Картахена
Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Испания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Картахена |
| Стадион: | Картахонова |
| Капацитет: | 15 105 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Гостувания в първенството през сезон 2021 - 2022
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2022 | Сегунда Дивисион | Тенерифе | 1 - 2 | Картахена | 1.59 | 3.85 | 5.41 |
| 14.05.2022 | Сегунда Дивисион | Бургос | 1 - 1 | Картахена | 2.44 | 3.25 | 2.82 |
| 01.05.2022 | Сегунда Дивисион | Понферадина | 4 - 2 | Картахена | 2.16 | 3.36 | 3.18 |
| 08.04.2022 | Сегунда Дивисион | Луго | 1 - 0 | Картахена | 2.39 | 3.08 | 3.03 |
| 26.03.2022 | Сегунда Дивисион | Спортинг Хихон | 4 - 1 | Картахена | 2.25 | 3.15 | 3.20 |
| 12.03.2022 | Сегунда Дивисион | Мирандес | 2 - 1 | Картахена | 2.14 | 3.35 | 3.27 |
| 28.02.2022 | Сегунда Дивисион | Малага | 1 - 1 | Картахена | 2.67 | 2.98 | 2.76 |
| 12.02.2022 | Сегунда Дивисион | Ибиса | 2 - 1 | Картахена | 2.20 | 3.35 | 3.14 |
| 24.01.2022 | Сегунда Дивисион | Реал Сосиедад Б | 1 - 2 | Картахена | 2.41 | 3.23 | 2.89 |
| 02.01.2022 | Сегунда Дивисион | Алмерия | 0 - 1 | Картахена | 1.68 | 3.77 | 4.72 |
| 12.12.2021 | Сегунда Дивисион | Алкоркон | 1 - 1 | Картахена | 2.82 | 2.94 | 2.63 |
| 27.11.2021 | Сегунда Дивисион | Валядолид | 2 - 0 | Картахена | 1.58 | 3.71 | 5.85 |
| 14.11.2021 | Сегунда Дивисион | Жирона | 2 - 0 | Картахена | 1.76 | 3.34 | 4.76 |
| 02.11.2021 | Сегунда Дивисион | Леганес | 1 - 1 | Картахена | 1.83 | 3.15 | 4.70 |
| 22.10.2021 | Сегунда Дивисион | Ейбар | 2 - 1 | Картахена | 1.71 | 3.37 | 5.12 |
| 16.10.2021 | Сегунда Дивисион | Аморебиета | 2 - 3 | Картахена | 2.54 | 2.91 | 2.99 |
| 03.10.2021 | Сегунда Дивисион | Лас Палмас | 4 - 1 | Картахена | 1.88 | 3.25 | 4.24 |
| 27.09.2021 | Сегунда Дивисион | Фуенлабрада | 2 - 1 | Картахена | 1.93 | 2.98 | 4.63 |
| 12.09.2021 | Сегунда Дивисион | Реал Овиедо | 2 - 0 | Картахена | 2.00 | 3.08 | 4.11 |
| 30.08.2021 | Сегунда Дивисион | Сарагоса | 0 - 1 | Картахена | 2.00 | 2.95 | 4.36 |
| 22.08.2021 | Сегунда Дивисион | Уеска | 2 - 0 | Картахена | 1.74 | 3.17 | 5.51 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 12 загуби в изиграните 21 гостувания през сезон 2021 - 2022.
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Гост |
|---|---|---|
| 1 | Алмерия | 0 - 1 |
| 2 | Валядолид | 2 - 0 |
| 3 | Ейбар | 2 - 1 |
| 4 | Лас Палмас | 4 - 1 |
| 5 | Тенерифе | 1 - 2 |
| 6 | Жирона | 2 - 0 |
| 7 | Реал Овиедо | 2 - 0 |
| 8 | Понферадина | 4 - 2 |
| 9 | Картахена | - |
| 10 | Сарагоса | 0 - 1 |
| 11 | Бургос | 1 - 1 |
| 12 | Леганес | 1 - 1 |
| 13 | Уеска | 2 - 0 |
| 14 | Мирандес | 2 - 1 |
| 15 | Ибиса | 2 - 1 |
| 16 | Луго | 1 - 0 |
| 17 | Спортинг Хихон | 4 - 1 |
| 18 | Малага | 1 - 1 |
| 19 | Аморебиета | 2 - 3 |
| 20 | Реал Сосиедад Б | 1 - 2 |
| 21 | Фуенлабрада | 2 - 1 |
| 22 | Алкоркон | 1 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 21 | |
| Победи | 5 | 24% |
| Равни | 4 | 19% |
| Загуби | 12 | 57% |
| Голове | 58 | 2.76 |
| Вкарани Голове | 21 | 1.00 |
| Получени Голове | 37 | 1.76 |
| Мачове Вкарал | 16 | 76% |
| Мачове Получил | 19 | 90% |
| Гол/Гол | 14 | 67% |
| Над 1.5 | 18 | 86% |
| Над 2.5 | 10 | 48% |
| Над 3.5 | 4 | 19% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 4 | 19.05% |
| 2 - 1 | 4 | 19.05% |
| 1 - 1 | 4 | 19.05% |
| 4 - 1 | 2 | 9.52% |
| 0 - 1 | 2 | 9.52% |
| 1 - 2 | 2 | 9.52% |
| 1 - 0 | 1 | 4.76% |
| 4 - 2 | 1 | 4.76% |
| 2 - 3 | 1 | 4.76% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 38.10% |
| 3 | 6 | 28.57% |
| 1 | 3 | 14.29% |
| 5 | 3 | 14.29% |
| 6 | 1 | 4.76% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 23.81% |
| +2 | 5 | 23.81% |
| -1 | 5 | 23.81% |
| 0 | 4 | 19.05% |
| +3 | 2 | 9.52% |