Баник Острава
Първа Лига
Чехия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Острава |
| Стадион: | Градски стадион Острава-Витковице |
| Капацитет: | 15 123 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Последни домакинства
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | 1. Лига | Баник Острава | 0 - 4 | Виктория Пилзен | 3.83 | 3.71 | 1.78 |
| 18.10.2026 | 1. Лига | Баник Острава | 0 - 0 | Спарта Прага | 4.17 | 3.84 | 1.70 |
| 13.09.2026 | 1. Лига | Баник Острава | 1 - 2 | Пардубице | 1.93 | 3.46 | 3.49 |
| 29.08.2026 | 1. Лига | Баник Острава | 1 - 0 | Сигма Оломоуц | 2.34 | 3.36 | 2.70 |
| 16.08.2026 | 1. Лига | Баник Острава | 1 - 0 | Артис Бърно | 1.47 | 4.23 | 5.78 |
| 01.08.2026 | 1. Лига | Баник Острава | 0 - 4 | Славия Прага | 4.85 | 3.83 | 1.61 |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Баник Острава | 3 - 1 | Ханацка Славия | - | - | - |
| 26.05.2026 | Плейофи | Баник Острава | 3 - 0 | Таборско | 1.25 | 5.35 | 9.45 |
| 16.05.2026 | Група за Изпадане | Баник Острава | 2 - 0 | Злин | 1.53 | 3.84 | 5.67 |
| 02.05.2026 | Група за Изпадане | Баник Острава | 0 - 0 | Млада Болеслав | 1.90 | 3.55 | 3.55 |
| 25.04.2026 | 1. Лига | Баник Острава | 0 - 1 | Виктория Пилзен | 3.44 | 3.40 | 1.98 |
| 18.04.2026 | 1. Лига | Баник Острава | 0 - 2 | Бохемианс 1905 Прага | 1.94 | 3.45 | 3.50 |
| 05.04.2026 | 1. Лига | Баник Острава | 0 - 2 | Славия Прага | 5.34 | 3.92 | 1.54 |
| 27.03.2026 | Приятелски срещи | Баник Острава | 2 - 0 | Одра Ополе | - | - | - |
| 08.03.2026 | 1. Лига | Баник Острава | 6 - 2 | Злин | 1.79 | 3.45 | 4.11 |
| 22.02.2026 | 1. Лига | Баник Острава | 0 - 0 | Млада Болеслав | 1.69 | 3.78 | 4.26 |
| 07.02.2026 | 1. Лига | Баник Острава | 2 - 0 | Сигма Оломоуц | 2.38 | 3.20 | 2.81 |
| 13.12.2025 | 1. Лига | Баник Острава | 1 - 4 | Пардубице | 1.78 | 3.54 | 4.08 |
| 29.11.2025 | 1. Лига | Баник Острава | 3 - 1 | Дукла Прага | 1.62 | 3.65 | 5.07 |
| 08.11.2025 | 1. Лига | Баник Острава | 0 - 1 | Яблонец | 2.54 | 3.20 | 2.59 |
| 19.10.2025 | 1. Лига | Баник Острава | 0 - 1 | Храдец Кралове | 2.11 | 3.39 | 3.11 |
Като домакин 9 победи, 3 равенства и 9 загуби в последните 21 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 21 | |
| Победи | 9 | 43% |
| Равни | 3 | 14% |
| Загуби | 9 | 43% |
| Голове | 50 | 2.38 |
| Вкарани Голове | 25 | 1.19 |
| Получени Голове | 25 | 1.19 |
| Мачове Вкарал | 11 | 52% |
| Мачове Получил | 12 | 57% |
| Гол/Гол | 5 | 24% |
| Над 1.5 | 13 | 62% |
| Над 2.5 | 8 | 38% |
| Над 3.5 | 6 | 29% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 3 | 14.29% |
| 0 - 0 | 3 | 14.29% |
| 0 - 1 | 3 | 14.29% |
| 1 - 0 | 2 | 9.52% |
| 3 - 1 | 2 | 9.52% |
| 0 - 2 | 2 | 9.52% |
| 0 - 4 | 2 | 9.52% |
| 3 - 0 | 1 | 4.76% |
| 6 - 2 | 1 | 4.76% |
| 1 - 2 | 1 | 4.76% |
| 1 - 4 | 1 | 4.76% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 5 | 23.81% |
| 2 | 5 | 23.81% |
| 4 | 4 | 19.05% |
| 0 | 3 | 14.29% |
| 3 | 2 | 9.52% |
| 5 | 1 | 4.76% |
| 8 | 1 | 4.76% |
| Голова Разлика | ||
| +2 | 5 | 23.81% |
| -1 | 4 | 19.05% |
| 0 | 3 | 14.29% |
| +1 | 2 | 9.52% |
| -2 | 2 | 9.52% |
| -4 | 2 | 9.52% |
| +3 | 1 | 4.76% |
| +4 | 1 | 4.76% |
| -3 | 1 | 4.76% |