Лига Европа Квалификации
15:00
Кайсар Къзълорда (Каз)
1 - 4
Апоел Никозия (Кип)
4.813.511.67
15:15
Вентспилс (Лат)
1 - 5
Розенборг (Нор)
6.354.371.42
16:30
Ренова Джепчище (Мак)
0 - 1
Хайдук Сплит (Хър)
6.284.121.45
17:00
**Арарат-Армения Ереван (Арм)
3 - 3
Фола Еш (Люк)
1.753.644.15
17:00
Астана (Каз)
0 - 1
Будучност Подгорица (Чгр)
1.196.0413.80
17:00
Теута (Алб)
0 - 4
Гранада (Исп)
11.165.861.21
18:00
Линкълн Ред Импс (Гиб)
0 - 5
Рейнджърс (Шот)
37.4310.801.04
18:30
**КуПС Куопио (Фин)
0 - 0
Слован Братислава (Слк)
4.183.671.72
18:45
Ботошани (Рум)
0 - 1
Шкендия 79 Тетово (Мак)
1.753.614.18
19:00
Бодьо Глимт (Нор)
3 - 1
Жалгирис Вилнюс (Лит)
1.089.3019.65
19:00
ИФК Гьотеборг (Шве)
1 - 2
ФК Копенхаген (Дан)
5.013.491.68
19:00
Локомотив Пловдив (Бъл)
1 - 2
Тотнъм (Анг)
11.675.571.22
19:00
Нефтчи Баку (Азе)
1 - 3
Галатасарай (Тур)
6.264.221.45
19:00
ФК Ритеряй (Лит)
1 - 5
Слован Либерец (Чех)
6.774.722.27
19:30
Олимпия Любляна (Слн)
2 - 2
Жрински Мостар (Бих)**
2.153.113.24
19:30
Флора Талин (Ест)
2 - 1
КР Рейкявик (Исл)
2.663.542.36
20:00
Конас Кий (Уел)
0 - 1
Динамо Тбилиси (Гру)
14.826.221.16
20:00
Лачи (Алб)
1 - 2
Апоел Беер Шева (Изр)
4.073.501.76
20:00
Локомотив Тбилиси (Гру)
2 - 1
Динамо Москва (Рус)
7.724.271.38
20:00
Макаби Хайфа (Изр)
2 - 1
Кайрат Алмати (Каз)
1.853.543.82
20:00
ОФИ Крит (Гър)
0 - 1
Аполон Лимасол (Кип)
3.103.142.20
20:00
Сфинтул Георге Суручен (Мол)
0 - 0
Партизан Белград (Сър)**
6.984.841.35
20:00
Хибърниънс (Мал)
0 - 1
Фехервар (Унг)
5.514.171.49
20:00
ЦСКА София (Бъл)
2 - 0
БАТЕ Борисов (Блр)
2.043.203.48
20:00
Юргорден (Шве)
2 - 1
Юръп (Гиб)
1.0411.5531.20
20:30
Интер Клуб Ескалдес (Анд)
0 - 1
Дъндолк (Ирл)
8.014.771.32
21:00
Арис Солун (Гър)
1 - 2
Колос Ковалевка (Укр)
1.923.273.79
21:00
Борац Баня Лука (Бих)
0 - 2
Рио Аве (Пор)
4.983.721.61
21:00
Кукеси (Алб)
0 - 4
Волфсбург (Гер)
19.638.931.09
21:00
Пяст Гливице (Пол)
3 - 2
Хартберг (Авс)
1.913.553.48
21:00
Силекс Кратово (Мак)
0 - 2
Дрита Гниляне (Кос)
2.413.312.57
21:00
Стандарт Лиеж (Бел)
2 - 0
Бала Таун (Уел)
1.0311.9237.83
21:00
Шамрок Роувърс (Ирл)
0 - 2
Милан (Ита)
17.506.591.14
21:15
Мура (Слн)
3 - 0
Орхус (Дан)
3.623.481.90
21:30
Викинг Ставангер (Нор)
0 - 2
Абърдийн (Шот)
2.293.362.80
21:30
Коулрейн (Сир)
2 - 2
Мъдъруел (Шот)**
5.914.221.48
21:45
**ДАК Дунайска Стреда (Слк)
3 - 3
Яблонец (Чех)
1.973.473.48
21:45
Линфийлд (Сир)
0 - 1
Флориана (Мал)
1.793.603.89
21:45
Осиек (Хър)
1 - 2
Базел (Швц)
2.913.372.23
21:45
Сервет (Швц)
0 - 1
Реймс (Фра)
2.783.262.36
22:00
ТСЦ Бачка Топола (Сър)
4 - 4
ФК ФКСБ (Рум)**
3.053.482.16
22:05
Хонвед Будапеща (Унг)
0 - 2
Малмьо (Шве)
4.043.781.72
Англия - Купа на Лигата
19:30
**Бърнли
1 - 1
Шефилд Юнайтед
2.523.262.80
21:00
Уулвърхямптън
0 - 1
Сток Сити
1.494.007.09
21:45
Брайтън
4 - 0
Портсмут
1.603.955.59
Франция - Лига 1
22:00
Олимпик Марсилия
0 - 2
Сент Етиен
1.833.484.65
Дания - Първа Дивизия
19:00
Фредериция
3 - 1
Фремад Амагер
2.453.532.59
Израел - Лига Леумит
20:30
Апоел Акре
1 - 1
Бейтар Тел Авив Бат Ям
2.703.212.34
20:30
Апоел Афула
1 - 1
Апоел Ум ал-Фахм
2.853.172.25
20:30
Апоел Йерусалим
3 - 1
Апоел Петах Тиква
2.093.213.10
20:30
Апоел Рамат Ган
3 - 0
Кфар Касем
1.893.383.47
20:30
Апоел Рамат Хашарон
1 - 0
Апоел Ноф Хагалил
2.553.132.51
20:30
Апоел Ришон Лецион
1 - 1
Апоел Раанана
2.983.252.13
20:30
Макаби Назарет
3 - 0
Апоел Кфар Шалем
1.953.223.51
20:30
Секция Нес Циона
1 - 1
Апоел Иксал
2.243.162.91
Исландия - Висша Лига
19:30
Акранес
2 - 4
Валур Рейкявик
4.504.241.59
19:30
ФХ Хафнарфьордур
1 - 0
Викингур Рейкявик
2.453.562.54
Исландия - Първа Дивизия
19:30
Гриндавик
1 - 1
Лейкнир Рейкявик
2.633.692.24
19:30
Кефлавик
1 - 1
Фрам Рейкявик
1.763.773.73
Украйна - Купа на Украйна
18:00
Металург Запорожие
1 - 4
Горняк-Спорт Горишни Плавни
---
Финландия - Вейкауслига
18:30
ФК Лахти
1 - 1
ТПС Турку
1.753.664.37
Швеция - Алсвенскан Лига
20:00
Елфсборг
2 - 2
Мялби
1.793.814.13
20:00
Фалкенберг
2 - 0
Варберг БоИС
2.633.442.53
Швеция - Суперетан Лига
20:00
Вестерос
0 - 1
АФК Ескилстюна
1.603.775.29
20:00
Люнгшиле
1 - 1
Норбю
2.733.212.48
Бразилия - Серия А
03:30
Коринтианс SP
3 - 2
Баия BA
1.923.283.99
Бразилия - Серия Б
01:15
Сентро Спортиво Алагоано AL
1 - 2
Куяба MT
3.302.962.24
Бразилия - Купа на Бразилия
01:00
Понте Прета SP
2 - 2
Америка MG
2.362.893.09
03:30
Бруске SC
0 - 2
Сеара CE
3.512.952.15
03:30
Флуминензе RJ
1 - 0
Атлетико GO
1.903.163.99
22:00
Жувентуд RS
2 - 0
КР Бразил AL
2.382.873.13
Египет - Висша Лига
19:00
Ал Масри Порт Саид
0 - 0
Ел Джаиш Кайро
3.252.662.39
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
00:00
Картахинес
2 - 2
Хикарал
1.773.453.99
04:00
Сан Карлос
1 - 1
Депортиво Саприса
2.933.382.18
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
01:00
Атланте
1 - 0
Симаронес де Сонора
2.193.153.10
03:05
Пумас Табаско
1 - 2
Селая
2.413.012.83
05:05
Дорадос де Синалоа
2 - 2
Корекаминос УАТ
2.233.083.07
Перу - Лига 1 Апертура
21:00
Универсидад де Кахамарка
3 - 1
Академия Кантолао
2.193.292.97
23:30
Универсидад Сезар Валехо
2 - 0
Спорт Бойс
1.793.374.24
САЩ - Висша Лига
03:30
Далас
4 - 1
Колорадо Рапидс
2.163.493.20
04:30
Ванкувър Уайткепс
3 - 1
Монреал
3.383.622.05
04:30
Сан Хосе Еърткуейкс
1 - 1
Портланд Тимбърс
2.463.622.62
Узбекистан - Суперлига
15:00
Сурхан Термез
0 - 0
Кизилкум Зарафшан
2.103.133.51
17:00
АГМК Алмалик
1 - 1
Согдиана Джизак
1.813.404.10
Чили - Примера Дивисион
17:00
Антофагаста
2 - 0
Унион Еспаньола
2.743.402.30
Копа Либертадорес Групова Фаза
01:15
Естудиантес де Мерида (Вен)
3 - 2
Алианса Лима (Пер)
2.123.103.66
01:15
Интернасионал RS (Бра)
4 - 3
Америка де Кали (Кол)
1.434.177.80
03:30
Боливар Ла Пас (Бол)
1 - 2
Палмейрас SP (Бра)
3.123.252.27
03:30
Индепендиенте Меделин (Кол)
2 - 3
Каракас (Вен)
1.543.766.56
03:30
Универсидад Католика (Чил)
2 - 0
Гремио RS (Бра)
2.973.072.46
23:00
Расинг Клуб (Арж)
0 - 1
Насионал Монтевидео (Уру)
2.253.303.30
Шампионска Лига Азия
18:00
Ал Шорта Багдад (Ирк)
2 - 1
Ал Ахли Джеда (Сар)
3.143.302.18
18:00
Шахр Ходро Машхад (Ирн)
0 - 1
Шабаб Ал-Ахли Дубай (Оае)
3.843.141.98
21:00
Естеглал Техеран (Ирн)
отл.
Ал Вахда Абу Даби (Оае)
---
21:00
Пахтакор Ташкент (Узб)
0 - 0
Ал Хилал Рияд (Сар)
3.303.382.05
Приятелски Срещи - Клубни
17:00
Порденоне (Ита)
0 - 1
Равена (Ита)
1.583.704.73
18:00
Арецо (Ита)
1 - 1
Пианезе (Ита)
1.813.403.71
18:00
Триестина (Ита)
1 - 1
Табор Сежана (Слн)
1.464.385.10
21:00
Сан Фернандо (Исп)
0 - 0
Кордоба (Исп)
2.883.572.09
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 03.05.2024 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Валур Рейкявик като гост само победи от 6 мача
» Кефлавик като домакин 18 вкарани гола в 5 мача - 3.60 на мач
» Фрам Рейкявик като гост няма загуба от 7 мача
» Фалкенберг като домакин няма победа от 9 мача
» Хикарал нито един вкаран гол в 4 мача
» АГМК Алмалик като домакин няма загуба от 8 мача
ТВ програма