Атлетико Рафаела
Примера Насионал
Аржентина
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Рафаела |
| Стадион: | Нуево Монументал |
| Капацитет: | 16 000 |
| Размери: | 97 x 62 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Последни гостувания
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Примера Насионал | Фер. Мидланд | 4 - 0 | Атлетико Рафаела | 1.77 | 3.07 | 4.93 |
| 28.09.2026 | Примера Насионал | Химнасия и Тиро | 1 - 0 | Атлетико Рафаела | 1.98 | 2.85 | 4.19 |
| 13.09.2026 | Примера Насионал | Химнасия Хухуй | 2 - 1 | Атлетико Рафаела | 1.75 | 3.28 | 4.61 |
| 06.09.2026 | Примера Насионал | Агропекуарио | 2 - 0 | Атлетико Рафаела | 1.86 | 3.02 | 4.41 |
| 24.08.2026 | Примера Насионал | Атлетико Гюемес | 0 - 0 | Атлетико Рафаела | 2.48 | 2.74 | 3.02 |
| 01.08.2026 | Примера Насионал | Сан Мартин Сан Хуан | 1 - 1 | Атлетико Рафаела | 1.71 | 3.05 | 5.55 |
| 18.07.2026 | Примера Насионал | Темперлей | 2 - 0 | Атлетико Рафаела | 1.67 | 3.09 | 5.85 |
| 04.07.2026 | Примера Насионал | Клуб Алмагро | 1 - 0 | Атлетико Рафаела | 2.24 | 2.77 | 3.46 |
| 24.06.2026 | Примера Насионал | Нуева Чикаго | 0 - 0 | Атлетико Рафаела | 2.19 | 2.76 | 3.62 |
| 14.06.2026 | Примера Насионал | Патронато Парана | 0 - 0 | Атлетико Рафаела | 1.93 | 2.90 | 4.36 |
| 31.05.2026 | Примера Насионал | Килмес Буенос Айрес | 2 - 0 | Атлетико Рафаела | 1.94 | 2.87 | 4.33 |
| 16.05.2026 | Примера Насионал | Атланта Буенос Айрес | 2 - 0 | Атлетико Рафаела | 1.80 | 2.92 | 5.14 |
| 03.05.2026 | Примера Насионал | Сан Мартин Тукуман | 2 - 1 | Атлетико Рафаела | 1.85 | 2.95 | 4.68 |
| 14.04.2026 | Примера Насионал | Тристан Суарес | 0 - 0 | Атлетико Рафаела | 2.04 | 2.75 | 4.19 |
| 30.03.2026 | Примера Насионал | Дефенсорес | 1 - 1 | Атлетико Рафаела | 2.17 | 2.69 | 3.82 |
| 28.03.2026 | Копа Аржентина | Белграно Кордоба | 3 - 0 | Атлетико Рафаела | 1.72 | 3.26 | 4.85 |
| 22.03.2026 | Примера Насионал | Чакарита Хуниорс | 0 - 1 | Атлетико Рафаела | 2.25 | 2.83 | 3.37 |
| 22.02.2026 | Примера Насионал | Депортиво Майпу | 2 - 1 | Атлетико Рафаела | 2.36 | 2.60 | 3.49 |
| 13.11.2024 | Плейоф Изп. | Тал. Ремедиос | 1 - 1 | Атлетико Рафаела | 2.92 | 2.65 | 2.64 |
| 02.11.2024 | Плейоф Изп. | Браун Адроге | 1 - 2 | Атлетико Рафаела | 3.68 | 2.75 | 2.15 |
| 26.10.2024 | Примера Насионал | Естудиантес РК | 0 - 0 | Атлетико Рафаела | 4.21 | 3.21 | 1.83 |
| 14.10.2024 | Примера Насионал | Алмиранте Браун | 1 - 2 | Атлетико Рафаела | 4.48 | 2.98 | 1.88 |
| 29.09.2024 | Примера Насионал | Дефенс. Унидос | 0 - 0 | Атлетико Рафаела | 2.53 | 2.76 | 2.98 |
| 08.09.2024 | Примера Насионал | Сан Телмо | 3 - 2 | Атлетико Рафаела | 1.93 | 3.02 | 4.10 |
| 25.08.2024 | Примера Насионал | Дефенсорес | 0 - 0 | Атлетико Рафаела | 1.83 | 3.11 | 4.43 |
| 11.08.2024 | Примера Насионал | Браун Адроге | 1 - 0 | Атлетико Рафаела | 2.63 | 2.67 | 2.98 |
| 28.07.2024 | Примера Насионал | Депортиво Морон | 1 - 1 | Атлетико Рафаела | 2.00 | 2.93 | 4.00 |
Като гост 3 победи, 11 равенства и 13 загуби в последните 27 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 3 | 11% |
| Равни | 11 | 41% |
| Загуби | 13 | 48% |
| Голове | 47 | 1.74 |
| Вкарани Голове | 14 | 0.52 |
| Получени Голове | 33 | 1.22 |
| Мачове Вкарал | 11 | 41% |
| Мачове Получил | 19 | 70% |
| Гол/Гол | 10 | 37% |
| Над 1.5 | 16 | 59% |
| Над 2.5 | 8 | 30% |
| Над 3.5 | 2 | 7% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 7 | 25.93% |
| 2 - 0 | 4 | 14.81% |
| 1 - 1 | 4 | 14.81% |
| 1 - 0 | 3 | 11.11% |
| 2 - 1 | 3 | 11.11% |
| 1 - 2 | 2 | 7.41% |
| 3 - 0 | 1 | 3.70% |
| 3 - 2 | 1 | 3.70% |
| 4 - 0 | 1 | 3.70% |
| 0 - 1 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 29.63% |
| 0 | 7 | 25.93% |
| 3 | 6 | 22.22% |
| 1 | 4 | 14.81% |
| 4 | 1 | 3.70% |
| 5 | 1 | 3.70% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 11 | 40.74% |
| +1 | 7 | 25.93% |
| +2 | 4 | 14.81% |
| -1 | 3 | 11.11% |
| +3 | 1 | 3.70% |
| +4 | 1 | 3.70% |