Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
ноември '17
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
       
Топ факти за деня

Арсенал като домакин само победи от 5 мача

Кристъл Палас само 4 вкарани гола в 11 мача - 0.36 на мач

Манчестър Сити 10 победи от 11 мача

Ливърпул като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Манчестър Юнайтед като домакин нито един получен гол в 5 мача

Нотингам Форест няма равенство от 16 мача

Съндърланд като домакин няма победа от 8 мача

Ипсуич няма равенство от 15 мача

Бристол Роувърс няма равенство от 17 мача

Волфсбург 8 равенства от 11 мача

Кьолн няма победа от 11 мача

Барселона 10 победи от 11 мача

Пеня Спорт като гост само загуби от 7 мача

Лацио като гост само победи от 6 мача

Фиделис Андрия 10 равенства от 13 мача

Пари Сен Жермен като домакин само победи от 6 мача

Метц 11 загуби от 12 мача

Санкт Пьолтен няма победа от 14 мача

Челик Зеница като гост само загуби от 7 мача

Витез като гост само загуби от 7 мача

Струмска Слава Радомир няма равенство от 14 мача

Таршин Рейнбоус като гост 18 получени гола в 5 мача - 3.60 на мач

Шериф Тираспол няма загуба от 16 мача

Мурата само загуби от 7 мача

Коулрейн няма загуба от 14 мача

Нитра като домакин само 1 получен гол в 7 мача - 0.14 на мач

Татран Прешов като домакин 21 получени гола в 7 мача - 3.00 на мач

Жилина няма равенство от 15 мача

Скалица като домакин само победи от 8 мача

Анкаран Хрватини като домакин няма победа от 7 мача

Цървена Звезда Белград само 3 получени гола в 16 мача - 0.19 на мач

Газиантеп ФК като гост нито един вкаран гол в 5 мача

Кармартън Таун като домакин само загуби от 4 мача

Сутиеска Никшич няма загуба от 14 мача

Виктория Пилзен само победи от 13 мача

Селтик като гост само победи от 6 мача

Уестърн Сидни Уондърърс 5 равенства от 6 мача

НА Хюсеин Дей 7 равенства от 11 мача

УСМ Блида няма победа от 11 мача

Супер Пауър Самут Пракан 30 загуби от 33 мача

Сисакет като гост няма равенство от 16 мача

Анкета

На кое място ще завърши Лудогорец в групата си в Лига Европа?

ТВ програма
Diema
Пирин Благоевград - Берое 13:00 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Тотнъм
14:30 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Ботев Пловдив 15:00 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Аугсбург
16:30 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Манчестър Сити
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Леганес - Барселона
17:15 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Лудогорец Разград 17:30 на живо
Nova Sport
Пари Сен Жермен - Нант
18:00 на живо
Ring.BG
Рома - Лацио
19:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Нюкасъл 19:30 на живо
EuroSport 2
Херта Берлин - Борусия М'Гладбах 19:30 на живо
F Plus
Севиля - Селта Виго
19:30 на живо
Nova Sport
Рединг - Уулвърхямптън
20:00 на запис
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 21:45 на живо
Ring.BG
Наполи - Милан
21:45 на живо
Diema Sport 2
Уест Бромич - Челси
22:00 на запис
Diema Sport
Фулъм - Дарби Каунти
22:00 на запис

Мачове за събота, 18 ноември, 2017 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Арсенал - Тотнъм 2 - 0 2.29 3.51 3.10
17:00 Борнемут - Хъдърсфийлд 4 - 0 1.79 3.50 4.96
17:00 Бърнли - Суонзи 2 - 0 2.15 3.08 3.94
17:00 Кристъл Палас - Евертън 2 - 2 2.37 3.21 3.22
17:00 Лестър - Манчестър Сити 0 - 2 7.92 5.55 1.35
17:00 Ливърпул - Саутхямптън 3 - 0 1.42 4.80 7.69
17:00 Уест Бромич - Челси 0 - 4 6.52 3.99 1.56
19:30 Манчестър Юнайтед - Нюкасъл 4 - 1 1.28 5.47 12.29
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Бирмингам - Нотингам Форест 1 - 0 2.68 3.26 2.63
17:00 Кардиф - Брентфорд 2 - 0 2.11 3.45 3.37
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Астън Вила 1 - 2 2.63 3.26 2.69
17:00 Норич - Барнзли 1 - 1 1.69 3.86 4.77
17:00 Рединг - Уулвърхямптън 0 - 2 4.38 3.50 1.83
17:00 Съндърланд - Милуол 2 - 2 2.23 3.23 3.31
17:00 Хъл Сити - Ипсуич 2 - 2 2.04 3.49 3.55
17:00 Шефилд Уензди - Бристъл Сити 0 - 0 2.19 3.39 3.24
19:30 Фулъм - Дарби Каунти 1 - 1 2.26 3.36 3.15
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бристол Роувърс - Уимбълдън 1 - 3 1.98 3.35 3.65
17:00 Бъри - Блекбърн 0 - 3 4.05 3.46 1.87
17:00 Нортхямптън Таун - Скънторп 0 - 3 3.12 3.22 2.27
17:00 Олдъм - Рочдейл 3 - 1 2.67 3.31 2.50
17:00 Питърбъро - Блекпул 0 - 1 1.99 3.65 3.33
17:00 Плимут - Оксфорд Юнайтед 0 - 4 2.97 3.38 2.27
17:00 Портсмут - Саутенд 1 - 0 1.88 3.43 4.01
17:00 Родъръм Юнайтед - Шросбъри Таун 1 - 2 2.16 3.37 3.23
17:00 Уигън - Брадфорд Сити 1 - 2 1.60 3.79 5.41
17:00 Уолсол - Джилингам 0 - 1 1.89 3.45 3.93
17:00 Флийтууд Таун - Донкастър 0 - 0 2.72 3.18 2.58
17:00 Чарлтън - Милтън Кийнс Донс 2 - 2 1.81 3.48 4.30
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Нюпорт Каунти 1 - 1 2.04 3.41 3.38
17:00 Гримсби Таун - Карлайл 0 - 1 2.73 3.19 2.53
17:00 Йоувил - Суиндън 1 - 2 3.48 3.30 2.06
17:00 Колчестър - Моркамб 0 - 0 1.78 3.57 4.26
17:00 Линкълн Сити - Ковънтри 1 - 2 2.61 3.10 2.71
17:00 Лутън Таун - Кембридж Юнайтед 7 - 0 1.62 3.90 4.92
17:00 Мансфийлд Таун - Стивънидж Бороу 1 - 0 1.74 3.59 4.51
17:00 Нотс Каунти - Челтнъм Таун 3 - 1 2.00 3.44 3.49
17:00 Порт Вейл - Барнет 1 - 0 2.10 3.25 3.47
17:00 Уикъмб - Кроули Таун 4 - 0 1.74 3.68 4.40
17:00 Форест Грийн Роувърс - Крю Александра 3 - 2 2.27 3.30 3.04
17:00 Честърфийлд - Екзитър 1 - 0 3.07 3.38 2.21
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бромли - Честър 1 - 1 1.95 3.33 3.56
17:00 Гейтсхед - Транмиър Роувърс 1 - 0 2.66 3.11 2.51
17:00 Дагенъм и Редбридж - Гайзли 3 - 2 1.49 4.02 5.85
17:00 Ийстли - Бароу 0 - 2 2.22 3.24 3.03
17:00 Лейтън Ориент - Доувър Атлетик 1 - 1 2.49 3.27 2.58
17:00 Макълсфийлд Таун - Боръм Ууд 0 - 0 2.20 3.14 3.14
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Солихъл Муурс 1 - 1 1.63 3.71 4.82
17:00 Рексъм - Ебсфлийт Юнайтед 2 - 0 2.27 3.09 3.08
17:00 Сътън Юнайтед - Халифакс Таун 3 - 2 1.50 3.91 5.76
17:00 Уокинг - Мейдънхед Юнайтед 1 - 1 2.43 3.30 2.63
17:00 Файлд - Торки Юнайтед 2 - 0 1.89 3.45 3.63
17:00 Хартлипул - Алдършот Таун 0 - 2 2.71 3.21 2.43
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байер Леверкузен - РБ Лайпциг 2 - 2 2.32 3.56 2.89
16:30 Байерн Мюнхен - Аугсбург 3 - 0 1.17 7.38 14.19
16:30 Волфсбург - Фрайбург 3 - 1 1.65 3.77 5.40
16:30 Майнц 05 - Кьолн 1 - 0 1.92 3.49 3.97
16:30 Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1 - 1 2.15 3.52 3.24
19:30 Херта Берлин - Борусия М'Гладбах 2 - 4 2.84 3.33 2.47
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Бохум - Гройтер Фюрт 1 - 1 1.94 3.43 3.73
14:00 Нюрнберг - Холщайн Кил 2 - 2 3.09 3.56 2.12
14:00 Хайденхайм - Унион Берлин 4 - 3 3.07 3.30 2.24
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Рот-Вайс Ерфурт 1 - 0 1.71 3.44 4.70
15:00 Карл Цайс Йена - Вердер Бремен II 2 - 1 1.94 3.25 3.73
15:00 Карлсруе - Цвикау 1 - 0 1.72 3.48 4.52
15:00 Кемницер - Вюрцбургер Кикерс 0 - 3 2.54 3.18 2.62
15:00 Унтерхахинг - Падерборн 0 - 3 2.51 3.30 2.58
15:00 Фортуна Кьолн - Магдебург 1 - 2 2.89 3.09 2.38
15:00 Шпортфройнде Лоте - Мепен 2 - 2 1.97 3.26 3.66
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Хетафе - Алавес 4 - 1 1.80 3.40 4.88
17:15 Леганес - Барселона 0 - 3 8.78 4.93 1.36
19:30 Севиля - Селта Виго 2 - 1 1.66 4.05 4.86
21:45 Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 0 - 0 3.15 3.39 2.27
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Уеска - Тенерифе 3 - 0 2.01 3.13 3.80
19:00 Валядолид - Реал Овиедо 3 - 1 1.70 3.55 4.72
19:00 Лорка - Луго 1 - 2 2.21 3.02 3.38
21:00 Реус Депортиу - Албасете 1 - 1 2.30 2.80 3.50
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Реал Мадрид Кастиля - Толедо 1 - 1 2.21 3.24 2.91
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Леалтад - Пеня Спорт 1 - 1 1.55 3.58 5.44
17:00 Лейоа - Баракалдо 3 - 1 2.28 2.93 3.05
18:00 Аморебиета - Витория-Гастейс 2 - 0 1.86 3.11 4.02
18:00 Осасуна Б - Расинг Сантандер 1 - 2 3.56 3.10 1.98
19:30 Реал Сосиедад Б - Герника Клуб 0 - 1 1.72 3.28 4.52
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Валенсия Местая - Лейда Еспортиу 3 - 0 2.35 3.00 2.85
19:00 Виляреал Б - Сабадел 0 - 0 1.75 3.23 4.38
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Рома - Лацио 2 - 1 2.13 3.57 3.23
21:45 Наполи - Милан 2 - 1 1.45 4.64 6.58
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Бреша - Специя 1 - 1 2.24 2.94 3.40
16:00 Виртус Ентела - Венеция 0 - 0 2.74 2.91 2.70
16:00 Емполи - Чезена 5 - 3 1.55 3.82 5.79
16:00 Новара - Бари 1 - 2 2.71 2.96 2.68
16:00 Парма - Асколи 4 - 0 1.53 3.74 6.33
16:00 Перуджа - Карпи 5 - 0 1.79 3.20 4.75
16:00 Пескара - Про Верчели 3 - 1 1.66 3.81 4.65
16:00 Фоджа - Тернана 1 - 1 1.70 3.70 4.49
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Арцакена - Лукезе 1 - 2 2.17 3.08 3.13
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Акрагас - Фиделис Андрия 1 - 5 2.35 2.98 2.91
15:30 Паганезе - Расинг Фонди 2 - 2 2.29 3.01 2.96
15:30 Сикула Леонцио - Казертана 1 - 1 2.24 2.98 3.11
15:30 Трапани - Виртус Франкавила 3 - 1 1.81 3.22 4.06
15:30 Юве Стабия - Катания 0 - 1 2.98 3.06 2.25
17:30 Ренде 1968 - Матера 2 - 0 2.27 2.98 3.03
21:30 Бишелие 1913 - Монополи 1966 2 - 1 2.44 2.90 2.84
21:30 Лече - Реджина 3 - 2 1.43 3.76 6.96
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Пари Сен Жермен - Нант 4 - 1 1.10 9.36 22.57
21:00 Гингам - Анже 1 - 1 2.26 3.24 3.23
21:00 Дижон - Троа 3 - 1 1.85 3.43 4.37
21:00 Страсбург - Рен 2 - 1 2.26 3.18 3.29
21:00 Тулуза - Метц 0 - 0 1.73 3.45 5.19
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Лориен - Брест 4 - 2 1.75 3.50 4.34
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
15:45 Гренобъл Фут 38 - Лавал 1 - 1 1.91 3.04 3.93
17:00 Авранш - Шамбли 0 - 0 2.45 2.99 2.74
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
17:00 ЛАСК Линц - Рапид Виена 1 - 2 3.13 3.25 2.22
19:30 Аустрия Виена - Адмира Вакер Мьодлинг 2 - 3 2.00 3.65 3.28
19:30 Матерсбург - Алтах 1 - 0 2.16 3.23 3.28
19:30 Санкт Пьолтен - Волфсбергер 0 - 0 2.59 3.16 2.66
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Кешля - Зира Баку 0 - 1 4.81 3.73 1.56
13:00 Капаз Ганджа - Сабаил Баку 2 - 3 2.19 3.03 3.06
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Гандзасар Капан - Ширак Гюмри 2 - 2 2.43 3.12 2.62
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 БАТЕ Борисов - Неман 3 - 1 1.19 5.58 10.79
13:00 Динамо Брест - Городея 1 - 1 1.38 4.15 7.27
13:00 Динамо Минск - Крумкачи Минск 1 - 0 1.16 5.92 12.63
13:00 Ислоч Минск - Днепър Могилев 1 - 0 2.15 3.27 2.95
13:00 Славия Мозир - Нафтан 1 - 2 1.55 3.72 5.23
13:00 ФК Минск - Гомел 0 - 2 2.45 3.21 2.56
13:00 ФК Слуцк - ФК Витебск 2 - 3 2.08 3.22 3.17
13:00 Шахтьор Солигорск - Торпедо Жодино 1 - 2 1.26 4.95 8.69
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Роял Ексел Мускрон - Андерлехт 1 - 2 5.73 4.30 1.50
21:00 Кортрийк - Сент Трюиден 3 - 2 2.57 3.32 2.61
21:00 Ойпен - Роял Антверпен 0 - 1 2.29 3.31 3.00
21:30 Стандарт Лиеж - Остенде 0 - 0 1.66 3.93 4.71
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Рьозеларе - Вестерло 2 - 1 1.90 3.43 3.59
21:30 Беершот Вилрийк - Оуд Хеверле Льовен 1 - 2 2.19 3.29 3.00
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Крупа - Жрински Мостар 1 - 0 3.24 3.24 2.00
14:00 Радник Биелина - Челик Зеница 3 - 1 1.48 3.82 5.49
14:00 Слобода Тузла - Витез 4 - 0 1.64 3.55 4.42
17:00 ФК Сараево - Младост Добой Какан 4 - 2 1.19 5.57 10.39
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
13:00 Пирин Благоевград - Берое 0 - 1 3.29 3.20 2.08
15:00 ЦСКА София - Ботев Пловдив 1 - 1 1.30 5.03 7.23
17:30 Локомотив Пловдив - Лудогорец Разград 0 - 3 7.54 4.37 1.35
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:00 Черноморец Балчик - Царско Село София 1 - 1 2.55 3.19 2.42
14:30 Локомотив София - Ботев Гълъбово 1 - 1 1.33 4.34 7.55
14:30 Несебър - Локомотив Горна Оряховица 4 - 2 2.39 3.27 2.55
14:30 Нефтохимик Бургас - Созопол 0 - 2 2.65 3.25 2.33
14:30 Оборище Панагюрище - Струмска Слава Радомир 1 - 1 1.40 3.96 6.83
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:15 Монс Калпе - Сейнт Джоузеф 3 - 1 - - -
21:30 Глейсис Юнайтед - Гибралтар Юнайтед 2 - 0 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Самтредия - Колхети-1913 Поти 5 - 0 - - -
12:00 Шукура Кобулети - Динамо Тбилиси 0 - 1 - - -
14:00 Чихура Сачхере - Торпедо Кутаиси 1 - 3 4.03 3.27 1.80
16:00 Дила Гори - Локомотив Тбилиси 2 - 1 2.45 3.20 2.55
18:00 Динамо Батуми - Сабуртало Тбилиси 1 - 2 2.65 3.20 2.40
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ламия - Керкира Корфу 1 - 1 1.84 3.05 4.82
17:15 Лариса - Аполон Смирни 1 - 0 2.13 2.90 3.80
19:30 Олимпиакос - Левадиакос 2 - 1 1.13 7.69 16.57
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Трикала - ОФИ Крит 0 - 0 2.97 2.99 2.26
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Орхус - Силкеборг 3 - 1 1.95 3.50 3.66
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Апоел Беер Шева - Апоел Акре 3 - 1 1.12 6.55 17.15
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Алки Ороклини - Аполон Лимасол 1 - 4 7.40 4.40 1.34
18:00 Етникос Ахна - АЕК Ларнака 0 - 3 9.87 5.40 1.22
18:00 Олимпиакос Никозия - Арис Лимасол 0 - 0 2.99 3.05 2.25
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Дрита Гниляне - Лирия Призрен 4 - 3 - - -
14:00 Лапи Подуево - Фероникели Глоговац 1 - 1 - - -
14:00 Трепча 89 Митровица - Влазня Пожаране 2 - 0 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Моста ФК - Сенглеа Атлетик 2 - 1 2.19 3.58 2.65
15:00 Сейнт Андрюс ФК - Лия Атлетик 1 - 1 1.66 4.05 3.68
17:00 Хибърниънс - Биркиркара 1 - 0 1.70 3.59 4.11
17:15 Балзан Ютс - Таршин Рейнбоус 1 - 0 1.16 6.06 12.93
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Дачия Кишинев - Петрокуб Хинчещ 0 - 2 1.66 3.94 3.90
13:00 Заря Белци - Динамо-Авто Тираспол 6 - 0 1.33 4.31 7.59
13:00 Зимбру Кишинев - Спикул Кишкарен 1 - 1 1.50 3.49 6.12
13:00 Милсами Орхей - Шериф Тираспол 0 - 2 2.49 3.20 2.47
13:00 Сперанца Ниспорен - Сфинтул Георге Суручен 0 - 0 1.80 3.22 4.00
Норвегия - Плейофи Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Нутоден - Фредрикстад 5 - 3 2.29 3.38 2.70
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Пяст Гливице - Краковия Краков 1 - 0 2.16 3.23 3.26
19:00 Сандеця Нови Сонч - Лех Познан 0 - 0 4.84 3.60 1.69
21:30 Лехия Гданск - Висла Плоцк 3 - 0 1.90 3.46 3.84
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Олимпия Груджьондз - Заглембие Сосновец 0 - 1 2.79 3.04 2.43
17:00 Хойничанка Хойнице - Пуща Неполомице 1 - 1 1.81 3.27 4.18
18:00 ГКС Тихи - Вигри Сувалки 0 - 3 2.11 3.14 3.26
18:00 Погон Шедълце - ГКС Катовице 1 - 1 2.70 3.07 2.50
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
17:00 Пенафиел - Жил Висенте 0 - 0 1.98 3.09 3.72
Португалия - Купа на Португалия Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
20:15 Бенфика - Витория Сетубал 2 - 0 1.18 5.96 13.07
22:30 Рио Аве - Спортинг Брага 1 - 0 2.67 3.01 2.57
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
16:00 Сепси Сфънту Георге - Газ Метан Медиаш 0 - 0 2.50 2.91 2.90
19:00 Университатя Крайова - Ювентус Букурещ 3 - 1 1.32 4.58 8.97
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:00 СКА-Хабаровск - ЦСКА Москва 2 - 4 7.22 3.67 1.49
13:00 Динамо Москва - Ахмат Грозни 1 - 1 2.59 2.91 2.82
15:30 ФК Краснодар - Спартак Москва 1 - 4 2.18 3.25 3.16
18:00 Арсенал Тула - Рубин Казан 0 - 0 3.03 2.83 2.53
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
12:00 Енисей Красноярск - Спартак Москва 2 2 - 1 1.32 4.62 7.92
12:00 Сибир Новосибирск - Ротор Волгоград 1 - 0 1.75 3.21 4.55
12:00 Шинник Ярославл - ФК Нижни Новгород 1 - 2 1.77 3.16 4.47
13:00 ФК Оренбург - Факел Воронеж 5 - 0 1.34 4.09 8.81
14:00 Волгар Астрахан - Криля Советов 0 - 1 4.22 3.10 1.84
15:00 Балтика Калининград - Авангард Курск 1 - 0 1.49 3.46 6.90
17:00 ПФК Сочи - Луч-Енергия Владивосток 3 - 2 1.82 3.11 4.35
17:30 ФК Химки - Том Томск 3 - 1 2.06 2.98 3.57
18:00 Кубан Краснодар - ФК Тюмен 3 - 1 2.28 2.98 3.07
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Виртус 5 - 1 - - -
16:00 Тре Пене - Мурата 3 - 0 - - -
16:00 Фаетано - Фолгоре Фалциано 0 - 2 - - -
16:00 Фиорентино - Сан Джовани 0 - 1 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Клифтънвил 0 - 1 4.75 4.15 1.54
17:00 Балимина Юнайтед - Дънганън Суифтс 2 - 1 1.79 3.74 3.62
17:00 Балинамалард Юнайтед - Гленавон 0 - 3 10.08 6.08 1.19
17:00 Крусейдърс - Карик Рейнджърс 7 - 1 1.17 6.74 10.18
17:00 Линфийлд - Коулрейн 2 - 1 1.85 3.56 3.58
17:00 Уорънпойнт Таун - Гленторан 2 - 3 3.15 3.50 2.00
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Земплин Михаловце - Тренчин отл. 4.59 3.97 1.58
15:00 Нитра - Сеница 0 - 0 1.33 4.44 7.62
15:00 Ружомберок - Железарна Подбрезова 3 - 0 1.39 4.23 6.55
15:00 Татран Прешов - Злате Моравце 1 - 1 2.70 3.22 2.37
16:00 Жилина - ДАК Дунайска Стреда 0 - 0 1.82 3.49 3.68
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
14:00 Партизан Бардейов - Локомотив Зволен 3 - 0 1.65 3.56 4.36
14:00 Спишка Нова Вес - Татран Липтовски Микулаш 2 - 2 1.91 3.35 3.38
14:00 ШТК 1914 Шаморин - Комарно 3 - 0 1.52 4.06 4.67
18:00 Скалица - Нове Место над Вахом 2 - 0 1.18 5.67 10.18
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Анкаран Хрватини - Целие 1 - 2 4.57 3.43 1.68
15:00 Триглав - Алуминий Кидричево 0 - 3 2.27 3.15 2.86
21:20 Рудар Веление - Горица отл. 2.28 3.06 2.93
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Цървена Звезда Белград - Рад Белград 6 - 1 1.07 8.90 17.09
18:00 Вождовац Белград - Бачка Бачка Паланка 2 - 0 1.38 4.03 7.43
18:00 Войводина Нови Сад - Радник Сурдулица 0 - 0 1.43 4.13 5.89
18:00 Напредак Крушевац - Чукарички 1 - 2 2.52 2.85 2.73
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Бурсаспор - Гьозтепе 0 - 0 1.96 3.75 3.37
15:30 Коняспор - Анталияспор 1 - 1 2.27 3.26 3.05
18:30 Истанбул Башакшехир - Галатасарай 5 - 1 2.72 3.30 2.45
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:00 Ерзурум ББ - Юмраниеспор 0 - 0 2.27 3.08 2.96
12:00 Манисаспор - Елязъгспор 2 - 1 2.28 3.15 3.00
14:30 Адана Демирспор - Газиантеп ФК 2 - 2 2.22 3.25 3.00
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кармартън Таун - Престатин Таун 0 - 3 2.45 3.35 2.56
16:30 Нютаун - Бари Таун Юнайтед 3 - 0 2.22 3.28 2.94
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Заря Луганск - Верес Ровно 1 - 1 1.58 3.55 5.22
14:00 Зирка Кропивницкий - Динамо Киев 0 - 2 13.93 5.73 1.17
17:00 Карпати Лвов - ФК Мариупол 0 - 1 2.26 2.99 3.04
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кобра Харков - Черкаский Днепър 1 - 3 1.22 5.39 9.48
13:00 Колос Ковалевка - Десна Чернигов 0 - 1 2.80 3.16 2.27
13:00 ФК Полтава - Жемчужина Одеса 3 - 0 1.18 6.10 10.03
14:00 Оболон-Бровар Киев - Кремин Кременчуг 1 - 2 2.24 3.15 2.82
16:00 МФК Николаев - ФК Суми 0 - 0 1.94 3.22 3.45
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
16:30 Балмазуйварош - Халадаш Сомбатхей 2 - 1 1.87 3.22 3.99
16:30 Мезьокьовешд - Вашаш Будапеща 3 - 3 2.51 3.19 2.60
16:30 Пакш - Ференцварош 0 - 2 3.21 3.24 2.11
16:30 Пушкаш Академи - Диошдьор 1 - 0 1.96 3.25 3.59
16:30 Уйпещ - Хонвед Будапеща 2 - 1 2.63 3.19 2.49
20:30 Дебрецен - МОЛ Види 2 - 5 2.82 3.17 2.35
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Твенте - Хееренвеен 0 - 4 2.37 3.40 2.83
19:30 Фейенорд - ВВВ Венло 1 - 1 1.24 5.86 10.80
21:45 Вилем II - Спарта Ротердам 2 - 2 2.07 3.28 3.50
21:45 НАК Бреда - Аякс 0 - 8 10.68 6.00 1.23
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Осиек - Цибалия 1 - 1 1.23 5.55 9.97
19:00 Риека - Интер Запрешич 0 - 0 1.20 5.90 10.71
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Будучност Подгорица - Дечич Тузи 4 - 1 1.27 4.52 8.87
14:00 Зета Голубовци - Петровац 0 - 0 1.44 3.91 6.11
14:00 Искра Даниловград - Титоград Подгорица 0 - 1 3.06 3.02 2.19
14:00 Ком Подгорица - Рудар Плевля 1 - 0 3.11 2.98 2.19
14:00 Сутиеска Никшич - Гарбал Радановичи 1 - 0 1.61 3.40 5.02
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Збройовка Бърно - Теплице 1 - 0 2.39 3.08 2.87
17:00 Сигма Оломоуц - Фастав Злин 2 - 0 1.77 3.45 4.22
17:00 Слован Либерец - Баник Острава 2 - 1 1.55 3.88 5.29
19:00 Славия Прага - Дукла Прага 5 - 0 1.22 5.49 10.69
21:00 Словачко - Виктория Пилзен 1 - 4 5.15 3.79 1.57
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Тринец - Чешке Будьовице 1 - 1 2.40 3.01 2.79
14:30 МАС Таборско - Варнсдорф 1 - 2 1.97 3.28 3.40
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Базел - Сион 5 - 1 1.32 5.02 7.91
20:00 Санкт Гален - Лугано 0 - 2 2.40 3.33 2.72
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Винтертур - Вил 2 - 0 2.00 3.36 3.31
20:00 Раперсвил-Йона - Ксамакс 2 - 2 4.42 4.00 1.61
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Рос Каунти - Селтик 0 - 1 11.81 6.40 1.20
17:00 Абърдийн - Мъдъруел 0 - 2 1.72 3.68 4.52
17:00 Дънди ФК - Килмарнък 0 - 0 2.44 3.21 2.84
17:00 Рейнджърс - Хамилтън 0 - 2 1.31 5.13 8.61
17:00 Хибърниън - Сейнт Джонстън 1 - 2 1.57 3.81 5.70
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Каудънбийт - Анан Атлетик 1 - 1 3.60 3.42 1.89
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Берик Рейнджърс 3 - 0 1.32 4.81 7.87
17:00 Дъмбартън - Елгин Сити 1 - 0 1.48 4.21 5.59
17:00 Клайд - Ийст Файф 0 - 2 3.10 3.48 2.06
17:00 Куинс парк ФК - Дънфърмлин 1 - 4 10.29 5.17 1.25
17:00 Монтроуз - Куин ъф Саут 0 - 0 7.58 4.44 1.35
17:00 Питърхед - Рейт Роувърс 3 - 0 2.71 3.32 2.35
17:00 Стенхаусмюър - Алоа Атлетик 1 - 2 2.95 3.34 2.18
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:35 Уестърн Сидни Уондърърс - Уелингтън Финикс отл. 1.62 3.99 4.91
10:50 Сидни - Нюкасъл Юнайтед Джетс 2 - 1 1.65 3.86 4.90
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 УС Бискра - НА Хюсеин Дей 0 - 0 1.90 2.98 3.98
17:00 КР Белуиздад - УСМ Блида 1 - 1 1.53 3.28 6.34
18:00 ЕС Сетиф - Параду АК 2 - 1 1.73 3.11 4.70
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:15 Атлетико Тукуман - Арсенал Саранди 0 - 0 1.73 3.32 4.72
02:30 Нюелс Олд Бойс Росарио - Белграно Кордоба 0 - 1 2.10 2.99 3.54
22:00 Банфийлд - Темперлей 0 - 0 1.56 3.54 6.01
22:00 Дефенса и Хустисия - Ланус 3 - 0 1.61 3.44 5.55
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
22:00 Агропекуарио Аргентино - Атлетико Митре 2 - 0 1.64 3.19 5.60
22:05 Нуева Чикаго - Сармиенто Хунин 0 - 2 2.12 2.90 3.54
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Спорт Бойс Уорнес - Боливар Ла Пас 1 - 3 2.91 3.33 2.15
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:30 Жувентуд RS - Фигуерензе SC 0 - 0 2.24 2.97 3.19
21:00 Гояс GO - Интернасионал RS 0 - 2 3.26 2.97 2.20
21:00 Лондрина PR - Америка MG 0 - 0 2.24 2.96 3.21
21:30 АВС RN - Оесте SP 2 - 0 5.49 3.43 1.59
21:30 Боа MG - Бразил де Пелотас RS 2 - 1 1.92 3.11 3.92
21:30 КР Бразил AL - Парана Клуб PR 0 - 1 3.31 2.99 2.17
21:30 Наутико PE - Вила Нова GO 1 - 2 3.06 2.98 2.30
21:30 Пайсанду PA - Санта Круз PE 4 - 2 1.57 3.52 5.70
23:30 Крисиума SC - Сеара CE 1 - 1 2.94 2.98 2.38
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ал Масри Порт Саид - Ел Мокавлун 1 - 0 2.12 2.82 3.55
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Депортиво Куенка - Ел Национал Кито 1 - 2 2.16 3.19 3.07
22:30 Клан Хувенил - Делфин Манта 3 - 3 4.53 3.45 1.69
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:30 НортИйст Юнайтед - Джамшедпур 0 - 0 1.85 3.20 4.00
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ал-Гарафа Доха - Ал-Саилия Доха 2 - 3 2.18 3.58 2.67
15:00 Ал-Маркия Доха - Ал-Ахли Доха 0 - 1 2.40 3.51 2.42
17:10 Катар СК Доха - Ал-Хор 1 - 2 2.47 3.36 2.44
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
22:30 Америка де Кали - Атлетико Букараманга 1 - 0 1.57 3.50 5.53
22:30 Атлетико Насионал - Индепендиенте Меделин 0 - 0 2.18 3.17 3.08
22:30 Атлетико Уила - Тигрес 1 - 0 1.80 3.14 4.46
22:30 Енвигадо - Патриотас Бояка 0 - 0 1.66 3.46 4.69
22:30 Онсе Калдас - Кортулуа 2 - 1 3.19 3.15 2.14
22:30 Хагуарес де Кордоба - Рионегро 2 - 0 1.43 3.75 7.23
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:30 Универсидад де Коста Рика - ЛД Алахуеленсе 0 - 1 2.83 3.19 2.27
Кувейт - Купа на Принца Кувейт - Купа на Принца Рез. 1 X 2
15:05 Казма Кувейт - Хайтан 1 - 0 1.25 5.50 7.50
17:30 Ал Джахра - Ал Тадамон 3 - 0 1.36 4.60 6.00
17:30 Кадсия Кувейт - Ал Салмия Кувейт 1 - 1 2.10 3.75 2.65
Мароко - Купа на Трона Мароко - Купа на Трона Рез. 1 X 2
18:00 Раджа Казабланка** - Дифаа ел Джадида 1 - 1 2.20 2.80 3.30
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Лобос БУАП Пуебла 0 - 1 2.18 3.25 3.04
05:00 Атлас Гуадалахара - Пачука 1 - 1 1.82 3.49 3.87
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
02:00 Тасман Юнайтед - Уейтакиър Юнайтед 0 - 0 2.59 3.91 2.11
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
14:40 Емирейтс Клуб - Ал Вахда Абу Даби 1 - 4 4.08 3.94 1.62
14:45 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Диба Ал Фуджейра 1 - 1 1.33 4.93 6.17
17:45 Ал Аин - Ал Джазира Абу Даби 2 - 2 1.83 3.84 3.27
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Рубио Ню - Серо Портеньо 0 - 3 5.51 3.63 1.55
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво Мунисипал - Реал Гарсиласо 0 - 0 1.66 3.56 4.55
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
16:50 Ал Фейха - Ал Фатех 1 - 3 2.02 3.32 3.18
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:30 Йънг Лайънс - Бруней ДПММ 1 - 2 3.54 3.85 1.75
13:30 Тампайнс Роувърс - Хоум Юнайтед 0 - 0 2.12 3.54 2.79
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Муангтонг Юнайтед - Банкок Глас 2 - 0 1.44 4.29 5.40
13:00 Након Ратчасима - Сукотай 1 - 1 1.60 4.23 4.02
13:00 Нейви - Банкок Юнайтед 2 - 1 5.38 4.91 1.39
13:00 Патая Юнайтед - Полис Теро 3 - 0 1.49 4.49 4.53
13:00 Ратчабури - Порт Банкок 2 - 3 2.04 3.25 3.17
13:00 Супер Пауър Самут Пракан - Чианграй Юнайтед 2 - 2 10.80 7.13 1.14
13:00 Тай Хонда Ладкрабанг - Суфанабури 2 - 2 3.08 4.07 1.84
13:00 Убон УМТ Юнайтед - Сисакет 2 - 1 1.32 5.35 6.01
13:00 Чонбури - Бурирам Юнайтед 1 - 2 4.51 4.47 1.50
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Ел Танкуе Сислей - Хувентуд де Лас Пиедрас 2 - 2 2.49 3.20 2.60
22:00 Серо Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 2 - 2 2.25 3.25 2.88
Южна Африка - Телком Кнокаут Южна Африка - Телком Кнокаут Рез. 1 X 2
15:30 Бидвест Уитс - Кайзер Чийфс 1 - 0 2.42 2.81 2.98
Южна Корея - Група за Изпадане Южна Корея - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
08:00 Инчхън Юнайтед - Сангжу Сангму 2 - 0 2.67 3.11 2.50
08:00 Куанджу - Поханг Стийлърс 0 - 4 2.33 3.24 2.80
08:00 Тегу - Чуннам Драгонс 1 - 0 2.55 3.20 2.56
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Албирекс Ниигата - Вентфорет Кофу 1 - 0 2.70 3.09 2.52
07:00 Вегалта Сендай - Омия Ардижа 3 - 0 2.45 3.27 2.67
07:00 Висел Кобе - Санфрече Хирошима 1 - 2 2.55 3.28 2.55
07:00 Йокохама Ф-Маринос - Серезо Осака 1 - 4 2.69 3.26 2.42
07:00 Кавазаки Фронтейл - Гамба Осака 1 - 0 1.52 4.31 4.96
07:00 Кашива Рейсол - Джубило Ивата 1 - 0 1.98 3.38 3.44
07:00 Саган Тошу - Токио 2 - 1 2.45 3.10 2.78
08:00 Шимизу Ес-Пулс - Консадол Сапоро 0 - 2 2.09 3.19 3.34
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Финална Фаза Рез. 1 X 2
18:15 Ал Хилал Рияд (Сар) - Урава Ред Даймъндс (Япо) 1 - 1 1.99 3.21 3.58

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.09.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане