Манчестър Сити
Висша Лига
Англия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Манчестър |
| Треньор: | Пеп Гуардиола (Исп) |
| Стадион: | Етихад Стейдиъм |
| Капацитет: | 48 000 (45 500) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Последни домакинства
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Висша Лига | Манчестър Сити | 3 - 0 | Брентфорд | 1.35 | 5.52 | 7.13 |
| 25.04.2026 | ФА Къп | Манчестър Сити | 2 - 1 | Саутхямптън | 1.20 | 6.80 | 11.52 |
| 19.04.2026 | Висша Лига | Манчестър Сити | 2 - 1 | Арсенал | 1.89 | 3.55 | 4.03 |
| 04.04.2026 | ФА Къп | Манчестър Сити | 4 - 0 | Ливърпул | 1.74 | 4.07 | 4.07 |
| 17.03.2026 | ШЛ Финали | Манчестър Сити | 1 - 2 | Реал Мадрид | 1.42 | 5.30 | 5.87 |
| 04.03.2026 | Висша Лига | Манчестър Сити | 2 - 2 | Нотингам Форест | 1.42 | 4.75 | 6.89 |
| 21.02.2026 | Висша Лига | Манчестър Сити | 2 - 1 | Нюкасъл | 1.52 | 4.69 | 5.27 |
| 14.02.2026 | ФА Къп | Манчестър Сити | 2 - 0 | Салфорд Сити | 1.02 | 18.20 | 42.54 |
| 11.02.2026 | Висша Лига | Манчестър Сити | 3 - 0 | Фулъм | 1.35 | 5.31 | 7.96 |
| 04.02.2026 | Купа на Лигата | Манчестър Сити | 3 - 1 | Нюкасъл | 1.75 | 4.03 | 4.05 |
| 28.01.2026 | ШЛ Група | Манчестър Сити | 2 - 0 | Галатасарай | 1.21 | 7.05 | 11.02 |
| 24.01.2026 | Висша Лига | Манчестър Сити | 2 - 0 | Уулвърхямптън | 1.25 | 6.19 | 10.85 |
| 10.01.2026 | ФА Къп | Манчестър Сити | 10 - 1 | Екзитър | 1.07 | 12.18 | 23.74 |
| 07.01.2026 | Висша Лига | Манчестър Сити | 1 - 1 | Брайтън | 1.46 | 4.89 | 6.05 |
| 04.01.2026 | Висша Лига | Манчестър Сити | 1 - 1 | Челси | 1.53 | 4.59 | 5.43 |
| 20.12.2025 | Висша Лига | Манчестър Сити | 3 - 0 | Уест Хям | 1.20 | 7.41 | 11.81 |
| 17.12.2025 | Купа на Лигата | Манчестър Сити | 2 - 0 | Брентфорд | 1.45 | 4.63 | 6.27 |
| 06.12.2025 | Висша Лига | Манчестър Сити | 3 - 0 | Съндърланд | 1.26 | 5.92 | 10.49 |
| 29.11.2025 | Висша Лига | Манчестър Сити | 3 - 2 | Лийдс | 1.25 | 6.10 | 10.83 |
| 25.11.2025 | ШЛ Група | Манчестър Сити | 0 - 2 | Байер Леверкузен | 1.25 | 6.31 | 9.88 |
| 09.11.2025 | Висша Лига | Манчестър Сити | 3 - 0 | Ливърпул | 1.92 | 3.93 | 3.59 |
| 05.11.2025 | ШЛ Група | Манчестър Сити | 4 - 1 | Борусия Дортмунд | 1.44 | 4.90 | 6.31 |
| 02.11.2025 | Висша Лига | Манчестър Сити | 3 - 1 | Борнемут | 1.49 | 4.65 | 6.03 |
| 18.10.2025 | Висша Лига | Манчестър Сити | 2 - 0 | Евертън | 1.45 | 4.56 | 6.99 |
| 27.09.2025 | Висша Лига | Манчестър Сити | 5 - 1 | Бърнли | 1.19 | 7.06 | 14.36 |
Като домакин 20 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 25 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 20 | 80% |
| Равни | 3 | 12% |
| Загуби | 2 | 8% |
| Голове | 86 | 3.44 |
| Вкарани Голове | 68 | 2.72 |
| Получени Голове | 18 | 0.72 |
| Мачове Вкарал | 24 | 96% |
| Мачове Получил | 14 | 56% |
| Гол/Гол | 13 | 52% |
| Над 1.5 | 25 | 100% |
| Над 2.5 | 17 | 68% |
| Над 3.5 | 8 | 32% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 5 | 20.00% |
| 3 - 0 | 5 | 20.00% |
| 2 - 1 | 3 | 12.00% |
| 3 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 1 | 2 | 8.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 5 - 1 | 1 | 4.00% |
| 10 - 1 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 9 | 36.00% |
| 2 | 8 | 32.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 5 | 2 | 8.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| 11 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| +2 | 7 | 28.00% |
| +3 | 6 | 24.00% |
| +1 | 4 | 16.00% |
| 0 | 3 | 12.00% |
| +4 | 2 | 8.00% |
| +9 | 1 | 4.00% |
| -1 | 1 | 4.00% |
| -2 | 1 | 4.00% |