Ширак Гюмри
Висша Лига
Армения
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Гюмри |
| Стадион: | Градски стадион Гюмри |
| Капацитет: | 2 761 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Изиграни мачове в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Висша Лига | Ван Чаренцаван | 1 - 0 | Ширак Гюмри | 1.80 | 3.42 | 3.70 |
| 01.05.2026 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Арарат Ереван | 2.16 | 3.25 | 2.89 |
| 26.04.2026 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 3 - 2 | Ширак Гюмри | 1.90 | 3.16 | 3.62 |
| 20.04.2026 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 4 | Арарат-Армения | 6.79 | 4.49 | 1.33 |
| 16.04.2026 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 1 | ЦСКА Ереван | 2.63 | 3.18 | 2.39 |
| 12.04.2026 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 0 - 0 | Ширак Гюмри | 2.10 | 3.16 | 3.08 |
| 06.04.2026 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Пюник Ереван | 9.99 | 4.57 | 1.27 |
| 22.03.2026 | Висша Лига | Ной Ереван | 3 - 0 | Ширак Гюмри | 1.13 | 6.78 | 13.12 |
| 16.03.2026 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Ной Ереван | 7.05 | 4.69 | 1.32 |
| 09.03.2026 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 0 | Ширак Гюмри | 1.33 | 4.51 | 7.08 |
| 01.12.2025 | Висша Лига | Арарат-Армения | 4 - 1 | Ширак Гюмри | - | - | - |
| 22.11.2025 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 0 | Гандзасар Капан | 2.28 | 3.11 | 2.90 |
| 09.11.2025 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 0 | Ширак Гюмри | 2.75 | 3.16 | 2.31 |
| 02.11.2025 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 2 - 3 | Ван Чаренцаван | 2.61 | 3.11 | 2.44 |
| 24.10.2025 | Висша Лига | Урарту Ереван | 5 - 0 | Ширак Гюмри | 1.34 | 4.46 | 6.73 |
| 17.10.2025 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 2 | Алашкерт Ереван | 3.95 | 3.51 | 1.73 |
| 03.10.2025 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 1 - 1 | Ширак Гюмри | 1.40 | 4.11 | 6.51 |
| 26.09.2025 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Урарту Ереван | 4.93 | 3.78 | 1.54 |
| 19.09.2025 | Висша Лига | Ван Чаренцаван | 3 - 2 | Ширак Гюмри | 1.80 | 3.35 | 3.81 |
| 12.09.2025 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 4 - 2 | Арарат Ереван | 2.25 | 3.19 | 2.79 |
| 30.08.2025 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 1 | Ширак Гюмри | 2.50 | 3.09 | 2.59 |
| 24.08.2025 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Арарат-Армения | 7.35 | 4.32 | 1.33 |
| 16.08.2025 | Висша Лига | ЦСКА Ереван | 2 - 1 | Ширак Гюмри | 2.44 | 3.07 | 2.64 |
| 11.08.2025 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 0 | Пюник Ереван | 4.47 | 3.51 | 1.65 |
| 03.08.2025 | Висша Лига | Ной Ереван | 4 - 0 | Ширак Гюмри | 1.23 | 5.23 | 8.78 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 17 загуби в последните 25 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Арарат-Армения Ереван | 0 - 4 | 4 - 1 |
| 2 | Ной Ереван | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 3 | Урарту Ереван | 0 - 1 | 5 - 0 |
| 4 | Пюник Ереван | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Алашкерт Ереван | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Ван Чаренцаван | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 7 | ЦСКА Ереван | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Гандзасар Капан | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 9 | Арарат Ереван | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 10 | Ширак Гюмри | - | - |
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 2 | 8% |
| Равни | 6 | 24% |
| Загуби | 17 | 68% |
| Голове | 66 | 2.64 |
| Вкарани Голове | 17 | 0.68 |
| Получени Голове | 49 | 1.96 |
| Мачове Вкарал | 11 | 44% |
| Мачове Получил | 21 | 84% |
| Гол/Гол | 10 | 40% |
| Над 1.5 | 17 | 68% |
| Над 2.5 | 12 | 48% |
| Над 3.5 | 8 | 32% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 3 | 12.00% |
| 1 - 1 | 3 | 12.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 1 - 0 | 2 | 8.00% |
| 3 - 0 | 2 | 8.00% |
| 3 - 2 | 2 | 8.00% |
| 0 - 2 | 2 | 8.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 2 | 1 | 4.00% |
| 5 - 0 | 1 | 4.00% |
| 0 - 4 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| 2 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 5 | 20.00% |
| 2 | 5 | 20.00% |
| 5 | 5 | 20.00% |
| 3 | 4 | 16.00% |
| 0 | 3 | 12.00% |
| 4 | 2 | 8.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 24.00% |
| +1 | 5 | 20.00% |
| -1 | 5 | 20.00% |
| +3 | 3 | 12.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |
| +2 | 1 | 4.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| +5 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |
Оставащи мачове по кръгове
| Кр | Дата | Домакин | Гост | 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 18.05.2026 | Ширак Гюмри | - | Урарту Ереван | - | - | - |
| 27 | 26.05.2026 | Алашкерт Ереван | - | Ширак Гюмри | - | - | - |