Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Атлетик Билбао само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Осасуна 4 равенства от 5 мача

Интер само победи от 4 мача

Наполи 13 вкарани гола в 4 мача - 3.25 на мач

Монца 1912 само победи от 5 мача

ФК Сараево като домакин само победи от 5 мача

Звезда 09 Биелина няма победа от 9 мача

Домжале като домакин няма победа от 5 мача

Рудар Веление няма победа от 10 мача

Динамо Киев като гост 12 вкарани гола в 4 мача - 3.00 на мач

Аякс 20 вкарани гола в 6 мача - 3.33 на мач

Трактор Сази Табриз нито един получен гол в 4 мача

Нафт Масджед Солейман само равенства от 4 мача

Кьонсан като гост няма победа от 15 мача

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
Diema Sport
Спартак Варна - Левски София 16:00 на живо
Diema Sport
Нефтохимик Бургас - Лудогорец Разград 19:00 на живо
MAX Sport 1
ПСВ Айндховен - Грьонинген 19:30 на живо
MAX Sport 2
Леганес - Атлетик Билбао
20:00 на живо
Sport  Plus HD
Майорка - Атлетико Мадрид 20:00 на живо
MAX Sport 3
Рома - Аталанта
20:00 на живо
Ring.BG
Брест - Лион
20:00 на живо
Diema Sport 2
Милтън Кийнс Донс - Ливърпул 21:45 на живо
Nova Sport
Челси - Гримсби Таун
21:45 на живо
MAX Sport 1
Аякс - Фортуна Ситард
21:45 на живо
Diema Sport
Манчестър Юнайтед - Рочдейл 22:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Осасуна
22:00 на живо
MAX Sport 3
Интер - Лацио
22:00 на живо
MAX Sport 2
Наполи - Каляри
22:00 на живо
Ring.BG
Пари Сен Жермен - Реймс
22:00 на живо
Ring.BG
Лил - Страсбург
00:00 на запис

Мачове за сряда, 25 септември, 2019 Подреждане по час

Англия - Купа на Лигата Англия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Брайтън - Астън Вила 1 - 3 3.28 3.37 2.31
21:45 Бъртън Албион - Борнемут 2 - 0 4.64 4.06 1.68
21:45 Милтън Кийнс Донс - Ливърпул 0 - 2 10.52 6.03 1.25
21:45 Оксфорд Юнайтед - Уест Хям 4 - 0 6.86 4.73 1.43
21:45 Уулвърхямптън** - Рединг 1 - 1 1.55 4.21 5.72
21:45 Челси - Гримсби Таун 7 - 1 1.05 12.95 33.72
21:45 Шефилд Юнайтед - Съндърланд 0 - 1 1.57 4.07 5.77
22:00 Манчестър Юнайтед** - Рочдейл 1 - 1 1.08 11.05 27.62
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:00 Леганес - Атлетик Билбао 1 - 1 2.83 2.91 2.85
20:00 Майорка - Атлетико Мадрид 0 - 2 5.82 3.59 1.67
21:00 Валенсия - Хетафе 3 - 3 1.99 3.23 4.27
22:00 Реал Мадрид - Осасуна 2 - 0 1.31 5.68 9.32
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
20:00 Рома - Аталанта 0 - 2 2.31 3.75 2.82
22:00 Дженоа - Болоня 0 - 0 2.38 3.48 2.88
22:00 Интер - Лацио 1 - 0 2.01 3.52 3.74
22:00 Наполи - Каляри 0 - 1 1.22 6.65 12.02
22:00 Парма - Сасуоло 1 - 0 2.70 3.39 2.55
22:00 СПАЛ - Лече 1 - 3 2.03 3.48 3.66
22:00 Фиорентина - Сампдория 2 - 1 1.69 3.98 4.70
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
20:00 Трапани - Кремонезе 0 - 0 2.96 3.03 2.49
22:00 Салернитана - Киево 1 - 1 2.50 3.07 2.89
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
19:30 Аурора Про Патрия - Пианезе 2 - 0 2.08 3.03 3.47
19:30 Гоцано - Новара 1 - 2 2.65 2.93 2.63
19:30 Комо - Арецо 0 - 0 2.53 2.99 2.68
19:30 Пистоезе - Ренате 0 - 0 2.90 2.89 2.42
21:45 Албинолефе - Ювентус Б 1 - 1 2.48 2.88 2.83
21:45 Монца 1912 - Сиена 0 - 2 1.42 3.97 6.90
21:45 Перджолетезе - Леко 1 - 2 2.51 2.94 2.74
21:45 Понтедера - Про Верчели 1 - 1 2.26 2.98 3.08
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
19:30 Виченца Виртус - Вис Пезаро 1898 0 - 0 1.43 3.82 6.71
19:30 Римини - Губио 1 - 1 2.44 2.92 2.84
19:30 Самбенедетезе - Модена 1 - 1 1.84 3.18 4.06
19:30 Судтирол - Фермана 3 - 0 2.13 2.98 3.33
19:30 ФералпиСало - Алма Ювентус Фано 1 - 3 1.49 3.85 5.78
21:45 Имолезе - Виртус Верона 1 - 3 2.24 2.97 3.15
21:45 Падуа - Чезена 1 - 0 1.91 3.10 3.95
21:45 Пиаченца - Равена 3 - 1 1.78 3.34 4.14
21:45 Реджо Аудаче - Карпи 2 - 0 2.17 3.04 3.18
21:45 Триестина - Унион АрциняноКиампо 3 - 0 1.59 3.39 5.44
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Тернана - Реджина 1 - 1 2.20 3.04 3.13
17:00 Вибонезе - Пичерно 3 - 1 2.23 3.03 3.11
19:30 Авелино - Виртус Франкавила 0 - 1 2.04 3.08 3.51
19:30 Бишелие 1913 - Казертана 0 - 0 2.53 2.96 2.71
19:30 Паганезе - Ренде 1968 5 - 1 1.84 3.10 4.25
19:30 Терамо - Витербезе 1 - 1 2.16 3.01 3.25
21:45 Бари - Монополи 1966 1 - 1 1.77 3.29 4.18
21:45 Катанзаро - Риети 2 - 0 1.37 4.12 7.70
21:45 Катания - Кавезе 1919 4 - 0 1.51 3.84 5.50
21:45 Потенца - Сикула Леонцио 0 - 0 1.52 3.62 5.91
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Амиен - Бордо 1 - 3 2.63 3.00 2.97
20:00 Брест - Лион 2 - 2 4.25 3.81 1.78
20:00 Лил - Страсбург 2 - 0 1.77 3.45 4.93
20:00 Монпелие - Ним 1 - 0 1.94 3.39 4.08
20:00 Нант - Рен 1 - 0 2.24 3.11 3.42
20:00 Сент Етиен - Метц 0 - 1 1.80 3.52 4.59
20:00 Тулуза - Анже 0 - 2 2.68 3.17 2.73
22:00 Пари Сен Жермен - Реймс 0 - 2 1.18 6.89 15.47
Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
19:30 Аустрия Клагенфурт - Щурм Грац** 2 - 2 4.68 4.29 1.58
19:30 ВШГ Сваровски Тирол - Аустрия Виена 5 - 2 3.18 3.58 2.04
20:00 Санкт Пьолтен - Матерсбург отл. 2.36 3.46 2.71
20:00 Форвартс Щайр - Рийд 3 - 4 4.47 4.21 1.60
21:45 Рапид Виена - Ред Бул Залцбург** 1 - 1 5.31 4.49 1.50
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:30 Славия Мозир - ФК Витебск 0 - 1 2.42 3.14 2.69
18:45 Городея - Шахтьор Солигорск 0 - 0 5.70 3.84 1.52
20:45 Динамо Брест - БАТЕ Борисов 1 - 1 2.35 3.23 2.75
Белгия - Кофидис Къп Белгия - Кофидис Къп Рез. 1 X 2
21:00 Ваасланд-Беверен - Вестерло отл. 2.62 3.43 2.46
21:00 Рупел Бом - Шарлероа 2 - 3 5.41 4.36 1.48
21:00 Серен - Кортрийк 1 - 3 5.61 4.56 1.45
21:30 Десел Спорт - Роял Ексел Мускрон 0 - 1 3.79 3.81 1.77
21:30 Сент Трюиден** - Оуд Хеверле Льовен 0 - 0 2.19 3.43 3.03
21:45 Беершот - Андерлехт** 2 - 2 3.39 3.54 1.99
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вележ Мостар - Тузла Сити 2 - 1 2.36 3.02 2.88
17:00 Радник Биелина - Челик Зеница 2 - 1 1.43 4.02 6.46
17:00 Слобода Тузла - Жрински Мостар 0 - 3 6.23 4.24 1.42
19:00 ФК Сараево - Борац Баня Лука 1 - 0 1.31 4.68 7.87
20:00 Широки Брег - Младост Добой Какан 3 - 2 1.42 3.96 6.88
21:00 Железничар Сараево - Звезда 09 Биелина 6 - 0 1.16 6.47 11.88
България - Купа на България България - Купа на България Рез. 1 X 2
16:00 Zagorets Nova Zagora - Славия 0 - 4 - - -
16:00 Добруджа Добрич - Ботев Враца 0 - 4 - - -
16:00 Миньор Перник - Ботев Пловдив 1 - 2 - - -
16:00 Спартак Варна - Левски София 1 - 5 13.00 9.00 1.10
19:00 Литекс Ловеч - Монтана 3 - 0 1.61 3.98 4.63
19:00 Нефтохимик Бургас - Лудогорец Разград 1 - 4 20.17 7.97 1.10
Гибралтар - Национална Лига Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:30 Юръп - Сейнт Джоузеф 2 - 2 - - -
Грузия - Купа на Грузия Грузия - Купа на Грузия Рез. 1 X 2
14:00 Рустави - Торпедо Кутаиси** 0 - 0 2.61 3.21 2.36
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
16:00 Егалео - Ерготелис 0 - 2 2.54 3.20 2.54
16:00 Еноси ПД Аспропиргос - Пас Янина отл. 4.49 3.47 1.68
16:00 Кавала - ПАЕ Ханя 2 - 0 3.70 3.15 1.91
16:00 Каламата** - Караискакис Арта 0 - 0 2.28 3.10 3.11
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 АБ Гладсаксе** - Виборг 1 - 1 5.84 4.51 1.44
19:00 Мариенлист - Есберг 2 - 5 21.53 10.44 1.06
19:30 Хвидовре - Сьондерийске** 2 - 2 4.64 4.03 1.61
20:00 Кьоге - Нюкьобинг 1 - 0 2.14 3.49 3.03
20:30 Скиве - Брьондби** 1 - 1 6.19 4.84 1.39
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Флора Талин - Тулевик Вилянди 3 - 0 1.04 11.06 20.88
Естония - Купа на Естония Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
17:00 Куресааре - Нарва Транс 1 - 3 10.18 5.98 1.19
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Кфар Саба - Секция Нес Циона 1 - 1 2.37 3.09 2.90
20:15 Макаби Хайфа - Макаби Нетаня 3 - 0 1.64 3.52 4.87
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Атирау - Астана 1 - 4 5.23 3.67 1.55
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Прищина - Дукагини Клина 2 - 0 1.16 6.87 9.10
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Паланга - ФК Ритеряй 1 - 3 6.30 4.87 1.35
18:00 Стумбрас Каунас - Судува Мариямполе 0 - 3 - - -
19:00 Жалгирис Вилнюс - Атлантас Клайпеда 4 - 0 1.07 9.22 17.48
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Юнион Титус Петанж - Ф91 Дюделанж 2 - 0 3.48 3.69 1.80
Молдова - Купа на Молдова Молдова - Купа на Молдова Рез. 1 X 2
16:00 Кодру Лозова - Сперанца Ниспорен 2 - 2 5.76 3.89 1.46
19:00 Шериф Тираспол - Динамо-Авто Тираспол 1 - 0 1.07 8.92 16.59
Норвегия - Купа на Норвегия Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
19:00 Ранхайм - Фрам Ларвик 3 - 0 1.34 4.74 8.21
21:00 Мьондален - Хаугесунд 1 - 3 2.53 3.21 2.68
Полша - Купа на Полша Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
16:00 Гарбарния Краков - Битовия Битов 1 - 2 2.37 3.34 2.72
18:30 Краковия Краков - Ягиелония Бялисток 4 - 2 2.44 3.17 2.74
19:00 ГКС Ястшембе-Здруй - Термалика Нечеча 1 - 0 2.46 3.24 2.65
19:30 ГКС Белхатов - ГКС Тихи 0 - 2 2.76 3.25 2.35
19:30 Погон Шедълце - Подбескидзе 1 - 0 2.87 3.24 2.29
20:00 ГКС Катовице** - Варта Познан 0 - 0 2.61 3.18 2.53
20:00 Олимпия Груджьондз - Стал Мелец 0 - 3 3.09 3.38 2.11
20:30 Хойничанка Хойнице - Раков Ченстохова 0 - 1 4.29 3.48 1.74
21:30 Пуща Неполомице - Легия Варшава 0 - 2 6.46 3.85 1.46
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
19:00 Жил Висенте - Портимонензе 1 - 2 2.47 3.10 2.86
21:00 Бенфика - Витория Гимараеш 0 - 0 1.58 3.96 5.15
23:00 Порто - Санта Клара 1 - 0 1.29 5.11 9.08
Румъния - Купа на Румъния Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
16:00 Киндия Търговище - Херманщат 0 - 1 2.75 3.17 2.42
21:30 Ботошани** - Клуж 2 - 2 3.94 3.37 1.85
Русия - Купа на Русия Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
12:00 Луч Владивосток - Динамо Москва 1 - 0 4.85 3.43 1.67
12:00 СКА-Хабаровск - Ахмат Грозни** 1 - 1 2.84 2.97 2.48
15:00 Том Томск - ФК Тамбов 4 - 0 2.34 2.97 3.06
15:30 Енисей Красноярск - Зенит Санкт Петербург 1 - 2 7.98 4.62 1.32
18:00 Алания Владикавказ - ЦСКА Москва 1 - 3 4.52 3.85 1.64
18:00 Чайка Песчанокопское - ФК Уфа 0 - 1 3.55 3.03 2.10
18:30 КАМАЗ Челни - Спартак Москва 1 - 2 8.56 5.19 1.27
18:30 Мордовия Саранск - ФК Ростов 0 - 2 5.47 3.69 1.57
18:30 Шинник Ярославл** - ПФК Сочи 0 - 0 2.95 3.02 2.38
19:00 Факел Воронеж - Арсенал Тула 1 - 2 5.12 3.42 1.66
19:00 ФК Нижни Новгород - ФК Краснодар 1 - 0 5.60 3.85 1.54
19:00 ФК Химки - Рубин Казан 3 - 0 2.31 3.04 3.01
19:00 Черноморец Новоросийск - Урал Свердловска област 0 - 2 7.08 3.68 1.47
19:00 Чертаново Москва - ФК Оренбург** 0 - 0 3.13 3.03 2.29
19:30 Торпедо Москва - Криля Советов 2 - 0 2.02 3.12 3.66
21:30 Балтика Калининград** - Локомотив Москва 1 - 1 3.98 3.44 1.83
Северна Македония - Купа на Северна Македония Северна Македония - Купа на Северна Македония Рез. 1 X 2
16:30 Борец Велес - Струга Трим-Лум 0 - 0 2.38 3.30 2.55
16:30 Вардар Скопие - Шкендия 79 Тетово 2 - 2 2.45 3.32 2.50
16:30 Пелистер Битоля - Работнички Скопие 1 - 1 2.80 3.20 2.20
16:30 Шкупи Скопие - Силекс Кратово 0 - 0 1.33 4.40 7.00
Словакия - Купа на Словакия Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
16:30 Кошице - Тренчин** 2 - 2 5.27 3.73 1.54
16:30 Нове Место над Вахом - Жилина 0 - 4 18.08 9.21 1.06
16:30 Славой Требишов - Злате Моравце 1 - 2 7.17 4.97 1.30
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:45 Браво Любляна - Мура 3 - 3 2.85 3.19 2.34
19:00 Домжале - Олимпия Любляна 1 - 4 2.94 3.43 2.17
21:15 Марибор - Рудар Веление 5 - 0 1.19 6.10 10.46
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Явор Иваница - Партизан Белград 0 - 2 14.04 5.52 1.19
20:00 Вождовац Белград - Цървена Звезда Белград 1 - 3 12.34 5.74 1.20
Сърбия - Купа на Сърбия Сърбия - Купа на Сърбия Рез. 1 X 2
16:30 Напредак Крушевац - ТСЦ Бачка Топола** 1 - 1 2.07 3.20 3.19
16:30 ОФК Белград - Рад Белград 3 - 2 7.41 4.61 1.32
16:30 Пролетер Нови Сад - Явор Иваница отл. - - -
16:30 ФК Инджия - Динамо Враня 2 - 0 1.54 3.67 5.32
18:00 Бачка Бачка Паланка - Раднички 1923 1 - 0 2.03 3.14 3.54
19:00 Мачва Шабац - Металац 1 - 0 1.75 3.33 4.37
20:00 Спартак Суботица - ФК Нови Пазар 2 - 0 1.33 4.55 7.69
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
13:00 Хеджеттепеспор - Денизлиспор 0 - 4 7.02 4.20 1.40
16:30 Кахраманмарашспор - Фатих Карагюмрук 1 - 4 3.25 3.38 2.01
18:30 Диарбекирспор - Ескишехирспор 2 - 1 2.96 3.59 2.08
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Мариупол - Динамо Киев 0 - 1 10.32 5.41 1.25
Украйна - Купа на Украйна Украйна - Купа на Украйна Рез. 1 X 2
15:00 Кремин Кременчуг - Олимпик Донецк 2 - 3 5.46 4.24 1.45
15:00 МФК Николаев - Черноморец Одеса 1 - 0 2.27 3.27 2.76
15:30 Буковина Чернивци - ФК Лвов 0 - 2 - - -
16:00 Агробизнес Волочиск - Днипро-1 1 - 3 3.60 3.59 1.84
16:00 ФК Минай - Волин Луцк 1 - 0 1.44 4.22 5.71
17:00 Ингулец Петрово** - Карпати Лвов 0 - 0 6.07 4.07 1.45
18:30 Оболон-Бровар Киев - Горняк-Спорт Горишни Плавни** 0 - 0 2.31 3.09 2.94
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 ЕБ Стреймур - ХБ Торсхавн 1 - 0 5.59 5.05 1.36
21:00 Скала ИФ - Викингур Гота 0 - 1 3.24 3.76 2.00
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 ПСВ Айндховен - Грьонинген 3 - 1 1.27 6.16 9.30
21:45 Аякс - Фортуна Ситард 5 - 0 1.03 16.04 39.41
Хърватска - Купа на Хърватска Хърватска - Купа на Хърватска Рез. 1 X 2
19:00 Вараждин - Рудеш Загреб 4 - 2 1.77 3.74 3.80
Черна Гора - Купа на Черна гора Черна Гора - Купа на Черна гора Рез. 1 X 2
16:00 Морнар Бар - Искра Даниловград 0 - 2 13.00 6.35 1.17
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
17:00 Карвина - Виктория Жижков 0 - 2 1.82 3.69 3.65
17:00 Локо Влтавин Прага - Чешке Будьовице 1 - 4 8.74 5.37 1.26
17:00 Славия Прага - Славой Вишеград 8 - 0 1.04 11.36 23.64
17:00 Хлучин - Виктория Пилзен 1 - 3 28.69 12.58 1.03
18:00 Височина Ихлава - Спарта Прага 1 - 2 5.96 4.67 1.40
18:30 Слован Либерец - Простейов 3 - 1 1.28 5.38 8.02
19:00 Баник Острава - Храдец Кралове 2 - 0 1.38 4.59 6.42
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Базел - Цюрих 4 - 0 1.40 4.77 6.83
21:00 Сион - Санкт Гален 1 - 2 2.05 3.51 3.36
21:00 Тун - Йънг Бойс 1 - 1 6.33 4.59 1.43
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Вил - Вадуц 4 - 1 2.00 3.38 3.34
21:00 Лозана Спорт - Грасхопърс 2 - 1 1.96 3.59 3.16
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 АИК Стокхолм - ИФК Гьотеборг 1 - 0 1.85 3.33 4.48
20:00 Йоребро - Йостерсунд 2 - 0 1.98 3.49 3.64
20:00 Сириус - Хамарби 1 - 3 4.84 4.42 1.58
20:00 Хакен - Елфсборг 1 - 2 1.49 4.38 6.08
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Бромапойкарна - Фрей Тебю 0 - 3 1.98 3.61 3.41
20:00 Йостерс - Халмстад 1 - 0 2.83 3.31 2.36
20:00 Норбю - Вестерос 1 - 0 2.30 3.59 2.73
20:00 Сирианска Сьодертале - Далкурд 1 - 2 4.35 3.62 1.71
20:00 Трелеборг - Мялби 0 - 3 3.04 3.43 2.18
Шотландия - Купа на Лигата Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Килмарнък - Хибърниън** 0 - 0 2.07 3.21 3.48
21:45 Ливингстън - Рейнджърс 0 - 1 8.19 4.47 1.35
21:45 Селтик - Партик Тисъл 5 - 0 1.07 8.95 24.65
21:45 Хартс** - Абърдийн 2 - 2 3.00 3.17 2.30
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
21:30 Баракас Сентрал - Агропекуарио Аргентино 1 - 0 2.69 2.95 2.52
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
03:10 Институто Кордоба - Тигре Виктория 3 - 0 - - -
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:30 Дъ Стронгест Ла Пас - Дестройърс Санта Крус 4 - 0 1.06 9.03 18.15
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Ботафого SP - Операрио PR 1 - 1 1.98 2.97 3.96
01:15 Гуарани SP - Крисиума SC 1 - 0 2.14 2.85 3.70
01:15 Лондрина PR - Спорт Ресифе PE 1 - 2 2.93 2.97 2.44
02:30 Америка MG - Бразил де Пелотас RS 2 - 0 1.63 3.43 5.56
02:30 Вила Нова GO - КР Бразил AL 2 - 2 2.25 2.83 3.48
02:30 Оесте SP - Сао Бенто SP 2 - 1 1.95 3.00 4.13
03:30 Витория Салвадор BA - Атлетико GO 0 - 0 2.98 2.96 2.46
03:30 Куяба MT - Коритиба PR отл. - - -
03:30 Фигуерензе SC - Брагантино SP 0 - 3 5.57 3.41 1.65
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Арагуа Маракай - Португеза Акаригуа 1 - 0 1.78 3.17 4.17
23:00 Депортиво Лара - Ланерос Гуанаре 2 - 0 1.76 3.52 3.93
23:00 Сулия - Атлетико Венецуела 2 - 0 1.82 3.24 3.84
23:00 Трухилянос Валера - Естудиантес де Каракас 1 - 2 1.49 3.77 5.53
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:45 Сайпа Карадж - Трактор Сази Табриз 0 - 1 3.51 3.15 1.97
16:30 Гол Гохар Сирджан - Санат Нафт Абадан 0 - 1 2.24 2.82 3.20
18:00 Нафт Масджед Солейман - Шахр Ходро Машхад 1 - 1 3.19 2.71 2.38
18:00 Парс Джонуби Джем - Насажи Мазандаран 2 - 2 2.53 2.83 2.80
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
04:00 Реал Мисисага - Хамилтън Сити 1 - 4 - - -
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Пасто - Индепендиенте Меделин 1 - 2 2.34 3.11 2.95
Мароко - Купа на Трона Мароко - Купа на Трона Рез. 1 X 2
19:00 Шабаб Атлас Хенифра - Хемис Земамра 2 - 1 2.79 3.14 2.35
21:00 Могреб Тетуан** - Расинг АК Казабланка 1 - 1 1.50 3.66 6.03
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Керетаро - Некакса Агуаскалиентес 1 - 2 2.09 3.51 3.18
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Пуебла 0 - 1 1.37 4.60 7.85
05:00 Леон - Атлас Гуадалахара 1 - 1 1.48 4.25 5.81
05:00 Чивас Гуадалахара - Пачука 2 - 4 2.30 3.50 2.78
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Ривър Плейт Асунсион - Спортиво Сан Лоренцо 0 - 0 2.19 3.27 2.94
03:00 Насионал Асунсион - Гуарани Асунсион 0 - 2 2.49 3.23 2.65
Сингапур - Купа на Сингапур Сингапур - Купа на Сингапур Рез. 1 X 2
14:45 Албирекс Ниигата СИНГ - Хоуганг Юнайтед 1 - 2 2.47 3.38 2.45
14:45 Бруней ДПММ - Гейланг Интернешънъл 1 - 1 1.67 3.70 4.22
14:45 Тампайнс Роувърс - Уориърс ФК 1 - 3 1.40 4.40 6.10
14:45 Хоум Юнайтед - Балестиер Халса 1 - 3 1.62 3.72 4.50
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Монастир - Стад Тунизиен Тунис 1 - 0 1.89 3.00 4.05
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Сангжу Сангму - Инчхън Юнайтед 2 - 3 2.08 3.28 3.35
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Тегу 0 - 2 1.56 3.84 5.49
13:30 Сеул - Кьонсан 1 - 1 2.09 3.41 3.24
13:30 Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай 0 - 2 3.57 3.46 1.95
13:30 Съннам - Кануън 1 - 0 3.19 3.13 2.22
Япония - Купа на Императора Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
13:00 Кашима Антлърс - Йокохама Ф-Маринос 4 - 1 2.14 3.51 3.01

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.10.2019 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане