Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Вестманаейяр като гост само загуби от 9 мача

Олесунд като домакин само победи от 10 мача

Одра Ополе няма победа от 8 мача

Академия Пандев само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Петровац като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Сутиеска Никшич като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Депортиво Кали като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Лимон като гост само загуби от 6 мача

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
Ring.BG
Клуб Брюж - Галатасарай
19:55 на живо
bTV Action
Олимпиакос - Тотнъм
19:55 на живо
bTV Action
Пари Сен Жермен - Реал Мадрид 22:00 на живо
Ring.BG
Атлетико Мадрид - Ювентус 22:00 на живо

Мачове за сряда, 18 септември, 2019 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига гр. A Рез. 1 X 2
19:55 Клуб Брюж (Бел) - Галатасарай (Тур) 0 - 0 1.86 3.77 4.20
22:00 Пари Сен Жермен (Фра) - Реал Мадрид (Исп) 3 - 0 2.17 3.65 3.21
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. B Рез. 1 X 2
19:55 Олимпиакос (Гър) - Тотнъм (Анг) 2 - 2 4.02 3.55 1.96
22:00 Байерн Мюнхен (Гер) - Цървена Звезда Белград (Сър) 3 - 0 1.07 12.98 33.99
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. C Рез. 1 X 2
22:00 Динамо Загреб (Хър) - Аталанта (Ита) 4 - 0 3.60 3.35 2.14
22:00 Шахтьор Донецк (Укр) - Манчестър Сити (Анг) 0 - 3 9.09 5.42 1.33
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. D Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико Мадрид (Исп) - Ювентус (Ита) 2 - 2 2.38 3.02 3.37
22:00 Байер Леверкузен (Гер) - Локомотив Москва (Рус) 1 - 2 1.33 5.17 9.88
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
20:00 Луго - Понферадина 2 - 2 2.37 3.02 3.16
20:00 Уеска - Албасете 0 - 1 1.58 3.67 6.09
20:00 Фуенлабрада - Сарагоса отл. 3.58 3.24 2.07
22:00 Депортиво Ла Коруня - Нумансия 3 - 3 1.72 3.37 5.13
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Селта Виго Б - Мелия 4 - 2 2.28 3.08 2.98
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
21:30 Арецо - Ювентус Б 1 - 2 1.89 3.52 3.43
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:15 Ной Ереван - Ширак Гюмри 0 - 0 2.53 3.17 2.53
16:30 Арарат-Армения Ереван - Арарат Ереван 1 - 0 1.76 3.52 3.93
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
17:30 Будучност Бановици - Широки Брег** 1 - 1 5.80 3.68 1.51
17:30 ГОШК Габела** - Радник Биелина 1 - 1 5.51 3.72 1.52
17:30 Звезда Градачац - Жрински Мостар 0 - 4 10.16 5.63 1.21
17:30 Козара Градишка - Слобода Тузла** 1 - 1 - - -
17:30 Крупа - Тузла Сити** 0 - 0 3.88 3.27 1.85
17:30 Модрича - Звезда 09 Биелина 0 - 3 2.30 3.18 2.81
17:30 Рудар Приедор - Славия Сараево 4 - 1 1.41 3.91 7.03
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
16:00 Верия - Диагорас Родос 2 - 0 2.50 3.20 2.51
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Маарду Линнамеесконд - Пайде Линнамеесконд 2 - 4 13.31 8.47 1.09
19:00 Нарва Транс - Таммека Тарту 3 - 2 1.89 3.70 3.18
19:30 Флора Талин - ФКИ Левадия Талин 2 - 1 2.16 3.32 2.87
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:45 ФХ Хафнарфьордур - Вестманаейяр 6 - 4 1.25 5.44 9.39
22:15 Филкир Рейкявик - Викингур Рейкявик 3 - 1 2.69 3.33 2.40
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Гниляне - Балкани Суха река 1 - 0 - - -
17:00 Лапи Подуево - Дрита Гниляне 2 - 2 - - -
17:00 Трепча 89 Митровица - Прищина 0 - 1 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Рига ФК - Вентспилс 0 - 0 1.53 4.09 4.95
Литва - Купа на Литва Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
18:30 Банга Гарджай - ФК Паланга 2 - 0 1.79 3.72 3.69
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Тромсдален - Санднес 1 - 4 3.26 3.63 2.00
19:00 Нутоден - Конгсвингер 2 - 0 3.46 3.60 1.94
19:00 Олесунд - КФУМ Осло 2 - 1 1.60 4.05 4.76
19:00 Сандефьорд - Стрьомен 2 - 0 1.49 4.18 5.90
19:00 Старт Кристиансанд - Нест-Сотра 2 - 0 1.59 3.83 5.15
19:00 Уленсакер Киса - Йерв Гримстад 1 - 0 2.01 3.74 3.17
19:00 Шайд - Согндал 2 - 2 3.24 3.55 2.01
20:00 Рауфос - ХамКам 1 - 2 2.30 3.48 2.78
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Висла Плоцк - Легия Варшава 1 - 0 4.45 3.68 1.74
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Олимпия Груджьондз - Термалика Нечеча 1 - 0 2.84 3.34 2.26
20:00 Стал Мелец - ГКС Тихи 1 - 2 1.77 3.53 4.02
20:30 Подбескидзе - Миедж Легница 2 - 1 2.19 3.28 3.03
21:00 Варта Познан - Одра Ополе 3 - 0 2.22 3.23 2.98
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Работнички Скопие - Македония Гьорче Петров 1 - 0 2.30 3.17 2.81
16:30 Ренова Джепчище - Шкендия 79 Тетово 0 - 2 3.57 3.25 1.91
16:30 Силекс Кратово - Борец Велес 3 - 0 1.62 3.53 4.87
16:30 Струга Трим-Лум - Академия Пандев 0 - 0 2.62 3.20 2.64
16:30 Шкупи Скопие - Вардар Скопие 1 - 2 3.55 3.02 2.02
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Спартак Търнава - Сеница 0 - 0 1.44 4.23 5.80
Словения - Купа на Словения Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
16:30 Триглав - Мура 1 - 3 4.24 3.82 1.66
17:30 Копер - Марибор 3 - 2 7.30 4.84 1.33
18:00 Алуминий Кидричево - Табор Сежана 1 - 0 1.62 3.70 4.68
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Рунавик - Клаксвик 0 - 1 2.27 3.71 2.51
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Гарбал Радановичи - Титоград Подгорица 0 - 2 1.81 3.32 3.89
16:00 Зета Голубовци - ФК Подгорица 1 - 0 1.44 3.84 6.17
16:00 Ком Подгорица - Рудар Плевля 5 - 0 1.68 3.40 4.63
16:00 Петровац - Искра Даниловград 0 - 1 2.27 3.02 2.94
19:00 Будучност Подгорица - Сутиеска Никшич 1 - 4 2.54 3.04 2.74
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Теплице - Млада Болеслав 2 - 0 2.98 3.35 2.25
Австралия - ФФА Къп Австралия - ФФА Къп Рез. 1 X 2
12:30 Мелбърн Сити - Уестърн Сидни Уондърърс 3 - 0 1.92 3.60 3.49
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
03:10 Чакарита Хуниорс - Сан Мартин Тукуман 2 - 2 3.10 2.86 2.34
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Вила Нова GO - Ботафого SP 0 - 2 2.13 2.82 3.73
03:30 Сао Бенто SP - Витория Салвадор BA 2 - 0 2.29 2.97 3.18
Венецуела - Копа Венецуела Венецуела - Копа Венецуела Рез. 1 X 2
22:30 Атлетико Венецуела - Естудиантес де Каракас 1 - 1 2.14 3.22 3.14
22:30 Каракас - Депортиво Петаре 3 - 0 - - -
23:00 Депортиво Лара - Ланерос Гуанаре 1 - 0 1.68 3.63 4.37
23:00 Естудиантес де Мерида - Атлетико Ел Вигия 4 - 2 1.30 4.90 9.50
23:00 Португеза Акаригуа - Трухилянос Валера 0 - 3 2.05 3.21 3.34
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Сикинала - Кселаху 2 - 2 1.87 3.61 3.24
21:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Мунисипал 1 - 0 2.60 3.12 2.40
23:30 Гуастатоя - Антигуа ГФК 2 - 1 2.00 3.23 3.24
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Барито Путера - Бхаянгкара ФК 1 - 4 1.73 3.63 3.77
11:30 Борнео ФК - Мадура Юнайтед 2 - 1 1.86 3.48 3.38
14:30 Персиб Бандунг - Семен Паданг 1 - 1 1.21 5.17 11.98
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
03:30 Депортиво Кали - Алианса Петролера 0 - 1 1.77 3.22 4.82
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 ЛД Алахуеленсе - Лимон 2 - 1 1.30 4.64 8.45
22:00 Мунисипал Гресия - Ередиано 2 - 2 2.80 3.35 2.24
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Албирекс Ниигата СИНГ - Балестиер Халса 2 - 0 1.26 5.28 7.62
14:45 Гейланг Интернешънъл - Уориърс ФК 4 - 3 1.98 3.26 3.28
14:45 Хоум Юнайтед - Йънг Лайънс 0 - 3 1.99 3.24 3.26
15:15 Бруней ДПММ - Тампайнс Роувърс 0 - 1 1.80 3.39 3.75
Тайланд - Тай ФА Къп Тайланд - Тай ФА Къп Рез. 1 X 2
15:00 Банкок Юнайтед - Порт Банкок** 0 - 0 2.23 3.48 2.70
15:00 Ратчабури - Бурирам Юнайтед 2 - 1 4.72 3.80 1.59
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 1 3.04 3.39 2.05
22:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Прогресо Монтевидео 1 - 2 2.24 3.25 2.81
Южна Африка - МТН 8 Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
20:30 Мамелоди Съндаунс - СуперСпорт Юнайтед 0 - 2 2.17 2.96 3.25
Япония - Купа на Императора Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
13:00 В-Варен Нагазаки - Вегалта Сендай 2 - 1 2.65 3.15 2.56
13:00 Висел Кобе - Кавазаки Фронтейл 3 - 2 3.42 3.43 1.99
13:00 Джубило Ивата - Шимизу Ес-Пулс** 1 - 1 2.51 3.33 2.57
13:00 Саган Тошу - Серезо Осака 4 - 2 2.93 3.04 2.41
13:00 Санфрече Хирошима - Оита Тринита** 1 - 1 2.00 3.22 3.64
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Финална Фаза Рез. 1 X 2
13:00 Кашима Антлърс (Япо) - Гуанджоу Евъргранде (Кит) 1 - 1 2.47 3.45 2.64
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
17:30 Панахайки (Гър) - Аполон Смирни (Гър) 2 - 2 2.60 3.50 2.29
19:30 Арандина (Исп) - Бургос (Исп) 1 - 1 1.73 3.70 3.89

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.10.2019 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане