Сармиенто Хунин

Сармиенто Хунин

Лига Професионал
Аржентина

Инфо
Град: Хунин
Стадион: Ева Перон
Капацитет: 22 000
Размери: 100 x 67 м
Снимки: Гугъл карта

Последни мачове

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
23.08.2026 Лига Професионал Сармиенто Хунин 2 - 0 Естудиантес Ла Плата 3.25 2.95 2.34
16.08.2026 Лига Професионал Сармиенто Хунин 2 - 0 Хуракан Буенос Айрес 3.14 2.75 2.55
08.08.2026 Лига Професионал Атлетико Тукуман 1 - 2 Сармиенто Хунин 1.83 3.14 4.78
03.08.2026 Лига Професионал Сармиенто Хунин 2 - 1 Индепендиенте Ривад. 3.42 2.97 2.25
29.07.2026 Лига Професионал Банфийлд 3 - 2 Сармиенто Хунин 2.04 2.99 3.97
24.07.2026 Лига Професионал Сармиенто Хунин 2 - 3 Архентинос Хуниорс 4.35 2.93 1.98
17.07.2026 Копа Аржентина Сармиенто Хунин 0 - 2 Бока Хуниорс 5.95 3.30 1.60
03.05.2026 Лига Професионал Белграно Кордоба 4 - 0 Сармиенто Хунин 1.73 3.27 5.23
26.04.2026 Лига Професионал Сармиенто Хунин 1 - 0 Тигре Виктория 3.27 2.81 2.42
20.04.2026 Лига Професионал Росарио Сентрал 2 - 1 Сармиенто Хунин 1.51 3.79 6.77
13.04.2026 Лига Професионал Сармиенто Хунин 1 - 2 Химнасия Ла Плата 2.41 2.88 3.20
09.04.2026 Копа Аржентина Сармиенто Хунин 1 - 0 Тристан Суарес 2.02 3.01 3.74
02.04.2026 Лига Професионал Баракас Сентрал 1 - 2 Сармиенто Хунин 2.69 2.81 2.89
22.03.2026 Лига Професионал Сармиенто Хунин 2 - 0 Алдосиви Мар дел Плата 2.17 2.86 3.78
16.03.2026 Лига Професионал Ривър Плейт 2 - 0 Сармиенто Хунин 1.45 4.01 7.56
11.03.2026 Лига Професионал Сармиенто Хунин 0 - 0 Расинг Клуб 3.74 3.11 2.07
04.03.2026 Лига Професионал Сармиенто Хунин 1 - 0 Естудиантес РК 1.96 3.03 4.28
26.02.2026 Лига Професионал Сармиенто Хунин 1 - 3 Унион Санта Фе 3.38 2.83 2.36
20.02.2026 Лига Професионал Естудиантес Ла Плата 1 - 0 Сармиенто Хунин 1.62 3.30 6.61
15.02.2026 Лига Професионал Хуракан Буенос Айрес 1 - 0 Сармиенто Хунин 1.78 3.11 5.37
08.02.2026 Лига Професионал Сармиенто Хунин 2 - 1 Атлетико Тукуман 2.58 2.93 2.92
04.02.2026 Лига Професионал Индепендиенте Ривад. 2 - 1 Сармиенто Хунин 1.79 3.17 5.02
30.01.2026 Лига Професионал Сармиенто Хунин 1 - 0 Банфийлд 3.47 2.83 2.33
26.01.2026 Лига Професионал Архентинос Хуниорс 1 - 0 Сармиенто Хунин 1.45 3.94 7.97
16.11.2025 Лига Професионал Сан Лоренцо де Алмагро 1 - 1 Сармиенто Хунин 1.60 3.42 6.51
10.11.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 2 - 1 Институто Кордоба 3.30 2.70 2.53
03.11.2025 Лига Професионал Платензе Буенос Айрес 1 - 1 Сармиенто Хунин 1.91 3.06 4.57
24.10.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 0 - 1 Росарио Сентрал 4.13 3.06 2.01
19.10.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 0 - 2 Велес Сарсфийлд 3.41 2.81 2.37
13.10.2025 Лига Професионал Ривър Плейт 0 - 1 Сармиенто Хунин 1.42 4.16 7.82
04.10.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 0 - 1 Химнасия Ла Плата 2.37 2.89 3.30
28.09.2025 Лига Професионал Талерес Кордоба 1 - 0 Сармиенто Хунин 1.62 3.46 6.14
20.09.2025 Лига Професионал Баракас Сентрал 0 - 1 Сармиенто Хунин 2.17 2.87 3.84
14.09.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 2 - 0 Алдосиви Мар дел Плата 2.20 2.91 3.66
25.08.2025 Лига Професионал Депортиво Риестра 3 - 0 Сармиенто Хунин 2.07 2.88 4.18
19.08.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 2 - 2 Атлетико Тукуман 2.81 2.84 2.77
09.08.2025 Лига Професионал Сан Мартин Сан Хуан 0 - 1 Сармиенто Хунин 2.14 2.87 3.96
26.07.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 0 - 2 Ланус 3.48 2.90 2.26
20.07.2025 Лига Професионал Годой Крус 0 - 0 Сармиенто Хунин 1.96 3.02 4.27
13.07.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 2 - 2 Индепендиенте 4.02 3.05 2.00
03.05.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 1 - 1 Сан Лоренцо де Алмагро 3.30 2.59 2.62
28.04.2025 Лига Професионал Институто Кордоба 1 - 1 Сармиенто Хунин 1.86 3.22 4.47
21.04.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 0 - 1 Платензе Буенос Айрес 3.56 2.70 2.37
15.04.2025 Лига Професионал Велес Сарсфийлд 0 - 1 Сармиенто Хунин 1.71 3.30 5.44
06.04.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 1 - 1 Ривър Плейт 4.88 3.38 1.75
30.03.2025 Лига Професионал Химнасия Ла Плата 0 - 0 Сармиенто Хунин 1.74 3.32 5.09
16.03.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 0 - 0 Талерес Кордоба 4.46 3.28 1.83
09.03.2025 Лига Професионал Сармиенто Хунин 1 - 1 Баракас Сентрал 2.39 2.76 3.43
01.03.2025 Лига Професионал Алдосиви Мар дел Плата 2 - 2 Сармиенто Хунин 2.38 2.81 3.35
23.02.2025 Лига Професионал Росарио Сентрал 1 - 0 Сармиенто Хунин 1.62 3.50 6.03

Общо 17 победи, 13 равенства и 20 загуби в последните 50 изиграни срещи.

Хронология

                                                  

Статистика мачове

Мачове 50  
Победи 17 34%
Равни 13 26%
Загуби 20 40%
Голове 101 2.02
Вкарани Голове 46 0.92
Получени Голове 55 1.10
Мачове Вкарал 32 64%
Мачове Получил 34 68%
Гол/Гол 20 40%
Над 1.5 30 60%
Над 2.5 16 32%
Над 3.5 7 14%
Резултати
1 - 0 9 18.00%
0 - 1 7 14.00%
1 - 1 6 12.00%
2 - 0 5 10.00%
2 - 1 5 10.00%
0 - 0 4 8.00%
2 - 2 3 6.00%
0 - 2 3 6.00%
1 - 2 3 6.00%
3 - 0 1 2.00%
3 - 2 1 2.00%
4 - 0 1 2.00%
1 - 3 1 2.00%
2 - 3 1 2.00%
Общо Голове
1 16 32.00%
2 14 28.00%
3 9 18.00%
4 5 10.00%
0 4 8.00%
5 2 4.00%
Голова Разлика
+1 15 30.00%
0 13 26.00%
-1 11 22.00%
+2 5 10.00%
-2 4 8.00%
+3 1 2.00%
+4 1 2.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра