Евертън Виня дел Мар
Примера Дивисион
Чили
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Виня дел Мар |
| Стадион: | Саусалито |
| Капацитет: | 25 000 (18 037) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Последни мачове
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Купа на Лигата | Евертън Виня дел Мар | 2 - 2 | Палестино Сантяго | 1.98 | 3.29 | 3.46 |
| 27.04.2026 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 3 - 1 | Кобресал Ел Салвадор | 1.73 | 3.53 | 4.29 |
| 19.04.2026 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 0 - 0 | Унив. де Чили | 3.38 | 3.13 | 2.09 |
| 11.04.2026 | Примера Дивисион | Депортес Ла Серена | 1 - 0 | Евертън Виня дел Мар | 2.18 | 3.17 | 3.13 |
| 05.04.2026 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 0 - 0 | Нубленсе Чилан | 2.54 | 3.12 | 2.60 |
| 01.04.2026 | Чили | Евертън Виня дел Мар | 1 - 2 | Деп. Лимаче | 1.92 | 3.23 | 3.66 |
| 27.03.2026 | Чили | Евертън Виня дел Мар | 1 - 2 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.56 | 3.07 | 2.54 |
| 24.03.2026 | Чили | Палестино Сантяго | 1 - 2 | Евертън Виня дел Мар | 1.91 | 3.29 | 3.63 |
| 15.03.2026 | Примера Дивисион | Унив. Католика | 2 - 2 | Евертън Виня дел Мар | - | - | - |
| 07.03.2026 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 1 - 0 | Деп. Лимаче | 2.31 | 3.24 | 2.88 |
| 01.03.2026 | Примера Дивисион | Унив. де Консепсион | 0 - 3 | Евертън Виня дел Мар | 2.02 | 3.11 | 3.67 |
| 22.02.2026 | Примера Дивисион | Аудакс Италяно Сантяго | 1 - 0 | Евертън Виня дел Мар | 2.16 | 3.07 | 3.29 |
| 13.02.2026 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 0 - 3 | Уачипато Талкауано | 2.30 | 3.11 | 2.99 |
| 08.02.2026 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 2 - 0 | Евертън Виня дел Мар | 1.57 | 3.83 | 5.16 |
| 02.02.2026 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 3 - 0 | Унион Ла Калера *** | 1.85 | 3.30 | 4.05 |
| 26.01.2026 | Приятелски срещи | Спорт Бойс | 2 - 3 | Евертън Виня дел Мар | 2.08 | 3.54 | 2.96 |
| 14.01.2026 | Приятелски срещи | Индепендиенте | 5 - 3 | Евертън Виня дел Мар | 2.07 | 3.30 | 3.08 |
| 06.12.2025 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 1 - 0 | Евертън Виня дел Мар | 1.79 | 3.51 | 4.05 |
| 30.11.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 0 - 1 | Депортес Икике | 1.97 | 3.38 | 3.45 |
| 22.11.2025 | Примера Дивисион | Аудакс Италяно Сантяго | 2 - 0 | Евертън Виня дел Мар | 2.29 | 3.17 | 2.99 |
| 10.11.2025 | Примера Дивисион | Кобресал Ел Салвадор | 1 - 2 | Евертън Виня дел Мар | 1.94 | 3.44 | 3.53 |
| 05.11.2025 | Примера Дивисион | Унив. де Чили | 2 - 0 | Евертън Виня дел Мар | 1.50 | 4.03 | 5.71 |
| 03.11.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 0 - 0 | Унион Еспаньола | 2.03 | 3.45 | 3.26 |
| 24.10.2025 | Примера Дивисион | Палестино Сантяго | 2 - 1 | Евертън Виня дел Мар | 1.94 | 3.45 | 3.54 |
| 19.10.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 0 - 3 | Унив. Католика | - | - | - |
| 13.09.2025 | Примера Дивисион | Унион Ла Калера | 1 - 0 | Евертън Виня дел Мар | 3.03 | 2.98 | 2.37 |
| 29.08.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 3 - 1 | Депортес Ла Серена | 1.71 | 3.46 | 4.61 |
| 18.08.2025 | Примера Дивисион | Кокимбо Унидо | 2 - 1 | Евертън Виня дел Мар | 1.78 | 3.32 | 4.48 |
| 10.08.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 1 - 1 | Коло-Коло Сантяго | 2.99 | 3.24 | 2.26 |
| 04.08.2025 | Примера Дивисион | Нубленсе Чилан | 1 - 0 | Евертън Виня дел Мар | 2.18 | 3.30 | 3.08 |
| 27.07.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 4 - 1 | Уачипато Талкауано | 1.93 | 3.34 | 3.90 |
| 19.07.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 0 - 0 | Деп. Лимаче | 2.06 | 3.30 | 3.33 |
| 23.06.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 0 - 1 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.25 | 3.25 | 2.97 |
| 17.06.2025 | Примера Дивисион | Депортес Икике | 1 - 2 | Евертън Виня дел Мар | 2.61 | 3.21 | 2.53 |
| 01.06.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 1 - 1 | Аудакс Италяно Сантяго | 2.22 | 3.20 | 3.09 |
| 24.05.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 2 - 2 | Кобресал Ел Салвадор | 2.05 | 3.36 | 3.31 |
| 19.05.2025 | Примера Дивисион | Унион Еспаньола | 0 - 3 | Евертън Виня дел Мар | 1.93 | 3.51 | 3.47 |
| 12.05.2025 | Копа Чили | Евертън Виня дел Мар | 2 - 1 | Унив. Католика | 1.90 | 3.54 | 3.44 |
| 03.05.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 1 - 2 | Палестино Сантяго | 2.35 | 3.26 | 2.76 |
| 26.04.2025 | Примера Дивисион | Унив. Католика | 6 - 0 | Евертън Виня дел Мар | - | - | - |
| 20.04.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 1 - 1 | Унион Ла Калера | 2.20 | 3.10 | 3.20 |
| 13.04.2025 | Примера Дивисион | Депортес Ла Серена | 2 - 1 | Евертън Виня дел Мар | 2.68 | 3.16 | 2.47 |
| 05.04.2025 | Копа Чили | Евертън Виня дел Мар | 2 - 0 | Унион Ла Калера | 1.99 | 3.15 | 3.50 |
| 28.03.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 2 - 0 | Унив. де Чили | 3.74 | 3.49 | 1.86 |
| 22.03.2025 | Копа Чили | Сан Луис Килота | 3 - 2 | Евертън Виня дел Мар | 3.74 | 3.28 | 1.89 |
| 16.03.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 0 - 0 | Кокимбо Унидо | 2.43 | 3.00 | 2.89 |
| 10.03.2025 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 2 - 0 | Евертън Виня дел Мар | 1.41 | 4.26 | 6.76 |
| 06.03.2025 | Копа Судамерикана | Унион Еспаньола | 2 - 2 | Евертън Виня дел Мар | 2.65 | 3.29 | 2.50 |
| 02.03.2025 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 1 - 2 | Нубленсе Чилан | 1.96 | 3.28 | 3.64 |
| 23.02.2025 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 4 - 0 | Евертън Виня дел Мар | 2.60 | 3.23 | 2.51 |
Общо 14 победи, 12 равенства и 24 загуби в последните 50 изиграни срещи.
*** - Служебен резултат
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 50 | |
| Победи | 14 | 28% |
| Равни | 12 | 24% |
| Загуби | 24 | 48% |
| Голове | 131 | 2.62 |
| Вкарани Голове | 58 | 1.16 |
| Получени Голове | 73 | 1.46 |
| Мачове Вкарал | 30 | 60% |
| Мачове Получил | 39 | 78% |
| Гол/Гол | 24 | 48% |
| Над 1.5 | 37 | 74% |
| Над 2.5 | 28 | 56% |
| Над 3.5 | 12 | 24% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 7 | 14.00% |
| 1 - 0 | 6 | 12.00% |
| 2 - 0 | 6 | 12.00% |
| 0 - 0 | 5 | 10.00% |
| 2 - 1 | 4 | 8.00% |
| 2 - 2 | 4 | 8.00% |
| 0 - 3 | 4 | 8.00% |
| 1 - 1 | 3 | 6.00% |
| 3 - 1 | 2 | 4.00% |
| 0 - 1 | 2 | 4.00% |
| 3 - 0 | 1 | 2.00% |
| 3 - 2 | 1 | 2.00% |
| 4 - 0 | 1 | 2.00% |
| 4 - 1 | 1 | 2.00% |
| 5 - 3 | 1 | 2.00% |
| 6 - 0 | 1 | 2.00% |
| 2 - 3 | 1 | 2.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 16 | 32.00% |
| 2 | 9 | 18.00% |
| 1 | 8 | 16.00% |
| 4 | 7 | 14.00% |
| 0 | 5 | 10.00% |
| 5 | 3 | 6.00% |
| 6 | 1 | 2.00% |
| 8 | 1 | 2.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 12 | 24.00% |
| +1 | 11 | 22.00% |
| -1 | 10 | 20.00% |
| +2 | 9 | 18.00% |
| -3 | 4 | 8.00% |
| +3 | 2 | 4.00% |
| +4 | 1 | 2.00% |
| +6 | 1 | 2.00% |