Миделфарт
Първа Дивизия
Дания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Миделфарт |
Изиграни мачове в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Гр. за Изпадане Д1 | Олборг | 1 - 3 | Миделфарт | 1.30 | 5.10 | 7.54 |
| 01.05.2026 | Гр. за Изпадане Д1 | Миделфарт | 0 - 1 | Орхус Фремад | 7.41 | 4.92 | 1.32 |
| 26.04.2026 | Гр. за Изпадане Д1 | Б.93 Копенхаген | 2 - 1 | Миделфарт | 1.39 | 4.55 | 6.19 |
| 22.04.2026 | Гр. за Изпадане Д1 | Орхус Фремад | 5 - 1 | Миделфарт | 1.28 | 5.07 | 8.49 |
| 18.04.2026 | Гр. за Изпадане Д1 | Миделфарт | 0 - 6 | Хобро | 4.05 | 3.48 | 1.77 |
| 10.04.2026 | Гр. за Изпадане Д1 | Кьоге | 2 - 0 | Миделфарт | 1.71 | 3.69 | 4.13 |
| 04.04.2026 | Гр. за Изпадане Д1 | Миделфарт | 2 - 5 | Олборг | 4.23 | 3.65 | 1.70 |
| 21.03.2026 | Първа Дивизия | Миделфарт | 0 - 1 | Хобро | 3.10 | 3.27 | 2.12 |
| 13.03.2026 | Първа Дивизия | Лингби | 4 - 1 | Миделфарт | 1.25 | 5.23 | 9.88 |
| 07.03.2026 | Първа Дивизия | Миделфарт | 1 - 2 | Хвидовре | 3.92 | 3.49 | 1.79 |
| 28.02.2026 | Първа Дивизия | Орхус Фремад | 4 - 1 | Миделфарт | 1.58 | 3.82 | 4.87 |
| 29.11.2025 | Първа Дивизия | Кьоге | 1 - 2 | Миделфарт | 1.99 | 3.43 | 3.26 |
| 22.11.2025 | Първа Дивизия | Миделфарт | 2 - 2 | Б.93 Копенхаген | 2.78 | 3.39 | 2.25 |
| 10.11.2025 | Първа Дивизия | Есберг | 4 - 2 | Миделфарт | 1.60 | 3.84 | 4.67 |
| 01.11.2025 | Първа Дивизия | Миделфарт | 1 - 2 | Олборг | 4.18 | 3.68 | 1.71 |
| 24.10.2025 | Първа Дивизия | Колдинг | 1 - 0 | Миделфарт | 1.48 | 4.05 | 5.70 |
| 18.10.2025 | Първа Дивизия | Миделфарт | 0 - 3 | Хорсенс | 4.13 | 3.40 | 1.79 |
| 04.10.2025 | Първа Дивизия | Миделфарт | 1 - 2 | Хилерьод | 3.43 | 3.50 | 1.93 |
| 27.09.2025 | Първа Дивизия | Б.93 Копенхаген | 1 - 0 | Миделфарт | 1.91 | 3.52 | 3.42 |
| 20.09.2025 | Първа Дивизия | Миделфарт | 1 - 0 | Колдинг | 5.28 | 3.71 | 1.56 |
| 14.09.2025 | Първа Дивизия | Олборг | 4 - 0 | Миделфарт | 1.45 | 4.26 | 5.82 |
| 30.08.2025 | Първа Дивизия | Миделфарт | 2 - 2 | Лингби | 4.94 | 3.70 | 1.60 |
| 23.08.2025 | Първа Дивизия | Миделфарт | 2 - 2 | Орхус Фремад | 3.95 | 3.58 | 1.78 |
| 19.08.2025 | Първа Дивизия | Хвидовре | 2 - 2 | Миделфарт | 1.73 | 3.54 | 4.25 |
| 16.08.2025 | Първа Дивизия | Миделфарт | 2 - 2 | Кьоге | 2.34 | 3.23 | 2.77 |
| 09.08.2025 | Първа Дивизия | Хорсенс | 2 - 0 | Миделфарт | 1.41 | 4.25 | 6.62 |
| 02.08.2025 | Първа Дивизия | Миделфарт | 0 - 1 | Есберг | 3.58 | 3.54 | 1.87 |
| 27.07.2025 | Първа Дивизия | Хобро | 0 - 0 | Миделфарт | 2.10 | 3.28 | 3.37 |
| 19.07.2025 | Първа Дивизия | Хилерьод | 2 - 1 | Миделфарт | 1.39 | 4.58 | 6.28 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 20 загуби в последните 29 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Олборг | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 2 | Орхус Фремад | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 3 | Кьоге | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | Хобро | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Б.93 Копенхаген | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Миделфарт | - | - |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Лингби | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 2 | Хвидовре | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 3 | Хилерьод | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Есберг | 0 - 1 | 4 - 2 |
| 5 | Колдинг | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Хорсенс | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 7 | Олборг | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 8 | Б.93 Копенхаген | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Орхус Фремад | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 10 | Хобро | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Кьоге | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 12 | Миделфарт | - | - |
Статистика мачове
| Мачове | 29 | |
| Победи | 3 | 10% |
| Равни | 6 | 21% |
| Загуби | 20 | 69% |
| Голове | 94 | 3.24 |
| Вкарани Голове | 28 | 0.97 |
| Получени Голове | 66 | 2.28 |
| Мачове Вкарал | 18 | 62% |
| Мачове Получил | 27 | 93% |
| Гол/Гол | 17 | 59% |
| Над 1.5 | 22 | 76% |
| Над 2.5 | 20 | 69% |
| Над 3.5 | 13 | 45% |
| Резултати | ||
| 2 - 2 | 5 | 17.24% |
| 1 - 2 | 4 | 13.79% |
| 1 - 0 | 3 | 10.34% |
| 0 - 1 | 3 | 10.34% |
| 2 - 0 | 2 | 6.90% |
| 2 - 1 | 2 | 6.90% |
| 4 - 1 | 2 | 6.90% |
| 4 - 0 | 1 | 3.45% |
| 4 - 2 | 1 | 3.45% |
| 5 - 1 | 1 | 3.45% |
| 0 - 0 | 1 | 3.45% |
| 0 - 3 | 1 | 3.45% |
| 0 - 6 | 1 | 3.45% |
| 1 - 3 | 1 | 3.45% |
| 2 - 5 | 1 | 3.45% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 24.14% |
| 4 | 7 | 24.14% |
| 1 | 6 | 20.69% |
| 6 | 3 | 10.34% |
| 2 | 2 | 6.90% |
| 5 | 2 | 6.90% |
| 0 | 1 | 3.45% |
| 7 | 1 | 3.45% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 7 | 24.14% |
| 0 | 6 | 20.69% |
| +1 | 5 | 17.24% |
| +2 | 3 | 10.34% |
| +3 | 2 | 6.90% |
| +4 | 2 | 6.90% |
| -3 | 2 | 6.90% |
| -2 | 1 | 3.45% |
| -6 | 1 | 3.45% |
Оставащи мачове по кръгове
| Кр | Дата | Домакин | Гост | 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 16.05.2026 | Миделфарт | - | Кьоге | 4.86 | 3.98 | 1.56 |
| 31 | 25.05.2026 | Миделфарт | - | Б.93 Копенхаген | - | - | - |
| 32 | 30.05.2026 | Хобро | - | Миделфарт | - | - | - |