Германия - Бундеслига
16:30
Волфсбург
1 - 2
Айнтрахт Франкфурт
1.933.803.77
16:30
Майнц 05
0 - 1
Хофенхайм
2.603.762.54
16:30
Херта Берлин
2 - 0
Аугсбург
1.893.793.90
16:30
Шалке 04
0 - 1
Вердер Бремен
2.503.322.89
19:30
Байерн Мюнхен
5 - 0
Фортуна Дюселдорф
1.0812.6423.90
Германия - Втора Бундеслига
14:00
Зандхаузен
3 - 1
Хановер 96
2.753.162.60
14:00
Карлсруе
1 - 1
Санкт Паули
2.603.222.72
14:00
Нюрнберг
0 - 0
Бохум
1.953.463.83
14:00
Холщайн Кил
1 - 2
Арминия Билефелд
3.043.332.29
Германия - Трета Лига
15:00
Айнтрахт Брауншвайг
4 - 2
Виктория Кьолн
2.023.513.38
15:00
Валдхоф Манхайм
1 - 2
Юрдинген 05
2.023.403.46
15:00
Зоненхоф Гроссашпах
0 - 2
Унтерхахинг
3.693.641.86
15:00
Инголщат
1 - 2
Байерн Мюнхен II
2.603.372.49
15:00
Магдебург
0 - 1
Кайзерслаутерн
2.553.132.68
15:00
Мепен
1 - 3
Вюрцбургер Кикерс
2.143.223.28
15:00
Цвикау
2 - 2
Ханза Рощок
3.393.302.07
Беларус - Висша Лига
17:00
Белшина Бобруйск
2 - 3
Славия Мозир
3.073.212.26
19:00
Динамо Минск
0 - 1
Шахтьор Солигорск
3.173.112.24
Дания - Първа Дивизия
15:00
Кьоге
1 - 1
Хвидовре
2.103.443.27
17:00
Фремад Амагер
2 - 2
Колдинг
2.113.483.21
Естония - Мейстрилига
13:00
Куресааре
3 - 2
Нарва Транс
9.554.881.27
13:00
Флора Талин
3 - 0
Талина Калев
1.0212.8831.81
19:00
Талина Легион
0 - 1
Таммека Тарту
2.103.463.03
Израел - Група за Титлата
20:00
Макаби Тел Авив
2 - 0
Апоел Хайфа
1.264.969.71
20:45
Бейтар Йерусалим
1 - 1
Апоел Беер Шева
2.193.163.11
21:00
Макаби Хайфа
1 - 2
Апоел Тел Авив
1.523.925.43
Литва - А Лига
15:00
Жалгирис Вилнюс
0 - 1
ФК Ритеряй
1.284.759.25
17:00
Банга Гарджай
2 - 0
ФК Паневежис
2.573.532.33
Полша - Екстракласа
16:00
ЛКС Лодз
0 - 1
Гурник Забже
2.673.232.61
18:30
Пяст Гливице
4 - 0
Висла Краков
1.903.434.01
21:00
Лех Познан
0 - 1
Легия Варшава
2.993.302.33
Сърбия - Суперлига
16:00
Радник Сурдулица
1 - 1
Пролетер Нови Сад
2.432.643.31
18:30
Партизан Белград
4 - 1
Младост Лучани
1.088.4323.79
20:30
Напредак Крушевац
1 - 1
Раднички Ниш
3.013.382.12
Унгария - НП I
17:55
Кишварда
1 - 0
Уйпещ
2.483.292.71
20:00
Диошдьор
1 - 0
Мезьокьовешд
2.713.272.45
22:05
Пакш
0 - 0
МОЛ Фехервар
3.983.411.85
Хърватска - Купа на Хърватска
21:15
Славен
1 - 3
Локомотив Загреб
3.123.302.22
Черна Гора - Първа Лига
21:00
Будучност Подгорица
1 - 0
Гарбал Радановичи
1.156.4613.30
21:00
Зета Голубовци
2 - 0
Рудар Плевля
2.033.133.50
21:00
Ком Подгорица
3 - 3
Сутиеска Никшич
3.393.461.93
21:00
Петровац
1 - 1
Титоград Подгорица
3.023.052.26
21:30
ФК Подгорица
0 - 0
Искра Даниловград
3.982.981.94
Чехия - Първа Лига
15:00
Сигма Оломоуц
1 - 2
Прибрам
1.464.206.32
17:00
Злин
1 - 1
Баник Острава
3.063.132.35
17:00
Слован Либерец
3 - 1
Словачко
1.873.284.22
19:00
Виктория Пилзен
7 - 1
Млада Болеслав
1.245.6810.94
21:00
Славия Прага
5 - 0
Яблонец
1.255.6010.08
Чехия - Национална Лига
11:15
Виктория Жижков
0 - 1
Хрудим
1.404.526.34
18:00
Простейов
4 - 1
Витковице
1.523.985.32
18:00
Славой Вишеград
1 - 1
Лишен Бърно
1.573.874.92
18:00
Храдец Кралове
2 - 2
Тринец
1.514.005.44
Бурунди - Висша Лига
16:00
Фламбьо ду Сентр
0 - 0
Егъл Ноар
2.723.172.44
16:30
Интер Стар
2 - 1
Витал'О
2.722.902.62
16:30
Нгози Сити
1 - 4
Рукинзо
3.843.341.83
Виетнам - Купа на Виетнам
11:30
Ан Жианг
0 - 2
Виетел
5.624.091.48
14:00
**Тхан Куанг Нин
2 - 2
Намдин
1.853.563.61
15:00
**Хошимин Сити
0 - 0
СХБ Дананг
1.414.346.22
Южна Корея - К-Лига 1
10:30
Кануън
1 - 0
Чонбук Хюндай Моторс
4.123.511.79
13:00
Куанджу
1 - 1
Улсан ХД
4.853.501.68
13:00
Пусан АйПарк
0 - 0
Сувон Самсунг Блюуингс
2.823.102.45
Южна Корея - К-Лига 2
10:00
Чуннам Драгонс
1 - 1
Анянг
2.193.262.98
12:30
Кьонсан
2 - 2
Теджън Хана Ситизен
2.343.212.77
Приятелски Срещи - Клубни
13:00
Стрьомгодсет (Нор)
2 - 1
Мьондален (Нор)
---
14:00
Розенборг (Нор)
1 - 0
Бодьо Глимт (Нор)
1.643.794.51
15:00
Лейкнир Рейкявик (Исл)
4 - 0
ИР Рейкявик (Исл)
1.324.986.26
15:00
Од БК (Нор)
1 - 2
Сарпсборг 08 (Нор)
---
15:00
ФХ Хафнарфьордур (Исл)
2 - 0
Фрам Рейкявик (Исл)
---
15:30
Форвартс Щайр (Авс)
3 - 0
Джуниърс ОО (Авс)
---
16:00
Хаугесунд (Нор)
3 - 0
Бран Берген (Нор)
2.423.402.46
17:00
Берое (Бъл)
1 - 0
Арда Кърджали (Бъл)
1.773.673.69
17:00
Олимпия Любляна (Слн)
2 - 0
Горица (Слн)
---
17:00
ХНК Горица (Хър)
5 - 1
Вараждин (Хър)
---
17:00
ЦСКА София (Бъл)
2 - 0
Ботев Враца (Бъл)
1.414.286.27
18:00
Черно море (Бъл)
2 - 0
Етър Велико Търново (Бъл)
1.723.534.09
19:00
Марибор (Слн)
6 - 1
Браво Любляна (Слн)
1.354.746.66
19:00
Табор Сежана (Слн)
1 - 5
Копер (Слн)
---
19:00
Целие (Слн)
2 - 1
Триглав (Слн)
1.305.046.89
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 28.03.2024 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Байерн Мюнхен 81 вкарани гола в 28 мача - 2.89 на мач
» Арминия Билефелд като гост само 1 загуба от 14 мача
» Белшина Бобруйск няма победа от 10 мача
» Шахтьор Солигорск като гост нито един получен гол в 4 мача
» Гурник Забже като гост няма победа от 13 мача
» Прибрам като гост само загуби от 12 мача
» Славия Прага като домакин 11 победи от 12 мача
» Чуннам Драгонс 3 равенства от 4 мача
ТВ програма