Интерклубе Луанда
Жирабола
Ангола
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Луанда |
Последни домакинства
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 1 - 1 | Саграда Есперанса | 1.72 | 3.15 | 4.79 |
| 10.09.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 2 - 0 | Акад. до Лобито | - | - | - |
| 28.08.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 2 - 1 | Луанда | 1.65 | 3.30 | 4.75 |
| 20.05.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 1 - 1 | Рекр. до Либоло | - | - | - |
| 09.05.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 0 - 0 | Примейро Агосто | - | - | - |
| 02.05.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 3 - 1 | Бравош де Макиш | - | - | - |
| 18.04.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 0 - 0 | Дешп. да Уила | 2.07 | 3.12 | 3.28 |
| 11.04.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 0 - 0 | Петро Атлетико | - | - | - |
| 08.04.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 3 - 1 | Прим. де Майо | 1.53 | 3.48 | 5.65 |
| 21.03.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 1 - 1 | Дешп. Лунда Сул | 1.90 | 2.94 | 3.99 |
| 07.03.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 1 - 1 | Луанда Сити | 1.58 | 3.43 | 5.40 |
| 14.02.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 1 - 0 | Акад. до Лобито | - | - | - |
| 31.01.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 2 - 1 | Сао Салвадор | 1.96 | 2.70 | 4.13 |
| 17.01.2026 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 1 - 2 | Уилиет Бенгела | 2.43 | 3.05 | 2.63 |
| 29.11.2025 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 4 - 1 | Саграда Есперанса | - | - | - |
| 25.10.2025 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 2 - 1 | РСД Гелсон | 1.53 | 3.70 | 5.72 |
| 04.10.2025 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 0 - 0 | Редонда | - | - | - |
| 16.09.2025 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 0 - 1 | Кабушкорп СКП | - | - | - |
| 17.05.2025 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 3 - 0 | Рекр. до Либоло | - | - | - |
| 03.05.2025 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 0 - 1 | Кабушкорп СКП | - | - | - |
| 19.04.2025 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 1 - 2 | Петро Атлетико | 4.37 | 3.17 | 1.71 |
| 05.04.2025 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 1 - 0 | Сао Салвадор | 1.55 | 3.63 | 4.78 |
| 29.03.2025 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 1 - 0 | Исак де Бенгела | 1.31 | 4.08 | 9.08 |
| 18.03.2025 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 2 - 0 | Дешп. да Уила | 1.71 | 3.15 | 4.45 |
| 01.03.2025 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 0 - 1 | Саграда Есперанса | 1.69 | 3.09 | 4.87 |
| 22.02.2025 | Жирабола | Интеркл. Луанда | 1 - 1 | Акад. до Лобито | 1.55 | 3.18 | 5.65 |
Като домакин 12 победи, 9 равенства и 5 загуби в последните 26 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 12 | 46% |
| Равни | 9 | 35% |
| Загуби | 5 | 19% |
| Голове | 51 | 1.96 |
| Вкарани Голове | 33 | 1.27 |
| Получени Голове | 18 | 0.69 |
| Мачове Вкарал | 19 | 73% |
| Мачове Получил | 16 | 62% |
| Гол/Гол | 13 | 50% |
| Над 1.5 | 16 | 62% |
| Над 2.5 | 9 | 35% |
| Над 3.5 | 3 | 12% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 19.23% |
| 0 - 0 | 4 | 15.38% |
| 1 - 0 | 3 | 11.54% |
| 2 - 1 | 3 | 11.54% |
| 0 - 1 | 3 | 11.54% |
| 2 - 0 | 2 | 7.69% |
| 3 - 1 | 2 | 7.69% |
| 1 - 2 | 2 | 7.69% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 4 - 1 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 26.92% |
| 1 | 6 | 23.08% |
| 3 | 6 | 23.08% |
| 0 | 4 | 15.38% |
| 4 | 2 | 7.69% |
| 5 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 9 | 34.62% |
| +1 | 6 | 23.08% |
| -1 | 5 | 19.23% |
| +2 | 4 | 15.38% |
| +3 | 2 | 7.69% |