Фойтсберг
Втора Лига
Австрия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Фойтсберг |
Последни гостувания
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Втора Лига | Щурм Грац II | 2 - 0 | Фойтсберг | 2.60 | 3.74 | 2.25 |
| 23.10.2026 | Втора Лига | Херта Велс | 2 - 6 | Фойтсберг | 2.51 | 3.51 | 2.41 |
| 11.10.2026 | Втора Лига | Адмира Вакер Мьодлинг | 3 - 2 | Фойтсберг | 2.55 | 3.58 | 2.35 |
| 02.10.2026 | Приятелски срещи | Волфсбергер | 2 - 1 | Фойтсберг | 1.34 | 4.83 | 5.99 |
| 11.09.2026 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 1 | Фойтсберг | 2.26 | 3.48 | 2.72 |
| 23.08.2026 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 5 - 1 | Фойтсберг | 1.50 | 4.18 | 5.27 |
| 08.08.2026 | Втора Лига | Рапид Виена II | 1 - 3 | Фойтсберг | 2.57 | 3.59 | 2.34 |
| 24.07.2026 | Купа на Австрия | ДШФ Леобен | 0 - 6 | Фойтсберг | 23.17 | 11.33 | 1.03 |
| 18.07.2026 | Приятелски срещи | Хартберг | 0 - 2 | Фойтсберг | 1.32 | 4.96 | 6.34 |
| 30.01.2026 | Приятелски срещи | Адмира Вакер Мьодлинг | 1 - 0 | Фойтсберг | - | - | - |
| 24.01.2026 | Приятелски срещи | Грацер АК | 5 - 1 | Фойтсберг | 1.39 | 4.73 | 5.43 |
| 12.07.2025 | Приятелски срещи | Грацер АК | 1 - 1 | Фойтсберг | - | - | - |
| 04.07.2025 | Приятелски срещи | Лафниц | 0 - 4 | Фойтсберг | 3.31 | 4.01 | 1.81 |
| 25.05.2025 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 3 - 0 | Фойтсберг | 2.81 | 3.28 | 2.25 |
| 09.05.2025 | Втора Лига | Адмира Вакер Мьодлинг | 1 - 0 | Фойтсберг | 1.74 | 3.61 | 4.06 |
| 02.05.2025 | Втора Лига | Лиферинг Залцбург | 1 - 2 | Фойтсберг | 2.63 | 3.54 | 2.31 |
| 18.04.2025 | Втора Лига | Лафниц | 1 - 3 | Фойтсберг | 3.13 | 3.61 | 2.01 |
| 06.04.2025 | Втора Лига | Санкт Пьолтен | 3 - 0 | Фойтсберг | 2.00 | 3.14 | 3.59 |
| 21.03.2025 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 1 - 1 | Фойтсберг | 1.54 | 4.47 | 4.90 |
| 16.03.2025 | Втора Лига | Капфенберг | 3 - 0 | Фойтсберг | 3.31 | 3.47 | 1.97 |
| 28.02.2025 | Втора Лига | Хорн | 2 - 1 | Фойтсберг | 3.74 | 3.57 | 1.83 |
| 06.12.2024 | Втора Лига | Амщетен | 0 - 3 | Фойтсберг | 2.12 | 3.25 | 3.11 |
| 22.11.2024 | Втора Лига | Флоридсдорфер АК | 0 - 4 | Фойтсберг | 2.21 | 3.19 | 2.99 |
| 25.10.2024 | Втора Лига | Фърст Виена | 1 - 0 | Фойтсберг | 1.81 | 3.75 | 3.56 |
| 18.10.2024 | Втора Лига | Щрипфинг | 1 - 2 | Фойтсберг | 2.46 | 3.46 | 2.47 |
| 11.10.2024 | Приятелски срещи | Грацер АК | 6 - 2 | Фойтсберг | 1.51 | 4.20 | 4.98 |
| 28.09.2024 | Втора Лига | Щурм Грац II | 1 - 1 | Фойтсберг | 2.20 | 3.71 | 2.68 |
Като гост 10 победи, 4 равенства и 13 загуби в последните 27 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 10 | 37% |
| Равни | 4 | 15% |
| Загуби | 13 | 48% |
| Голове | 94 | 3.48 |
| Вкарани Голове | 47 | 1.74 |
| Получени Голове | 47 | 1.74 |
| Мачове Вкарал | 20 | 74% |
| Мачове Получил | 22 | 81% |
| Гол/Гол | 15 | 56% |
| Над 1.5 | 24 | 89% |
| Над 2.5 | 18 | 67% |
| Над 3.5 | 10 | 37% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 14.81% |
| 1 - 0 | 3 | 11.11% |
| 3 - 0 | 3 | 11.11% |
| 2 - 1 | 2 | 7.41% |
| 5 - 1 | 2 | 7.41% |
| 0 - 4 | 2 | 7.41% |
| 1 - 2 | 2 | 7.41% |
| 1 - 3 | 2 | 7.41% |
| 2 - 0 | 1 | 3.70% |
| 3 - 2 | 1 | 3.70% |
| 6 - 2 | 1 | 3.70% |
| 0 - 2 | 1 | 3.70% |
| 0 - 3 | 1 | 3.70% |
| 0 - 6 | 1 | 3.70% |
| 2 - 6 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 29.63% |
| 2 | 6 | 22.22% |
| 4 | 4 | 14.81% |
| 1 | 3 | 11.11% |
| 6 | 3 | 11.11% |
| 8 | 2 | 7.41% |
| 5 | 1 | 3.70% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 6 | 22.22% |
| 0 | 4 | 14.81% |
| +3 | 3 | 11.11% |
| +4 | 3 | 11.11% |
| -2 | 3 | 11.11% |
| -4 | 3 | 11.11% |
| -1 | 2 | 7.41% |
| +2 | 1 | 3.70% |
| -3 | 1 | 3.70% |
| -6 | 1 | 3.70% |