмас Атлетико - Хетафе Б 0 - 1 2.19 2.98 3.25
18:00 Лангрео - Селта Виго Б 2 - 1 2.34 3.12 2.82
18:00 Марино де Луанко - Лас Росас 0 - 0 2.27 2.97 3.10
18:00 Понтеведра - Реал Овиедо Б 0 - 1 1.65 3.62 4.62
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Алавес Б - Лейоа 0 - 0 2.13 3.09 3.25
17:30 Туделано - УД Логронес 0 - 1 3.29 3.03 2.15
18:00 Калахора - Гихуело 1 - 2 2.32 2.95 3.03
18:00 Саламанка КФ УДС - Бургос 0 - 1 2.80 2.97 2.47
18:00 Харо Депортиво - Исара 3 - 1 2.17 3.03 3.25
18:30 Културал Леонеса - Унионистас де Саламанка 1 - 0 1.42 3.93 7.09
19:30 Реал Сосиедад Б - Баракалдо 2 - 4 1.53 3.61 5.83
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Леванте - Барселона Б 1 - 2 2.41 2.88 2.96
13:00 Виляреал Б - ФК Андора 2 - 1 1.90 3.05 4.06
13:00 Еспаньол Б - Валенсия Местая 0 - 0 1.77 3.25 4.47
13:00 Ехеа - Корнеля 0 - 1 2.44 2.92 2.89
13:00 Прат - Ебро 0 - 0 2.11 3.03 3.41
13:00 Химнастик де Тарагона - Лейда Еспортиу 1 - 1 2.40 2.84 3.00
18:00 Бадалона - Кастейон 1 - 1 2.62 2.70 2.89
18:00 Еркулес - Лагостера 0 - 0 1.83 3.10 4.34
18:00 Олот - Ла Нусия 4 - 0 2.14 2.83 3.58
18:00 Сабадел - Ориуела 2 - 1 1.57 3.36 5.97
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:45 Алхесирас - Кадис Б 1 - 1 2.32 2.75 3.29
13:00 УКАМ Мурсия - Вилярубия 0 - 0 1.85 3.02 4.37
18:00 Виляробледо - Реал Мурсия 0 - 0 2.68 2.89 2.64
18:00 Дон Бенито - Рекреативо де Уелва 2 - 1 2.63 2.86 2.65
18:00 Картахена - Линенсе 3 - 2 1.78 3.11 4.60
18:00 Кордоба - Севиля Атлетико 2 - 1 1.97 3.07 3.79
18:00 Мерида АД - Рекреативо Гранада 1 - 1 2.37 2.83 3.09
18:00 Сан Фернандо - Бадахос 2 - 1 2.31 2.90 3.11
18:00 Талавера де ла Рейна - Йеклано Депортиво 0 - 0 2.38 2.90 2.96
18:30 Атлетико Санлукеньо - Марбеля 1 - 2 3.15 2.71 2.41
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Удинезе - Верона 0 - 0 2.43 3.21 2.98
16:00 Сампдория - Фиорентина 1 - 5 2.76 3.07 2.71
16:00 Сасуоло - Парма 0 - 1 1.90 3.63 3.94
16:00 Ювентус - Бреша 2 - 0 1.18 7.20 15.23
19:00 Каляри - Наполи 0 - 1 3.75 3.56 1.96
21:45 Лацио - Интер 2 - 1 2.36 3.37 2.99
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Кремонезе - Трапани 5 - 0 2.10 2.95 3.94
16:00 Фрозиноне - Перуджа 1 - 0 1.93 3.14 4.31
22:00 Емполи - Пиза 2 - 1 1.73 3.46 4.89
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Аурора Про Патрия - Арецо 0 - 1 2.38 2.85 3.03
16:00 Комо - Олбия 0 - 1 1.75 3.29 4.31
16:00 Монца 1912 - Ювентус Б 1 - 2 1.39 4.05 7.25
18:30 Албинолефе - Новара 1 - 0 2.17 2.93 3.30
18:30 Алесандрия - Леко 2 - 1 1.54 3.55 5.89
18:30 Перджолетезе - Про Верчели 2 - 1 2.83 2.82 2.53
18:30 Пистоезе - Сиена 1 - 1 2.87 2.77 2.52
18:30 Понтедера - Джиана Ерминио 0 - 2 1.43 3.93 6.71
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Имолезе - Чезена 1 - 4 2.75 2.82 2.62
16:00 Карпи - Пиаченца 3 - 0 2.04 2.97 3.58
16:00 Падуа - Фермана 0 - 1 1.73 3.28 4.59
16:00 Судтирол - Алма Ювентус Фано 2 - 0 1.45 3.78 6.60
16:00 Триестина - Вис Пезаро 1898 4 - 0 1.81 3.20 4.13
16:00 ФералпиСало - Губио 3 - 3 1.70 3.30 4.73
18:30 Виченца Виртус - Виртус Верона 0 - 0 1.41 3.81 7.43
18:30 Самбенедетезе - Равена 1 - 2 1.70 3.28 4.64
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Вибонезе - Витербезе 3 - 2 2.08 3.06 3.37
16:00 Бишелие 1913 - Сикула Леонцио 0 - 1 2.48 2.85 2.82
16:00 Катанзаро - Казертана 1 - 1 1.81 3.36 3.96
16:00 Катания - Реджина 0 - 0 2.90 3.02 2.34
18:30 Авелино - Кавезе 1919 0 - 0 2.16 2.99 3.29
18:30 Бари - Пичерно 3 - 0 1.32 4.38 8.51
18:30 Паганезе - Риети 3 - 1 1.61 3.66 4.81
18:30 Потенца - Ренде 1968 2 - 2 1.35 4.22 7.59
18:30 Тернана - Виртус Франкавила 0 - 2 1.73 3.34 4.44
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Лион - Страсбург 1 - 1 1.69 3.57 5.36
18:00 Брест - Сент Етиен 3 - 2 2.86 3.19 2.53
18:00 Реймс - Рен 1 - 0 2.78 2.78 2.97
22:00 Лил - Олимпик Марсилия 1 - 2 2.15 3.09 3.71
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Санкт Пьолтен - Адмира Вакер Мьодлинг 2 - 2 2.13 3.41 3.23
15:30 Щурм Грац - Матерсбург 1 - 2 1.58 4.18 5.10
18:00 Рапид Виена - ВШГ Сваровски Тирол 2 - 0 1.23 6.33 10.21
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Сабаил Баку - Габала 3 - 1 2.97 3.06 2.23
17:00 Нефтчи Баку - Кешля 3 - 1 1.62 3.43 4.94
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Билис Балш - Кукеси 1 - 1 - - -
15:00 Лачи - Партизани Тирана 1 - 3 2.27 2.88 3.09
15:00 Луфтетари - Фламуртари 0 - 1 - - -
18:00 Теута - Влазня 3 - 1 2.02 2.88 3.72
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Енгордани - Сант Жулия 0 - 1 2.78 3.17 2.31
15:00 Ордино - УЕ Санта Колома 0 - 2 - - -
17:00 ФК Санта Колома - Атлетик Клуб Ескалдес 5 - 0 - - -
19:00 Интер Клуб Ескалдес - Карой 2 - 0 1.20 5.90 9.53
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Роял Антверпен - Шарлероа 1 - 1 1.99 3.45 3.69
19:00 Генк - Стандарт Лиеж 1 - 3 2.40 3.43 2.81
21:00 Зулте Варегем - Роял Ексел Мускрон 1 - 2 1.77 3.89 4.18
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Локерен - Виртон 0 - 2 4.16 3.62 1.76
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:00 Берое - Етър Велико Търново 2 - 0 1.48 3.90 5.98
14:30 Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив 0 - 0 2.74 3.19 2.43
17:00 Дунав Русе - Черно море 0 - 2 5.05 3.70 1.58
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:00 Кариана Ерден - Поморие 3 - 0 - - -
14:00 Лудогорец Разград II - Локомотив София 2 - 1 3.60 3.87 1.87
14:00 Хебър Пазарджик - Спартак Варна 3 - 0 1.25 5.73 8.76
14:00 Черноморец Балчик - Локомотив Горна Оряховица 2 - 0 2.45 3.53 2.48
15:00 Литекс Ловеч - Струмска Слава Радомир 0 - 2 1.18 5.78 12.31
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Панатинайкос - Панайтоликос 3 - 1 1.30 4.77 11.06
17:15 Волос - Астерас Триполис 0 - 1 2.70 3.12 2.64
17:15 Ксанти - Ламия 0 - 0 2.13 2.98 3.80
19:30 Арис Солун - АЕК Атина 0 - 1 2.50 2.92 3.04
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
15:00 Докса Драма - Платаниас 1 - 0 2.12 3.00 3.25
15:00 ПАЕ Ханя - Караискакис Арта 5 - 1 1.80 3.20 4.02
17:00 Пас Янина - Аполон Смирни 5 - 1 2.22 3.01 3.00
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ники Волос - Диагорас Родос 2 - 1 2.00 3.15 3.46
14:00 Ялисос 1948 - Олимпиакос Волос 4 - 0 2.16 3.19 3.05
15:00 Еноси ПД Аспропиргос - Теспротос Игуменица 1 - 2 1.72 3.35 4.24
15:00 Йоникос - Егалео 3 - 0 1.49 3.64 5.96
15:00 Кавала - Йерапетра 0 - 0 1.78 3.21 4.14
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Сьондерийске - Хобро 3 - 1 1.91 3.37 4.04
15:00 Нордселанд - Хорсенс отл. 1.60 4.08 5.15
15:00 Силкеборг - Олборг 0 - 2 4.38 3.66 1.77
17:00 Орхус - Рандерс отл. 1.92 3.46 3.92
19:00 Одензе - Брьондби 0 - 2 2.35 3.37 2.95
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Секция Нес Циона - Апоел Раанана 3 - 0 2.84 3.00 2.39
20:15 Макаби Тел Авив - Ирони Кирят Шмона 3 - 0 1.17 5.76 13.24
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Валур Рейкявик - Вестри 5 - 0 1.11 7.62 13.91
16:00 Вестманаейяр - Викингур Олафсвик 5 - 0 1.69 3.83 3.97
17:00 Магни Гренивик - Викингур Рейкявик 0 - 5 15.11 8.88 1.08
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 АЕЛ Лимасол - Омония Никозия 1 - 1 3.13 3.03 2.20
17:00 Анортозис - Неа Саламина 3 - 2 1.40 4.02 6.42
17:00 Докса Катокопия - АЕК Ларнака 0 - 1 4.45 3.51 1.66
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Дрита Гниляне - Гниляне 2 - 0 - - -
14:00 Дукагини Клина - Лапи Подуево 0 - 0 - - -
14:00 Фламуртари Прищина - Трепча 89 Митровица 4 - 3 - - -
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Блу Бойс Мюхленбах - Расинг ФК Унион 2 - 2 2.78 3.35 2.29
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Балзан - Гзира Юнайтед 1 - 3 3.06 3.53 1.99
17:00 Валета - Биркиркара 1 - 4 1.74 3.45 4.05
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Ягиелония Бялисток - Корона Келце 0 - 0 1.71 3.56 4.67
16:00 Заглембие Любин - Висла Краков 0 - 1 1.99 3.44 3.62
18:30 Краковия Краков - Лех Познан 2 - 1 2.30 3.07 3.19
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Боавища - Белененсеш 1 - 2 1.89 3.19 4.44
17:00 Маритимо - Пасош Ферейра 3 - 0 2.29 3.01 3.33
19:30 Витория Гимараеш - Порто 1 - 2 3.38 3.33 2.15
22:00 Фамаликао - Авеш 1 - 1 1.50 4.13 6.24
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Каза Пиа - Порто Б 1 - 3 3.25 3.35 2.04
17:00 Бенфика Б - Кова Да Пиедаде 2 - 0 1.94 3.29 3.68
17:00 Спортинг Ковиля - Академико Визеу 0 - 1 2.10 3.07 3.42
19:15 Фарензе - Оливейрензе 3 - 1 1.78 3.28 4.45
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:00 Сепси Сфънту Георге - Ботошани 0 - 1 3.01 3.06 2.41
20:00 Динамо Букурещ - ФК ФКСБ 2 - 1 3.90 3.51 1.87
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Виртус - Фолгоре Фалциано 1 - 2 - - -
16:00 Кайлунго - Мурата 1 - 1 - - -
16:00 Либертас - Тре Фиори 1 - 4 - - -
16:00 Тре Пене - Ла Фиорита 1 - 1 - - -
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Академия Пандев - Шкендия 79 Тетово 1 - 2 2.83 3.06 2.33
15:00 Ренова Джепчище - Силекс Кратово 0 - 1 2.30 3.01 2.98
15:00 Струга Трим-Лум - Работнички Скопие 0 - 1 2.06 3.09 3.43
15:00 Шкупи Скопие - Борец Велес 2 - 0 1.36 4.22 7.70
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Жилина - Злате Моравце 3 - 0 1.44 4.18 5.94
16:00 ДАК Дунайска Стреда - Сеница 0 - 0 1.19 5.93 12.16
16:00 Спартак Търнава - Слован Братислава 0 - 0 4.44 3.67 1.65
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Партизан Белград - Радник Сурдулица 3 - 0 1.09 7.98 15.42
17:00 Спартак Суботица - Раднички Ниш 1 - 1 2.97 3.28 2.13
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Аланияспор - Генчлербирлиги 0 - 1 1.48 4.24 6.19
15:00 Трабзонспор - Сивасспор 2 - 1 1.79 3.70 4.16
18:00 Галатасарай - Йени Малатияспор 1 - 0 1.45 4.41 6.49
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кечиоренгуджу - Алтай Измир 2 - 0 2.29 3.09 2.99
15:30 Бурсаспор - Адана Демирспор 2 - 1 2.49 3.12 2.68
15:30 Фатих Карагюмрук - Гиресунспор 2 - 1 2.22 3.04 3.17
18:00 Балъкесирспор - Истанбулспор 0 - 5 3.45 3.15 2.06
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Витес - Хееренвеен 4 - 2 2.05 3.55 3.45
15:30 Аякс - Ваалвийк 3 - 0 1.04 14.27 36.29
15:30 Спарта Ротердам - Грьонинген 1 - 2 2.52 3.25 2.80
17:45 Вилем II - Утрехт 1 - 1 2.58 3.49 2.59
17:45 Цволе - Фейенорд 3 - 4 3.61 3.83 1.91
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 МВВ Маастрихт - Го Ахед Игълс 3 - 0 3.39 3.56 1.97
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Осиек - Динамо Загреб 1 - 0 3.88 3.30 1.92
18:30 ХНК Горица - Риека 0 - 0 3.03 3.26 2.24
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Опава - Виктория Пилзен 0 - 3 5.90 3.92 1.53
18:00 Бохемианс 1905 Прага - Славия Прага 1 - 0 11.50 4.80 1.28
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Лугано - Йънг Бойс 2 - 1 4.30 3.67 1.77
17:00 Люцерн - Санкт Гален 1 - 0 3.22 3.52 2.10
17:00 Сервет - Цюрих 4 - 1 1.69 3.88 4.50
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вадуц - Киасо 0 - 0 1.47 4.38 5.45
16:00 Винтертур - Лозана-Уши 1 - 0 2.27 3.40 2.80
16:00 Лозана Спорт - Аарау 1 - 0 1.38 4.55 6.72
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Абърдийн - Селтик 1 - 2 7.61 4.42 1.41
17:00 Рейнджърс - Ливингстън 1 - 0 1.22 6.25 11.91
18:30 Килмарнък - Хибърниън 1 - 2 2.32 3.31 2.99
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:00 Уестърн Юнайтед - Бризбейн Роар 0 - 1 2.56 3.50 2.54
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:40 Атлетико Тукуман - Архентинос Хуниорс 0 - 2 2.37 2.99 3.12
00:40 Росарио Сентрал - Химнасия Ла Плата 1 - 0 2.04 3.12 3.78
02:50 Талерес Кордоба - Сан Лоренцо де Алмагро 1 - 0 2.00 3.21 3.85
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
01:00 Феро Карил Оесте - Индепендиенте Ривадавия 1 - 0 1.91 3.18 3.78
02:00 Алварадо Мар дел Плата - Баракас Сентрал 2 - 0 - - -
02:30 Атлетико Митре - Атланта Буенос Айрес 0 - 1 2.51 3.23 2.67
22:00 Гилермо Браун - Депортиво Морон 1 - 2 2.46 2.67 3.11
22:30 Нуева Чикаго - Темперлей 1 - 1 2.44 2.82 2.95
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
01:35 Тигре Виктория - Атлетико Рафаела 2 - 0 2.06 3.10 3.43
22:00 Вия Далмине - Сан Мартин Тукуман 1 - 2 2.97 2.95 2.34
22:30 Химнасия Мендоса - Клуб Алмагро 1 - 0 1.75 3.12 4.51
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Реал Потоси - Хорхе Вилстерман 4 - 1 3.20 3.55 1.94
21:00 Реал Санта Крус - Ориенте Петролеро 1 - 5 2.72 3.67 2.13
23:15 Дъ Стронгест Ла Пас - Атлетико Палмафлор 1 - 0 1.12 7.30 12.93
Бразилия - Суперкупа Бразилия - Суперкупа Рез. 1 X 2
16:00 Фламенго RJ - Атлетико PR 3 - 0 1.45 4.08 6.32
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:00 Конфианка SE - Ривър PI 2 - 0 1.73 3.55 4.13
23:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Ботафого PB 0 - 1 2.49 3.01 2.72
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Замора Баринас - Арагуа Маракай 1 - 0 - - -
17:00 Каракас - Сулия 4 - 0 1.44 4.01 6.15
21:30 Карабобо Валенсия - Монагас Матурин 0 - 0 2.02 3.18 3.38
23:00 Депортиво Тачира - Метрополитанос 2 - 1 1.58 3.65 5.03
23:00 Португеза Акаригуа - Естудиантес де Мерида 0 - 0 1.85 3.17 4.04
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Комуникасионес - Депортиво Михко 1 - 0 1.35 4.51 7.24
03:00 Кобан Империал - Сикинала 1 - 0 1.42 4.17 5.97
19:30 Антигуа ГФК - Мунисипал 1 - 1 1.89 3.17 3.72
22:30 Гуастатоя - Кселаху 0 - 0 1.50 3.72 5.55
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
14:00 Вади Дегла - Маср Кайро 1 - 2 1.94 3.01 3.90
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Макара Амбато - Универсидад Католика Кито 1 - 1 2.11 3.27 3.16
20:00 Ел Национал Кито - ЛДУ Портовиехо 2 - 1 1.54 3.74 5.34
22:15 Гуаякил Сити - Олмедо Риобамба 4 - 1 2.14 3.39 2.94
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Санта Текла - Чалатенанго 2 - 1 1.83 3.45 3.74
23:15 Индепендиенте Сан Висенте - Сонсонате 1 - 1 2.40 3.10 2.72
23:15 Мунисипал Лименьо - Исидро Метапан 0 - 1 2.13 3.17 3.11
23:15 ФАС Санта Ана - Хокоро 2 - 1 1.48 3.91 5.59
23:30 Онсе Депортиво де Ауачапан - Алианса Сан Салвадор 0 - 0 2.98 3.30 2.14
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Пенджаб - Реал Кашмир 1 - 0 2.40 2.99 2.74
10:30 ТРАУ Имфал - Ченай Сити 0 - 0 2.33 2.99 2.91
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 АТК Калкута - Ченайин 1 - 3 1.89 3.37 3.68
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:10 Мильонариос Богота - Бояка Чико 2 - 1 1.60 3.49 5.57
03:15 Атлетико Насионал - Депортиво Кали 2 - 2 1.74 3.36 4.54
21:00 Патриотас Бояка - Санта Фе Богота 0 - 2 2.61 2.92 2.70
23:05 Енвигадо - Атлетико Букараманга 4 - 0 2.08 3.00 3.54
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Ередиано - Сан Карлос 3 - 3 1.67 3.80 4.30
19:00 Картахинес - Лимон 1 - 0 1.53 3.96 5.13
19:00 Универсидад де Коста Рика - Перес Селедон 2 - 0 2.05 3.41 3.11
23:00 Мунисипал Гресия - Депортиво Саприса 0 - 3 - - -
23:00 Хикарал - Гуадалупе 0 - 0 1.71 3.63 4.08
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Хемис Земамра - Юсуфиа Берешид 3 - 2 1.83 3.05 4.31
20:00 ФАР Рабат - Могреб Тетуан 2 - 1 2.02 2.82 3.93
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Толука - Пумас УНАМ Мексико 2 - 3 2.34 3.24 2.88
01:00 Пачука - Пуебла 1 - 0 1.55 4.00 5.33
03:00 Америка Мексико - Атлас Гуадалахара 2 - 0 1.52 4.03 5.80
03:06 Монтерей - Хуарес 1 - 1 1.40 4.40 7.14
05:00 Чивас Гуадалахара - Крус Асул 1 - 2 2.51 3.14 2.69
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Алебрихес де Оахака 1 - 0 2.43 3.00 2.80
03:00 Селая - Минерос де Сакатекас 0 - 1 2.97 3.03 2.30
05:00 Дорадос де Синалоа - Симаронес де Сонора 1 - 1 2.46 2.92 2.83
20:00 Леонес Негрос УдеГ - Венадос 2 - 0 1.71 3.42 4.38
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Окланд Сити - Кентърбъри Юнайтед 5 - 1 1.09 7.74 13.68
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Серо Портеньо - Гуайреня 2 - 2 1.48 4.08 5.61
02:30 Насионал Асунсион - Гуарани Асунсион 1 - 2 2.58 3.21 2.53
23:00 Сол де Америка - Генерал Диаз 3 - 1 1.97 3.31 3.38
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Алианса Лима - Атлетико Грау 1 - 0 1.33 4.60 7.63
18:00 Универсидад Сан Мартин - Алианса Универсидад 1 - 2 2.04 3.22 3.31
22:30 Мелгар Арекипа - Спортинг Кристал 1 - 0 1.84 3.42 3.79
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Полис Теро - Бурирам Юнайтед 1 - 0 5.81 4.38 1.41
13:00 Ратчабури - Трат 2 - 0 1.73 3.76 3.79
14:00 Чонбури - Районг 2 - 0 1.35 4.65 6.03
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Кайруан - Бен Гердан 0 - 1 2.54 2.99 2.67
15:00 Клуб Африкан Тунис - Хамам-Лиф 0 - 0 1.25 4.61 11.08
15:00 УС Татауин - Солиман 1 - 0 2.44 2.93 2.86
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Монтевидео Уондърърс - Дефенсор Спортинг 0 - 0 2.32 3.43 2.64
22:00 Ривър Плейт Монтевидео - Феникс Монтевидео 2 - 2 2.15 3.33 2.96
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Мотагуа Тегусигалпа - Реал Еспаня 1 - 0 1.66 3.54 4.28
03:15 Вида Ла Сейба - Олимпия Тегусигалпа 1 - 3 2.81 3.18 2.26
23:00 Маратон Сан Педро - Платенсе 5 - 2 1.36 4.44 6.26
23:00 Реал де Минас - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 1 - 0 2.40 3.26 2.56
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:30 Депортес Икике - Антофагаста 0 - 4 2.88 3.29 2.32
17:00 Кобресал Ел Салвадор - Евертън Виня дел Мар 1 - 1 2.13 3.32 3.11
23:00 Коло-Коло Сантяго - Универсидад Католика 0 - 2 2.58 3.34 2.54
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блек Леопардс - Орландо Пайрътс 0 - 1 5.30 3.61 1.58
15:30 Полокване Сити - Кейптаун Сити 3 - 2 2.96 2.94 2.35
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
07:00 Йокохама ФК - Санфрече Хирошима 0 - 2 3.74 3.42 1.90
07:00 Кавазаки Фронтейл - Шимизу Ес-Пулс 5 - 1 1.44 4.19 6.31
07:00 Нагоя Грампус - Кашима Антлърс 1 - 0 3.00 3.36 2.18
07:00 Саган Тошу - Консадол Сапоро 0 - 3 2.37 3.35 2.72
07:00 Урава Ред Даймъндс - Вегалта Сендай 5 - 2 1.99 3.37 3.44
08:00 Гамба Осака - Кашива Рейсол 0 - 1 2.05 3.36 3.28
08:00 Серезо Осака - Мацумото Ямага 4 - 1 1.87 3.25 4.05
08:00 Шонан Белмар - Оита Тринита 1 - 0 2.36 3.16 2.88
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
01:00 Реал Солт Лейк (Сащ) - Спортинг Канзас Сити (Сащ) 0 - 0 2.12 3.56 2.80
03:30 Ню Йорк Ред Булс (Сащ) - Хюстън Динамо (Сащ) 1 - 1 2.10 3.60 2.90
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
00:00 Ди Си Юнайтед (Сащ) - Орландо Сити (Сащ) 1 - 0 - - -
01:00 Лос Анджелис Галакси (Сащ) - Торонто (Сащ) 1 - 2 2.11 3.81 2.77
02:00 Тампа Бей Роудис (Сащ) - Монреал Импакт (Сащ) 2 - 1 2.55 3.29 2.51
11:00 Спартак Москва (Рус) - Арарат Ереван (Арм) 3 - 1 - - -
14:00 Рубин Казан (Рус) - Славия Мозир (Блр) 5 - 0 - - -
16:00 Йостерсунд (Шве) - Умео ФК (Шве) 3 - 2 - - -
17:00 Викинг Ставангер (Нор) - Йерв Гримстад (Нор) 3 - 2 1.32 5.09 6.73
17:00 Молде (Нор) - ФК Краснодар (Рус) 1 - 0 3.42 3.74 1.84

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 27.02.2020 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане