Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       
Топ факти за деня

Борусия Дортмунд като домакин 45 вкарани гола в 13 мача - 3.46 на мач

Вердер Бремен като домакин 30 получени гола в 12 мача - 2.50 на мач

Славия Прага само 8 получени гола в 24 мача - 0.33 на мач

Баник Соколов само 1 победа от 17 мача

Пардубице като домакин 7 победи от 8 мача

Анкета

Кой ще спечели първото дерби след подновяването на родния шампионат на 05.06.2020 год.?

ТВ програма
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 19:30 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Волфсбург 21:30 на живо

Мачове за вторник, 26 май, 2020 Подреждане по час

Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 0 - 1 3.75 4.43 1.79
21:30 Айнтрахт Франкфурт - Фрайбург 3 - 3 2.03 3.59 3.62
21:30 Байер Леверкузен - Волфсбург 1 - 4 1.72 4.13 4.53
21:30 Вердер Бремен - Борусия М'Гладбах 0 - 0 4.37 4.01 1.75
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Веен Висбаден - Зандхаузен 0 - 1 2.95 3.22 2.42
19:30 Гройтер Фюрт - Оснабрюк 0 - 2 2.03 3.51 3.44
19:30 Ерцгебирге Ауе - Дармщат 98 1 - 3 2.55 3.24 2.75
19:30 Ян Регенсбург - Нюрнберг 2 - 2 2.89 3.30 2.40
Полша - Купа на Полша Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
21:10 Миедж Легница - Легия Варшава 1 - 2 7.05 4.39 1.41
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
19:00 МОЛ Фехервар - Мезьокьовешд** (1 - 1) 2 - 2 1.90 3.38 3.85
22:00 Хонвед Будапеща** - МТК Будапеща (0 - 0) 0 - 0 2.47 3.22 2.75
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Прибрам - Баник Острава 0 - 0 3.49 3.28 2.06
19:00 Словачко - Сигма Оломоуц 0 - 0 2.18 3.24 3.27
19:00 Яблонец - Фастав Злин 1 - 0 1.53 4.03 5.64
21:00 Млада Болеслав - Славия Прага 0 - 1 7.26 4.83 1.37
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Баник Соколов - Славой Вишеград 1 - 0 2.21 3.35 2.91
18:00 Варнсдорф - Храдец Кралове 1 - 2 3.42 3.40 1.98
18:00 Витковице - Виктория Жижков 0 - 1 4.77 3.92 1.59
18:00 Лишен Бърно - Влашим 0 - 2 1.70 3.62 4.42
18:00 Пардубице - Простейов 1 - 0 1.42 4.29 6.28
18:00 Тринец - Хрудим 1 - 0 1.99 3.41 3.38
Бурунди - Купа на Бурунди Бурунди - Купа на Бурунди Рез. 1 X 2
16:00 Интер Стар - Мусонгати 0 - 0 2.75 2.93 2.53
Южна Корея - К-Лига 2 Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Пучхон 1995 - Чеджу Юнайтед 0 - 1 2.52 3.16 2.66
13:00 Теджън Хана Ситизен - Ансан Грийнърс 1 - 0 1.71 3.58 4.48
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Апоел Бней Лод (Изр) - Апоел Ришон Лецион (Изр) 1 - 4 - - -
12:00 Кьоге (Дан) - Нюкьобинг (Дан) 1 - 2 2.11 3.49 2.97
13:00 Хобро (Дан) - Виборг (Дан) 1 - 1 2.09 3.53 2.94
14:00 Брьондби (Дан) - Лингби (Дан) 2 - 1 1.55 4.06 4.91
15:00 Триглав (Слн) - Олимпия Любляна (Слн) 1 - 1 - - -
16:00 ФК Копенхаген (Дан) - Сьондерийске (Дан) 3 - 1 1.36 4.69 6.45
17:00 Александрия (Укр) - Черкащина-Академия (Укр) 5 - 0 - - -
17:00 Брьондби (Дан) - Хвидовре (Дан) 2 - 4 - - -
17:30 Бней Йехуда (Изр) - Макаби Петах Тиква (Изр) 2 - 1 - - -
18:00 Апоел Кфар Саба (Изр) - Апоел Хадера (Изр) 1 - 1 - - -
18:00 Волфсбергер (Авс) - Матерсбург (Авс) 3 - 0 1.51 4.60 5.00
18:00 Макаби Нетаня (Изр) - Кфар Касем (Изр) 2 - 1 - - -
18:00 Табор Сежана (Слн) - Горица (Слн) 1 - 4 - - -
19:00 Ирони Кирят Шмона (Изр) - Апоел Ум ал-Фахм (Изр) 3 - 1 - - -
19:00 Одензе (Дан) - Олборг (Дан) 3 - 4 2.40 3.47 2.54
20:00 Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - Щурм Грац (Авс) 0 - 0 - - -
21:00 Гриндавик (Исл) - ИР Рейкявик (Исл) 2 - 0 1.37 5.10 5.73
21:00 Фьолнир Рейкявик (Исл) - ХК Коупавогюр (Исл) 1 - 1 - - -
22:00 Афтурелдинг Мосфелсбаер (Исл) - Хаукар... (Исл) 5 - 4 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 29.05.2020 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане