Санта Круз PE

Санта Круз PE

Серия C - Група Б
Бразилия

Инфо
Град: Ресифе
Стадион: Аруда
Капацитет: 60 000
Размери: 105 x 68 м
Снимки: Гугъл карта

Последни домакинства

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
03.10.2026 Серия C гр. Б Санта Круз PE 1 - 1 Маринга PR 2.43 2.80 2.92
20.09.2026 Серия C гр. Б Санта Круз PE 1 - 0 Флореста CE 1.70 2.96 5.53
07.09.2026 Серия C гр. Б Санта Круз PE 1 - 0 Ботафого PB 2.40 2.84 2.96
23.08.2026 Серия C гр. А Санта Круз PE 2 - 0 Кашиас RS 2.03 2.95 3.59
16.08.2026 Серия C гр. А Санта Круз PE 0 - 1 Мараняо MA 2.13 2.95 3.35
25.07.2026 Серия C гр. А Санта Круз PE 0 - 1 Фигуерензе SC 1.94 3.04 3.77
05.07.2026 Серия C гр. А Санта Круз PE 1 - 0 Итуано SP 2.17 2.91 3.26
21.06.2026 Серия C гр. А Санта Круз PE 0 - 1 Ипиранга RS 1.83 3.06 4.15
31.05.2026 Серия C гр. А Санта Круз PE 1 - 1 Феровиария SP 1.98 2.95 3.70
16.05.2026 Серия C гр. А Санта Круз PE 2 - 0 Волта Редонда RJ 1.90 2.84 4.20
26.04.2026 Серия C гр. А Санта Круз PE 0 - 1 Амазонас AM 2.16 2.88 3.34
07.04.2026 Серия C гр. А Санта Круз PE 1 - 0 АО Итабаяна SE 1.93 3.00 3.84
12.02.2026 Пернамбукано Санта Круз PE 0 - 1 Наутико PE 4.25 3.10 1.82
25.01.2026 Пернамбукано Санта Круз PE 0 - 4 Наутико PE 3.49 2.93 2.08
09.01.2026 Приятелски срещи Санта Круз PE 0 - 1 Дефенса и Хустисия 4.05 3.10 2.01
05.04.2025 Приятелски срещи Санта Круз PE 0 - 1 АВС RN - - -
15.03.2025 Пернамбукано Санта Круз PE 0 - 1 Спорт Ресифе PE 3.32 2.68 2.33
16.02.2025 Пернамбукано Санта Круз PE 2 - 1 Сентрал PE 1.37 3.79 8.40
01.02.2025 Пернамбукано Санта Круз PE 1 - 0 Спорт Ресифе PE 3.73 3.16 1.91
29.01.2025 Пернамбукано Санта Круз PE 1 - 0 Ретро Бразил PE 2.15 3.02 3.18
04.01.2025 Бразилия Санта Круз PE 1 - 2 Трезе PB 1.81 3.41 3.78
09.03.2024 Пернамбукано Санта Круз PE 1 - 1 Спорт Ресифе PE 4.04 3.06 1.87
02.03.2024 Пернамбукано Санта Круз PE 1 - 0 Сентрал PE 1.48 3.61 6.27
27.01.2024 Пернамбукано Санта Круз PE 1 - 2 Наутико PE 2.28 3.08 2.88
25.03.2023 Пернамбукано Санта Круз PE 3 - 1 Сентрал PE 1.54 3.59 5.03
23.03.2023 Бразилия Санта Круз PE 0 - 4 Форталеса CE 4.78 3.43 1.63

Като домакин 11 победи, 3 равенства и 12 загуби в последните 26 изиграни срещи.

Хронология

                          

Статистика мачове

Мачове 26  
Победи 11 42%
Равни 3 12%
Загуби 12 46%
Голове 46 1.77
Вкарани Голове 21 0.81
Получени Голове 25 0.96
Мачове Вкарал 16 62%
Мачове Получил 17 65%
Гол/Гол 7 27%
Над 1.5 11 42%
Над 2.5 6 23%
Над 3.5 3 12%
Резултати
0 - 1 8 30.77%
1 - 0 7 26.92%
1 - 1 3 11.54%
2 - 0 2 7.69%
0 - 4 2 7.69%
1 - 2 2 7.69%
2 - 1 1 3.85%
3 - 1 1 3.85%
Общо Голове
1 15 57.69%
2 5 19.23%
3 3 11.54%
4 3 11.54%
Голова Разлика
-1 10 38.46%
+1 8 30.77%
0 3 11.54%
+2 3 11.54%
-4 2 7.69%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра