Ред Бул Залцбург
Бундеслига
Австрия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Залцбург |
| Стадион: | Ред Бул Арена |
| Капацитет: | 31 895 (29 800) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Изиграни мачове в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Група за Титлата | ЛАСК Линц | 2 - 1 | Ред Бул Залцбург | 2.41 | 3.59 | 2.58 |
| 03.05.2026 | Група за Титлата | Ред Бул Залцбург | 1 - 1 | Щурм Грац | 1.62 | 4.06 | 4.59 |
| 26.04.2026 | Група за Титлата | Рапид Виена | 1 - 0 | Ред Бул Залцбург | 3.50 | 3.65 | 1.91 |
| 22.04.2026 | Група за Титлата | Ред Бул Залцбург | 3 - 1 | Аустрия Виена | 1.59 | 4.06 | 4.84 |
| 19.04.2026 | Група за Титлата | Аустрия Виена | 1 - 3 | Ред Бул Залцбург | 3.31 | 3.57 | 2.01 |
| 10.04.2026 | Група за Титлата | Ред Бул Залцбург | 2 - 3 | ЛАСК Линц | 1.82 | 3.82 | 3.70 |
| 05.04.2026 | Група за Титлата | Хартберг | 1 - 2 | Ред Бул Залцбург | 5.29 | 4.01 | 1.55 |
| 20.03.2026 | Група за Титлата | Щурм Грац | 1 - 1 | Ред Бул Залцбург | 3.23 | 3.51 | 2.06 |
| 15.03.2026 | Група за Титлата | Ред Бул Залцбург | 0 - 1 | Рапид Виена | 1.55 | 4.09 | 5.19 |
| 08.03.2026 | Бундеслига | Рапид Виена | 1 - 0 | Ред Бул Залцбург | 3.09 | 3.46 | 2.11 |
| 01.03.2026 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 0 - 0 | Хартберг | 1.45 | 4.41 | 6.03 |
| 22.02.2026 | Бундеслига | ЛАСК Линц | 1 - 5 | Ред Бул Залцбург | 2.66 | 3.44 | 2.41 |
| 15.02.2026 | Бундеслига | Грацер АК | 1 - 1 | Ред Бул Залцбург | 4.52 | 3.68 | 1.70 |
| 06.02.2026 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 0 - 2 | Аустрия Виена | 1.62 | 3.93 | 4.76 |
| 14.12.2025 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 2 - 1 | Волфсбергер | 1.72 | 3.91 | 4.13 |
| 06.12.2025 | Бундеслига | Блау-Вайс Линц | 0 - 2 | Ред Бул Залцбург | 3.91 | 3.59 | 1.83 |
| 30.11.2025 | Бундеслига | Алтах | 1 - 1 | Ред Бул Залцбург | 3.33 | 3.51 | 2.02 |
| 23.11.2025 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 2 - 3 | ВШГ Св. Тирол | 1.48 | 4.32 | 5.86 |
| 09.11.2025 | Бундеслига | Щурм Грац | 1 - 1 | Ред Бул Залцбург | 2.22 | 3.57 | 2.87 |
| 02.11.2025 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 4 - 1 | Рийд | 1.65 | 3.93 | 4.57 |
| 26.10.2025 | Бундеслига | Аустрия Виена | 0 - 3 | Ред Бул Залцбург | 2.84 | 3.51 | 2.26 |
| 19.10.2025 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 2 - 2 | Алтах | 1.64 | 3.92 | 4.69 |
| 05.10.2025 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 2 - 1 | Рапид Виена | 1.95 | 3.72 | 3.37 |
| 28.09.2025 | Бундеслига | ВШГ Св. Тирол | 1 - 2 | Ред Бул Залцбург | 4.70 | 4.13 | 1.61 |
| 20.09.2025 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 0 - 2 | Щурм Грац | 1.78 | 3.86 | 3.90 |
| 13.09.2025 | Бундеслига | Волфсбергер | 3 - 1 | Ред Бул Залцбург | 3.83 | 3.81 | 1.80 |
| 30.08.2025 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 2 - 2 | Блау-Вайс Линц | 1.30 | 5.29 | 8.49 |
| 23.08.2025 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 3 - 0 | ЛАСК Линц | 1.55 | 4.23 | 5.07 |
| 16.08.2025 | Бундеслига | Хартберг | 1 - 2 | Ред Бул Залцбург | 6.38 | 4.47 | 1.44 |
| 09.08.2025 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 5 - 0 | Грацер АК | 1.30 | 5.33 | 8.74 |
| 02.08.2025 | Бундеслига | Рийд | 2 - 2 | Ред Бул Залцбург | 5.55 | 4.11 | 1.52 |
Общо 13 победи, 9 равенства и 9 загуби в последните 31 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | ЛАСК Линц | 3 - 0 | 1 - 5 |
| 2 | Щурм Грац | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Ред Бул Залцбург | - | - |
| 4 | Аустрия Виена | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 5 | Рапид Виена | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Хартберг | 0 - 0 | 1 - 2 |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Щурм Грац | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Ред Бул Залцбург | - | - |
| 3 | ЛАСК Линц | 3 - 0 | 1 - 5 |
| 4 | Аустрия Виена | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 5 | Рапид Виена | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Хартберг | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | ВШГ Сваровски Тирол | 2 - 3 | 1 - 2 |
| 8 | Алтах | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Рийд | 4 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Волфсбергер | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 11 | Грацер АК | 5 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Блау-Вайс Линц | 2 - 2 | 0 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 31 | |
| Победи | 13 | 42% |
| Равни | 9 | 29% |
| Загуби | 9 | 29% |
| Голове | 93 | 3.00 |
| Вкарани Голове | 55 | 1.77 |
| Получени Голове | 38 | 1.23 |
| Мачове Вкарал | 25 | 81% |
| Мачове Получил | 26 | 84% |
| Гол/Гол | 21 | 68% |
| Над 1.5 | 27 | 87% |
| Над 2.5 | 19 | 61% |
| Над 3.5 | 11 | 35% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 16.13% |
| 2 - 1 | 3 | 9.68% |
| 2 - 2 | 3 | 9.68% |
| 0 - 2 | 3 | 9.68% |
| 1 - 2 | 3 | 9.68% |
| 1 - 0 | 2 | 6.45% |
| 3 - 1 | 2 | 6.45% |
| 2 - 3 | 2 | 6.45% |
| 3 - 0 | 1 | 3.23% |
| 4 - 1 | 1 | 3.23% |
| 5 - 0 | 1 | 3.23% |
| 0 - 0 | 1 | 3.23% |
| 0 - 1 | 1 | 3.23% |
| 0 - 3 | 1 | 3.23% |
| 1 - 3 | 1 | 3.23% |
| 1 - 5 | 1 | 3.23% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 25.81% |
| 3 | 8 | 25.81% |
| 4 | 6 | 19.35% |
| 5 | 4 | 12.90% |
| 1 | 3 | 9.68% |
| 0 | 1 | 3.23% |
| 6 | 1 | 3.23% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 9 | 29.03% |
| -1 | 6 | 19.35% |
| +1 | 5 | 16.13% |
| -2 | 4 | 12.90% |
| +2 | 2 | 6.45% |
| +3 | 2 | 6.45% |
| +5 | 1 | 3.23% |
| -3 | 1 | 3.23% |
| -4 | 1 | 3.23% |
Оставащи мачове по кръгове
| Кр | Дата | Домакин | Гост | 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 17.05.2026 | Ред Бул Залцбург | - | Хартберг | - | - | - |