Флийтууд Таун

Флийтууд Таун

Втора Лига
Англия

Инфо
Град: Флийтууд
Стадион: Хайбъри Стейдиъм
Капацитет: 5 094
Размери: 105 x 65 м
Снимки: Гугъл карта

Последни гостувания

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
24.10.2026 Втора Лига Екзитър 2 - 1 Флийтууд Таун 2.35 3.20 2.95
20.10.2026 Втора Лига Челтнъм Таун 4 - 2 Флийтууд Таун 3.07 3.44 2.18
03.10.2026 Втора Лига Салфорд Сити 1 - 0 Флийтууд Таун 1.63 4.09 4.72
22.09.2026 ЕФЛ Трофи Олдъм 1 - 0 Флийтууд Таун 2.14 3.54 2.85
19.09.2026 Втора Лига Барнет 3 - 1 Флийтууд Таун 1.65 3.95 4.63
12.09.2026 Втора Лига Нюпорт Каунти 1 - 1 Флийтууд Таун 3.24 3.44 2.10
29.08.2026 Втора Лига Гримсби Таун 2 - 2 Флийтууд Таун 1.86 3.48 4.04
15.08.2026 Втора Лига Честърфийлд 0 - 1 Флийтууд Таун 1.80 3.48 4.34
14.07.2026 Приятелски срещи Честър 0 - 2 Флийтууд Таун 5.19 4.57 1.44
25.04.2026 Втора Лига Шросбъри Таун 2 - 2 Флийтууд Таун 3.12 3.21 2.26
11.04.2026 Втора Лига Акрингтън Стенли 1 - 2 Флийтууд Таун 3.12 3.23 2.25
03.04.2026 Втора Лига Бристъл Роувърс 1 - 0 Флийтууд Таун 2.22 3.25 3.17
28.03.2026 Втора Лига Суиндън 1 - 1 Флийтууд Таун 2.03 3.44 3.43
17.03.2026 Втора Лига Гримсби Таун 1 - 0 Флийтууд Таун 1.94 3.46 3.70
07.03.2026 Втора Лига Джилингам 1 - 1 Флийтууд Таун 2.17 3.23 3.31
03.03.2026 Втора Лига Уолсол 0 - 1 Флийтууд Таун 2.43 3.25 2.81
17.02.2026 Втора Лига Крю Александра 0 - 1 Флийтууд Таун 2.11 3.39 3.29
14.02.2026 Втора Лига Олдъм 1 - 1 Флийтууд Таун 1.99 3.36 3.67
27.01.2026 Втора Лига Харогейт Таун 1 - 2 Флийтууд Таун 3.49 3.38 2.04
24.01.2026 Втора Лига Колчестър 2 - 1 Флийтууд Таун 1.74 3.67 4.36
13.01.2026 ЕФЛ Трофи Донкастър 3 - 1 Флийтууд Таун 1.86 3.50 3.57
09.01.2026 ФА Къп Порт Вейл 1 - 0 Флийтууд Таун 1.68 3.82 4.65
29.12.2025 Втора Лига Салфорд Сити 0 - 0 Флийтууд Таун 1.76 3.82 4.14
26.12.2025 Втора Лига Транмиър Роувърс 1 - 0 Флийтууд Таун 2.30 3.34 2.93

Като гост 6 победи, 7 равенства и 11 загуби в последните 24 изиграни срещи.

Хронология

                        

Статистика мачове

Мачове 24  
Победи 6 25%
Равни 7 29%
Загуби 11 46%
Голове 53 2.21
Вкарани Голове 23 0.96
Получени Голове 30 1.25
Мачове Вкарал 17 71%
Мачове Получил 19 79%
Гол/Гол 13 54%
Над 1.5 14 58%
Над 2.5 9 38%
Над 3.5 5 21%
Резултати
1 - 0 6 25.00%
1 - 1 4 16.67%
0 - 1 3 12.50%
2 - 1 2 8.33%
3 - 1 2 8.33%
2 - 2 2 8.33%
1 - 2 2 8.33%
4 - 2 1 4.17%
0 - 0 1 4.17%
0 - 2 1 4.17%
Общо Голове
1 9 37.50%
2 5 20.83%
3 4 16.67%
4 4 16.67%
6 1 4.17%
0 1 4.17%
Голова Разлика
+1 8 33.33%
0 7 29.17%
-1 5 20.83%
+2 3 12.50%
-2 1 4.17%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра