Понферадина
Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Испания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Понферада |
| Стадион: | Ел Торалин |
| Капацитет: | 8 800 |
| Размери: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Последни гостувания
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Самора | 3 - 0 | Понферадина | 2.19 | 3.00 | 3.17 |
| 12.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 3 - 1 | Понферадина | 2.39 | 2.66 | 3.17 |
| 29.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Оуренсе | 0 - 0 | Понферадина | 2.29 | 2.81 | 3.11 |
| 15.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Касереньо | 0 - 0 | Понферадина | 2.74 | 2.85 | 2.57 |
| 01.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 0 - 1 | Понферадина | 2.01 | 3.19 | 3.41 |
| 14.02.2026 | Примера РФЕФ 1 | Аренас Клуб де Гечо | 0 - 1 | Понферадина | 2.61 | 2.91 | 2.65 |
| 01.02.2026 | Примера РФЕФ 1 | Луго | 0 - 2 | Понферадина | 2.11 | 2.80 | 3.56 |
| 25.01.2026 | Примера РФЕФ 1 | Гуадалахара | 0 - 1 | Понферадина | 2.52 | 2.90 | 2.73 |
| 04.01.2026 | Примера РФЕФ 1 | Билбао Атлетик | 1 - 0 | Понферадина | 2.23 | 2.98 | 3.08 |
| 20.12.2025 | Примера РФЕФ 1 | Тенерифе | 2 - 0 | Понферадина | 1.56 | 3.43 | 5.91 |
| 08.12.2025 | Примера РФЕФ 1 | Уни. Саламанка | 2 - 2 | Понферадина | 2.32 | 2.79 | 3.14 |
| 23.11.2025 | Примера РФЕФ 1 | Селта Фортуна | 2 - 0 | Понферадина | 2.06 | 3.05 | 3.42 |
| 09.11.2025 | Примера РФЕФ 1 | Баракалдо | 0 - 0 | Понферадина | 2.41 | 2.89 | 2.86 |
| 30.10.2025 | Купа на Краля | УД Логронес | 1 - 3 | Понферадина | 2.95 | 3.14 | 2.31 |
| 24.10.2025 | Примера РФЕФ 1 | Мерида АД | 0 - 0 | Понферадина | 2.20 | 3.06 | 3.09 |
| 11.10.2025 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 0 - 1 | Понферадина | 2.74 | 2.92 | 2.51 |
| 28.09.2025 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 0 - 0 | Понферадина | 3.02 | 2.95 | 2.29 |
| 14.09.2025 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 2 - 1 | Понферадина | 1.93 | 3.20 | 3.56 |
| 31.08.2025 | Примера РФЕФ 1 | Реал Авилес | 0 - 3 | Понферадина | 2.98 | 3.06 | 2.21 |
| 16.08.2025 | Приятелски срещи | Расинг Ферол | 1 - 1 | Понферадина | 2.00 | 3.38 | 3.26 |
| 19.07.2025 | Приятелски срещи | Атлетик Билбао | 1 - 0 | Понферадина | 1.01 | 15.93 | 37.17 |
| 16.07.2025 | Приятелски срещи | Витория Гимараеш | 10 - 0 | Понферадина | 1.35 | 4.96 | 6.04 |
| 15.06.2025 | СД Плейоф | ФК Андора | 1 - 1 | Понферадина | 1.86 | 3.01 | 3.93 |
| 31.05.2025 | СД Плейоф | Антекера | 1 - 0 | Понферадина | 2.75 | 2.89 | 2.43 |
| 24.05.2025 | Примера РФЕФ 1 | Сестао Ривър Клуб | 0 - 2 | Понферадина | 2.72 | 3.15 | 2.35 |
Като гост 8 победи, 8 равенства и 9 загуби в последните 25 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 8 | 32% |
| Равни | 8 | 32% |
| Загуби | 9 | 36% |
| Голове | 50 | 2.00 |
| Вкарани Голове | 20 | 0.80 |
| Получени Голове | 30 | 1.20 |
| Мачове Вкарал | 13 | 52% |
| Мачове Получил | 13 | 52% |
| Гол/Гол | 6 | 24% |
| Над 1.5 | 13 | 52% |
| Над 2.5 | 7 | 28% |
| Над 3.5 | 4 | 16% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 5 | 20.00% |
| 0 - 1 | 4 | 16.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 2 - 0 | 2 | 8.00% |
| 1 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 2 | 2 | 8.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 10 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 7 | 28.00% |
| 2 | 6 | 24.00% |
| 0 | 5 | 20.00% |
| 3 | 3 | 12.00% |
| 4 | 3 | 12.00% |
| 10 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 32.00% |
| +1 | 4 | 16.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| +2 | 3 | 12.00% |
| -2 | 3 | 12.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |
| +10 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |