Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Фортуна Дюселдорф като домакин няма равенство от 16 мача

Хановер 96 като гост няма победа от 16 мача

Нюрнберг като гост няма победа от 16 мача

Пари Сен Жермен като домакин няма загуба от 18 мача

Рапид Виена като гост 12 вкарани гола в 4 мача - 3.00 на мач

Ислоч Минск като домакин само победи от 4 мача

Линкълн Ред Импс като гост 41 вкарани гола в 12 мача - 3.42 на мач

Бока Хуниорс Гибралтар като гост няма равенство от 13 мача

Флора Талин само победи от 10 мача

Нарва Транс като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Кайсар Къзълорда като гост само победи от 4 мача

Ордабаси Шимкент като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Апоел Никозия като домакин само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Судува Мариямполе като домакин само победи от 4 мача

Кодру Лозова няма победа от 9 мача

Раков Ченстохова като домакин няма загуба от 16 мача

Бенфика 99 вкарани гола в 33 мача - 3.00 на мач

Слован Братислава 25 вкарани гола в 8 мача - 3.12 на мач

Серед като домакин 12 получени гола в 4 мача - 3.00 на мач

Кардемир Карабукспор няма победа от 33 мача

Динамо Киев няма загуба от 6 мача

Варберг БоИС 7 победи от 8 мача

Карлслундс 5 равенства от 7 мача

Кристианстад няма победа от 7 мача

Твоокерш 5 равенства от 7 мача

Сонглам Нгеан Вин като домакин само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Серо Монтевидео като домакин само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Унион Еспаньола няма равенство от 12 мача

Токио като домакин само победи от 6 мача

Гамба Осака като домакин няма победа от 6 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Леванте - Атлетико Мадрид 14:00 на живо
Diema Sport
Черно море - Ботев Пловдив 15:30 на живо
MAX Sport 3
Удинезе - СПАЛ
16:00 на живо
TV Plus
Валядолид - Валенсия
17:15 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Атлетик Билбао
17:15 на живо
F Plus
Хетафе - Виляреал
17:15 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Левски София 18:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Уотфорд
19:00 на живо
MAX Sport 3
Дженоа - Каляри
19:00 на живо
Diema Sport
Берое - ЦСКА София
20:30 на живо
MAX Sport 3
Сасуоло - Рома
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Алавес - Жирона
21:45 на живо
Diema Sport 2
Монако - Амиен
22:00 на живо
Nova Sport
Пари Сен Жермен - Дижон
23:30 на запис
Diema Sport 2
Лион - Каен
00:30 на запис

Мачове за събота, 18 май, 2019 Подреждане по час

Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
19:00 Манчестър Сити - Уотфорд 6 - 0 1.23 6.95 11.87
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт 5 - 1 1.25 6.25 11.04
16:30 Борусия М'Гладбах - Борусия Дортмунд 0 - 2 2.81 4.18 2.19
16:30 Вердер Бремен - РБ Лайпциг 2 - 1 2.52 3.81 2.53
16:30 Волфсбург - Аугсбург 8 - 1 1.39 5.38 6.76
16:30 Майнц 05 - Хофенхайм 4 - 2 3.90 4.69 1.72
16:30 Фортуна Дюселдорф - Хановер 96 2 - 1 1.40 5.26 6.71
16:30 Фрайбург - Нюрнберг 5 - 1 1.72 4.06 4.50
16:30 Херта Берлин - Байер Леверкузен 1 - 5 6.17 4.88 1.46
16:30 Шалке 04 - Щутгарт 0 - 0 1.69 4.10 4.61
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:30 Аален - Ханза Рощок 1 - 1 3.43 3.67 1.94
14:30 Айнтрахт Брауншвайг - Енерги Котбус 1 - 1 1.90 3.55 3.73
14:30 Кайзерслаутерн - Мепен 4 - 2 1.78 3.73 3.98
14:30 Карл Цайс Йена - Мюнхен 1860 4 - 0 1.58 4.13 4.94
14:30 Карлсруе - Халешер 2 - 3 1.76 3.64 4.24
14:30 Оснабрюк - Унтерхахинг 1 - 4 1.73 3.66 4.38
14:30 Фортуна Кьолн - Зоненхоф Гроссашпах 0 - 2 4.82 4.04 1.60
14:30 Цвикау - Пройсен Мюнстер 2 - 0 2.02 3.60 3.29
14:30 Шпортфройнде Лоте - Вюрцбургер Кикерс 1 - 2 2.49 3.37 2.63
14:30 Юрдинген 05 - Веен Висбаден 2 - 3 3.01 3.54 2.16
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Леванте - Атлетико Мадрид 2 - 2 4.08 3.92 1.82
17:15 Валядолид - Валенсия 0 - 2 7.89 4.90 1.39
17:15 Еспаньол - Реал Сосиедад 2 - 0 2.09 3.64 3.39
17:15 Севиля - Атлетик Билбао 2 - 0 2.08 3.32 3.73
17:15 Хетафе - Виляреал 2 - 2 1.53 4.38 6.07
21:45 Алавес - Жирона 2 - 1 2.29 3.53 3.02
21:45 Селта Виго - Райо Валекано 2 - 2 1.46 4.74 6.53
21:45 Уеска - Леганес 2 - 1 2.52 3.63 2.66
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Алкоркон - Естремадура 0 - 1 2.29 3.12 3.21
21:30 Елче - Тенерифе 3 - 0 2.19 3.24 3.29
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Културал Дуранго - Реал Овиедо Б 1 - 3 3.36 3.16 2.03
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Атлетико Леванте - Ебро 1 - 2 2.13 3.17 3.10
20:00 Еркулес - Атлетико Балеарес 0 - 1 2.23 3.02 3.07
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Атлетико Малагеньо - Ел Ехидо 2012 1 - 1 1.60 3.58 4.83
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Удинезе - СПАЛ 3 - 2 1.56 4.03 5.96
19:00 Дженоа - Каляри 1 - 1 1.57 3.90 6.20
21:30 Сасуоло - Рома 0 - 0 5.20 4.34 1.57
Италия - Плейофи Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Лукезе - Кунео 2 - 0 2.19 2.99 3.09
19:00 Паганезе - Бишелие 1913 2 - 1 2.37 2.88 2.89
22:00 Верона** - Перуджа 1 - 1 2.23 3.15 3.26
Италия - Други Италия - Други Рез. 1 X 2
21:30 Юве Стабия - Виртус Ентела 2 - 2 1.97 3.03 3.43
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
22:00 Бордо - Реймс 0 - 1 2.29 3.12 3.34
22:00 Гингам - Ним 2 - 2 2.59 3.48 2.59
22:00 Лил - Анже 5 - 0 1.55 4.05 5.94
22:00 Лион - Каен 4 - 0 1.22 6.47 11.57
22:00 Монако - Амиен 2 - 0 1.60 3.82 5.77
22:00 Монпелие - Нант 1 - 1 1.81 3.72 4.15
22:00 Пари Сен Жермен - Дижон 4 - 0 1.22 6.73 10.40
22:00 Сент Етиен - Ница 3 - 0 1.57 4.10 5.57
22:00 Страсбург - Рен 0 - 2 2.11 3.56 3.28
22:00 Тулуза - Олимпик Марсилия 2 - 5 3.14 3.37 2.25
Австрия - Група за Изпадане Австрия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Вакер Инсбрук 3 - 2 2.34 3.54 2.78
18:00 Алтах - Хартберг 3 - 1 1.84 3.74 3.81
18:00 Матерсбург - Рапид Виена 1 - 0 3.82 3.85 1.82
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:30 Камза - Луфтетари 0 - 3 - - -
17:30 Кукеси - Скендербеу Корча 0 - 3 - - -
17:30 КФ Тирана - Кастриоти Круя 0 - 0 - - -
17:30 Теута - Партизани Тирана 2 - 0 - - -
17:30 Фламуртари - Лачи 1 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Бананц Ереван - Гандзасар Капан 0 - 5 1.63 3.63 4.17
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ислоч Минск - ФК Витебск 3 - 0 2.51 2.98 2.62
17:45 Гомел - Торпедо Жодино 2 - 3 2.68 2.95 2.54
19:30 Шахтьор Солигорск - Динамо Минск 3 - 0 1.83 3.14 4.14
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Беершот - Остенде 1 - 2 2.04 3.71 3.23
21:00 Сент Трюиден - Вестерло 2 - 1 1.75 3.92 4.05
21:00 Шарлероа - Ойпен 2 - 0 1.77 3.83 4.15
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Железничар Сараево - Челик Зеница 1 - 2 1.21 5.24 9.55
18:00 Жрински Мостар - Тузла Сити 5 - 1 1.19 5.81 9.44
18:00 Крупа - ГОШК Габела 4 - 0 1.54 3.70 4.98
18:00 Слобода Тузла - Младост Добой Какан 0 - 1 1.99 3.11 3.41
18:00 ФК Сараево - Звезда 09 Биелина 4 - 0 1.16 5.83 11.17
18:00 Широки Брег - Радник Биелина 2 - 1 1.42 3.63 6.83
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Локомотив София - Локомотив Горна Оряховица 4 - 1 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Черно море - Ботев Пловдив 1 - 0 1.75 3.30 4.60
18:00 Лудогорец Разград - Левски София 1 - 1 1.52 3.84 5.74
20:30 Берое - ЦСКА София 0 - 1 4.06 3.18 1.87
Гибралтар - Национална Лига Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Монс Калпе - Линкълн Ред Импс 2 - 0 - - -
19:15 Юръп - Бока Хуниорс Гибралтар 13 - 1 - - -
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Рандерс - Орхус 2 - 1 2.65 3.15 2.69
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Флора Талин - Нарва Транс 2 - 2 1.30 4.76 6.74
19:00 Пайде Линнамеесконд - Таммека Тарту 2 - 1 1.41 4.07 6.37
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Дери Сити 0 - 0 3.18 3.17 2.23
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Кабинтили - Дрогеда Юнайтед 0 - 5 2.45 3.28 2.67
21:00 Коб Рамблърс - Лимерик 2 - 3 2.47 3.12 2.76
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Тор Акурейри - Грота Селтярнарнес 2 - 3 - - -
19:00 Фьолнир Рейкявик - Магни Гренивик 4 - 1 - - -
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Жетису Талдикорган - Актобе 1 - 1 1.57 3.66 4.69
14:00 Окжетпес Кокшетау - Кайсар Къзълорда 1 - 2 2.42 3.13 2.56
14:00 Тобол Костанай - Атирау 3 - 0 1.48 3.64 6.01
15:00 Ордабаси Шимкент - Тараз 3 - 0 1.44 3.69 6.12
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Никозия - АЕЛ Лимасол 4 - 0 1.90 3.35 3.51
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Анортозис - Докса Катокопия 0 - 3 4.58 3.79 1.59
19:00 Еносис Паралимни - Алки Ороклини 3 - 2 1.74 3.41 4.13
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 БФЦ Даугавпилс - Рига ФК 0 - 3 4.75 3.75 1.57
18:10 Вентспилс - Валмиера 2 - 2 1.62 3.68 4.50
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Паневежис - Кауно Жалгирис 1 - 1 3.50 3.65 1.83
18:00 ФК Паланга - ФК Ритеряй 1 - 3 4.20 3.68 1.69
19:00 Судува Мариямполе - Стумбрас Каунас 2 - 0 1.30 4.83 7.50
Малта - Купа на Малта Малта - Купа на Малта Рез. 1 X 2
18:00 Балзан Ютс** - Валета 2 - 2 4.10 3.60 1.70
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Кодру Лозова - Сфинтул Георге Суручен 1 - 2 5.72 4.05 1.39
19:00 Шериф Тираспол - Динамо-Авто Тираспол 3 - 0 - - -
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Айерсун - Сола 4 - 0 1.29 5.18 6.96
17:00 Нардо - Левангер 1 - 1 2.18 3.69 2.62
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Сотра - Аскер 1 - 0 2.45 3.70 2.32
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 ГКС Катовице - Битовия Битов 1 - 2 1.52 4.04 5.48
18:30 ГКС Ястшембе-Здруй - Сандеця Нови Сонч 5 - 0 2.34 3.19 2.87
18:30 Одра Ополе - ЛКС Лодз 3 - 3 4.51 3.61 1.69
18:30 Пуща Неполомице - Гарбарния Краков 3 - 2 1.54 3.86 5.43
18:30 Раков Ченстохова - Вигри Сувалки 1 - 2 1.35 4.60 7.28
18:30 Стомил Олщин - Стал Мелец 2 - 5 3.40 3.42 1.98
18:30 Термалика Нечеча - Варта Познан 1 - 0 1.61 3.77 4.89
18:30 Хробри Глогов - Подбескидзе 1 - 1 2.45 3.23 2.68
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Висла Краков - Миедж Легница 4 - 5 2.40 3.57 2.66
16:30 Висла Плоцк - Заглембие Сосновец 0 - 0 1.35 5.06 7.43
16:30 Корона Келце - Гурник Забже 0 - 3 2.26 3.56 2.88
16:30 Шльонск Вроцлав - Арка Гдиня 4 - 0 2.28 3.57 2.86
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Витория Сетубал - Рио Аве 1 - 3 2.41 3.41 2.76
17:30 Маритимо - Боавища 0 - 1 2.17 3.25 3.34
17:30 Фейрензе - Авеш 2 - 1 1.61 4.05 5.17
20:30 Бенфика - Санта Клара 4 - 1 1.08 10.14 24.30
20:30 Порто - Спортинг Лисабон 2 - 1 1.41 4.55 6.95
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Витория Гимараеш Б - Порто Б 2 - 2 2.40 3.30 2.66
13:00 Спортинг Брага Б - Бенфика Б 5 - 1 2.36 3.25 2.81
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Университатя Крайова - Виторул Констанца 1 - 2 2.10 3.10 3.44
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:30 Политехника Яш - Херманщат 1 - 1 2.25 3.13 3.13
18:00 Конкордия Кяжна - Динамо Букурещ 0 - 2 3.57 3.34 1.97
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Уфа - ФК Оренбург 0 - 2 1.88 3.25 4.26
16:30 ЦСКА Москва - Ахмат Грозни 1 - 0 1.40 4.45 7.34
19:00 Криля Советов - Спартак Москва 1 - 2 3.20 3.15 2.25
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Тре Пене** - Тре Фиори (1 - 0) 2 - 1 1.41 4.19 5.91
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дубница - Татран Прешов 2 - 1 1.36 4.70 5.50
18:00 Дукла Банска Бистрица - Одева Липани 3 - 0 1.29 4.70 7.75
18:00 Интер Братислава - ШТК 1914 Шаморин 3 - 2 2.30 3.40 2.55
18:00 Партизан Бардейов - Попрад 0 - 1 4.90 4.20 1.50
18:00 Петржалка Братислава - Скалица 2 - 2 2.30 3.30 2.60
18:00 Похроние Долна Жданя - Комарно 4 - 1 1.20 6.00 8.25
18:00 Татран Липтовски Микулаш - Локомотив Кошице 5 - 1 1.73 3.70 3.70
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Земплин Михаловце - Слован Братислава 3 - 3 4.32 3.86 1.63
18:00 Ружомберок - ДАК Дунайска Стреда 1 - 0 1.98 3.39 3.25
18:00 Серед - Жилина 2 - 3 3.41 3.56 1.88
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Нитра - Спартак Търнава 0 - 1 2.14 3.33 2.93
18:00 Сеница - Злате Моравце 3 - 1 2.45 3.36 2.48
18:00 Тренчин - Железарна Подбрезова 4 - 0 1.78 3.48 3.90
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:15 Рудар Веление - Олимпия Любляна 1 - 2 3.25 3.74 1.88
18:30 Марибор - Триглав 3 - 3 1.21 5.70 9.59
21:00 Мура - Горица 3 - 0 1.70 3.55 4.25
21:15 Домжале - Целие 1 - 1 1.79 3.57 3.76
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Анталияспор - Йени Малатияспор 3 - 0 2.72 3.37 2.45
19:00 Трабзонспор - Бешикташ 2 - 1 2.49 3.77 2.46
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Аданаспор - Османлиспор 1 - 4 3.10 3.50 2.05
16:30 Генчлербирлиги - Адана Демирспор 1 - 2 2.15 3.50 2.87
16:30 Гиресунспор - Алтънорду 3 - 1 6.00 4.33 1.44
16:30 Истанбулспор - Денизлиспор 2 - 5 3.60 3.80 1.80
16:30 Кардемир Карабукспор - Газиантеп ФК 1 - 6 - - -
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Металист 1925 Харков - Зирка Кропивницкий 0 - 0 - - -
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Динамо Киев - ФК Мариупол 2 - 1 1.16 6.07 12.89
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Ворскла Полтава - Арсенал Киев 2 - 0 2.32 2.97 2.96
17:00 Карпати Лвов - Десна Чернигов 2 - 0 2.17 3.12 3.12
19:30 Олимпик Донецк - Черноморец Одеса 2 - 1 2.15 3.02 3.22
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
16:00 Сейняйоен ЯК - Хонка 1 - 2 2.93 2.96 2.52
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 Екеняс ИФ - МИПА 7 - 2 1.51 3.90 5.76
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 ЙИППО Йоенсуу - Клуби-04 Хелзинки 0 - 0 2.34 3.87 2.34
17:00 Судет - Викингит Хелзинки 1 - 2 2.95 3.89 1.91
17:00 ЯПС Ярвенпяя - ВЯС Вантаа 2 - 1 1.74 3.93 3.44
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 Джаз Пори - Гранкула ИФК 4 - 3 2.73 3.89 2.03
17:00 ЕПС Еспоо - СалПа Сало 2 - 3 2.96 3.83 1.94
17:00 КааПо Каарина - ФК Еспоо 0 - 0 1.74 3.97 3.43
17:00 КяПа Хелзинки - Илвес Тампере 2 2 - 2 2.80 3.68 2.05
17:00 Тампере Юнайтед - Пало-Ирот Раума 0 - 2 1.83 3.71 3.32
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Вааса ИФК - ОЛС Оулу 0 - 0 2.00 3.91 2.78
17:00 Вааякоски Ювяскюля - ПК-37 Иисалми 1 - 0 2.04 3.86 2.73
17:00 Еркулес Оулу - РоПС Рованиеми 2 2 - 2 1.71 4.09 3.43
17:00 КаяХа Каяани - ЯБК Якобстад 2 - 2 4.75 4.25 1.50
Холандия - Ередивизи - Плейофи за Лига Европа Холандия - Ередивизи - Плейофи за Лига Европа Рез. 1 X 2
18:30 Хераклес - Утрехт 0 - 2 2.98 3.65 2.17
20:45 Грьонинген - Витес 2 - 1 2.68 3.45 2.49
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Интер Запрешич - Динамо Загреб 2 - 3 9.04 5.28 1.27
20:00 Риека - Локомотив Загреб 1 - 0 1.81 3.57 3.85
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
16:00 Виктория Жижков - Влашим 2 - 0 1.54 3.77 5.11
16:00 Збройовка Бърно - Тринец 5 - 0 1.20 5.75 9.62
16:00 Зноймо - Витковице 0 - 3 1.33 4.32 7.66
16:00 МАС Таборско - Баник Соколов 0 - 1 1.71 3.46 4.17
16:00 Пардубице - Храдец Кралове 0 - 0 2.82 3.18 2.26
16:00 Простейов - Хрудим 0 - 0 2.65 3.21 2.39
16:00 Усти над Лабем - Височина Ихлава 2 - 3 2.92 3.23 2.18
16:00 Чешке Будьовице - Варнсдорф 3 - 0 1.42 4.02 6.19
Чехия - Група за Изпадане Чехия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Дукла Прага - Словачко 0 - 0 3.02 3.42 2.14
18:00 Карвина - Бохемианс 1905 Прага 0 - 1 2.22 3.19 3.03
18:00 Опава - Прибрам 2 - 1 1.87 3.51 3.65
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 АФК Ескилстюна - Хелзинборг 1 - 1 2.63 3.15 2.71
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Варберг БоИС - Халмстад 1 - 0 1.97 3.45 3.40
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Акрополис - Буден 8 - 0 1.14 6.89 11.28
17:00 БК Форвард - Васалунд 1 - 2 2.23 3.47 2.72
17:00 Карлслундс - Сандвикен 0 - 0 2.94 3.52 2.07
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Линдуме - Асириска Турабдин ИК 1 - 2 1.57 3.77 4.81
17:00 Ескилсмине - Утсиктенс 4 - 1 2.38 3.57 2.44
17:00 Лунд - Одеволд 0 - 2 1.85 3.62 3.45
17:00 Люнгшиле - Кристианстад 2 - 1 1.18 6.49 9.54
17:00 Оскаршхамн АИК - Шьовде АИК 1 - 2 1.46 4.24 5.33
17:00 Твоокерш - Торнс 0 - 1 2.82 3.45 2.17
Шотландия - Група за Изпадане Шотландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:30 Дънди ФК - Сейнт Мирън 2 - 3 3.36 3.37 2.11
14:30 Мъдъруел - Ливингстън 3 - 2 2.04 3.32 3.60
14:30 Хамилтън - Сейнт Джонстън 2 - 0 2.63 3.21 2.63
Шотландия - Първа Лига - Плейофи Шотландия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Клайд - Анан Атлетик 2 - 0 1.74 3.76 4.09
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
18:05 Куин ъф Саут - Рейт Роувърс 0 - 0 2.01 3.50 3.24
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Атлетико GO - Крисиума SC 3 - 1 1.80 3.35 4.07
03:30 Понте Прета SP - Операрио PR 1 - 0 1.70 3.23 4.90
17:00 Лондрина PR - Брагантино SP 1 - 0 2.72 2.97 2.52
22:30 Витория Салвадор BA - Сао Бенто SP 1 - 3 1.67 3.35 4.83
22:30 Парана Клуб PR - Гуарани SP 0 - 0 2.09 3.06 3.37
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
23:15 Санта Круз PE - Сампайо Кореа MA 3 - 3 2.10 3.05 3.19
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Томбензе MG - Лувердензе MT 1 - 1 1.96 3.09 3.50
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Анзоатеги - Карабобо Валенсия 0 - 1 3.17 3.27 1.96
23:00 Каракас - Ланерос Гуанаре 5 - 0 1.23 4.98 8.37
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Сонглам Нгеан Вин - Санна Кхан Хоа 0 - 0 - - -
13:00 Хайфонг - Тханхоа 2 - 2 - - -
15:00 Сайгон ФК - Тхеконг 3 - 0 1.98 3.25 3.10
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
03:15 Индепендиенте дел Вале - Ел Национал Кито 1 - 0 1.58 3.77 4.89
22:00 Макара Амбато - Фуерса Амария 5 - 1 1.28 5.00 7.57
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:30 Персиб Бандунг - Персипура Джаяпура 3 - 0 1.53 4.00 5.00
16:30 ТИРА-Персикабо - Персеру Бадак Лампунг 3 - 0 - - -
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
22:30 Пасифик - Йорк 9 2 - 2 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Гуанджоу РФ - Пекин Ренхе 3 - 1 1.43 4.46 6.25
14:35 Дзянсу Сънинг - Чунцин Лифан 3 - 1 1.54 3.98 5.44
Колумбия - Апертура - Плейофи Колумбия - Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво Пасто - Мильонариос Богота 1 - 1 2.66 2.65 2.96
23:30 Унион Магдалена - Америка де Кали 0 - 2 2.68 2.74 2.84
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Кедах - Мелака Юнайтед 2 - 1 1.93 3.49 3.27
17:00 ПКНП ФК - Селангор 1 - 1 3.15 3.65 1.92
17:00 Фелда Юнайтед - Теренггану 1 - 1 2.52 3.39 2.39
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
01:00 Видад Казабланка - ИР Танжер 2 - 2 1.49 3.60 5.98
17:00 ФУС Рабат - РСБ Беркан отл. - - -
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Депортиво Сантани - Либертад Асунсион 0 - 3 5.14 3.73 1.57
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Мелгар Арекипа - Спорт Бойс 1 - 1 1.33 4.50 7.28
19:00 Унион Комерсио - Универсидад де Кахамарка 4 - 0 1.90 3.26 3.71
23:30 Реал Гарсиласо - Аякучо 3 - 0 1.75 3.54 3.99
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Монреал Импакт - Ню Инглънд Революшън 0 - 0 1.68 3.76 4.78
22:00 Реал Солт Лейк - Торонто 3 - 0 2.16 3.71 2.95
22:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Чикаго Файър 4 - 1 2.05 3.67 3.21
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 Самут Пракан Сити - ПТ Прачуап 1 - 1 1.84 3.50 3.47
15:00 Порт Банкок - Банкок Юнайтед 1 - 1 1.81 3.47 3.52
16:00 ПТТ Районг - Трат 2 - 3 2.24 3.27 2.72
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Етоил дю Сахел Сус - Есперанс де Тунис 0 - 0 2.34 2.80 2.87
17:00 Кайруан - Метлауи 0 - 0 2.13 2.66 3.46
17:00 Клуб Африкан Тунис - УС Татауин 2 - 0 2.31 2.82 2.89
17:00 Монастир - Габес 3 - 1 1.98 2.90 3.59
17:00 Стад Габесиен - Бен Гердан 0 - 2 2.44 2.63 2.93
17:00 Стад Тунизиен Тунис - Бизертин Бизерта 3 - 0 2.14 2.87 3.17
17:00 Хамам-Лиф - Сфаксиен Сфакс 0 - 0 3.59 2.85 2.02
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Кизилкум Зарафшан - Сурхан Термез 1 - 3 - - -
18:00 Коканд 1912 - Насаф Карши 0 - 2 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Данубио Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 0 - 2 1.99 3.28 3.20
21:30 Пласа Колония - Ливърпул Монтевидео 1 - 2 2.48 3.18 2.49
21:30 Ривър Плейт Монтевидео - Рампла Хуниорс 2 - 1 2.48 3.18 2.49
21:30 Серо Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас 1 - 0 2.37 3.22 2.59
21:30 Феникс Монтевидео - Пенярол Монтевидео 1 - 2 3.07 3.38 1.99
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Унион Ла Калера - Унион Еспаньола 1 - 2 1.75 3.38 4.31
03:30 Универсидад Католика - Антофагаста 5 - 1 1.41 4.35 6.69
19:00 Универсидад де Чили - Коло-Коло Сантяго 1 - 1 3.47 3.38 1.94
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай 1 - 3 3.04 3.24 2.24
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Чеджу Юнайтед 3 - 1 1.48 4.20 5.74
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Джубило Ивата - Вегалта Сендай 2 - 0 2.42 3.26 2.81
08:00 Йокохама Ф-Маринос - Висел Кобе 4 - 1 2.04 3.64 3.24
08:00 Токио - Консадол Сапоро 2 - 0 1.95 3.38 3.72
09:00 Кашима Антлърс - Мацумото Ямага 5 - 0 1.80 3.29 4.67
10:00 Оита Тринита - Шимизу Ес-Пулс 1 - 1 2.05 3.45 3.35
13:00 Гамба Осака - Серезо Осака 1 - 0 2.83 3.25 2.41
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Ависпа Фукуока - Вентфорет Кофу 0 - 3 3.59 3.05 2.09
08:00 Албирекс Ниигата - Ехиме ФК 2 - 3 1.80 3.27 4.46
08:00 Омия Ардижа - Точиги СК 0 - 0 1.56 3.58 6.10
09:00 Кагошима Юнайтед - Йокохама ФК 1 - 2 3.11 3.13 2.25

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.08.2019 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане