Тампере Юнайтед

Тампере Юнайтед

Икьонен
Финландия

Инфо
Град: Тампере

Последни гостувания

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
10.10.2026 Група за Промоция ОЛС Оулу 0 - 1 Тампере Юнайтед 2.11 3.88 2.65
19.09.2026 Група за Промоция СалПа Сало 6 - 4 Тампере Юнайтед 2.18 3.71 2.63
29.08.2026 Икьонен ОЛС Оулу 2 - 1 Тампере Юнайтед 2.59 3.68 2.22
11.08.2026 Икьонен ЮЯК Ювяскюля 0 - 0 Тампере Юнайтед 2.72 3.75 2.11
31.07.2026 Икьонен Кески-Уусимаа 4 - 4 Тампере Юнайтед 3.40 3.63 1.86
18.07.2026 Икьонен ВЯС Вантаа 0 - 1 Тампере Юнайтед 2.08 3.61 2.85
04.07.2026 Икьонен КуПС Академия 2 - 3 Тампере Юнайтед 4.58 4.16 1.55
25.06.2026 Икьонен Джаз Пори 0 - 1 Тампере Юнайтед 4.62 4.02 1.55
06.06.2026 Икьонен РоПС Рованиеми 0 - 1 Тампере Юнайтед 2.09 3.55 2.86
29.05.2026 Икьонен ТПВ Тампере 0 - 3 Тампере Юнайтед 3.67 3.74 1.75
16.05.2026 Икьонен КПВ Кокола 0 - 6 Тампере Юнайтед 5.36 4.31 1.45
02.05.2026 Икьонен Интер Турку 2 0 - 2 Тампере Юнайтед 2.55 3.86 2.19
29.04.2026 Купа на Финландия Нярпес Крафт 0 - 6 Тампере Юнайтед - - -
15.04.2026 Купа на Финландия ТПВ Тампере 0 - 2 Тампере Юнайтед 4.15 3.65 1.68
11.04.2026 Икьонен СалПа Сало 2 - 0 Тампере Юнайтед 1.77 3.89 3.50
29.03.2026 Приятелски срещи Илвес Тампере 2 2 - 0 Тампере Юнайтед - - -
19.10.2025 Група за Промоция ЮЯК Ювяскюля 5 - 0 Тампере Юнайтед 2.19 3.56 2.68
28.09.2025 Група за Промоция КуПС Академия 2 - 0 Тампере Юнайтед 2.30 3.67 2.52
13.09.2025 Група за Промоция МП Микели 3 - 0 Тампере Юнайтед 1.49 4.28 4.96
30.08.2025 Икьонен ОЛС Оулу 1 - 3 Тампере Юнайтед 1.45 4.41 5.29
10.08.2025 Икьонен Кески-Уусимаа 0 - 0 Тампере Юнайтед 2.18 3.67 2.64
02.08.2025 Икьонен ЕПС Еспоо 1 - 1 Тампере Юнайтед 2.93 3.53 2.08
19.07.2025 Икьонен ЮЯК Ювяскюля 1 - 4 Тампере Юнайтед 2.10 3.58 2.84
05.07.2025 Икьонен КПВ Кокола 1 - 0 Тампере Юнайтед 2.36 3.56 2.50
02.07.2025 Икьонен Атлантис Хелзинки 2 - 0 Тампере Юнайтед 2.47 3.58 2.38

Като гост 12 победи, 4 равенства и 9 загуби в последните 25 изиграни срещи.

Хронология

                         

Статистика мачове

Мачове 25  
Победи 12 48%
Равни 4 16%
Загуби 9 36%
Голове 77 3.08
Вкарани Голове 43 1.72
Получени Голове 34 1.36
Мачове Вкарал 16 64%
Мачове Получил 14 56%
Гол/Гол 7 28%
Над 1.5 18 72%
Над 2.5 11 44%
Над 3.5 8 32%
Резултати
2 - 0 4 16.00%
0 - 1 4 16.00%
0 - 0 2 8.00%
0 - 2 2 8.00%
0 - 6 2 8.00%
1 - 0 1 4.00%
2 - 1 1 4.00%
3 - 0 1 4.00%
5 - 0 1 4.00%
6 - 4 1 4.00%
1 - 1 1 4.00%
4 - 4 1 4.00%
0 - 3 1 4.00%
1 - 3 1 4.00%
1 - 4 1 4.00%
2 - 3 1 4.00%
Общо Голове
2 7 28.00%
1 5 20.00%
3 3 12.00%
5 3 12.00%
0 2 8.00%
6 2 8.00%
4 1 4.00%
8 1 4.00%
10 1 4.00%
Голова Разлика
+2 5 20.00%
-1 5 20.00%
0 4 16.00%
-2 3 12.00%
+1 2 8.00%
-3 2 8.00%
-6 2 8.00%
+3 1 4.00%
+5 1 4.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра