Пенджаб
Супер Лига
Индия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Мохали |
Последни гостувания
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Супер Лига | Мохун Баган | 2 - 1 | Пенджаб | 1.66 | 3.79 | 4.19 |
| 25.10.2026 | Супер Лига | Чърчил Брадърс Гоа | 2 - 3 | Пенджаб | 3.17 | 3.26 | 2.05 |
| 04.10.2026 | Индия | Мохун Баган | 0 - 0 | Пенджаб | - | - | - |
| 16.05.2026 | Супер Лига | Одиша | 2 - 3 | Пенджаб | 6.38 | 4.16 | 1.40 |
| 11.05.2026 | Супер Лига | Ийст Бенгал Калкута | 0 - 0 | Пенджаб | 1.80 | 3.40 | 3.81 |
| 02.05.2026 | Супер Лига | Спортинг Делхи | 0 - 0 | Пенджаб | 4.06 | 3.34 | 1.76 |
| 12.04.2026 | Супер Лига | Мохун Баган | 3 - 2 | Пенджаб | 1.44 | 3.84 | 6.10 |
| 21.03.2026 | Супер Лига | Керала Бластърс | 1 - 3 | Пенджаб | 2.61 | 3.15 | 2.42 |
| 27.02.2026 | Супер Лига | Бенгалуру | 0 - 2 | Пенджаб | 2.24 | 3.15 | 2.91 |
| 21.02.2026 | Супер Лига | Джамшедпур | 1 - 0 | Пенджаб | 2.08 | 3.32 | 3.01 |
| 04.12.2025 | Суперкупа | Ийст Бенгал Калкута | 3 - 1 | Пенджаб | 1.76 | 3.52 | 3.82 |
| 05.11.2025 | Суперкупа | Бенгалуру | 0 - 0 | Пенджаб | 1.80 | 3.45 | 3.78 |
| 02.11.2025 | Суперкупа | Мохамедан Калкута | 0 - 3 | Пенджаб | 7.46 | 4.54 | 1.31 |
| 26.04.2025 | Суперкупа | Гоа | 2 - 1 | Пенджаб | 1.82 | 3.38 | 3.72 |
| 21.04.2025 | Суперкупа | Одиша | 0 - 3 | Пенджаб | 2.00 | 3.46 | 3.13 |
| 10.03.2025 | Супер Лига | Мохамедан Калкута | 2 - 2 | Пенджаб | 3.80 | 3.61 | 1.76 |
| 06.03.2025 | Супер Лига | Спортинг Делхи | 1 - 3 | Пенджаб | 3.09 | 3.36 | 2.04 |
| 15.02.2025 | Супер Лига | Ченайин | 2 - 1 | Пенджаб | 2.27 | 3.34 | 2.68 |
| 10.02.2025 | Супер Лига | Одиша | 1 - 1 | Пенджаб | 2.18 | 3.46 | 2.73 |
| 05.02.2025 | Супер Лига | Мохун Баган | 3 - 0 | Пенджаб | 1.47 | 4.06 | 5.52 |
| 10.01.2025 | Супер Лига | НортИйст Юнайтед | 1 - 1 | Пенджаб | 1.91 | 3.36 | 3.44 |
| 17.12.2024 | Супер Лига | Ийст Бенгал Калкута | 4 - 2 | Пенджаб | 2.65 | 3.25 | 2.33 |
| 13.12.2024 | Супер Лига | Джамшедпур | 2 - 1 | Пенджаб | 2.51 | 3.36 | 2.44 |
| 26.11.2024 | Супер Лига | Мумбай Сити | 0 - 3 | Пенджаб | 1.68 | 3.69 | 4.21 |
| 06.11.2024 | Супер Лига | Гоа | 2 - 1 | Пенджаб | 1.70 | 3.73 | 4.01 |
| 18.10.2024 | Супер Лига | Бенгалуру | 1 - 0 | Пенджаб | 1.72 | 3.56 | 4.09 |
| 15.09.2024 | Супер Лига | Керала Бластърс | 1 - 2 | Пенджаб | 1.94 | 3.35 | 3.43 |
| 23.08.2024 | Купа Дюран | Мохун Баган | 3 - 3 | Пенджаб | - | - | - |
Като гост 9 победи, 8 равенства и 11 загуби в последните 28 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 28 | |
| Победи | 9 | 32% |
| Равни | 8 | 29% |
| Загуби | 11 | 39% |
| Голове | 81 | 2.89 |
| Вкарани Голове | 42 | 1.50 |
| Получени Голове | 39 | 1.39 |
| Мачове Вкарал | 21 | 75% |
| Мачове Получил | 20 | 71% |
| Гол/Гол | 17 | 61% |
| Над 1.5 | 22 | 79% |
| Над 2.5 | 19 | 68% |
| Над 3.5 | 9 | 32% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 5 | 17.86% |
| 0 - 0 | 4 | 14.29% |
| 0 - 3 | 3 | 10.71% |
| 1 - 0 | 2 | 7.14% |
| 1 - 1 | 2 | 7.14% |
| 1 - 3 | 2 | 7.14% |
| 2 - 3 | 2 | 7.14% |
| 3 - 0 | 1 | 3.57% |
| 3 - 1 | 1 | 3.57% |
| 3 - 2 | 1 | 3.57% |
| 4 - 2 | 1 | 3.57% |
| 2 - 2 | 1 | 3.57% |
| 3 - 3 | 1 | 3.57% |
| 0 - 2 | 1 | 3.57% |
| 1 - 2 | 1 | 3.57% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 10 | 35.71% |
| 0 | 4 | 14.29% |
| 4 | 4 | 14.29% |
| 2 | 3 | 10.71% |
| 5 | 3 | 10.71% |
| 1 | 2 | 7.14% |
| 6 | 2 | 7.14% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 8 | 28.57% |
| 0 | 8 | 28.57% |
| -1 | 3 | 10.71% |
| -2 | 3 | 10.71% |
| -3 | 3 | 10.71% |
| +2 | 2 | 7.14% |
| +3 | 1 | 3.57% |