Депортиво Риестра

Депортиво Риестра

Примера Насионал - Зона Б
Аржентина

Инфо
Град: Нуева Помпея

Последни мачове

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
24.09.2023 Примера Зона Б Расинг Кордоба 1 - 0 Депортиво Риестра 2.24 2.99 3.33
15.09.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 1 - 0 Атланта Буенос Айрес 1.96 3.10 3.96
10.09.2023 Примера Зона Б Тристан Суарес 0 - 0 Депортиво Риестра 2.55 2.88 2.88
05.09.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 0 - 1 Чакарита Хуниорс 2.98 2.76 2.58
27.08.2023 Примера Зона Б Атлетико Митре 1 - 1 Депортиво Риестра 2.53 2.84 2.99
18.08.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 0 - 0 Чако Фор Евър 1.82 3.09 4.72
06.08.2023 Примера Зона Б Индепендиенте Ривад. 1 - 0 Депортиво Риестра 1.98 3.09 3.84
29.07.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 1 - 0 Депортиво Майпу 2.55 2.85 2.84
23.07.2023 Примера Зона Б Вия Далмине 1 - 2 Депортиво Риестра 3.66 2.99 2.07
16.07.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 0 - 0 Деп. Мадрин 1.87 3.16 4.18
08.07.2023 Примера Зона Б Атлетико Рафаела 0 - 1 Депортиво Риестра 2.15 2.99 3.42
03.07.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 2 - 1 Естудиантес БА 2.03 2.96 3.75
25.06.2023 Примера Зона Б Браун Адроге 1 - 1 Депортиво Риестра 2.33 2.84 3.21
19.06.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 1 - 1 Килмес Буенос Айрес 2.05 3.04 3.69
08.06.2023 Копа Аржентина Институто Кордоба 2 - 1 Депортиво Риестра 1.75 3.23 4.69
03.06.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 2 - 1 Химнасия Хухуй 2.26 2.85 3.36
30.05.2023 Примера Зона Б Феро Карил Оесте 2 - 2 Депортиво Риестра 2.20 3.07 3.23
20.05.2023 Примера Зона Б Алдосиви Мар дел Плата 1 - 1 Депортиво Риестра 2.20 3.00 3.31
15.05.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 2 - 2 Расинг Кордоба 2.15 2.97 3.45
09.05.2023 Примера Зона Б Атланта Буенос Айрес 1 - 1 Депортиво Риестра 2.24 2.95 3.30
30.04.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 2 - 0 Тристан Суарес 2.22 3.18 3.06
22.04.2023 Примера Зона Б Чакарита Хуниорс 4 - 2 Депортиво Риестра 1.95 3.09 3.99
17.04.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 0 - 0 Атлетико Митре 1.99 3.08 3.82
10.04.2023 Примера Зона Б Чако Фор Евър 2 - 1 Депортиво Риестра 2.54 2.93 2.80
02.04.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 3 - 3 Индепендиенте Ривад. 2.04 3.07 3.60
27.03.2023 Примера Зона Б Депортиво Майпу 1 - 1 Депортиво Риестра 2.18 2.97 3.29
20.03.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 2 - 1 Вия Далмине 1.93 3.06 4.12
11.03.2023 Примера Зона Б Деп. Мадрин 0 - 3 Депортиво Риестра 2.51 2.85 2.94
03.03.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 0 - 2 Атлетико Рафаела 2.42 2.81 3.07
25.02.2023 Примера Зона Б Естудиантес БА 1 - 0 Депортиво Риестра 2.03 2.89 3.88
18.02.2023 Примера Зона Б Депортиво Риестра 2 - 1 Браун Адроге 1.89 3.05 4.26
13.02.2023 Примера Зона Б Килмес Буенос Айрес 3 - 1 Депортиво Риестра 2.03 2.97 3.85
17.10.2022 Плейоф Пр. Естудиантес РК 1 - 0 Депортиво Риестра 2.19 2.76 3.73
08.10.2022 Примера Насионал Атлетико Рафаела 0 - 2 Депортиво Риестра 2.78 2.70 2.77
03.10.2022 Примера Насионал Депортиво Риестра 1 - 1 Гилермо Браун 1.68 3.22 5.49
24.09.2022 Примера Насионал Чакарита Хуниорс 1 - 1 Депортиво Риестра 2.28 3.04 3.11
19.09.2022 Примера Насионал Депортиво Риестра 1 - 0 Браун Адроге 2.13 2.81 3.77
10.09.2022 Примера Насионал Дефенсорес 1 - 0 Депортиво Риестра 1.99 2.83 4.29
05.09.2022 Примера Насионал Депортиво Риестра 0 - 0 Сан Мартин Тукуман 3.59 2.73 2.23
31.08.2022 Примера Насионал Депортиво Риестра 1 - 0 Феро Карил Оесте 2.52 2.67 3.13
27.08.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 1 - 1 Депортиво Риестра 4.57 3.00 1.85
20.08.2022 Примера Насионал Депортиво Риестра 1 - 0 Агропекуарио 2.16 2.71 3.87
14.08.2022 Примера Насионал Институто Кордоба 1 - 1 Депортиво Риестра 1.79 3.02 4.95
06.08.2022 Примера Насионал Депортиво Риестра 2 - 0 Сакачиспас Б.А. 1.86 3.00 4.57
01.08.2022 Примера Насионал Атлетико Митре 1 - 1 Депортиво Риестра 2.04 2.96 3.77
23.07.2022 Примера Насионал Индепендиенте Ривад. 2 - 0 Депортиво Риестра 1.80 3.17 4.64
15.07.2022 Примера Насионал Депортиво Риестра 1 - 1 Килмес Буенос Айрес 2.72 2.92 2.65
09.07.2022 Примера Насионал Депортиво Майпу 2 - 2 Депортиво Риестра 1.88 2.97 4.54
02.07.2022 Примера Насионал Депортиво Риестра 3 - 0 Нуева Чикаго 2.38 2.87 3.11
26.06.2022 Примера Насионал Клуб Алмагро 0 - 1 Депортиво Риестра 1.91 2.92 4.45

Общо 17 победи, 21 равенства и 12 загуби в последните 50 изиграни срещи.

Хронология

                                                  

Статистика мачове

Мачове 50  
Победи 17 34%
Равни 21 42%
Загуби 12 24%
Голове 102 2.04
Вкарани Голове 55 1.10
Получени Голове 47 0.94
Мачове Вкарал 37 74%
Мачове Получил 33 66%
Гол/Гол 25 50%
Над 1.5 32 64%
Над 2.5 15 30%
Над 3.5 6 12%
Резултати
1 - 1 12 24.00%
1 - 0 10 20.00%
2 - 1 6 12.00%
0 - 0 5 10.00%
2 - 0 3 6.00%
2 - 2 3 6.00%
0 - 1 3 6.00%
0 - 2 2 4.00%
3 - 0 1 2.00%
3 - 1 1 2.00%
4 - 2 1 2.00%
3 - 3 1 2.00%
0 - 3 1 2.00%
1 - 2 1 2.00%
Общо Голове
2 17 34.00%
1 13 26.00%
3 9 18.00%
0 5 10.00%
4 4 8.00%
6 2 4.00%
Голова Разлика
0 21 42.00%
+1 16 32.00%
+2 5 10.00%
-1 4 8.00%
-2 2 4.00%
+3 1 2.00%
-3 1 2.00%