Щутгарт II

Щутгарт II

Трета Лига
Германия

Инфо
Град: Щутгарт
Стадион: Валдау Щадион
Капацитет: 11 436 (2 000)
Снимки: Гугъл карта

Последни гостувания

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
31.10.2026 Трета Лига Дуисбург 3 - 3 Щутгарт II 1.43 4.42 5.24
16.10.2026 Трета Лига Фортуна Кьолн 0 - 1 Щутгарт II 2.14 3.48 2.80
10.10.2026 Трета Лига Мепен 1 - 1 Щутгарт II 2.04 3.61 2.88
16.09.2026 Трета Лига Ханза Рощок 3 - 2 Щутгарт II 1.50 4.31 4.65
06.09.2026 Трета Лига Вюрцбургер Кикерс 1 - 2 Щутгарт II 2.23 3.47 2.65
28.08.2026 Трета Лига Фортуна Дюселдорф 1 - 0 Щутгарт II 1.67 3.77 3.98
08.08.2026 Трета Лига Хафелзе 2 - 3 Щутгарт II 2.99 3.72 1.96
09.05.2026 Трета Лига Ханза Рощок 5 - 3 Щутгарт II 1.60 4.03 4.07
26.04.2026 Трета Лига Хафелзе 3 - 2 Щутгарт II 3.23 3.71 1.86
11.04.2026 Трета Лига Алемания Аахен 3 - 1 Щутгарт II 1.96 3.50 3.07
21.03.2026 Трета Лига Швайнфурт 05 3 - 1 Щутгарт II 3.88 3.83 1.67
07.03.2026 Трета Лига Веен Висбаден 2 - 1 Щутгарт II 2.12 3.45 2.79
28.02.2026 Трета Лига Виктория Кьолн 2 - 0 Щутгарт II 2.34 3.32 2.55
14.02.2026 Трета Лига Саарбрюкен 2 - 0 Щутгарт II 1.90 3.57 3.40
01.02.2026 Трета Лига Ферл 4 - 0 Щутгарт II 1.78 3.74 3.72
24.01.2026 Трета Лига Инголщат 2 - 1 Щутгарт II 2.16 3.61 2.77
20.12.2025 Трета Лига Оснабрюк 1 - 2 Щутгарт II 1.98 3.42 3.30
05.12.2025 Трета Лига Рот-Вайс Есен 1 - 1 Щутгарт II 1.90 3.64 3.34
23.11.2025 Трета Лига Ерцгебирге Ауе 0 - 0 Щутгарт II 2.48 3.45 2.48
01.11.2025 Трета Лига Улм 1846 1 - 3 Щутгарт II 2.17 3.51 2.87
25.10.2025 Трета Лига Ян Регенсбург 3 - 2 Щутгарт II 2.33 3.42 2.68
05.10.2025 Трета Лига Хофенхайм II 1 - 3 Щутгарт II 1.73 3.78 3.93
26.09.2025 Трета Лига Енерги Котбус 5 - 0 Щутгарт II 1.79 3.71 3.74
17.09.2025 Трета Лига Валдхоф Манхайм 0 - 1 Щутгарт II 1.84 3.56 3.70
30.08.2025 Трета Лига Мюнхен 1860 1 - 1 Щутгарт II 1.46 4.28 5.45

Като гост 7 победи, 5 равенства и 13 загуби в последните 25 изиграни срещи.

Хронология

                         

Статистика мачове

Мачове 25  
Победи 7 28%
Равни 5 20%
Загуби 13 52%
Голове 84 3.36
Вкарани Голове 34 1.36
Получени Голове 50 2.00
Мачове Вкарал 19 76%
Мачове Получил 22 88%
Гол/Гол 17 68%
Над 1.5 21 84%
Над 2.5 16 64%
Над 3.5 12 48%
Резултати
3 - 2 3 12.00%
1 - 1 3 12.00%
2 - 0 2 8.00%
2 - 1 2 8.00%
3 - 1 2 8.00%
0 - 1 2 8.00%
1 - 2 2 8.00%
1 - 3 2 8.00%
1 - 0 1 4.00%
4 - 0 1 4.00%
5 - 0 1 4.00%
5 - 3 1 4.00%
0 - 0 1 4.00%
3 - 3 1 4.00%
2 - 3 1 4.00%
Общо Голове
2 5 20.00%
4 5 20.00%
5 5 20.00%
3 4 16.00%
1 3 12.00%
8 1 4.00%
0 1 4.00%
6 1 4.00%
Голова Разлика
+1 6 24.00%
0 5 20.00%
+2 5 20.00%
-1 5 20.00%
-2 2 8.00%
+4 1 4.00%
+5 1 4.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра