Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
август '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28293031 
       
Топ факти за деня

Етър Велико Търново 4 равенства от 5 мача

Спартак Варна само загуби от 4 мача

ФК Копенхаген само победи от 5 мача

УК Дъблин като гост 11 загуби от 12 мача

Уексфорд Ютс като гост няма победа от 12 мача

Херманщат 4 загуби от 5 мача

Академика Клинчени 4 загуби от 5 мача

Киндия Търговище 4 загуби от 5 мача

ФК Оренбург 4 загуби от 5 мача

ПФК Сочи нито един вкаран гол в 5 мача

АС Оулу като домакин няма победа от 9 мача

Карлслундс като домакин 6 равенства от 9 мача

Семен Паданг няма победа от 11 мача

Картахинес няма загуба от 5 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Колон Санта Фе - Сулия
03:30 на живо
Nova Sport
Славия - Ботев Враца
18:00 на живо
Diema Sport
Етър Велико Търново - Царско Село София 20:30 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Херта Берлин 21:30 на живо
Diema Sport 2
Хъдърсфийлд - Фулъм
21:45 на живо
Ring.BG
Лион - Анже
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Барселона 22:00 на живо

Мачове за петък, 16 август, 2019 Подреждане по час

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Хъдърсфийлд - Фулъм 1 - 2 2.85 3.33 2.52
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Байерн Мюнхен - Херта Берлин 2 - 2 1.17 7.58 15.57
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Зандхаузен - Нюрнберг 3 - 2 2.63 3.18 2.69
19:30 Хамбургер - Бохум 1 - 0 1.48 4.24 6.45
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Кемницер - Магдебург 0 - 0 4.06 3.54 1.83
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Атлетик Билбао - Барселона 1 - 0 5.11 3.82 1.70
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
21:30 Дженоа - Имолезе 4 - 1 1.12 7.43 20.65
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Лион - Анже 6 - 0 1.44 4.60 6.91
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Валансиен - Родес 1 - 0 2.93 2.95 2.57
21:00 Гренобъл Фут 38 - Троа 1 - 1 2.60 2.86 2.96
21:00 Каен - Шамбли 0 - 0 2.72 2.89 2.80
21:00 Лориен - Сошо 1 - 0 1.63 3.36 6.24
21:00 Нанси - Льо Ман 2 - 1 1.91 3.19 4.22
21:00 Орлеан - Клермонт Фут 0 - 1 3.24 2.93 2.38
21:00 Париж ФК - Шамоа Ниор 0 - 1 2.07 2.86 4.21
21:00 Шатору - Аячо 0 - 1 3.11 2.88 2.49
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Авранш - Бастия-Борго 1 - 0 2.15 2.84 3.50
21:00 Вилфранш-Божоле - Лион-Дюшер 0 - 2 2.27 2.95 3.17
21:00 Дюнкерк - Безие 2 - 1 1.89 3.21 3.78
21:00 Конкарно - Льо Пюи Фут 43 Оверн 1 - 1 2.46 2.92 2.83
21:00 Кретей-Луситанос - Булон 1 - 0 2.14 2.97 3.35
21:00 Лавал - Шоле 2 - 0 1.93 3.12 3.78
21:00 По - Кювили-Руан 4 - 2 2.19 2.97 3.24
21:00 Тулон - Газелек Аячо 1 - 1 2.49 2.82 2.91
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
20:10 Амщетен - Дорнбирн 0 - 2 1.49 4.18 5.53
20:10 Блау-Вайс Линц - Аустрия Виена II 4 - 3 1.55 4.19 4.89
20:10 Вакер Инсбрук - Джуниърс ОО 2 - 1 1.75 3.69 4.05
20:10 Капфенберг - Аустрия Клагенфурт 1 - 2 3.43 3.69 1.89
20:10 Лафниц - Рийд 0 - 1 3.50 3.59 1.90
20:10 Лиферинг Залцбург - Хорн 3 - 2 2.22 3.67 2.77
20:10 Форвартс Щайр - Флоридсдорфер АК 1 - 0 2.92 3.40 2.21
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Кешля - Карабах Агдам 0 - 1 7.86 4.37 1.32
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ширак Гюмри - ФК Ереван 2 - 1 1.57 3.68 4.75
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Енергетик-БГУ Минск - Гомел 1 - 1 2.82 3.35 2.24
20:45 Неман - Ислоч Минск 1 - 1 3.14 3.23 2.10
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 Клуб Брюж - Ойпен 0 - 0 1.19 7.13 11.48
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Оуд Хеверле Льовен - Беершот 3 - 0 2.68 3.21 2.53
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Славия - Ботев Враца 2 - 2 1.93 3.22 3.84
20:30 Етър Велико Търново - Царско Село София 1 - 1 1.63 3.58 5.13
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
20:00 Ботев Гълъбово - Спартак Варна 1 - 0 1.61 3.41 4.92
Гибралтар - Национална Лига Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:30 Юръп - Линкълн Ред Импс 4 - 1 2.59 3.38 2.29
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Локомотив Тбилиси - ВИТ Джорджия Тбилиси 1 - 1 1.49 4.06 5.20
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Рандерс - ФК Копенхаген 0 - 1 3.94 3.70 1.84
21:00 Нордселанд - Одензе 2 - 0 2.28 3.76 2.80
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Кьоге - Колдинг 1 - 2 2.01 3.51 3.41
20:00 Скиве - Виборг 0 - 2 4.10 3.62 1.78
20:00 Фремад Амагер - Нюкьобинг 2 - 3 2.25 3.45 2.91
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Таммека Тарту - Нарва Транс 6 - 4 2.27 3.35 2.75
19:30 Талина Калев - Флора Талин 0 - 2 25.06 9.88 1.03
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
17:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Ум ал-Фахм 2 - 0 2.15 3.20 2.95
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - УК Дъблин 10 - 1 1.24 5.51 10.54
21:45 Дери Сити - Шамрок Роувърс 0 - 2 3.18 3.12 2.26
21:45 Дъндолк - Фин Харпс 5 - 0 1.13 7.57 15.72
21:45 Сейнт Патрикс - Слиго Роувърс 2 - 1 1.70 3.52 4.86
21:45 Уотърфорд Юнайтед - Корк Сити 1 - 2 2.62 3.13 2.66
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Брей Уондърърс - Коб Рамблърс 3 - 3 1.44 3.97 6.95
21:45 Дрогеда Юнайтед - Уексфорд Ютс 6 - 0 1.16 6.24 13.87
21:45 Кабинтили - Голуей ФК 0 - 1 1.38 4.38 6.88
21:45 Лимерик - Атлон Таун 1 - 1 1.59 3.83 4.81
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Кефлавик - Викингур Олафсвик 2 - 1 2.84 3.35 2.21
21:00 Лейкнир Рейкявик - Тротур Рейкявик 2 - 1 1.71 3.84 4.02
21:00 Тор Акурейри - Хаукар Хафнарфьордур 1 - 1 1.26 5.18 8.16
21:00 Фьолнир Рейкявик - Грота Селтярнарнес 0 - 0 1.75 3.69 3.77
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
21:30 Висла Краков - ЛКС Лодз 4 - 0 2.57 3.30 2.64
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Одра Ополе - Стомил Олщин 0 - 1 2.17 3.21 3.11
20:00 Хробри Глогов - Пуща Неполомице 0 - 1 2.55 3.03 2.69
20:10 Сандеця Нови Сонч - ГКС Тихи 1 - 0 2.11 3.27 3.17
20:39 Стал Мелец - Олимпия Груджьондз 2 - 0 1.51 4.00 5.36
21:00 Хойничанка Хойнице - Термалика Нечеча 1 - 0 3.02 3.25 2.20
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Фамаликао - Рио Аве 1 - 0 2.71 3.34 2.54
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:00 Херманщат - Академика Клинчени 2 - 1 1.78 3.41 4.51
19:30 Киндия Търговище - Динамо Букурещ 3 - 2 3.22 3.20 2.21
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Оренбург - ПФК Сочи 1 - 1 2.20 3.16 3.38
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Партизан Бардейов - Жилина Б 1 - 2 1.99 3.54 2.97
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Вождовац Белград - Явор Иваница 2 - 1 1.82 3.20 4.00
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:30 Денизлиспор - Галатасарай 2 - 0 4.18 3.69 1.80
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Гиресунспор - Менеменспор 0 - 2 1.48 4.01 5.64
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Абъристуит Таун - Кармартън Таун 3 - 2 2.35 3.61 2.57
21:45 Еърбъс ЮК - Бала Таун 1 - 2 2.60 3.60 2.30
21:45 Нютаун - Кевн Друидс 0 - 0 1.84 3.65 3.62
22:00 Пенибонт - Бари Таун Юнайтед 1 - 2 2.92 3.66 2.09
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Кремин Кременчуг - Горняк-Спорт Горишни Плавни 1 - 2 1.67 3.56 4.16
19:00 Металист 1925 Харков - Агробизнес Волочиск 0 - 1 1.53 4.11 5.02
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Илвес Тампере - КуПС Куопио 0 - 2 2.21 3.21 3.27
18:30 Интер Турку - ХИФК Хелзинки 3 - 2 1.67 3.54 5.11
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 АС Оулу - КТП Котка 0 - 1 1.90 3.46 3.72
18:30 МуСа Пори - Каяани 5 - 3 2.20 3.46 2.89
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Гнистан Хелзинки - Гранкула ИФК 1 - 1 1.23 5.64 8.21
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 Вааса ИФК - СЯК Академия 0 - 4 8.49 5.53 1.23
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Витес - Цволе 3 - 0 1.34 5.29 8.13
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Алмере Сити - Йънг ПСВ 3 - 2 2.07 3.66 3.06
21:00 Волендам - Рода 4 - 0 1.81 3.83 3.78
21:00 Ден Бош - Телстар 0 - 1 2.15 3.58 2.94
21:00 Камбур - Го Ахед Игълс 5 - 0 2.53 3.47 2.50
21:00 МВВ Маастрихт - Де Граафшап 0 - 3 3.08 3.68 2.07
21:00 НАК Бреда - Хелмонд Спорт 5 - 1 1.36 4.67 7.36
21:00 ФК Айндховен - Дордрехт 5 - 1 1.68 3.99 4.23
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:00 Интер Запрешич - Динамо Загреб 1 - 2 11.22 5.85 1.21
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Чешке Будьовице - Славия Прага 0 - 3 8.22 4.78 1.35
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Усти над Лабем - Пардубице 0 - 1 1.93 3.24 3.79
Швейцария - Купа на Швейцария Швейцария - Купа на Швейцария Рез. 1 X 2
20:30 Етоил Каруж - Йънг Бойс 0 - 1 14.00 8.65 1.12
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Фрей Тебю - Йонкьопинг Содра 1 - 3 3.88 3.74 1.81
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Буден - Умео ФК 1 - 1 5.16 4.13 1.50
20:00 Карлслундс - Рюнинге 4 - 0 1.59 3.95 4.50
Шотландия - Купа на Лигата Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Мъдъруел - Хартс 1 - 2 2.65 3.28 2.50
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
23:00 МК Алжир - АС Аин Млила 1 - 1 1.45 3.62 6.76
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
03:05 Чакарита Хуниорс - Ол Бойс Буенос Айрес 0 - 0 2.07 3.00 3.60
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Ориенте Петролеро - Реал Потоси 2 - 1 1.42 4.38 5.73
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:30 Фигуерензе SC - Понте Прета SP 0 - 1 2.41 2.85 3.02
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
02:00 Лувердензе MT - Пайсанду PA 1 - 3 1.24 5.12 14.65
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Биндуонг - Хоанган Гялай 3 - 0 1.72 3.61 3.76
13:00 СХБ Дананг - Ханой ФК 1 - 2 3.00 3.35 2.11
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - Индепендиенте Сан Висенте 1 - 1 2.30 3.18 2.76
04:30 ФАС Санта Ана - Исидро Метапан 1 - 0 1.89 3.16 3.60
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Бхаянгкара ФК - Персеру Бадак Лампунг 0 - 1 1.24 5.16 8.97
11:30 Семен Паданг - ПСИС Семаранг 1 - 0 2.00 3.23 3.27
14:30 Мадура Юнайтед - Персия Джакарта 2 - 2 1.35 4.64 6.45
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Букараманга - Хуниор Баранкиля** (0 - 2) 1 - 2 3.18 2.97 2.27
04:00 Санта Фе Богота - Атлетико Насионал** (0 - 3) 2 - 0 2.31 3.05 3.02
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Перес Селедон - Картахинес 1 - 0 2.52 3.25 2.59
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
04:30 Тампико Мадеро - Корекаминос УАТ 0 - 0 1.98 3.19 3.43
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Спортиво Лукеньо - Насионал Асунсион 1 - 1 2.93 3.23 2.25
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Реал Гарсиласо - Карлос А. Манучи 1 - 0 1.34 4.50 7.90
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Улсан Хюндай 3 - 0 2.02 3.55 3.35
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
03:30 Колон Санта Фе (Арж) - Сулия (Вен) 4 - 0 1.32 4.53 9.80
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
19:00 АЕЛ Лимасол (Кип) - Омония Никозия (Кип) 0 - 2 2.15 3.51 2.81
20:30 Севиля Атлетико (Исп) - Кордоба (Исп) 0 - 0 3.64 3.71 1.78

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане