Тристан Суарес

Тристан Суарес

Примера Насионал - Зона Б
Аржентина

Инфо
Град: Тристан Суарес

Последни мачове

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
26.03.2023 Примера Зона Б Атлетико Митре 0 - 1 Тристан Суарес 2.12 2.94 3.44
19.03.2023 Примера Зона Б Тристан Суарес 2 - 1 Чако Фор Евър 2.16 2.87 3.49
13.03.2023 Примера Зона Б Индепендиенте Ривад. 1 - 3 Тристан Суарес 1.87 3.12 4.25
04.03.2023 Примера Зона Б Тристан Суарес 0 - 4 Депортиво Майпу 2.29 2.96 3.19
25.02.2023 Примера Зона Б Вия Далмине 3 - 1 Тристан Суарес 2.43 2.88 2.92
19.02.2023 Примера Зона Б Тристан Суарес 1 - 2 Деп. Мадрин 2.17 2.97 3.38
11.02.2023 Примера Зона Б Атлетико Рафаела 3 - 0 Тристан Суарес 2.00 2.97 4.07
10.10.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 2 - 1 Темперлей 2.37 2.93 3.09
04.10.2022 Примера Насионал Фландрия 0 - 1 Тристан Суарес 6.09 3.11 1.71
25.09.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 2 - 2 Химнасия Хухуй 1.48 3.75 6.88
18.09.2022 Примера Насионал Алмиранте Браун 2 - 2 Тристан Суарес 6.08 3.41 1.63
10.09.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 1 - 1 Вия Далмине 2.55 2.71 3.00
05.09.2022 Примера Насионал Белграно Кордоба 4 - 1 Тристан Суарес 1.46 3.67 7.43
27.08.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 1 - 1 Депортиво Риестра 4.57 3.00 1.85
23.08.2022 Примера Насионал Атлетико Гюемес 0 - 0 Тристан Суарес 2.03 2.80 4.12
14.08.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 0 - 1 Ол Бойс Буенос Айрес 2.71 2.78 2.76
06.08.2022 Примера Насионал Химнасия Мендоса 0 - 0 Тристан Суарес 1.62 3.22 6.61
01.08.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 0 - 2 Сан Телмо 1.91 3.27 3.86
28.07.2022 Примера Насионал Чако Фор Евър 1 - 0 Тристан Суарес 2.18 2.64 4.00
23.07.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 3 - 0 Сан Мартин Сан Хуан 3.06 2.86 2.41
16.07.2022 Примера Насионал Атланта Буенос Айрес 1 - 0 Тристан Суарес 2.23 2.83 3.49
09.07.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 2 - 0 Естудиантес БА 2.85 2.88 2.60
03.07.2022 Примера Насионал Сантамарина 0 - 0 Тристан Суарес 2.71 2.81 2.72
27.06.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 4 - 0 Атлетико Рафаела 2.54 2.83 2.91
19.06.2022 Примера Насионал Гилермо Браун 1 - 0 Тристан Суарес 1.73 3.16 5.19
11.06.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 3 - 2 Чакарита Хуниорс 2.86 2.93 2.52
05.06.2022 Примера Насионал Браун Адроге 1 - 0 Тристан Суарес 1.86 3.08 4.33
01.06.2022 Примера Насионал Институто Кордоба 3 - 0 Тристан Суарес 1.72 3.32 4.98
29.05.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 0 - 2 Дефенсорес 2.76 2.83 2.67
23.05.2022 Примера Насионал Сан Мартин Тукуман 1 - 0 Тристан Суарес 1.41 3.92 8.04
17.05.2022 Примера Насионал Депортиво Майпу 1 - 1 Тристан Суарес 1.83 3.06 4.64
14.05.2022 Копа Аржентина Годой Крус 2 - 0 Тристан Суарес 1.37 4.47 7.23
08.05.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 0 - 1 Агропекуарио 3.02 2.84 2.47
24.04.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 2 - 1 Сакачиспас Б.А. 2.11 3.06 3.36
18.04.2022 Примера Насионал Атлетико Митре 2 - 1 Тристан Суарес 2.04 2.99 3.76
10.04.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 0 - 0 Феро Карил Оесте 2.78 2.88 2.61
04.04.2022 Примера Насионал Индепендиенте Ривад. 2 - 1 Тристан Суарес 1.78 3.26 4.51
28.03.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 2 - 2 Килмес Буенос Айрес 3.69 2.88 2.12
19.03.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 3 - 4 Нуева Чикаго - - -
11.03.2022 Примера Насионал Клуб Алмагро 1 - 0 Тристан Суарес 2.33 2.78 3.24
05.03.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 3 - 3 Алварадо Плата 1.87 3.08 4.19
26.02.2022 Примера Насионал Естудиантес РК 1 - 1 Тристан Суарес 2.65 2.66 2.99
19.02.2022 Примера Насионал Тристан Суарес 1 - 1 Деп. Мадрин 2.27 2.82 3.28
12.02.2022 Примера Насионал Депортиво Морон 0 - 0 Тристан Суарес 2.20 2.94 3.48
15.11.2021 Примера Зона Б Сантамарина 0 - 0 Тристан Суарес 3.04 2.83 2.47
06.11.2021 Примера Зона Б Тристан Суарес 0 - 0 Дефенсорес 2.07 2.92 3.66
31.10.2021 Примера Зона Б Сан Телмо 0 - 1 Тристан Суарес 2.56 2.95 2.70
23.10.2021 Примера Зона Б Тристан Суарес 1 - 1 Вия Далмине 2.03 2.95 3.65
17.10.2021 Примера Зона Б Сан Мартин Сан Хуан 4 - 0 Тристан Суарес 2.04 3.03 3.59
09.10.2021 Примера Зона Б Тристан Суарес 2 - 2 Браун Адроге 2.41 2.89 2.99

Общо 11 победи, 18 равенства и 21 загуби в последните 50 изиграни срещи.

Хронология

                                                  

Статистика мачове

Мачове 50  
Победи 11 22%
Равни 18 36%
Загуби 21 42%
Голове 117 2.34
Вкарани Голове 49 0.98
Получени Голове 68 1.36
Мачове Вкарал 28 56%
Мачове Получил 37 74%
Гол/Гол 22 44%
Над 1.5 32 64%
Над 2.5 22 44%
Над 3.5 13 26%
Резултати
0 - 0 7 14.00%
1 - 0 6 12.00%
1 - 1 6 12.00%
2 - 1 5 10.00%
0 - 1 5 10.00%
2 - 2 4 8.00%
3 - 0 3 6.00%
2 - 0 2 4.00%
4 - 0 2 4.00%
0 - 2 2 4.00%
3 - 1 1 2.00%
3 - 2 1 2.00%
4 - 1 1 2.00%
3 - 3 1 2.00%
0 - 4 1 2.00%
1 - 2 1 2.00%
1 - 3 1 2.00%
3 - 4 1 2.00%
Общо Голове
1 11 22.00%
2 10 20.00%
3 9 18.00%
4 9 18.00%
0 7 14.00%
5 2 4.00%
6 1 2.00%
7 1 2.00%
Голова Разлика
0 18 36.00%
+1 12 24.00%
-1 7 14.00%
+3 4 8.00%
+2 3 6.00%
-2 3 6.00%
+4 2 4.00%
-4 1 2.00%