Лига Европа Квалификации
15:00
Тобол Костанай (Каз)
1 - 1
Жюнес Еш (Люк)**
(0 - 0)
1.404.386.86
17:30
**Кайрат Алмати (Каз)
2 - 1
Широки Брег (Бих)
(2 - 1)
1.573.705.92
17:30
Македония Гьорче Петров (Мак)
0 - 3
Алашкерт Ереван (Арм)**
(1 - 3)
2.673.242.51
18:00
Теута (Алб)
1 - 0
Вентспилс (Лат)**
(0 - 3)
2.143.483.04
18:30
Интер Турку (Фин)
2 - 0
Брьондби (Дан)**
(1 - 4)
4.263.901.69
19:00
РоПС Рованиеми (Фин)
1 - 2
Абърдийн (Шот)**
(1 - 2)
6.203.921.52
19:00
РФШ Рига (Лат)
0 - 2
Олимпия Любляна (Слн)**
(3 - 2)
3.773.711.78
19:00
**Университатя Крайова (Рум)
3 - 2
Сабаил Баку (Азе)
(3 - 2)
1.205.8513.69
19:00
ФКИ Левадия Талин (Ест)
2 - 1
Стярнан Гардабаер (Исл)**
(1 - 2)
2.003.603.38
19:30
Динамо Минск (Блр)
1 - 2
ФК Лиепая (Лат)**
(1 - 1)
1.434.236.77
19:30
**Левски София (Бъл)
2 - 0
Ружомберок (Слк)
(2 - 0)
1.563.805.69
20:00
**Аполон Лимасол (Кип)
4 - 0
Кауно Жалгирис (Лит)
(2 - 0)
1.117.8217.28
20:00
**Вадуц (Швц)
2 - 1
Брейдаблик Коупавогюр (Исл)
(0 - 0)
1.573.945.52
20:00
Жалгирис Вилнюс (Лит)
1 - 1
Хонвед Будапеща (Унг)**
(1 - 3)
1.853.663.69
20:00
**Жрински Мостар (Бих)
3 - 0
АП Брера Струмица (Мак)
(3 - 0)
1.483.986.50
20:00
Краковия Краков (Пол)
1 - 1
ДАК Дунайска Стреда (Слк)**
(1 - 1)
1.993.343.63
20:00
Милсами Орхей (Мол)
1 - 2
ФК ФКСБ (Рум)**
(0 - 2)
8.864.871.31
20:00
**Нефтчи Баку (Азе)
6 - 0
Сперанца Ниспорен (Мол)
(3 - 0)
1.0412.7127.94
20:00
Петрокуб Хинчещ (Мол)
0 - 1
АЕК Ларнака (Кип)**
(0 - 1)
4.563.681.70
20:00
Торпедо Кутаиси (Гру)
0 - 2
Ордабаси Шимкент (Каз)**
(0 - 1)
3.923.351.88
20:00
**Хаугесунд (Нор)
5 - 1
Клифтънвил (Сир)
(1 - 0)
1.186.2513.57
20:30
**Апоел Беер Шева (Изр)
1 - 0
Лачи (Алб)
(1 - 1)
1.156.9714.23
20:30
**Прогрес Нидеркорн (Люк)
1 - 2
Корк Сити (Ирл)
(2 - 0)
1.923.253.89
20:30
УЕ Енгордани (Анд)
0 - 1
Динамо Тбилиси (Гру)**
(0 - 6)
19.278.661.09
21:00
Б36 Торсхавн (Фро)
2 - 3
Крусейдърс (Сир)**
(0 - 2)
2.763.372.35
21:00
Кукеси (Алб)
1 - 1
Дебрецен (Унг)**
(0 - 3)
2.753.262.41
21:00
**МОЛ Фехервар (Унг)
0 - 0
Зета Голубовци (Чгр)
(5 - 1)
1.099.5516.64
21:00
Мура (Слн)
2 - 3
Макаби Хайфа (Изр)**
(0 - 2)
2.693.272.48
21:00
**Норкьопинг (Шве)
2 - 1
Сейнт Патрикс (Ирл)
(2 - 0)
1.186.1016.11
21:00
Хайдук Сплит (Хър)
1 - 3
Гзира Юнайтед (Мал)**
(2 - 0)
1.089.1922.53
21:00
Хибърниънс (Мал)
0 - 1
Шахтьор Солигорск (Блр)**
(0 - 1)
4.733.571.69
21:30
Витебск (Блр)
1 - 1
КуПС Куопио (Фин)**
(0 - 2)
2.313.262.96
21:30
Шкупи Скопие (Мак)
1 - 2
Пюник Ереван (Арм)**
(3 - 3)
2.773.542.27
21:45
Балимина Юнайтед (Сир)
0 - 4
Малмьо (Шве)**
(0 - 7)
16.748.761.10
21:45
**Будучност Подгорица (Чгр)
4 - 1
Нарва Транс (Ест)
(2 - 0)
1.137.1418.01
21:45
**Домжале (Слн)
1 - 0
Балзан (Мал)
(4 - 3)
1.166.6914.00
21:45
Килмарнък (Шот)
0 - 2
Конас Кий (Уел)**
(2 - 1)
1.196.3211.56
21:45
Раднички Ниш (Сър)
2 - 2
Флора Талин (Ест)**
(0 - 2)
1.414.277.08
21:45
**Рейнджърс (Шот)
6 - 0
Сейнт Джоузеф (Гиб)
(4 - 0)
1.0215.6839.06
21:45
**Спартак Търнава (Слк)
2 - 0
Радник Биелина (Бих)
(0 - 2)
1.513.836.55
22:00
КР Рейкявик (Исл)
0 - 0
Молде (Нор)**
(1 - 7)
5.264.161.53
22:00
**Легия Варшава (Пол)
3 - 0
Юръп (Гиб)
(0 - 0)
1.0611.1520.99
22:00
**Шамрок Роувърс (Ирл)
2 - 1
Бран Берген (Нор)
(2 - 2)
3.033.292.26
Международна Купа на Шампионите
06:00
Арсенал
2 - 1
Байерн Мюнхен
3.573.711.83
Финландия - Икьонен
18:30
АС Оулу
1 - 2
МуСа Пори
1.623.964.77
18:30
ТПВ Тампере
0 - 2
Яро
4.043.741.75
Бразилия - Купа на Бразилия
01:15
Атлетико MG
2 - 0
Крузейро MG**
(0 - 3)
1.773.484.08
01:15
Баия BA
0 - 1
Гремио RS**
(1 - 1)
2.822.882.54
03:30
**Интернасионал RS
1 - 0
Палмейрас SP
(0 - 1)
2.392.803.18
03:30
Фламенго RJ
1 - 1
Атлетико PR**
(1 - 1)
1.453.896.88
Индонезия - Лига 1
11:30
Борнео Самаринда
4 - 3
Барито Путера
1.663.894.67
11:30
Персела Ламонган
2 - 0
Бали Юнайтед
2.623.492.46
Канада - Премиер Лига Втора Фаза
02:00
Йорк Юнайтед
2 - 1
Пасифик
2.153.263.05
02:00
Фордж
2 - 0
Халифакс Уондърърс
1.743.354.40
04:00
Едмънтън
0 - 0
Валюр
1.853.283.79
САЩ - Висша Лига
02:00
Атланта Юнайтед
5 - 0
Хюстън Динамо
1.564.075.44
02:00
Ню Инглънд Революшън
4 - 0
Ванкувър Уайткепс
1.374.867.51
03:00
Торонто
3 - 1
Ню Йорк Ред Булс
1.713.984.27
03:00
Чикаго Файър
2 - 2
Кълъмбъс Крю
1.653.934.80
Сингапур - Висша Лига
14:45
Йънг Лайънс
1 - 1
Тампайнс Роувърс
5.344.151.48
14:45
Лайън Сити Сейлърс
3 - 3
Албирекс Ниигата СИНГ
2.823.392.20
Копа Судамерикана
03:30
Индепендиенте дел Вале (Екв)
2 - 0
Каракас (Вен)
1.235.3112.59
Приятелски Срещи - Клубни
03:00
Далас (Сащ)
1 - 3
Севиля (Исп)
6.364.561.39
03:00
Минесота Юнайтед (Сащ)
0 - 3
Астън Вила (Анг)
4.093.981.67
04:00
Тампико Мадеро (Мек)
2 - 0
Депортиво Саприса (Крк)
5.004.401.45
05:30
Сиатъл Саундърс (Сащ)
1 - 3
Борусия Дортмунд (Гер)
8.125.611.29
12:00
Маритимо (Пор)
0 - 0
Спортинг Брага (Пор)
---
17:00
АДО Ден Хааг (Нид)
1 - 1
Ал Вахда Абу Даби (Оае)
1.654.034.24
17:00
Генчлербирлиги (Тур)
2 - 1
Хатайспор (Тур)
2.313.512.67
17:00
Денизлиспор (Тур)
3 - 1
Алтай Измир (Тур)
1.664.014.00
17:00
Зира Баку (Азе)
2 - 2
Шамахи (Азе)
2.253.302.79
17:30
Заря Луганск (Укр)
3 - 1
ФК Мариупол (Укр)
2.503.202.45
18:00
Боавища (Пор)
0 - 0
Жил Висенте (Пор)
---
18:00
Торино (Ита)
3 - 2
Аурора Про Патрия (Ита)
1.0411.2225.35
19:00
Аякс (Нид)
2 - 1
Уотфорд (Анг)
1.574.114.58
20:00
Сучитепекес (Гва)
1 - 1
Малакатеко (Гва)
3.713.761.73
21:30
Арис Солун (Гър)
2 - 1
Атромитос (Гър)
2.043.313.29
21:30
Бенфика Б (Пор)
0 - 0
Съндърланд (Анг)
3.023.522.10
21:45
Ръшдън и Даймъндс (Анг)
0 - 1
Лейтън Ориент (Анг)
4.164.061.63
Приятелски Срещи - Национални
03:00
Френска Полинезия
8 - 1
Американска Самоа
---
06:00
Вануату
11 - 0
Самоа
---
09:00
Фиджи
4 - 4
Соломонови острови
---
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 28.03.2024 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» АС Оулу като домакин 5 равенства от 7 мача
» Хюстън Динамо като гост 7 загуби от 8 мача
» Йънг Лайънс като домакин 6 загуби от 7 мача
ТВ програма