Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
януари '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Селтик като гост 8 победи от 11 мача

Ал Насър Кайро като домакин няма победа от 9 мача

Анкета

На кое място ще завърши Лудогорец в групата си в Лига Европа?

ТВ програма
Diema Sport 2
Бристъл Сити - Манчестър Сити 21:45 на живо
bTV Action
Севиля - Атлетико Мадрид
22:30 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за вторник, 23 януари, 2018 Подреждане по час

Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Родъръм Юнайтед - Брадфорд Сити 2 - 0 2.03 3.53 3.45
21:45 Скънторп - Донкастър 1 - 1 2.42 3.16 2.91
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Нотс Каунти - Кроули Таун 1 - 2 1.68 3.60 4.95
21:45 Нюпорт Каунти - Моркамб 1 - 1 1.86 3.44 4.04
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:45 Гейтсхед - Уокинг 1 - 1 1.57 3.80 5.26
21:45 Файлд - Мейдстоун Юнайтед 3 - 0 1.57 3.91 4.84
21:45 Честър - Хартлипул 1 - 1 2.37 3.16 2.80
Англия - ЕФЛ Трофи Англия - ЕФЛ Трофи Рез. 1 X 2
21:00 Шросбъри Таун - Олдъм 2 - 1 1.85 3.46 3.69
21:45 Линкълн Сити - Питърбъро 4 - 2 2.64 3.55 2.32
Англия - Купа на Лигата Англия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Бристъл Сити - Манчестър Сити** (1 - 2) 2 - 3 11.66 6.05 1.24
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Бохум - Дуисбург 0 - 2 2.38 3.18 2.95
21:30 Инголщат - Зандхаузен 0 - 0 1.54 3.79 6.29
21:30 Нюрнберг - Ян Регенсбург 2 - 2 1.72 3.81 4.32
21:30 Холщайн Кил - Унион Берлин 2 - 2 2.03 3.48 3.39
Испания - Купа на Краля Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
22:30 Севиля** - Атлетико Мадрид (2 - 1) 3 - 1 2.83 3.39 2.39
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
20:00 Газелек Аячо - Ним 2 - 0 4.07 3.23 1.87
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
19:30 Бурж-Перона - Тулуза 2 - 0 3.95 3.59 1.81
19:30 Коломие - Сошо 1 - 2 4.15 3.45 1.77
19:30 Нант - Оксер 3 - 4 1.46 3.90 7.01
19:30 Шатору - Шамбли** 1 - 1 1.82 3.40 4.07
22:00 Епинал - Олимпик Марсилия 0 - 2 10.26 5.47 1.25
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 Зулте Варегем - Стандарт Лиеж 2 - 1 2.74 3.24 2.50
21:30 Роял Ексел Мускрон - Кортрийк 0 - 3 2.28 3.33 2.99
21:30 Сент Трюиден - Мехелен 2 - 0 2.00 3.30 3.69
Израел - Купа на Израел Израел - Купа на Израел Рез. 1 X 2
19:05 Апоел Акре - Апоел Хайфа 1 - 2 4.55 3.45 1.65
19:05 Апоел Раанана - Секция Нес Циона 2 - 0 1.65 3.45 4.69
21:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Беер Шева 0 - 2 7.23 4.35 1.33
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
22:45 Витория Сетубал - Оливейрензе 2 - 0 1.82 3.26 4.35
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Партик Тисъл - Селтик 1 - 2 11.73 5.62 1.23
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
21:45 Албион Роувърс - Сейнт Джонстън отл. 8.02 4.83 1.32
21:45 Ливингстън - Фолкърк 0 - 1 2.32 3.18 2.91
21:45 Питърхед - Дъмбартън 2 - 3 2.18 3.35 2.99
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ал Насър Кайро - Смоуха 0 - 2 3.92 2.98 1.93
Индонезия - Други Индонезия - Други Рез. 1 X 2
10:30 ПС ТИРА - Мадура Юнайтед 1 - 3 3.90 4.22 1.62
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 СуперСпорт Юнайтед - Полокване Сити 1 - 1 1.67 3.30 4.80
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
00:15 Монтевидео Уондърърс (Уру) - Олимпия Асунсион (Пар) 0 - 0 3.10 2.94 2.39
01:00 Макара Амбато (Екв) - Депортиво Тачира (Вен) 1 - 1 1.52 3.62 6.60
03:15 Ориенте Петролеро (Бол) - Университарио... (Пер) 2 - 0 1.61 3.68 5.43
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Групова фаза Рез. 1 X 2
21:00 Екваториална Гвинея - Нигерия 1 - 3 11.71 4.01 1.30
21:00 Руанда - Либия 0 - 1 4.29 2.94 1.89
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
14:00 Чианграй Юнайтед (Тай)** - Бали Юнайтед (Идн) 0 - 0 1.54 3.97 4.77
14:30 Муангтонг Юнайтед (Тай) - Джохор Дарул Такзим (Маз) 5 - 2 1.33 4.58 7.07
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Байер Леверкузен (Гер) - Оберхаузен (Гер) 3 - 1 1.17 6.50 10.68
14:30 Алтах (Авс) - Погон Шчечин (Пол) 0 - 1 1.96 3.59 3.15
15:00 Хобро (Дан) - Скиве (Дан) 2 - 1 1.39 4.56 5.83
16:00 Динамо Москва (Рус) - Стумбрас Каунас (Лит) 0 - 0 1.17 5.50 10.00
16:00 Люцерн (Швц) - Киасо (Швц) 1 - 1 1.43 4.09 6.10
16:00 Тун (Швц) - Вил (Швц) 1 - 1 1.40 4.39 6.01
17:00 Локомотив Москва (Рус) - Тиендзин Цюендзиен (Кит) 1 - 1 1.39 4.71 5.70
17:30 Щурм Грац (Авс) - Динамо Киев (Укр) 2 - 0 2.53 3.58 2.30
19:00 Хакен (Шве) - Утсиктенс (Шве) 5 - 0 1.17 6.60 10.47

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.09.2018 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане