Шамрок Роувърс

Шамрок Роувърс

Висша Дивизия
Ирландия

Инфо
Град: Талат
Стадион: Тала Стейдиъм
Капацитет: 6 000
Размери: 105 x 68 м
Снимки: Гугъл карта

Последни мачове

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
30.08.2026 Висша Дивизия Дери Сити 3 - 3 Шамрок Роувърс 2.56 3.23 2.54
27.08.2026 ЛК Квалификации КуПС Куопио 1 - 0 Шамрок Роувърс 1.94 3.19 3.94
20.08.2026 ЛК Квалификации Шамрок Роувърс 1 - 1 КуПС Куопио 2.15 3.36 3.12
16.08.2026 Купа на Ирландия Сейнт Патрикс 2 - 2 Шамрок Роувърс 2.09 3.33 2.83
13.08.2026 ЛЕ Квалификации Егнатия Рогож. 5 - 1 Шамрок Роувърс 2.07 3.52 3.18
07.08.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 3 - 2 Дъндолк 1.64 3.78 4.54
04.08.2026 ЛЕ Квалификации Шамрок Роувърс 3 - 1 Егнатия Рогож. 1.95 3.40 3.69
31.07.2026 Висша Дивизия Дрогеда Юнайтед 0 - 0 Шамрок Роувърс 4.16 3.38 1.79
28.07.2026 ШЛ Квалификации Шамрок Роувърс 2 - 1 Арарат-Армения 1.70 3.84 4.28
21.07.2026 ШЛ Квалификации Арарат-Армения 2 - 0 Шамрок Роувърс 2.22 3.34 3.03
17.07.2026 Купа на Ирландия Шамрок Роувърс 1 - 1 Корк Сити 1.44 4.09 5.30
14.07.2026 ШЛ Квалификации Шамрок Роувърс 5 - 1 Флориана 1.27 5.33 9.34
07.07.2026 ШЛ Квалификации Флориана 2 - 0 Шамрок Роувърс 3.56 3.29 2.00
03.07.2026 Висша Дивизия Слиго Роувърс 1 - 2 Шамрок Роувърс 5.21 3.83 1.56
30.06.2026 Приятелски срещи Шамрок Роувърс 1 - 0 Хибърниън 2.19 3.42 2.74
26.06.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 3 - 1 Голуей Юнайтед 1.41 4.23 6.63
22.06.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 1 - 1 Дери Сити 1.76 3.36 4.33
19.06.2026 Висша Дивизия Уотърфорд 0 - 2 Шамрок Роувърс 4.81 3.84 1.59
12.06.2026 Висша Дивизия Шелбърн 2 - 1 Шамрок Роувърс 2.59 3.12 2.56
29.05.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 1 - 0 Сейнт Патрикс 2.34 3.10 2.87
25.05.2026 Висша Дивизия Бохемианс 1 - 2 Шамрок Роувърс 2.34 3.13 2.87
22.05.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 1 - 2 Слиго Роувърс 1.32 4.65 8.08
15.05.2026 Висша Дивизия Дъндолк 1 - 0 Шамрок Роувърс 2.94 3.40 2.16
08.05.2026 Висша Дивизия Голуей Юнайтед 1 - 3 Шамрок Роувърс 3.62 3.32 1.92
04.05.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 4 - 1 Дрогеда Юнайтед 1.46 3.94 6.31
01.05.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 1 - 0 Уотърфорд 1.23 5.43 9.99
24.04.2026 Висша Дивизия Дери Сити 1 - 0 Шамрок Роувърс 3.00 3.10 2.25
17.04.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 2 - 1 Бохемианс 2.26 2.88 3.25
10.04.2026 Висша Дивизия Сейнт Патрикс 0 - 1 Шамрок Роувърс 2.40 3.02 2.85
06.04.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 3 - 2 Шелбърн 2.04 3.13 3.48
03.04.2026 Висша Дивизия Уотърфорд 1 - 1 Шамрок Роувърс 5.50 4.00 1.50
20.03.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 2 - 0 Голуей Юнайтед 1.50 3.78 5.90
16.03.2026 Висша Дивизия Дрогеда Юнайтед 0 - 0 Шамрок Роувърс 3.70 3.27 1.91
13.03.2026 Висша Дивизия Слиго Роувърс 0 - 2 Шамрок Роувърс 4.64 3.59 1.66
09.03.2026 Висша Дивизия Шелбърн 2 - 2 Шамрок Роувърс 2.56 3.02 2.67
06.03.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 1 - 0 Дери Сити 1.91 3.20 3.85
27.02.2026 Висша Дивизия Бохемианс 3 - 2 Шамрок Роувърс 2.48 2.89 2.89
23.02.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 1 - 1 Дъндолк 1.52 3.85 5.49
20.02.2026 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 2 - 0 Сейнт Патрикс 2.19 3.07 3.19
31.01.2026 Суперкупа Шамрок Роувърс 0 - 1 Дери Сити 2.09 2.85 3.49
18.12.2025 ЛК Група Шамрок Роувърс 3 - 1 Хамрун Спартанс 1.83 3.47 4.29
11.12.2025 ЛК Група Брейдаблик Коупавогюр 3 - 1 Шамрок Роувърс 1.98 3.57 3.56
27.11.2025 ЛК Група Шамрок Роувърс 1 - 2 Шахтьор Донецк 7.07 4.67 1.41
09.11.2025 Купа на Ирландия Шамрок Роувърс 2 - 0 Корк Сити 1.41 3.97 6.99
06.11.2025 ЛК Група АЕК Атина 1 - 1 Шамрок Роувърс 1.15 7.37 16.70
01.11.2025 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 1 - 2 Слиго Роувърс 1.84 3.43 3.85
29.10.2025 Висша Дивизия Шамрок Роувърс 1 - 0 Голуей Юнайтед 1.79 3.41 4.12
26.10.2025 Висша Дивизия Дери Сити 2 - 1 Шамрок Роувърс 2.43 2.99 2.84
23.10.2025 ЛК Група Шамрок Роувърс 0 - 2 Целие 3.66 3.54 1.96
17.10.2025 Висша Дивизия Сейнт Патрикс 1 - 0 Шамрок Роувърс 2.53 3.02 2.73

Общо 23 победи, 11 равенства и 16 загуби в последните 50 изиграни срещи.

Хронология

                                                  

Статистика мачове

Мачове 50  
Победи 23 46%
Равни 11 22%
Загуби 16 32%
Голове 132 2.64
Вкарани Голове 73 1.46
Получени Голове 59 1.18
Мачове Вкарал 40 80%
Мачове Получил 37 74%
Гол/Гол 29 58%
Над 1.5 37 74%
Над 2.5 23 46%
Над 3.5 14 28%
Резултати
1 - 0 9 18.00%
1 - 1 6 12.00%
2 - 0 5 10.00%
1 - 2 5 10.00%
2 - 1 4 8.00%
3 - 1 4 8.00%
3 - 2 3 6.00%
0 - 2 3 6.00%
5 - 1 2 4.00%
0 - 0 2 4.00%
2 - 2 2 4.00%
0 - 1 2 4.00%
4 - 1 1 2.00%
3 - 3 1 2.00%
1 - 3 1 2.00%
Общо Голове
2 14 28.00%
1 11 22.00%
3 9 18.00%
4 7 14.00%
5 4 8.00%
6 3 6.00%
0 2 4.00%
Голова Разлика
+1 16 32.00%
0 11 22.00%
+2 9 18.00%
-1 7 14.00%
-2 4 8.00%
+4 2 4.00%
+3 1 2.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра