Мушук Руна
Серия А
Еквадор
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Амбато |
| Стадион: | Белявиста |
| Капацитет: | 18 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Изиграни мачове в първенството до момента
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Група за Изпадане | Текнико Университарио | 3 - 0 | Мушук Руна | 2.51 | 2.99 | 2.60 |
| 19.10.2026 | Група за Изпадане | Мушук Руна | 1 - 1 | Оренсе Мачала | 1.84 | 3.26 | 3.76 |
| 09.10.2026 | Група за Изпадане | Делфин Манта | 3 - 2 | Мушук Руна | 2.12 | 3.00 | 3.24 |
| 21.09.2026 | Група за Изпадане | Депортиво Куенка | 1 - 1 | Мушук Руна | 2.31 | 2.93 | 2.92 |
| 13.09.2026 | Серия А | Гуаякил Сити | 3 - 1 | Мушук Руна | 2.55 | 2.99 | 2.58 |
| 08.09.2026 | Серия А | Мушук Руна | 1 - 1 | Леонес Атунтакуи | 2.00 | 3.06 | 3.47 |
| 02.09.2026 | Серия А | ЛДУ Кито | 0 - 0 | Мушук Руна | 1.67 | 3.46 | 4.38 |
| 28.08.2026 | Серия А | Мушук Руна | 1 - 0 | Делфин Манта | 1.55 | 3.56 | 5.28 |
| 22.08.2026 | Серия А | Депортиво Куенка | 0 - 0 | Мушук Руна | 2.30 | 3.04 | 2.84 |
| 16.08.2026 | Серия А | Мушук Руна | 0 - 0 | Барселона Гуаякил | 1.96 | 3.15 | 3.48 |
| 10.08.2026 | Серия А | Текнико Университарио | 0 - 3 | Мушук Руна | 2.56 | 3.03 | 2.54 |
| 01.08.2026 | Серия А | Манта | 1 - 2 | Мушук Руна | 2.68 | 2.99 | 2.45 |
| 27.07.2026 | Серия А | Мушук Руна | 0 - 2 | Либертад Лоха | 1.56 | 3.74 | 4.80 |
| 24.07.2026 | Серия А | Емелек Гуаякил | 1 - 1 | Мушук Руна | 1.77 | 3.30 | 4.04 |
| 20.07.2026 | Серия А | Мушук Руна | 2 - 1 | Оренсе Мачала | 1.92 | 3.25 | 3.47 |
| 15.07.2026 | Серия А | Макара Амбато | 2 - 1 | Мушук Руна | 1.97 | 3.13 | 3.48 |
| 11.07.2026 | Серия А | Мушук Руна | 1 - 4 | Индепендиенте дел Вале | 4.06 | 3.35 | 1.74 |
| 07.07.2026 | Серия А | Унив. Католика Кито | 2 - 3 | Мушук Руна | 1.48 | 3.97 | 5.34 |
| 31.05.2026 | Серия А | Мушук Руна | 0 - 0 | Аукас Кито | 2.55 | 3.08 | 2.52 |
| 23.05.2026 | Серия А | Мушук Руна | 2 - 2 | Гуаякил Сити | 1.59 | 3.48 | 5.06 |
| 17.05.2026 | Серия А | Леонес Атунтакуи | 3 - 1 | Мушук Руна | 2.66 | 2.92 | 2.53 |
| 12.05.2026 | Серия А | Мушук Руна | 1 - 3 | ЛДУ Кито | 2.61 | 3.13 | 2.42 |
| 03.05.2026 | Серия А | Делфин Манта | 1 - 0 | Мушук Руна | 2.15 | 2.96 | 3.24 |
| 25.04.2026 | Серия А | Мушук Руна | 4 - 1 | Депортиво Куенка | 1.80 | 3.18 | 4.10 |
| 23.04.2026 | Серия А | Барселона Гуаякил | 2 - 1 | Мушук Руна | 1.58 | 3.54 | 5.07 |
| 18.04.2026 | Серия А | Мушук Руна | 1 - 0 | Текнико Университарио | 1.99 | 3.10 | 3.49 |
| 11.04.2026 | Серия А | Мушук Руна | 1 - 0 | Манта | 1.52 | 3.69 | 5.43 |
| 07.04.2026 | Серия А | Либертад Лоха | 2 - 2 | Мушук Руна | 2.13 | 3.13 | 3.07 |
| 23.03.2026 | Серия А | Мушук Руна | 2 - 0 | Емелек Гуаякил | 2.20 | 2.99 | 3.09 |
| 19.03.2026 | Серия А | Оренсе Мачала | 3 - 2 | Мушук Руна | 1.84 | 3.27 | 3.81 |
| 15.03.2026 | Серия А | Мушук Руна | 0 - 0 | Макара Амбато | 2.27 | 2.97 | 2.98 |
| 07.03.2026 | Серия А | Индепендиенте дел Вале | 3 - 1 | Мушук Руна | 1.40 | 4.00 | 6.83 |
| 01.03.2026 | Серия А | Мушук Руна | 0 - 0 | Унив. Католика Кито | 2.68 | 3.18 | 2.35 |
| 21.02.2026 | Серия А | Аукас Кито | 1 - 1 | Мушук Руна | 1.93 | 3.20 | 3.81 |
Общо 9 победи, 13 равенства и 12 загуби в последните 34 изиграни срещи.
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Депортиво Куенка | 4 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Мушук Руна | - | - |
| 3 | Оренсе Мачала | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Делфин Манта | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Текнико Университарио | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 6 | Манта | 1 - 0 | 1 - 2 |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Депортиво Куенка | 4 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Мушук Руна | - | - |
| 3 | Оренсе Мачала | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Делфин Манта | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Текнико Университарио | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 6 | Манта | 1 - 0 | 1 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 34 | |
| Победи | 9 | 26% |
| Равни | 13 | 38% |
| Загуби | 12 | 35% |
| Голове | 85 | 2.50 |
| Вкарани Голове | 39 | 1.15 |
| Получени Голове | 46 | 1.35 |
| Мачове Вкарал | 25 | 74% |
| Мачове Получил | 23 | 68% |
| Гол/Гол | 20 | 59% |
| Над 1.5 | 24 | 71% |
| Над 2.5 | 17 | 50% |
| Над 3.5 | 11 | 32% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 6 | 17.65% |
| 1 - 1 | 5 | 14.71% |
| 1 - 0 | 4 | 11.76% |
| 2 - 1 | 3 | 8.82% |
| 3 - 1 | 3 | 8.82% |
| 3 - 2 | 2 | 5.88% |
| 2 - 2 | 2 | 5.88% |
| 2 - 0 | 1 | 2.94% |
| 3 - 0 | 1 | 2.94% |
| 4 - 1 | 1 | 2.94% |
| 0 - 2 | 1 | 2.94% |
| 0 - 3 | 1 | 2.94% |
| 1 - 2 | 1 | 2.94% |
| 1 - 3 | 1 | 2.94% |
| 1 - 4 | 1 | 2.94% |
| 2 - 3 | 1 | 2.94% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 20.59% |
| 0 | 6 | 17.65% |
| 3 | 6 | 17.65% |
| 4 | 6 | 17.65% |
| 5 | 5 | 14.71% |
| 1 | 4 | 11.76% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 13 | 38.24% |
| +1 | 9 | 26.47% |
| +2 | 4 | 11.76% |
| +3 | 2 | 5.88% |
| -1 | 2 | 5.88% |
| -2 | 2 | 5.88% |
| -3 | 2 | 5.88% |
Оставащи мачове по кръгове
| Кр | Дата | Домакин | Гост | 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 03.11.2026 | Мушук Руна | - | Манта | 1.52 | 3.67 | 5.40 |
| 6 | 08.11.2026 | Мушук Руна | - | Делфин Манта | - | - | - |
| 7 | 22.11.2026 | Оренсе Мачала | - | Мушук Руна | - | - | - |
| 8 | 29.11.2026 | Мушук Руна | - | Текнико Университарио | - | - | - |
| 9 | 06.12.2026 | Манта | - | Мушук Руна | - | - | - |
| 10 | 13.12.2026 | Мушук Руна | - | Депортиво Куенка | - | - | - |