Маринга PR

Маринга PR

Серия C - Група А
Бразилия

Инфо
Град: Маринга

Домакинства в първенството до момента

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
23.08.2026 Серия C гр. А Маринга PR 2 - 1 Бара SC 1.67 3.43 4.58
09.08.2026 Серия C гр. А Маринга PR 0 - 3 Амазонас AM 1.53 3.74 5.30
05.07.2026 Серия C гр. А Маринга PR 4 - 0 Волта Редонда RJ 1.62 3.62 4.67
16.06.2026 Серия C гр. А Маринга PR 0 - 0 Мараняо MA 1.53 3.82 5.05
24.05.2026 Серия C гр. А Маринга PR 1 - 1 Санта Круз PE 1.65 3.40 4.78
12.05.2026 Серия C гр. А Маринга PR 0 - 5 Гуарани SP 1.90 3.23 3.65
04.05.2026 Серия C гр. А Маринга PR 4 - 2 АО Итабаяна SE 1.41 4.14 6.29
21.04.2026 Серия C гр. А Маринга PR 2 - 3 Бруске SC 1.45 3.93 5.94
05.04.2026 Серия C гр. А Маринга PR 3 - 2 Феровиария SP 1.47 3.67 6.26

Като домакин 4 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 9 изиграни срещи.

Хронология

         

Мачове Домакин

Отбор Домакин
1 Бруске SC 2 - 3
2 Ботафого PB  
3 Пайсанду PA  
4 Интер де Лимейра SP  
5 Санта Круз PE 1 - 1
6 Ипиранга RS  
7 Гуарани SP 0 - 5
8 Феровиария SP 3 - 2
9 Мараняо MA 0 - 0
10 Маринга PR -
11 Флореста CE  
12 Амазонас AM 0 - 3
13 Фигуерензе SC  
14 Кашиас RS  
15 Итуано SP  
16 Волта Редонда RJ 4 - 0
17 Анаполис GO  
18 Бара SC 2 - 1
19 АО Итабаяна SE 4 - 2
20 Конфианка SE  

Статистика мачове

Мачове 9  
Победи 4 44%
Равни 2 22%
Загуби 3 33%
Голове 33 3.67
Вкарани Голове 16 1.78
Получени Голове 17 1.89
Мачове Вкарал 6 67%
Мачове Получил 7 78%
Гол/Гол 5 56%
Над 1.5 8 89%
Над 2.5 7 78%
Над 3.5 5 56%
Резултати
2 - 1 1 11.11%
3 - 2 1 11.11%
4 - 0 1 11.11%
4 - 2 1 11.11%
0 - 0 1 11.11%
1 - 1 1 11.11%
0 - 3 1 11.11%
0 - 5 1 11.11%
2 - 3 1 11.11%
Общо Голове
5 3 33.33%
3 2 22.22%
4 1 11.11%
6 1 11.11%
0 1 11.11%
2 1 11.11%
Голова Разлика
+1 2 22.22%
0 2 22.22%
+2 1 11.11%
+4 1 11.11%
-1 1 11.11%
-3 1 11.11%
-5 1 11.11%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра