Световно Първенство гр. G
12:00
Швейцария
1 - 0
Камерун
1.743.535.13
21:00
Бразилия
2 - 0
Сърбия
1.454.507.02
Световно Първенство гр. H
15:00
Уругвай
0 - 0
Южна Корея
1.713.535.43
18:00
Португалия
3 - 2
Гана
1.374.888.75
Андора - Първа Дивизия
21:30
УЕ Енгордани
0 - 4
Интер Клуб Ескалдес
5.883.941.43
Армения - Купа на Армения
16:00
Ширак Гюмри
2 - 0
Ван Чаренцаван
---
Португалия - Купа на Лигата
22:45
Тондела
1 - 1
Торензе
1.893.284.02
Словакия - Суперлига
19:30
ДАК Дунайска Стреда
1 - 0
Ружомберок
1.713.374.41
19:30
Слован Братислава
4 - 1
Злате Моравце
1.176.3211.70
19:30
Спартак Търнава
4 - 1
Земплин Михаловце
1.374.177.38
Украйна - Първа Лига
12:00
Горняк-Спорт Горишни Плавни
0 - 2
ФК Чернигов
2.832.902.31
Ангола - Жирабола
16:00
Куандо Кубанго
1 - 1
Дешпортиво да Лунда Сул
---
16:30
Академика до Лобито
3 - 0
Спортинг де Кабинда
---
16:30
Примейро де Агосто
2 - 1
Спортинг де Бенгела
1.146.3714.33
16:30
Саграда Есперанса
4 - 2
Рекреативо до Либоло
1.473.556.07
Гватемала - Лига Насионал Апертура
04:00
Антигуа ГФК
3 - 0
Комуникасионес
1.873.143.72
Индия - Супер Лига
16:00
Одиша
3 - 2
Ченайин
1.853.493.61
Индия - И-Лига
10:30
Сриниди Деккан
1 - 0
ТРАУ Имфал
1.873.203.80
13:00
Кенкре
1 - 1
Чърчил Брадърс Гоа
4.483.361.71
Колумбия - Примера А
01:30
Депортиво Пасто
1 - 0
Америка де Кали
2.812.852.66
01:30
Хуниор Баранкиля
2 - 3
Санта Фе Богота
1.803.294.51
03:35
Депортиво Перейра
2 - 1
Мильонариос Богота
3.353.052.18
Конго ДР - Линафут
15:30
Блесинг
0 - 2
Сент Елоа Лупопо
---
Коста Рика - Други
02:00
Депортиво Саприса
2 - 0
Уругвай де Коронадо
1.106.5019.00
Кот д'Ивоар - Лига 1
17:30
СО де л'Арми
1 - 0
Стела Клуб д'Аджаме
2.322.743.08
20:00
АСЕК Мимозас
2 - 1
Расинг Клуб Абиджан
1.413.777.38
Мавритания - Лига 1
18:30
Трарза АК Медине
2 - 1
СНИМ
---
19:00
Гендрим
2 - 2
Интер Нуакшот
3.152.902.10
21:40
Шемал
2 - 1
Каеди
1.833.203.50
Никарагуа - Лига Примера Апертура
03:00
Манагуа
0 - 1
Спорт Себако
---
Хондурас - Апертура - Финална Фаза
03:30
Виктория Ла Сейба
1 - 1
Реал Еспаня
---
23:00
Маратон Сан Педро
1 - 0
Оланчо
1.494.134.89
Приятелски Срещи - Клубни
03:00
Канкун (Мек)
0 - 2
Крус Асул (Мек)
7.603.931.39
12:30
Кьоге (Дан)
4 - 1
Фремад Амагер (Дан)
1.634.294.01
14:00
Висла Пулави (Пол)
отл.
Ресовия Жешов (Пол)
2.853.752.03
14:30
Лайън Сити Сейлърс (Син)
2 - 7
Борусия Дортмунд (Гер)
18.3010.811.08
15:00
АИК Стокхолм (Шве)
1 - 1
Вестерос (Шве)
---
15:00
Аустрия Лустенау (Авс)
4 - 3
ВШГ Сваровски Тирол (Авс)
---
15:00
Мура (Слн)
2 - 2
Браво Любляна (Слн)
---
19:00
Норкьопинг (Шве)
1 - 0
Мутала АИФ (Шве)
---
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 28.03.2024 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
ТВ програма