Конкарно
Лига Национал
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Конкарно |
Последни гостувания
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Лига Национал | Каен | 0 - 0 | Конкарно | 2.05 | 3.41 | 3.02 |
| 24.04.2026 | Лига Национал | Стад Бриошен | 1 - 2 | Конкарно | 2.96 | 2.98 | 2.23 |
| 10.04.2026 | Лига Национал | Орлеан | 1 - 1 | Конкарно | 1.82 | 3.26 | 3.86 |
| 27.03.2026 | Лига Национал | Шатору | 3 - 1 | Конкарно | 2.50 | 3.04 | 2.57 |
| 13.03.2026 | Лига Национал | Сошо | 2 - 0 | Конкарно | 1.84 | 3.19 | 3.85 |
| 27.02.2026 | Лига Национал | Фльори 91 | 0 - 4 | Конкарно | 1.96 | 3.16 | 3.48 |
| 12.02.2026 | Лига Национал | Кювили-Руан | 2 - 1 | Конкарно | 3.14 | 2.87 | 2.25 |
| 12.12.2025 | Лига Национал | Париж 13 Атл. | 0 - 0 | Конкарно | 2.47 | 2.98 | 2.69 |
| 21.11.2025 | Лига Национал | Руан | 0 - 0 | Конкарно | 1.78 | 3.27 | 4.14 |
| 31.10.2025 | Лига Национал | Льо Пюи Фут | 1 - 1 | Конкарно | 1.92 | 3.16 | 3.60 |
| 17.10.2025 | Лига Национал | Валансиен | 1 - 2 | Конкарно | 1.83 | 3.30 | 3.80 |
| 26.09.2025 | Лига Национал | Дижон | 3 - 0 | Конкарно | 1.72 | 3.38 | 4.29 |
| 12.09.2025 | Лига Национал | Версай 78 | 4 - 0 | Конкарно | 2.02 | 3.12 | 3.36 |
| 29.08.2025 | Лига Национал | Обан Еър Бел | 1 - 1 | Конкарно | 2.66 | 3.03 | 2.44 |
| 22.08.2025 | Лига Национал | Бурж-Перона | 0 - 2 | Конкарно | 2.57 | 2.98 | 2.59 |
| 08.08.2025 | Лига Национал | Вилфранш-Б. | 0 - 0 | Конкарно | 2.43 | 2.98 | 2.73 |
| 23.07.2025 | Приятелски срещи | Гингам | 2 - 2 | Конкарно | 1.60 | 3.83 | 4.72 |
| 16.05.2025 | Лига Национал | Париж 13 Атл. | 2 - 1 | Конкарно | 1.58 | 3.52 | 4.97 |
| 18.04.2025 | Лига Национал | Бурж-Перона | 0 - 0 | Конкарно | 2.14 | 2.93 | 3.23 |
| 04.04.2025 | Лига Национал | Дижон | 0 - 1 | Конкарно | 1.93 | 3.18 | 3.54 |
| 21.03.2025 | Лига Национал | Вилфранш-Б. | 1 - 1 | Конкарно | 2.35 | 3.06 | 2.76 |
| 07.03.2025 | Лига Национал | Шатору | 1 - 0 | Конкарно | 2.44 | 3.10 | 2.62 |
| 28.02.2025 | Лига Национал | Руан | 4 - 3 | Конкарно | 1.68 | 3.44 | 4.44 |
| 14.02.2025 | Лига Национал | Ним | 3 - 0 | Конкарно | 2.25 | 2.94 | 3.05 |
Като гост 5 победи, 10 равенства и 9 загуби в последните 24 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 5 | 21% |
| Равни | 10 | 42% |
| Загуби | 9 | 38% |
| Голове | 55 | 2.29 |
| Вкарани Голове | 23 | 0.96 |
| Получени Голове | 32 | 1.33 |
| Мачове Вкарал | 14 | 58% |
| Мачове Получил | 16 | 67% |
| Гол/Гол | 11 | 46% |
| Над 1.5 | 17 | 71% |
| Над 2.5 | 11 | 46% |
| Над 3.5 | 5 | 21% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 5 | 20.83% |
| 1 - 1 | 4 | 16.67% |
| 2 - 1 | 2 | 8.33% |
| 3 - 0 | 2 | 8.33% |
| 1 - 2 | 2 | 8.33% |
| 1 - 0 | 1 | 4.17% |
| 2 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 1 | 1 | 4.17% |
| 4 - 0 | 1 | 4.17% |
| 4 - 3 | 1 | 4.17% |
| 2 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 1 | 1 | 4.17% |
| 0 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 4 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 6 | 25.00% |
| 3 | 6 | 25.00% |
| 0 | 5 | 20.83% |
| 4 | 4 | 16.67% |
| 1 | 2 | 8.33% |
| 7 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 10 | 41.67% |
| +1 | 4 | 16.67% |
| -1 | 3 | 12.50% |
| +2 | 2 | 8.33% |
| +3 | 2 | 8.33% |
| +4 | 1 | 4.17% |
| -2 | 1 | 4.17% |
| -4 | 1 | 4.17% |