Атлетик Клуб MG

Атлетик Клуб MG

Серия Б
Бразилия

Инфо
Град: Сао Жоао дел Рей

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
02.10.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 1 - 2 Спорт Ресифе PE 2.25 3.06 3.08
20.09.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 1 - 1 Ботафого SP 2.21 2.96 3.31
05.09.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 5 - 0 Вила Нова GO 2.62 2.95 2.67
25.08.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 1 - 4 Гремио Н. SP 2.90 2.93 2.45
21.08.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 0 - 2 КР Бразил AL 2.34 3.02 2.98
09.08.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 2 - 0 Крисиума SC 2.92 2.86 2.48
24.07.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 2 - 1 Сао Бернардо SP 2.01 3.06 3.65
08.07.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 0 - 1 Операрио PR 2.38 2.88 3.01
28.06.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 1 - 0 Авай SC 1.95 3.12 3.75
14.06.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 1 - 1 Гояс GO 2.38 2.96 2.94
31.05.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 1 - 0 Форталеса CE 2.86 2.91 2.49
17.05.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 1 - 1 Жувентуд RS 2.50 2.92 2.84
10.05.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 0 - 0 Куяба MT 2.41 2.82 3.07
28.04.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 0 - 1 Наутико PE 2.61 3.03 2.62
23.04.2026 Купа на Бразилия Атлетик Клуб MG 1 - 2 Интернасионал RS 4.62 3.49 1.69
06.04.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 1 - 1 Америка MG 2.24 3.00 3.19
22.03.2026 Серия Б Атлетик Клуб MG 2 - 1 Понте Прета SP 2.04 3.05 3.60
12.03.2026 Купа на Бразилия Атлетик Клуб MG 2 - 0 Ипиранга RS 1.79 3.25 4.24
15.02.2026 Минейро Атлетик Клуб MG 1 - 1 Томбензе MG 2.22 3.00 3.06
31.01.2026 Минейро Атлетик Клуб MG 0 - 3 Уберландия MG 1.68 3.29 4.78
26.01.2026 Минейро Атлетик Клуб MG 1 - 1 Бетин MG 1.83 3.13 4.15
23.11.2025 Серия Б Атлетик Клуб MG 2 - 1 Пайсанду PA 1.44 3.98 7.00
08.11.2025 Серия Б Атлетик Клуб MG 2 - 1 Феровиария SP 1.86 3.31 3.99
25.10.2025 Серия Б Атлетик Клуб MG 0 - 2 Америка MG 2.65 2.98 2.63

Като домакин 9 победи, 7 равенства и 8 загуби в последните 24 изиграни срещи.

Хронология

                        

Статистика мачове

Мачове 24  
Победи 9 38%
Равни 7 29%
Загуби 8 33%
Голове 55 2.29
Вкарани Голове 28 1.17
Получени Голове 27 1.12
Мачове Вкарал 18 75%
Мачове Получил 18 75%
Гол/Гол 13 54%
Над 1.5 19 79%
Над 2.5 9 38%
Над 3.5 2 8%
Резултати
1 - 1 6 25.00%
2 - 1 4 16.67%
1 - 0 2 8.33%
2 - 0 2 8.33%
0 - 1 2 8.33%
0 - 2 2 8.33%
1 - 2 2 8.33%
5 - 0 1 4.17%
0 - 0 1 4.17%
0 - 3 1 4.17%
1 - 4 1 4.17%
Общо Голове
2 10 41.67%
3 7 29.17%
1 4 16.67%
5 2 8.33%
0 1 4.17%
Голова Разлика
0 7 29.17%
+1 6 25.00%
-1 4 16.67%
+2 2 8.33%
-2 2 8.33%
-3 2 8.33%
+5 1 4.17%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра