ЮЯК Ювяскюля
Икьонен
Финландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Ювяскюля |
| Стадион: | Харюн |
| Капацитет: | 3 000 (1 500) |
| Размери: | 100 x 64 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Последни домакинства
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Група за Промоция | ЮЯК Ювяскюля | 1 - 3 | ОЛС Оулу | 2.19 | 3.94 | 2.53 |
| 29.08.2026 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 4 - 1 | КПВ Кокола | 1.24 | 5.78 | 7.76 |
| 11.08.2026 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 0 - 0 | Тампере Юнайтед | 2.72 | 3.75 | 2.11 |
| 18.07.2026 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 1 - 3 | Джаз Пори | 1.44 | 4.57 | 5.02 |
| 11.07.2026 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 4 - 4 | КуПС Академия | 1.38 | 4.91 | 5.60 |
| 25.06.2026 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 11 - 1 | Интер Турку 2 | 1.45 | 4.56 | 4.95 |
| 06.06.2026 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 1 - 3 | Кески-Уусимаа | 1.60 | 4.08 | 4.29 |
| 02.06.2026 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 2 - 2 | ВЯС Вантаа | 2.61 | 3.58 | 2.24 |
| 28.05.2026 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 1 - 0 | ОЛС Оулу | 2.18 | 3.74 | 2.63 |
| 16.05.2026 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 2 - 2 | СалПа Сало | 2.54 | 3.64 | 2.27 |
| 02.05.2026 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 3 - 3 | РоПС Рованиеми | 2.43 | 3.59 | 2.39 |
| 18.04.2026 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 2 - 1 | ТПВ Тампере | 1.49 | 4.28 | 4.95 |
| 19.10.2025 | Група за Промоция | ЮЯК Ювяскюля | 5 - 0 | Тампере Юнайтед | 2.19 | 3.56 | 2.68 |
| 19.09.2025 | Група за Промоция | ЮЯК Ювяскюля | 1 - 2 | КуПС Академия | 1.75 | 4.04 | 3.43 |
| 21.08.2025 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 1 - 1 | Атлантис Хелзинки | 1.93 | 3.86 | 3.00 |
| 16.08.2025 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 2 - 3 | Кески-Уусимаа | 2.03 | 3.73 | 2.90 |
| 06.08.2025 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 1 - 0 | ЕПС Еспоо | 1.67 | 3.93 | 3.94 |
| 19.07.2025 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 1 - 4 | Тампере Юнайтед | 2.10 | 3.58 | 2.84 |
| 13.07.2025 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 1 - 1 | ОЛС Оулу | 2.78 | 3.67 | 2.12 |
| 25.06.2025 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 0 - 0 | МП Микели | 2.37 | 3.55 | 2.48 |
| 18.06.2025 | Икьонен | ЮЯК Ювяскюля | 2 - 1 | КуПС Академия | 1.80 | 3.84 | 3.51 |
Като домакин 7 победи, 8 равенства и 6 загуби в последните 21 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 21 | |
| Победи | 7 | 33% |
| Равни | 8 | 38% |
| Загуби | 6 | 29% |
| Голове | 81 | 3.86 |
| Вкарани Голове | 46 | 2.19 |
| Получени Голове | 35 | 1.67 |
| Мачове Вкарал | 19 | 90% |
| Мачове Получил | 16 | 76% |
| Гол/Гол | 16 | 76% |
| Над 1.5 | 17 | 81% |
| Над 2.5 | 15 | 71% |
| Над 3.5 | 12 | 57% |
| Резултати | ||
| 1 - 3 | 3 | 14.29% |
| 1 - 0 | 2 | 9.52% |
| 2 - 1 | 2 | 9.52% |
| 0 - 0 | 2 | 9.52% |
| 1 - 1 | 2 | 9.52% |
| 2 - 2 | 2 | 9.52% |
| 4 - 1 | 1 | 4.76% |
| 5 - 0 | 1 | 4.76% |
| 11 - 1 | 1 | 4.76% |
| 3 - 3 | 1 | 4.76% |
| 4 - 4 | 1 | 4.76% |
| 1 - 2 | 1 | 4.76% |
| 1 - 4 | 1 | 4.76% |
| 2 - 3 | 1 | 4.76% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 5 | 23.81% |
| 5 | 4 | 19.05% |
| 3 | 3 | 14.29% |
| 1 | 2 | 9.52% |
| 0 | 2 | 9.52% |
| 2 | 2 | 9.52% |
| 6 | 1 | 4.76% |
| 8 | 1 | 4.76% |
| 12 | 1 | 4.76% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 38.10% |
| +1 | 4 | 19.05% |
| -2 | 3 | 14.29% |
| -1 | 2 | 9.52% |
| +3 | 1 | 4.76% |
| +5 | 1 | 4.76% |
| +10 | 1 | 4.76% |
| -3 | 1 | 4.76% |