Нотингам Форест

Нотингам Форест

Висша Лига
Англия

Инфо
Град: Нотингам
Треньор: Оливър Гласнер (Авс)
Стадион: Сити Граунд
Капацитет: 30 576
Размери: 105 x 71 м
Снимки: Гугъл карта

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
22.08.2026 Висша Лига Нотингам Форест 0 - 1 Лийдс 2.31 3.36 3.04
16.08.2026 Приятелски срещи Нотингам Форест 2 - 0 Брест 1.67 3.93 4.12
12.08.2026 Приятелски срещи Нотингам Форест 2 - 1 Байер Леверкузен 2.28 3.49 2.70
08.08.2026 Приятелски срещи Нотингам Форест 0 - 1 Барселона - - -
22.07.2026 Приятелски срещи Нотингам Форест 3 - 0 Блекбърн 1.66 3.92 4.16
24.05.2026 Висша Лига Нотингам Форест 1 - 1 Борнемут 3.40 3.79 1.99
10.05.2026 Висша Лига Нотингам Форест 1 - 1 Нюкасъл 2.78 3.52 2.41
30.04.2026 ЛЕ Финали Нотингам Форест 1 - 0 Астън Вила 2.64 3.24 2.64
19.04.2026 Висша Лига Нотингам Форест 4 - 1 Бърнли 1.46 4.43 6.82
16.04.2026 ЛЕ Финали Нотингам Форест 1 - 0 Порто 2.36 3.10 3.15
12.04.2026 Висша Лига Нотингам Форест 1 - 1 Астън Вила 2.64 3.33 2.63
15.03.2026 Висша Лига Нотингам Форест 0 - 0 Фулъм 2.29 3.38 3.08
12.03.2026 ЛЕ Финали Нотингам Форест 0 - 1 Мидтиланд 1.52 4.30 5.77
26.02.2026 ЛЕ Финали Нотингам Форест 1 - 2 Фенербахче 1.55 4.28 5.31
22.02.2026 Висша Лига Нотингам Форест 0 - 1 Ливърпул 3.82 3.75 1.89
11.02.2026 Висша Лига Нотингам Форест 0 - 0 Уулвърхямптън 1.68 3.81 5.02
01.02.2026 Висша Лига Нотингам Форест 1 - 1 Кристъл Палас 2.01 3.39 3.78
29.01.2026 ЛЕ Група Нотингам Форест 4 - 0 Ференцварош 1.52 4.07 6.24
17.01.2026 Висша Лига Нотингам Форест 0 - 0 Арсенал 5.90 4.06 1.56
30.12.2025 Висша Лига Нотингам Форест 0 - 2 Евертън 2.11 3.22 3.71
27.12.2025 Висша Лига Нотингам Форест 1 - 2 Манчестър Сити 5.25 4.24 1.59
14.12.2025 Висша Лига Нотингам Форест 3 - 0 Тотнъм 2.57 3.27 2.78
30.11.2025 Висша Лига Нотингам Форест 0 - 2 Брайтън 2.66 3.35 2.64
27.11.2025 ЛЕ Група Нотингам Форест 3 - 0 Малмьо 1.21 6.43 13.00
09.11.2025 Висша Лига Нотингам Форест 3 - 1 Лийдс 2.31 3.22 3.21

Като домакин 10 победи, 7 равенства и 8 загуби в последните 25 изиграни срещи.

Хронология

                         

Статистика мачове

Мачове 25  
Победи 10 40%
Равни 7 28%
Загуби 8 32%
Голове 51 2.04
Вкарани Голове 32 1.28
Получени Голове 19 0.76
Мачове Вкарал 16 64%
Мачове Получил 15 60%
Гол/Гол 9 36%
Над 1.5 16 64%
Над 2.5 9 36%
Над 3.5 3 12%
Резултати
1 - 1 4 16.00%
0 - 1 4 16.00%
3 - 0 3 12.00%
0 - 0 3 12.00%
1 - 0 2 8.00%
0 - 2 2 8.00%
1 - 2 2 8.00%
2 - 0 1 4.00%
2 - 1 1 4.00%
3 - 1 1 4.00%
4 - 0 1 4.00%
4 - 1 1 4.00%
Общо Голове
2 7 28.00%
1 6 24.00%
3 6 24.00%
0 3 12.00%
4 2 8.00%
5 1 4.00%
Голова Разлика
0 7 28.00%
-1 6 24.00%
+3 4 16.00%
+1 3 12.00%
+2 2 8.00%
-2 2 8.00%
+4 1 4.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра