Крю Александра

Крю Александра

Втора Лига
Англия

Инфо
Град: Крю
Стадион: Александра Стейдиъм
Капацитет: 10 153
Размери: 91 x 60 м
Снимки: Гугъл карта

Последни гостувания

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
24.10.2026 Втора Лига Честърфийлд 5 - 1 Крю Александра 1.64 3.95 4.64
20.10.2026 Втора Лига Екзитър 2 - 0 Крю Александра 2.51 3.16 2.78
10.10.2026 Втора Лига Суиндън 0 - 1 Крю Александра 2.56 3.47 2.52
06.10.2026 ЕФЛ Трофи Блекпул 2 - 2 Крю Александра 1.64 4.03 4.10
26.09.2026 Втора Лига Родъръм Юнайтед 1 - 1 Крю Александра 2.03 3.61 3.26
12.09.2026 Втора Лига Колчестър 1 - 1 Крю Александра 2.08 3.59 3.16
29.08.2026 Втора Лига Порт Вейл 0 - 0 Крю Александра 2.19 3.42 3.09
25.08.2026 Купа на Лигата Барнзли 3 - 2 Крю Александра 1.62 4.10 4.81
15.08.2026 Втора Лига Кроули Таун 0 - 1 Крю Александра 2.53 3.32 2.63
01.08.2026 Приятелски срещи Честър 0 - 0 Крю Александра 4.12 3.86 1.65
21.07.2026 Приятелски срещи Телфорд Юнайтед 0 - 3 Крю Александра 4.32 3.86 1.61
25.04.2026 Втора Лига Честърфийлд 2 - 0 Крю Александра 1.55 4.17 5.33
11.04.2026 Втора Лига Гримсби Таун 3 - 2 Крю Александра 1.74 3.74 4.31
03.04.2026 Втора Лига Акрингтън Стенли 2 - 0 Крю Александра 3.27 3.39 2.11
21.03.2026 Втора Лига Шросбъри Таун 0 - 4 Крю Александра 2.54 3.24 2.70
17.03.2026 Втора Лига Челтнъм Таун 1 - 1 Крю Александра 2.70 3.30 2.49
07.03.2026 Втора Лига Бристъл Роувърс 2 - 1 Крю Александра 2.26 3.37 2.99
21.02.2026 Втора Лига Суиндън 1 - 2 Крю Александра 1.98 3.53 3.52
07.02.2026 Втора Лига Кроули Таун 0 - 1 Крю Александра 2.14 3.51 3.11
03.02.2026 Втора Лига Барнет 1 - 1 Крю Александра 1.71 3.73 4.63
27.01.2026 Втора Лига Бромли 2 - 2 Крю Александра 1.71 3.64 4.66
24.01.2026 Втора Лига Нотс Каунти 1 - 0 Крю Александра 1.99 3.46 3.56
29.12.2025 Втора Лига Нюпорт Каунти 2 - 0 Крю Александра 3.63 3.48 1.96
26.12.2025 Втора Лига Уолсол 1 - 0 Крю Александра 2.08 3.26 3.50
13.12.2025 Втора Лига Транмиър Роувърс 1 - 4 Крю Александра 2.51 3.35 2.65

Като гост 7 победи, 8 равенства и 10 загуби в последните 25 изиграни срещи.

Хронология

                         

Статистика мачове

Мачове 25  
Победи 7 28%
Равни 8 32%
Загуби 10 40%
Голове 63 2.52
Вкарани Голове 30 1.20
Получени Голове 33 1.32
Мачове Вкарал 17 68%
Мачове Получил 18 72%
Гол/Гол 12 48%
Над 1.5 18 72%
Над 2.5 10 40%
Над 3.5 7 28%
Резултати
2 - 0 4 16.00%
1 - 1 4 16.00%
0 - 1 3 12.00%
1 - 0 2 8.00%
3 - 2 2 8.00%
0 - 0 2 8.00%
2 - 2 2 8.00%
2 - 1 1 4.00%
5 - 1 1 4.00%
0 - 3 1 4.00%
0 - 4 1 4.00%
1 - 2 1 4.00%
1 - 4 1 4.00%
Общо Голове
2 8 32.00%
1 5 20.00%
3 3 12.00%
4 3 12.00%
5 3 12.00%
0 2 8.00%
6 1 4.00%
Голова Разлика
0 8 32.00%
+1 5 20.00%
+2 4 16.00%
-1 4 16.00%
-3 2 8.00%
+4 1 4.00%
-4 1 4.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра