Европейско Първенство Квал. гр. A
19:00
България
1 - 0
Чехия
4.333.771.79
19:00
Косово
0 - 4
Англия
5.974.531.50
Европейско Първенство Квал. гр. B
16:00
Люксембург
0 - 2
Португалия
32.8010.061.08
16:00
Сърбия
2 - 2
Украйна
1.843.584.27
Европейско Първенство Квал. гр. H
21:45
Албания
0 - 2
Франция
9.164.851.35
21:45
Андора
0 - 2
Турция
19.357.761.14
21:45
Молдова
1 - 2
Исландия
6.984.241.48
Купа на Африканските Нации Квалификации
15:00
Бенин
1 - 0
Сиера Леоне
1.403.918.04
15:00
Есватини
1 - 4
Сенегал
16.705.811.16
15:00
Уганда
2 - 0
Малави
1.693.305.15
15:00
Чад
0 - 2
Мали
4.903.361.70
15:00
Южен Судан
1 - 2
Буркина Фасо
7.343.861.45
15:00
Южна Африка
1 - 0
Судан
1.274.7310.90
18:00
Гвинея
2 - 0
Намибия
1.473.926.70
18:00
Лесото
2 - 4
Нигерия
8.514.261.36
18:00
Република Конго
3 - 0
Гвинея-Бисау
1.553.565.99
18:00
Руанда
0 - 1
Камерун
4.213.071.89
21:00
Габон
2 - 1
Ангола
1.953.103.96
Англия - Първа Лига
14:00
Транмиър Роувърс
0 - 2
Уикъмб
3.043.452.28
Испания - Сегунда Дивисион
13:00
Понферадина
1 - 1
Жирона
2.753.002.69
15:00
Алкоркон
1 - 0
Малага
2.163.033.66
17:00
Реал Овиедо
0 - 0
Спортинг Хихон
2.332.973.31
19:30
Луго
1 - 1
Расинг Сантандер
2.702.962.79
19:30
Мирандес
2 - 1
Лас Палмас
1.883.264.39
22:00
Тенерифе
1 - 1
Кадис
2.832.892.71
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
13:00
Атлетико Балеарес
1 - 1
Реал Мадрид Кастиля
1.583.794.96
13:00
Ибиса
1 - 0
Хетафе Б
1.404.087.30
13:00
Интернасионал де Мадрид
6 - 0
Лас Палмас Атлетико
2.003.193.49
13:00
Райо Махадаонда
0 - 2
Лангрео
1.404.097.06
13:00
Расинг Ферол
3 - 3
Мелия
2.123.173.21
13:00
СС Рейес
1 - 2
Пеня Депортива
2.563.192.47
18:00
Понтеведра
3 - 0
Марино де Луанко
1.683.334.86
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
13:00
Туделано
0 - 0
Реал Сосиедад Б
2.563.142.57
16:30
Валядолид Промесас
1 - 1
Калахора
1.663.464.80
18:00
Културал Леонеса
2 - 0
Харо Депортиво
1.414.086.82
18:00
Саламанка КФ УДС
1 - 0
Алавес Б
2.003.153.57
18:00
УД Логронес
3 - 0
Бургос
1.833.194.18
19:00
Реал Унион
2 - 1
Гихуело
2.022.953.79
Италия - Серия С - Група А
16:00
Комо
1 - 3
Про Верчели
1.913.073.99
16:00
Олбия
1 - 2
Новара
3.162.902.27
16:00
Пистоезе
0 - 1
Монца
4.363.331.74
16:00
Ренате
1 - 1
Пианезе
1.753.294.40
18:30
Гоцано
2 - 2
Аурора Про Патрия
2.462.882.83
18:30
Джиана Ерминио
1 - 2
Сиена
3.123.062.18
18:30
Карарезе
2 - 2
Арецо
2.063.233.22
18:30
Понтедера
отл.
Леко
1.733.324.47
Италия - Серия С - Група В
16:00
Алма Ювентус Фано
2 - 4
Пиаченца
3.463.022.06
16:00
Виченца
1 - 0
Равена
1.493.816.02
16:00
Имолезе
отл.
Триестина
2.982.902.38
16:00
Судтирол
3 - 0
Самбенедетезе
1.823.254.03
18:30
Губио
0 - 2
Чезена
3.042.992.27
18:30
Карпи
4 - 0
Фермана
1.433.966.63
18:30
Модена
1 - 0
Виртус Верона
1.863.123.99
18:30
Реджиана 1919
2 - 1
Вис Пезаро 1898
1.803.274.11
18:30
Римини
0 - 2
Унион АрциняноКиампо
2.692.822.66
Италия - Серия С - Група С
16:00
Казертана
2 - 0
Авелино
1.873.313.74
16:00
Паганезе
0 - 1
Бари
3.993.371.80
16:00
Ренде 1968
1 - 0
Пичерно
2.612.982.60
16:00
Риети
0 - 3
Реджина
18.5610.291.05
16:00
Сикула Леонцио
1 - 1
Виртус Франкавила
2.412.992.80
17:00
Терамо
1 - 1
Тернана
2.862.992.38
18:30
Витербезе
0 - 1
Кавезе 1919
1.653.534.59
18:30
Потенца
1 - 0
Вибонезе
1.863.333.77
21:45
Катанзаро
3 - 0
Катания
2.243.222.89
Белгия - Чалънджър Про Лига Втора Фаза
17:00
Унион Сент Жилоаз
2 - 0
Виртон
1.793.614.04
21:00
Рьозеларе
3 - 5
Вестерло
4.343.601.73
Гърция - Супер Лига 2
14:45
Платаниас
0 - 1
Аполон Смирни
2.903.032.31
15:00
Ерготелис
4 - 2
Караискакис Арта
1.933.193.55
15:00
Керкира Корфу
0 - 2
ПАЕ Ханя
3.833.341.83
15:00
Левадиакос
2 - 0
Аполон Лариса
1.902.854.23
Дания - Първа Дивизия
14:45
Нествед
0 - 1
Фремад Амагер
2.583.382.54
16:00
Скиве
0 - 2
Колдинг
2.223.452.94
Нидерландия - Ерсте Дивизи
13:15
Телстар
0 - 2
Го Ахед Игълс
2.813.482.25
15:30
Ден Бош
3 - 3
Екселсиор
2.593.562.37
17:45
Камбур
3 - 1
Алмере Сити
1.524.285.04
Полша - Първа Лига
13:40
Варта Познан
0 - 2
Стал Мелец
2.563.112.61
Португалия - Лига Португал 2
13:15
Мафра
2 - 2
Спортинг Ковиля
2.533.172.61
Русия - Първа Лига
11:00
Енисей Красноярск
3 - 0
Том Томск
2.933.022.33
12:00
Текстилщик Иваново
1 - 2
Нефтехимик Нижнекамск
4.003.211.85
12:30
Спартак Москва 2
0 - 2
Луч Владивосток
2.113.153.22
13:00
Авангард Курск
2 - 2
Шинник Ярославл
2.963.022.30
14:00
Мордовия Саранск
1 - 1
Факел Воронеж
2.313.102.89
14:00
Пари Нижни Новгород
1 - 2
Чайка Песчанокопское
2.033.133.44
14:00
Ротор Волгоград
0 - 0
ФК Краснодар-2
1.374.117.82
15:00
ФК Армавир
2 - 1
Торпедо Москва
4.573.351.74
16:00
Балтика Калининград
1 - 0
СКА-Хабаровск
2.143.023.31
16:00
ФК Химки
3 - 1
Чертаново Москва
2.123.173.19
Австралия - А-Лига
07:00
Бризбейн Роар
4 - 3
Мелбърн Сити
2.973.502.24
09:30
Сидни
2 - 1
Мелбърн Виктори
1.584.245.47
Алжир - Национален Шампионат
19:45
МК Алжир
1 - 0
КАББ Ареридж
1.463.676.75
Ангола - Жирабола
17:00
Прогресо до Шамбизанга
1 - 1
Дешпортиво да Уила
---
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
00:10
Атлетико Рафаела
1 - 1
Сармиенто Хунин
2.532.962.78
22:00
Химнасия Мендоса
2 - 1
Институто Кордоба
2.172.953.35
Бразилия - Серия А
00:00
Флуминензе RJ
1 - 1
Атлетико MG
2.163.173.35
21:00
Баия BA
1 - 1
Палмейрас SP
3.663.092.06
21:00
Гремио RS
0 - 1
Фламенго RJ
1.993.273.80
23:00
Атлетико PR
1 - 0
Ботафого RJ
1.334.579.17
23:00
Коринтианс SP
0 - 0
Интернасионал RS
2.282.923.32
23:00
Чапекоензе SC
1 - 0
Сеара CE
3.353.012.22
Бразилия - Серия Б
00:00
Лондрина PR
1 - 1
Ботафого SP
2.283.003.23
21:00
Сао Бенто SP
3 - 1
Бразил де Пелотас RS
2.482.982.90
21:00
Спорт Ресифе PE
0 - 0
Вила Нова GO
1.463.657.34
23:30
Фигуерензе SC
0 - 0
Куяба MT
1.703.285.19
Бурунди - Висша Лига
15:00
Егъл Ноар
5 - 2
Фламбьо ду Сентр
---
Венецуела - Финална Фаза Клаусура
22:00
Депортиво Лара
2 - 0
Ланерос Гуанаре
1.544.035.10
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
23:00
Ел Венседор Санта Елена
1 - 2
Хокоро
2.313.142.79
23:15
Индепендиенте Сан Висенте
2 - 2
Мунисипал Лименьо
2.583.252.42
Камерун - Елит Едно
14:00
Фортуна Мфоу
0 - 2
Фютчю
---
16:00
Авион ду Нкам
3 - 2
Йънг Спортс Академи
---
16:00
АПЕЖЕС Академи
1 - 1
Бамбутос
---
16:00
Драгон Клуб де Яунде
0 - 1
Пантере ду Нде
---
16:00
ПВД Баменда
1 - 1
Тонере Яунде
---
16:00
Стад Ренар де Мелонг
2 - 0
Единг Спорт
---
16:00
УМС де Лоум
0 - 0
Коломбе ду Джа ет Лобо
---
16:00
Фову Клуб де Бахам
1 - 2
Канон Яунде
---
Колумбия - Клаусура - Плейофи
21:30
Санта Фе Богота
1 - 0
Алианса Валедупар
1.623.385.80
23:30
Америка де Кали
1 - 0
Депортиво Кали
2.123.173.29
Конго ДР - Линафут
15:30
Дофинс Ноар
1 - 0
Букаву Дава
---
Коста Рика - Примера Дивисион Апертура
01:00
Перес Селедон
1 - 0
Ередиано
2.593.252.53
04:00
Депортиво Саприса
0 - 2
Мунисипал Гресия
1.484.235.42
Кувейт - Купа на Федерацията
15:05
Ал Насър Кувейт
1 - 0
Ал Фахахел
1.873.603.50
15:05
Ал Ярмук Кувейт
2 - 5
Ал Джахра
2.453.302.55
17:30
Казма Кувейт
3 - 2
Кадсия Кувейт
3.103.302.10
Малави - Супер Лига
14:30
Майти Тайгърс
1 - 0
Томъс Нийренда Старс
---
14:30
Млато Мпонела
2 - 3
Блу Ийгълс
---
14:30
Силвър Страйкърс
4 - 1
Нтопва
---
Мексико - Лига де Аскенсо Апертура - Финална Фаза
01:00
**Атланте
2 - 0
Минерос де Сакатекас
(1 - 2)
1.833.284.02
04:00
Тампико Мадеро
0 - 0
Селая**
(0 - 1)
2.153.203.30
20:00
Леонес Негрос УдеГ
0 - 1
Сакатепек**
(0 - 1)
2.363.072.91
Нигерия - НПФЛ
17:00
Абиа Уориърс
1 - 1
Съншайн Старс
---
17:00
Варри Уулвс
2 - 0
Адамава Юнайтед
---
17:00
Ениймба
3 - 1
Аква Юнайтед
---
17:00
Енугу Рейнджърс
0 - 1
МФМ Лагос
---
17:00
Ифеани Уба
1 - 0
Ривърс Юнайтед
---
17:00
Кано Пиларс
0 - 1
Лоби Старс
---
17:00
Катсина Юнайтед
1 - 0
Насарава Юнайтед
---
17:00
Квара Юнайтед
4 - 1
Джигава Голдън Старс
---
17:00
Плато Юнайтед
2 - 1
Викки Туристс
---
17:00
Хартланд
1 - 1
Даккада
---
Нова Зеландия - Национална Лига
03:00
Тим Уелингтън
2 - 2
Уелингтън Финикс Б
1.345.106.39
Перу - Лига 1 Клаусура
00:45
Академия Кантолао
0 - 1
Карлос А. Манучи
2.083.293.21
03:00
Спорт Бойс
2 - 1
Бинасионал
2.353.252.74
18:00
Спортинг Кристал
2 - 1
Алианса Универсидад
1.245.0610.36
20:00
Депортиво Мунисипал
1 - 2
Универсидад Сан Мартин
2.203.083.12
22:30
Универсидад де Кахамарка
1 - 1
Университарио де Депортес
2.723.052.49
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
21:00
Насионал Монтевидео
0 - 0
Пенярол Монтевидео
2.383.202.71
Лига на Нациите КОНКАКАФ
01:00
Сейнт Лусия
1 - 0
Доминиканска република
5.973.751.49
02:30
Кайманови острови
1 - 0
Ам. Вирджински о-ви
1.274.858.26
03:00
Гватемала
5 - 0
Пуерто Рико
1.0212.3120.59
05:00
Ел Салвадор
1 - 0
Монсерат
1.079.8216.92
22:00
Бонер
1 - 1
Бахамски острови
1.993.263.27
Приятелски Срещи - Клубни
02:30
Америка Мексико (Мек)
1 - 2
Монтерей (Мек)
2.253.302.70
14:00
Гьозтепе (Тур)
5 - 2
Алтънорду (Тур)
---
15:00
Аланияспор (Тур)
2 - 1
Адана Демирспор (Тур)
---
15:00
ФК Краснодар (Рус)
1 - 0
ФК Ростов (Рус)
2.013.533.08
Приятелски Срещи - Национални
16:00
Литва
1 - 0
Нова Зеландия
2.883.182.41
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 29.03.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Реал Овиедо като домакин 5 равенства от 7 мача
» Калахора 8 равенства от 12 мача
» Алма Ювентус Фано като домакин няма победа от 7 мача
» Реджина няма загуба от 14 мача
» Виртон няма равенство от 14 мача
» Аполон Смирни само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач
» Керкира Корфу само загуби от 4 мача
» Камбур като домакин 22 вкарани гола в 6 мача - 3.67 на мач
» Бризбейн Роар само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач
» Универсидад Сан Мартин като гост само 2 получени гола в 7 мача - 0.29 на мач
ТВ програма