Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Ренде 1968 като гост няма победа от 13 мача

Колидж 1975 само загуби от 5 мача

Цървена Звезда Белград 20 победи от 22 мача

Сонсонате като гост 3 равенства от 4 мача

Исидро Метапан като гост нито един получен гол в 4 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Беларус през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Атлетико Тукуман - Индепендиенте Меделин 02:30 на живо
MAX Sport 3
Гояс GO - Сол де Америка
02:30 на живо
BNT3
България - Беларус
17:00 на живо
Ring.BG
Спортинг Брага - Рейнджърс 19:00 на живо
Ring.BG
Лион - Ювентус
22:00 на живо
bTV Action
Реал Мадрид - Манчестър Сити 22:00 на живо

Мачове за сряда, 26 февруари, 2020 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Осминафинали Рез. 1 X 2
22:00 Лион (Фра) - Ювентус (Ита) 1 - 0 4.13 3.24 2.04
22:00 Реал Мадрид (Исп) - Манчестър Сити (Анг) 1 - 2 3.14 3.55 2.26
Лига Европа Лига Европа Шестнайсетфинали Рез. 1 X 2
19:00 Спортинг Брага (Пор) - Рейнджърс (Шот)** (2 - 3) 0 - 1 1.84 3.80 4.02
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
03:00 Никарагуа - Панама 0 - 0 1.87 3.50 4.20
17:00 България - Беларус 0 - 1 1.95 3.38 3.70
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Блекбърн - Сток Сити 0 - 0 2.36 3.11 3.24
21:45 Мидълзбро - Лийдс 0 - 1 5.61 4.04 1.59
21:45 Милуол - Бирмингам 0 - 0 2.29 3.10 3.39
21:45 Фулъм - Суонзи 1 - 0 1.82 3.76 4.14
21:45 Хъл Сити - Барнзли 0 - 1 2.51 3.51 2.71
21:45 Шефилд Уензди - Чарлтън 1 - 0 1.73 3.59 5.14
22:00 Рединг - Уигън 0 - 3 2.23 3.29 3.33
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Авелино - Паганезе 1 - 0 1.98 3.15 3.54
16:00 Пичерно - Катания 1 - 2 2.67 2.97 2.55
16:00 Сикула Леонцио - Казертана 2 - 2 2.80 2.95 2.46
17:30 Вибонезе - Виртус Франкавила 2 - 1 2.04 3.14 3.38
19:30 Бишелие 1913 - Витербезе 0 - 1 3.21 2.84 2.30
19:30 Кавезе 1919 - Ренде 1968 2 - 1 1.64 3.32 5.15
19:30 Терамо - Потенца 0 - 1 2.39 2.75 3.15
21:45 Катанзаро - Реджина 0 - 1 2.92 2.91 2.39
21:45 Монополи 1966 - Риети 1 - 0 1.36 4.22 7.61
21:45 Тернана - Бари 2 - 2 2.46 2.90 2.83
Гибралтар - Група за Изпадане Гибралтар - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:30 Колидж 1975 - Монс Калпе 0 - 6 15.98 10.53 1.06
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
17:00 Неа Саламина - Анортозис** (1 - 1) 0 - 2 3.52 3.21 1.99
19:00 Етникос Ахна - Аполон Лимасол** (0 - 2) 2 - 0 5.21 4.03 1.52
Русия - Други Русия - Други Рез. 1 X 2
12:45 Ротор Волгоград - Мордовия Саранск 2 - 0 1.53 4.02 5.36
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Табор Сежана - Домжале 2 - 1 3.10 3.63 1.99
18:00 Мура - Марибор 1 - 2 2.96 3.24 2.19
19:00 Целие - Браво Любляна 2 - 2 1.57 3.94 4.77
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Спартак Суботица - Младост Лучани 3 - 1 1.91 3.14 3.76
15:00 ФК Инджия - Цървена Звезда Белград 1 - 1 11.13 6.18 1.17
19:00 Войводина Нови Сад - Раднички Ниш 3 - 0 1.76 3.39 4.04
19:00 Мачва Шабац - ТСЦ Бачка Топола 0 - 1 3.67 3.30 1.88
19:00 Напредак Крушевац - Радник Сурдулица 0 - 1 1.89 3.31 3.63
19:00 Партизан Белград - Пролетер Нови Сад 3 - 1 1.11 7.45 14.18
19:00 Рад Белград - Явор Иваница 1 - 1 1.73 3.32 4.38
19:00 Чукарички - Вождовац Белград 2 - 1 1.41 4.03 6.64
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Акхисар Беледиеспор - Гиресунспор 2 - 0 1.91 3.26 3.65
15:30 Алтънорду - Ерзурум ББ 2 - 1 3.94 3.35 1.82
18:00 Аданаспор - Юмраниеспор 0 - 1 2.91 3.08 2.28
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Брихин Сити - Куинс парк ФК 0 - 0 4.94 4.28 1.53
Ангола - Жирабола Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Прогресо до Шамбизанга - Петро Атлетико 1 - 1 - - -
18:30 Примейро де Агосто - Саграда Есперанса 1 - 2 - - -
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Олуейс Реди Ла Пас - Ориенте Петролеро 4 - 2 1.25 5.46 8.30
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
22:00 Сеара CE - Ботафого PB 2 - 2 1.65 3.47 4.87
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:30 Мунисипал Лименьо - Чалатенанго 1 - 1 2.14 3.03 3.30
23:15 Агила Сан Мигел - Хокоро 1 - 0 1.76 3.41 4.20
23:15 ФАС Санта Ана - Сонсонате 0 - 1 1.53 3.80 5.37
23:30 Онсе Депортиво де Ауачапан - Исидро Метапан 0 - 1 2.02 3.18 3.40
Конго ДР - Линафут Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
14:30 Расинг Клуб Киншаса - Букаву Дава 1 - 2 - - -
16:30 ДК Мотема Пембе - Сент Елоа Лупопо 4 - 1 - - -
16:30 Дофинс Ноар - Ренесанс ду Конго 1 - 1 - - -
16:30 Симба Колвези - Лубумбаши Спорт 0 - 2 - - -
Мавритания - Лига 1 Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Тиджикжа - Полис Нуакшот 1 - 2 - - -
20:30 Сахел Нуадибу - Кедия 1 - 1 - - -
Нигерия - НПФЛ Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Насарава Юнайтед - Енугу Рейнджърс 2 - 1 - - -
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
12:45 Чианграй Юнайтед - Трат 3 - 0 1.30 5.03 7.49
12:45 Чонбури - Након Ратчасима 3 - 1 1.73 3.82 3.83
13:00 Суфанабури - ПТ Прачуап 1 - 0 1.96 3.48 3.31
14:00 БГ Патум Юнайтед - Полис Теро 3 - 0 1.56 4.05 4.70
14:00 Ратчабури - Бурирам Юнайтед 4 - 3 3.31 3.43 1.98
14:00 Сукотай - Порт Банкок 1 - 2 3.14 3.55 2.00
15:00 Районг - Муангтонг Юнайтед 0 - 3 3.57 3.68 1.83
15:00 Самут Пракан Сити - Банкок Юнайтед 1 - 2 3.06 3.56 2.04
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Феникс Монтевидео - Монтевидео Сити Торке 1 - 3 1.91 3.47 3.47
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
12:00 Вегалта Сендай - Серезо Осака отл. 3.42 3.31 2.02
12:00 Нагоя Грампус - Шимизу Ес-Пулс отл. 1.79 3.66 3.90
12:00 Оита Тринита - Гамба Осака отл. 3.04 3.23 2.23
12:00 Саган Тошу - Йокохама ФК отл. 2.16 3.21 3.18
12:00 Санфрече Хирошима - Консадол Сапоро отл. 1.73 3.58 4.37
12:00 Шонан Белмар - Кашива Рейсол отл. 3.57 3.52 1.91
12:30 Урава Ред Даймъндс - Мацумото Ямага отл. 1.61 3.69 5.09
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
02:30 Атлетико Тукуман (Арж) - Индепендиенте... (Кол)** 1 - 0 1.85 3.21 4.48
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
00:15 Ривър Плейт Монтевидео (Уру) - Атлетико Грау (Пер) 1 - 0 1.50 4.10 7.75
02:30 Гояс GO (Бра) - Сол де Америка (Пар) 0 - 1 1.51 3.83 6.37
02:30 Ривър Плейт Асунсион (Пар) - Депортиво Кали (Кол) 1 - 3 2.75 3.20 2.70
02:30 Спорт Уанкайо (Пер) - Архентинос Хуниорс (Арж) 0 - 0 2.23 3.01 3.39
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
03:00 Атланта Юнайтед (Сащ) - Мотагуа Тегусигалпа (Хон) 3 - 0 1.41 4.15 6.66
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:30 Биндуонг (Вие) - Кан Тхо (Вие) 6 - 1 1.22 5.50 8.00
13:00 Белшина Бобруйск (Блр) - Гомел (Блр) 0 - 1 1.98 3.70 3.10
13:00 Флора Талин (Ест) - Согндал (Нор) 2 - 2 1.74 3.99 3.55
14:00 КФУМ Осло (Нор) - ХамКам (Нор) 2 - 2 2.01 4.00 2.78
17:00 Сарпсборг 08 (Нор) - Торпедо Москва (Рус) 2 - 2 2.64 3.43 2.31
19:00 Флекерьой (Нор) - Йерв Гримстад (Нор) 2 - 4 3.51 4.14 1.73
19:30 Лунд (Шве) - Трелеборг (Шве) 2 - 2 4.88 4.50 1.48

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 10.04.2020 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане