Хейст
Неизвестна лига
Белгия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Хейст оп ден Берг |
| Стадион: | Гементелийк Спортцентрум |
| Капацитет: | 3 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Последни домакинства
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Купа на Белгия | Хейст | 2 - 2 | Кортрийк | - | - | - |
| 22.07.2026 | Приятелски срещи | Хейст | 0 - 0 | Патро Ейсден Маас. | 3.97 | 3.88 | 1.66 |
| 15.07.2026 | Приятелски срещи | Хейст | 0 - 1 | Мехелен | 15.51 | 9.60 | 1.07 |
| 29.10.2025 | Купа на Белгия | Хейст | 1 - 2 | РААЛ Лувиер | 8.35 | 5.35 | 1.27 |
| 30.07.2025 | Приятелски срещи | Хейст | 0 - 2 | Рупел Бом | 2.24 | 3.42 | 2.71 |
| 16.07.2025 | Приятелски срещи | Хейст | 2 - 2 | Мехелен | 40.17 | 14.60 | 1.02 |
| 27.07.2024 | Приятелски срещи | Хейст | 0 - 2 | К. Лиерс С.К. | 3.43 | 3.87 | 1.78 |
| 17.07.2024 | Приятелски срещи | Хейст | 0 - 1 | Мехелен | 9.10 | 6.09 | 1.23 |
| 21.07.2021 | Приятелски срещи | Хейст | 1 - 4 | К. Лиерс С.К. | 2.80 | 4.07 | 2.05 |
| 23.06.2021 | Приятелски срещи | Хейст | 1 - 3 | Унион Сент Жилоаз | 18.21 | 9.07 | 1.07 |
| 24.08.2019 | Купа на Белгия | Хейст | 0 - 4 | Локерен | 3.99 | 3.60 | 1.71 |
| 17.07.2019 | Приятелски срещи | Хейст | 1 - 2 | Вестерло | 3.59 | 3.69 | 1.81 |
| 03.07.2019 | Приятелски срещи | Хейст | 0 - 0 | Мехелен | 4.15 | 4.30 | 1.57 |
| 26.06.2019 | Приятелски срещи | Хейст | 0 - 3 | Роял Антверпен | 6.00 | 5.08 | 1.33 |
| 26.09.2018 | Купа на Белгия | Хейст | 1 - 2 | Зулте Варегем | 5.91 | 4.62 | 1.40 |
| 22.07.2018 | Приятелски срещи | Хейст | 1 - 3 | Генк | 5.33 | 4.90 | 1.41 |
| 23.06.2018 | Приятелски срещи | Хейст | 1 - 1 | Андерлехт | 11.20 | 6.97 | 1.16 |
| 30.04.2016 | Чалънджър Лига | Хейст | 2 - 2 | Серен | 3.58 | 3.59 | 1.83 |
| 16.04.2016 | Чалънджър Лига | Хейст | 1 - 4 | Патро Ейсден Маас. | 2.31 | 3.31 | 2.69 |
| 02.04.2016 | Чалънджър Лига | Хейст | 0 - 2 | Десел Спорт | 3.59 | 3.52 | 1.85 |
| 05.03.2016 | Чалънджър Лига | Хейст | 1 - 0 | Уайт Стар Брюксел | 7.61 | 4.99 | 1.29 |
| 19.02.2016 | Чалънджър Лига | Хейст | 2 - 1 | АСВ Гел | 3.09 | 3.39 | 2.04 |
| 06.02.2016 | Чалънджър Лига | Хейст | 0 - 2 | Серкъл Брюж | 6.60 | 4.77 | 1.34 |
| 23.01.2016 | Чалънджър Лига | Хейст | 3 - 0 | Коксейде | 2.40 | 3.42 | 2.52 |
| 19.12.2015 | Чалънджър Лига | Хейст | 4 - 1 | Виртон | 4.79 | 3.82 | 1.56 |
| 05.12.2015 | Чалънджър Лига | Хейст | 1 - 2 | Ломел | 6.72 | 5.00 | 1.32 |
| 07.11.2015 | Чалънджър Лига | Хейст | 1 - 3 | Унион Сент Жилоаз | 7.37 | 4.65 | 1.32 |
| 25.10.2015 | Чалънджър Лига | Хейст | 0 - 1 | Лиерс | 3.95 | 3.59 | 1.73 |
| 17.10.2015 | Чалънджър Лига | Хейст | 1 - 6 | Тубиз | 4.41 | 3.64 | 1.65 |
| 03.10.2015 | Чалънджър Лига | Хейст | 1 - 5 | Ойпен | 6.15 | 4.10 | 1.42 |
| 20.09.2015 | Чалънджър Лига | Хейст | 1 - 3 | Роял Антверпен | 3.92 | 3.50 | 1.76 |
Като домакин 4 победи, 6 равенства и 21 загуби в последните 31 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 31 | |
| Победи | 4 | 13% |
| Равни | 6 | 19% |
| Загуби | 21 | 68% |
| Голове | 95 | 3.06 |
| Вкарани Голове | 29 | 0.94 |
| Получени Голове | 66 | 2.13 |
| Мачове Вкарал | 20 | 65% |
| Мачове Получил | 27 | 87% |
| Гол/Гол | 18 | 58% |
| Над 1.5 | 25 | 81% |
| Над 2.5 | 20 | 65% |
| Над 3.5 | 13 | 42% |
| Резултати | ||
| 0 - 2 | 4 | 12.90% |
| 1 - 2 | 4 | 12.90% |
| 1 - 3 | 4 | 12.90% |
| 2 - 2 | 3 | 9.68% |
| 0 - 1 | 3 | 9.68% |
| 0 - 0 | 2 | 6.45% |
| 1 - 4 | 2 | 6.45% |
| 1 - 0 | 1 | 3.23% |
| 2 - 1 | 1 | 3.23% |
| 3 - 0 | 1 | 3.23% |
| 4 - 1 | 1 | 3.23% |
| 1 - 1 | 1 | 3.23% |
| 0 - 3 | 1 | 3.23% |
| 0 - 4 | 1 | 3.23% |
| 1 - 5 | 1 | 3.23% |
| 1 - 6 | 1 | 3.23% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 8 | 25.81% |
| 3 | 7 | 22.58% |
| 2 | 5 | 16.13% |
| 1 | 4 | 12.90% |
| 5 | 3 | 9.68% |
| 0 | 2 | 6.45% |
| 6 | 1 | 3.23% |
| 7 | 1 | 3.23% |
| Голова Разлика | ||
| -2 | 8 | 25.81% |
| -1 | 7 | 22.58% |
| 0 | 6 | 19.35% |
| -3 | 3 | 9.68% |
| +1 | 2 | 6.45% |
| +3 | 2 | 6.45% |
| -4 | 2 | 6.45% |
| -5 | 1 | 3.23% |