Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
юли '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

ФКИ Левадия Талин като гост 9 победи от 10 мача

Шамрок Роувърс като гост няма равенство от 12 мача

Гриндавик 8 равенства от 13 мача

Вестманаейяр като гост само загуби от 6 мача

Астана като домакин няма равенство от 10 мача

Тромсдален няма победа от 14 мача

Олесунд като домакин само победи от 6 мача

Сандефьорд като гост няма загуба от 7 мача

Гроруд като гост няма загуба от 6 мача

Шинник Ярославл няма загуба от 4 мача

Енисей Красноярск 3 загуби от 4 мача

ФК Нижни Новгород 3 загуби от 4 мача

ФК Химки само победи от 4 мача

РоПС Рованиеми като домакин само 4 вкарани гола в 8 мача - 0.50 на мач

ЙИППО Йоенсуу 7 равенства от 12 мача

ВПС Академия 11 загуби от 12 мача

Варберг БоИС като домакин само победи от 7 мача

Сао Пауло SP 6 равенства от 11 мача

Авай SC няма победа от 11 мача

Фламенго RJ като домакин само победи от 5 мача

Лувердензе MT 9 равенства от 13 мача

Тханхоа като домакин няма загуба от 9 мача

Семен Паданг няма победа от 8 мача

ФК Воркута 8 победи от 9 мача

Реал Мисисага 24 получени гола в 7 мача - 3.43 на мач

Гуанджоу Евъргранде 16 победи от 19 мача

Пекин Ренхе като гост 8 загуби от 9 мача

Шънджън ФК като гост няма победа от 10 мача

Тиендзин Тианхай като домакин няма победа от 9 мача

Шанхай ШИПГ като гост 7 победи от 9 мача

Йънг Лайънс като домакин 6 загуби от 8 мача

Чиангмай като гост няма равенство от 10 мача

Сукотай като гост няма победа от 9 мача

Универсидад Католика като гост 6 победи от 7 мача

Анкета

Кой ще спечели директния сблъсък за 2то място в нашата квал. група за ЕВРО 2020 на 14.11.2019?

ТВ програма
MAX Sport 4
Монреал Импакт - Филаделфия Юнион 03:00 на живо
MAX Sport 4
Портланд Тимбърс - Лос Анджелис Галакси 05:30 на живо
Diema Sport
Ботев Враца - Локомотив Пловдив 18:45 на живо
Diema Sport
Славия - ЦСКА София
21:00 на живо

Мачове за неделя, 28 юли, 2019 Подреждане по час

Международна Купа на Шампионите Международна Купа на Шампионите Рез. 1 X 2
22:06 Милан - Бенфика 0 - 1 2.82 3.51 2.29
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Хамбургер - Дармщат 98 1 - 1 1.66 3.60 5.25
16:30 Веен Висбаден - Карлсруе 1 - 2 2.39 3.40 2.82
16:30 Гройтер Фюрт - Ерцгебирге Ауе 0 - 2 2.22 3.23 3.25
16:30 Ян Регенсбург - Бохум 3 - 1 2.25 3.44 3.04
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Виктория Кьолн - Кемницер 3 - 2 1.96 3.30 3.74
15:00 Цвикау - Магдебург 0 - 0 2.74 3.13 2.52
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 ЛАСК Линц - Алтах 2 - 0 1.46 4.23 6.69
18:00 Матерсбург - Хартберг 2 - 1 1.85 3.62 3.84
18:00 Щурм Грац - Санкт Пьолтен 3 - 0 1.73 3.57 4.70
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Флоридсдорфер АК - Грацер АК 2 - 0 2.39 3.41 2.63
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
18:00 Белшина Бобруйск - ФК Минск 1 - 3 3.02 3.27 2.14
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Андерлехт - Остенде 1 - 2 1.35 4.93 8.45
19:00 Шарлероа - КАА Гент 1 - 1 2.82 3.50 2.37
21:00 Ойпен - Роял Антверпен 1 - 4 3.85 3.58 1.91
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Жрински Мостар - Вележ Мостар 1 - 0 1.48 3.82 5.68
21:30 Челик Зеница - ФК Сараево 0 - 0 3.09 3.11 2.13
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 Ботев Враца - Локомотив Пловдив 1 - 4 2.23 3.05 3.14
21:00 Славия - ЦСКА София 1 - 2 4.43 3.30 1.76
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Хобро - Рандерс 2 - 2 3.68 3.29 2.03
15:00 Нордселанд - Есберг 2 - 0 1.68 3.97 4.57
17:00 Орхус - Мидтиланд 0 - 1 3.20 3.48 2.14
19:00 Брьондби - Одензе 3 - 2 2.32 3.53 2.85
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Нюкьобинг - Кьоге 3 - 1 2.31 3.27 2.93
15:00 Фредериция - Вендсисел 1 - 2 2.59 3.22 2.61
16:00 Колдинг - Хвидовре 2 - 1 2.68 3.35 2.45
16:00 Скиве - Нествед 3 - 1 2.30 3.43 2.85
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Тулевик Вилянди - ФКИ Левадия Талин 0 - 3 24.66 10.35 1.03
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:30 Апоел Хадера - Ирони Кирят Шмона 1 - 2 3.19 3.13 2.12
20:30 Бейтар Йерусалим - Секция Нес Циона 2 - 1 1.34 4.25 7.93
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Корк Сити - Шамрок Роувърс 1 - 1 5.71 3.42 1.64
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Гриндавик - Вестманаейяр 2 - 1 1.76 3.56 4.10
20:00 КА Акурейри - ФХ Хафнарфьордур 1 - 0 2.75 3.44 2.32
22:15 Акранес - Валур Рейкявик 1 - 2 2.69 3.30 2.39
22:15 Филкир Рейкявик - КР Рейкявик 1 - 4 3.55 3.63 1.86
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Астана - Тараз 4 - 0 1.21 5.24 9.71
16:00 Тобол Костанай - Кайсар Къзълорда 0 - 2 2.01 3.20 3.22
17:00 Ордабаси Шимкент - Иртиш Павлодар 1 - 0 1.46 3.85 5.65
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:00 Вентспилс - БФЦ Даугавпилс 3 - 0 1.30 4.75 7.83
17:00 Метта ЛУ Рига - ФК Лиепая 2 - 3 3.75 3.78 1.73
19:00 РФШ Рига - Валмиера 1 - 0 1.61 3.49 4.95
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Тромсдален - Стрьомен 0 - 2 2.81 3.42 2.30
19:00 Йерв Гримстад - Согндал 1 - 1 2.61 3.25 2.55
19:00 Конгсвингер - Шайд 0 - 2 1.79 3.68 3.97
19:00 КФУМ Осло - Рауфос 2 - 1 1.64 4.17 4.33
19:00 Нутоден - Санднес 0 - 4 2.94 3.42 2.22
19:00 Олесунд - Нест-Сотра 2 - 0 1.57 3.87 5.29
19:00 ХамКам - Сандефьорд 1 - 0 3.36 3.56 2.01
21:00 Уленсакер Киса - Старт Кристиансанд 0 - 2 2.80 3.51 2.27
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Елверум - Аскер 1 - 1 1.90 3.65 3.27
19:00 Мьолнер - Гроруд 1 - 0 3.76 3.88 1.72
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Корона Келце - Легия Варшава 1 - 2 3.02 3.23 2.33
18:30 Лехия Гданск - Висла Краков 0 - 0 1.60 3.91 5.23
18:30 Шльонск Вроцлав - Пяст Гливице 2 - 1 2.47 3.19 2.84
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
18:00 Каза Пиа** - Вилафранкензе 0 - 0 - - -
18:00 Лейшоес** - Кова Да Пиедаде 0 - 0 1.73 3.44 4.61
18:00 Оливейрензе - Мафра 2 - 1 2.43 3.09 2.85
18:00 Пенафиел - Академико Визеу 1 - 0 2.10 3.20 3.29
18:00 Спортинг Ковиля** - Варзин 0 - 0 2.04 3.22 3.45
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Университатя Крайова - Киндия Търговище 1 - 0 1.47 3.91 7.36
21:00 Виторул Констанца - Херманщат 3 - 2 1.56 3.66 6.09
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Оренбург - Зенит Санкт Петербург 0 - 2 5.42 3.53 1.65
16:30 Арсенал Тула - ФК Ростов 2 - 3 2.93 3.03 2.53
19:00 ЦСКА Москва - Локомотив Москва 1 - 0 2.13 3.26 3.43
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
10:00 Луч Владивосток - Шинник Ярославл 2 - 1 2.66 2.76 2.68
10:00 СКА-Хабаровск - Факел Воронеж 1 - 0 1.84 3.45 3.59
11:00 Енисей Красноярск - ФК Краснодар-2 0 - 1 1.60 3.52 4.92
15:00 Том Томск - Текстилщик Иваново 2 - 1 1.46 3.57 6.81
17:00 Мордовия Саранск - Чайка Песчанокопское 0 - 0 1.81 3.00 4.51
17:00 ФК Нижни Новгород - Торпедо Москва 2 - 1 2.43 2.88 2.85
18:00 Авангард Курск - Нефтехимик Нижнекамск 1 - 0 2.12 2.98 3.31
18:00 Балтика Калининград - Чертаново Москва 1 - 2 3.03 2.88 2.31
18:00 Ротор Волгоград - ФК Химки 1 - 1 2.43 2.96 2.78
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 ДАК Дунайска Стреда - Похроние Долна Жданя 5 - 1 1.26 5.22 8.32
20:00 Жилина - Спартак Търнава 4 - 2 1.35 4.33 7.66
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Дубница 2 - 4 1.82 3.91 3.23
11:30 МФК Ружомберок II - Комарно 4 - 1 2.36 3.26 2.59
11:30 Слован Братислава Б - Скалица 4 - 0 3.80 3.55 1.75
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Браво Любляна - Табор Сежана 1 - 0 1.90 3.35 3.56
21:30 Марибор - Олимпия Любляна 0 - 0 2.30 3.30 2.77
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Напредак Крушевац - Войводина Нови Сад 0 - 2 2.77 3.09 2.35
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ворскла Полтава - Заря Луганск 0 - 1 3.31 2.98 2.21
Украйна - Суперкупа Украйна - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:00 Динамо Киев - Шахтьор Донецк 2 - 1 3.64 3.50 1.94
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Б36 Торсхавн - Викингур Гота 2 - 1 2.38 3.86 2.34
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 ИФК Мариехамн - ХИФК Хелзинки 1 - 3 1.70 3.55 4.97
17:00 КПВ Кокола - КуПС Куопио 2 - 1 3.16 3.26 2.22
17:00 РоПС Рованиеми - Интер Турку 0 - 2 3.91 3.34 1.93
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 Клуби-04 Хелзинки - ЙИППО Йоенсуу 1 - 1 2.19 3.59 2.64
18:30 МиПК Микели - Рейпас Лахти 0 - 3 1.89 3.66 3.17
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 ВПС Академия - ГБК Кокола 0 - 8 7.40 5.52 1.25
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 ХНК Горица - Осиек 3 - 1 2.46 3.22 2.77
21:00 Вараждин - Хайдук Сплит 0 - 3 5.07 3.80 1.61
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Млада Болеслав - Опава 4 - 1 1.53 3.88 5.97
17:30 Яблонец - Словачко 6 - 0 1.85 3.45 3.97
20:00 Славия Прага - Сигма Оломоуц 1 - 0 1.17 6.92 12.60
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Баник Соколов 2 - 1 2.04 3.13 3.38
18:00 Варнсдорф - Тринец 2 - 2 2.06 3.11 3.38
18:00 Славой Вишеград - Усти над Лабем 4 - 1 3.16 3.01 2.20
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Ксамакс - Йънг Бойс 0 - 1 5.67 4.43 1.49
17:00 Лугано - Тун 0 - 0 1.84 3.58 3.97
17:00 Люцерн - Цюрих 0 - 0 1.81 3.72 4.01
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вадуц - Шафхаузен 2 - 0 2.26 3.40 2.73
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йостерсунд - Малмьо 0 - 0 4.88 3.67 1.70
16:00 Юргорден - Хакен 2 - 0 2.10 3.35 3.44
18:30 ИФК Гьотеборг - Норкьопинг 0 - 0 2.35 3.33 2.98
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вестерос - Далкурд 1 - 1 2.77 3.45 2.34
18:30 Варберг БоИС - Йоргрите 1 - 2 2.26 3.26 3.00
Шотландия - Купа на Лигата Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
16:30 Куинс парк ФК** - Клайд 1 - 1 2.79 3.43 2.28
17:00 Дънди ФК - Инвърнес КТ 1 - 0 1.82 3.63 3.77
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Архентинос Хуниорс - Ривър Плейт 1 - 1 3.14 2.99 2.37
17:00 Естудиантес Ла Плата - Алдосиви Мар дел Плата 1 - 0 1.90 3.04 4.46
19:15 Нюелс Олд Бойс Росарио - Сентрал Кордоба 2 - 0 1.63 3.55 5.53
21:30 Талерес Кордоба - Велес Сарсфийлд 1 - 0 2.87 2.96 2.57
23:45 Дефенса и Хустисия - Индепендиенте 0 - 1 2.54 2.90 2.95
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Насионал Потоси - Аурора Кочабамба 3 - 2 1.18 6.05 10.78
22:00 Спорт Бойс Уорнес - Сан Хосе Оруро 1 - 1 2.25 3.52 2.67
22:30 Боливар Ла Пас - Реал Потоси 5 - 2 1.13 7.40 11.91
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Интернасионал RS - Сеара CE 1 - 0 1.72 3.56 4.63
01:00 Крузейро MG - Атлетико PR 0 - 2 1.94 3.27 3.94
01:00 Флуминензе RJ - Сао Пауло SP 1 - 2 2.33 3.18 3.07
17:00 Чапекоензе SC - Баия BA 0 - 0 2.40 3.16 2.91
22:00 Сантос SP - Авай SC 3 - 1 1.29 4.82 10.60
22:00 Фламенго RJ - Ботафого RJ 3 - 2 1.48 4.12 6.29
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Вила Нова GO - Брагантино SP 0 - 1 3.43 2.86 2.24
01:00 Куяба MT - Бразил де Пелотас RS 1 - 1 1.97 3.01 4.06
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Трезе PB - Глобо RN 1 - 0 2.13 3.22 3.11
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:15 Атлетико Акреано AC - Ремо PA 0 - 2 3.32 3.17 2.13
22:00 Волта Редонда RJ - Лувердензе MT 2 - 1 1.78 3.25 4.33
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Монагас Матурин - Депортиво Ла Гуайра 2 - 2 2.27 3.35 2.74
23:00 Академия Пуерто Кабейо - Арагуа Маракай 1 - 2 2.35 3.17 2.66
23:00 Атлетико Венецуела - Карабобо Валенсия 2 - 1 2.89 2.97 2.31
23:00 Естудиантес де Мерида - Ланерос Гуанаре 3 - 0 1.52 4.06 5.40
23:00 Минерос де Гуаяна - ЛАЛА ФК 1 - 0 1.43 4.00 6.04
23:00 Трухилянос Валера - Депортиво Тачира 3 - 1 2.98 3.29 2.09
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Намдин - Сонглам Нгеан Вин 2 - 0 1.91 3.48 3.34
13:00 СХБ Дананг - Сайгон ФК 4 - 1 1.59 3.82 4.49
14:00 Тханхоа - Хоанган Гялай 2 - 3 1.60 4.11 3.94
15:00 Санна Кхан Хоа - Тхан Куанг Нин 1 - 1 2.78 3.24 2.21
15:00 Тхеконг - Куанг Нам 1 - 1 1.72 3.57 3.87
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Комуникасионес - Кобан Империал 0 - 1 1.33 4.45 6.76
05:00 Кселаху - Мунисипал 0 - 0 1.73 3.32 4.09
20:30 Антигуа ГФК - Малакатеко 2 - 0 1.57 3.54 4.88
21:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Санарате 1 - 1 2.01 3.19 3.24
23:30 Гуастатоя - Истапа 2 - 0 1.34 4.20 7.08
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Ал Ахли Кайро - Замалек Кайро 1 - 0 2.30 3.01 3.01
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
01:15 Ел Национал Кито - Мушук Руна 2 - 0 1.86 3.40 3.79
03:30 Текнико Университарио - Емелек Гуаякил 2 - 2 4.82 3.67 1.59
22:00 Фуерса Амария - Универсидад Католика Кито 1 - 2 3.53 3.71 1.80
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Агила Сан Мигел - Ел Венседор Санта Елена 3 - 0 1.60 3.77 4.71
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Семен Паданг - Персебая Сурабая 0 - 0 3.24 3.33 2.02
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Едмънтън - Фордж 1 - 1 2.97 3.18 2.37
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
01:30 Кингсман СК - ФК Воркута 0 - 3 - - -
02:00 Реал Мисисага - Украйна Юнайтед 0 - 4 - - -
02:00 Уотърлу Регион - Хамилтън Сити 0 - 0 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Гуанджоу Евъргранде - Пекин Ренхе 3 - 0 1.05 11.46 26.16
14:35 Дзянсу Сънинг - Шънджън ФК 2 - 0 1.32 4.99 7.92
14:35 Тиендзин Тианхай - Тиендзин Теда 1 - 0 2.26 3.46 2.85
14:35 Ухан Зал - Шанхай ШИПГ 1 - 1 6.14 4.50 1.43
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Букараманга - Мильонариос Богота 1 - 2 3.25 3.05 2.26
01:30 Ла Екуидад Богота - Унион Магдалена 2 - 0 1.76 3.29 4.90
03:45 Онсе Калдас - Депортиво Пасто 3 - 1 1.90 3.02 4.43
23:15 Атлетико Уила - Депортиво Кали 2 - 2 3.12 2.92 2.38
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
20:00 ЛД Алахуеленсе - Ередиано 3 - 2 2.14 3.27 3.12
22:05 Мунисипал Гресия - Лимон 4 - 0 1.66 3.76 4.36
22:30 Картахинес - Сан Карлос 1 - 0 2.24 3.24 2.98
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Леон - Америка Мексико 0 - 0 2.24 3.37 2.94
05:00 Крус Асул - Депортиво Толука 1 - 1 1.86 3.43 4.03
05:06 Тихуана - Керетаро 1 - 1 1.92 3.29 3.91
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Некакса Агуаскалиентес 2 - 0 1.96 3.33 3.66
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Олимпия Асунсион - Ривър Плейт Асунсион 2 - 1 1.37 4.62 6.76
22:30 Гуарани Асунсион - Спортиво Лукеньо 1 - 3 1.89 3.49 3.55
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ню Инглънд Революшън - Орландо Сити 4 - 1 1.58 4.10 5.06
02:30 Ню Йорк Ред Булс - Кълъмбъс Крю 2 - 3 1.59 4.15 5.05
03:00 Далас - Реал Солт Лейк 0 - 0 1.73 3.81 4.32
03:00 Минесота Юнайтед - Ванкувър Уайткепс 0 - 0 1.31 5.27 8.58
03:00 Монреал Импакт - Филаделфия Юнион 4 - 0 2.45 3.45 2.66
03:00 Торонто - Синсинати 2 - 1 1.22 6.26 10.92
03:00 Хюстън Динамо - Сиатъл Саундърс 0 - 1 2.16 3.62 3.04
03:00 Чикаго Файър - Ди Си Юнайтед 0 - 0 1.69 4.02 4.33
05:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Колорадо Рапидс 3 - 1 1.33 5.39 7.61
05:30 Портланд Тимбърс - Лос Анджелис Галакси 4 - 0 1.68 4.14 4.35
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Йънг Лайънс - Балестиер Халса 1 - 0 2.38 3.36 2.53
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Банкок Юнайтед - Након Ратчасима 2 - 2 1.36 4.58 6.13
14:00 Чианграй Юнайтед - Чиангмай 2 - 1 1.21 5.50 9.05
15:00 Порт Банкок - Сукотай 1 - 0 1.70 3.73 3.86
15:00 ПТТ Районг - Чайнат Хорнбил 1 - 2 2.00 3.36 3.15
Уругвай - Други Уругвай - Други Рез. 1 X 2
01:30 Насионал Монтевидео - Прогресо Монтевидео 4 - 2 1.66 3.83 4.23
21:00 Серо Монтевидео - Расинг Клуб Монтевидео 1 - 2 2.45 3.19 2.61
21:00 Феникс Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 3 - 0 1.83 3.63 3.50
21:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Бостън Ривър 1 - 0 2.27 3.32 2.76
23:00 Серо Ларго Мело - Ливърпул Монтевидео 1 - 0 2.47 3.27 2.52
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Маратон Сан Педро - Реал де Минас 2 - 0 1.28 5.09 7.54
00:30 Хондурас Прогресо - Олимпия Тегусигалпа 0 - 4 4.32 3.75 1.64
04:15 Вида Ла Сейба - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 1 - 1 2.59 3.16 2.39
23:00 Реал Сосиедад Токоа - Реал Еспаня 0 - 0 2.38 3.23 2.59
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Аудакс Италяно Сантяго - Депортес Икике 3 - 1 1.96 3.37 3.58
19:30 О'Хигинс Ранкагуа - Антофагаста 3 - 6 2.18 3.26 3.11
22:00 Уачипато Талкауано - Универсидад Католика 0 - 1 4.25 3.52 1.77
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
14:00 Мадагаскар - Мозамбик 1 - 0 - - -
16:00 Лесото - Южна Африка 3 - 2 6.48 4.00 1.40
16:00 Свазиленд - Ангола 1 - 1 - - -
18:00 Бенин - Того 0 - 0 - - -
18:00 Танзания - Кения 0 - 0 2.05 3.29 3.20
18:00 Центр. Африканска р-ка - Сао Томе и Принсипи отл. - - -
18:00 Чад - Екваториална Гвинея 3 - 3 - - -
19:00 Либерия - Сенегал 1 - 0 - - -
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Вердер Бремен (Гер) - Ейбар (Исп) 4 - 0 2.34 3.40 2.70
13:00 Боавища (Пор) - Тондела (Пор) 0 - 0 2.19 3.33 2.99
15:30 Фейенорд (Хол) - Саутхямптън (Анг) 1 - 3 2.35 3.46 2.60
16:00 Твенте (Хол) - Коняспор (Тур) 1 - 0 1.67 3.73 4.35
17:00 Борусия М'Гладбах (Гер) - Атлетик Билбао (Исп) 0 - 2 1.93 3.68 3.30
17:00 Мидълзбро (Анг) - Сент Етиен (Фра) 1 - 1 2.65 3.31 2.37
17:00 Рединг (Анг) - Челси (Анг) 3 - 4 7.62 4.98 1.33
17:00 Рейнджърс (Шот) - Дарби Каунти (Анг) 1 - 0 2.07 3.44 3.05
17:00 Шефилд Уензди (Анг) - Еспаньол (Исп) 2 - 2 1.97 3.46 3.28
17:15 Арсенал (Анг) - Лион (Фра) 1 - 2 1.61 3.93 4.69
18:00 Бордо (Фра) - Галатасарай (Тур) 1 - 3 2.20 3.62 2.72
19:00 Губио (Ита) - Ливорно (Ита) 1 - 1 4.32 3.74 1.66
19:00 Наполи (Ита) - Ливърпул (Анг) 3 - 0 3.18 3.63 2.01
19:15 Кьолн (Гер) - Виляреал (Исп) 1 - 3 2.91 3.58 2.10
21:00 Спортинг Лисабон (Пор) - Валенсия (Исп) 1 - 2 2.89 3.44 2.16
23:00 Пуебла (Мек) - Бетис (Исп) 2 - 0 4.32 3.86 1.65

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 11.11.2019 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане