Алварадо Мар дел Плата

Алварадо Мар дел Плата

Примера Насионал - Зона А
Аржентина

Инфо
Град: Мар дел Плата

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
03.01.2021 Примера Зона А Алварадо Плата 3 - 0 Индепендиенте Ривад. 2.58 2.82 2.82
20.12.2020 Примера Зона А Алварадо Плата 0 - 1 Баракас Сентрал 2.51 2.78 2.88
13.12.2020 Примера Зона А Алварадо Плата 0 - 1 Сан Мартин Сан Хуан 2.45 2.72 3.12
29.11.2020 Примера Зона А Алварадо Плата 0 - 0 Гилермо Браун 2.32 2.83 3.31
15.03.2020 Примера Зона А Алварадо Плата 0 - 3 Индепендиенте Ривад. 2.10 3.00 3.57
01.03.2020 Примера Зона А Алварадо Плата 0 - 2 Темперлей 2.40 2.83 3.06
16.02.2020 Примера Зона А Алварадо Плата 2 - 0 Баракас Сентрал - - -
24.11.2019 Примера Зона А Алварадо Плата 4 - 2 Естудиантес БА 2.12 3.09 3.36
10.11.2019 Примера Зона А Алварадо Плата 2 - 0 Атлетико Митре 2.27 3.11 3.01
03.11.2019 Примера Зона А Алварадо Плата 0 - 0 Гилермо Браун 2.03 3.24 3.40
13.10.2019 Примера Зона А Алварадо Плата 3 - 2 Естудиантес РК 2.78 3.05 2.47
27.09.2019 Примера Зона А Алварадо Плата 1 - 2 Атланта Буенос Айрес 2.47 3.09 2.68
14.09.2019 Примера Зона А Алварадо Плата 2 - 0 Платензе Буенос Айрес 3.54 3.14 2.01
30.08.2019 Примера Зона А Алварадо Плата 2 - 4 Депортиво Морон 2.41 2.95 2.95
19.08.2019 Примера Зона А Алварадо Плата 1 - 2 Агропекуарио 2.50 2.75 3.01

Като домакин 6 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 15 изиграни срещи.

Хронология

               

Статистика мачове

Мачове 15  
Победи 6 40%
Равни 2 13%
Загуби 7 47%
Голове 39 2.60
Вкарани Голове 20 1.33
Получени Голове 19 1.27
Мачове Вкарал 9 60%
Мачове Получил 9 60%
Гол/Гол 5 33%
Над 1.5 11 73%
Над 2.5 7 47%
Над 3.5 3 20%
Резултати
2 - 0 3 20.00%
0 - 0 2 13.33%
0 - 1 2 13.33%
1 - 2 2 13.33%
3 - 0 1 6.67%
3 - 2 1 6.67%
4 - 2 1 6.67%
0 - 2 1 6.67%
0 - 3 1 6.67%
2 - 4 1 6.67%
Общо Голове
2 4 26.67%
3 4 26.67%
0 2 13.33%
1 2 13.33%
6 2 13.33%
5 1 6.67%
Голова Разлика
+2 4 26.67%
-1 4 26.67%
-2 2 13.33%
0 2 13.33%
+1 1 6.67%
+3 1 6.67%
-3 1 6.67%