Новара

Новара

Серия С - Група А
Италия

Инфо
Град: Новара
Стадион: Силвио Пиола
Капацитет: 17 875
Размери: 105 x 68 м
Снимки: Гугъл карта

Домакинства в първенството до момента

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
19.04.2026 Серия С - А Новара 0 - 1 Читадела 2.42 3.13 2.69
03.04.2026 Серия С - А Новара 1 - 3 Лумецане 1.78 3.33 4.20
22.03.2026 Серия С - А Новара 3 - 0 Алчоне Милано 2.05 2.97 3.54
07.03.2026 Серия С - А Новара 1 - 1 Перджолетезе 1.94 3.08 3.79
21.02.2026 Серия С - А Новара 3 - 1 Джиана Ерминио 2.25 2.92 3.16
11.02.2026 Серия С - А Новара 2 - 2 Албинолефе 2.11 3.06 3.30
07.02.2026 Серия С - А Новара 0 - 0 Унион Бреша 3.31 2.99 2.15
25.01.2026 Серия С - А Новара 3 - 1 Аурора Про Патрия 1.69 3.32 4.76
11.01.2026 Серия С - А Новара 1 - 1 Доломити Белун. 1.89 3.13 3.93
21.12.2025 Серия С - А Новара 0 - 3 Оспиталето 2.16 3.00 3.28
07.12.2025 Серия С - А Новара 2 - 2 Виченца 4.40 3.15 1.79
23.11.2025 Серия С - А Новара 0 - 1 Ренате 2.23 2.91 3.25
09.11.2025 Серия С - А Новара 1 - 0 Леко 2.28 2.94 3.08
24.10.2025 Серия С - А Новара 1 - 1 Виртус Верона 2.08 2.98 3.46
17.10.2025 Серия С - А Новара 1 - 0 Арциняно Валк. 2.11 3.02 3.33
05.10.2025 Серия С - А Новара 0 - 0 Триестина 2.36 3.09 2.83
21.09.2025 Серия С - А Новара 0 - 1 Про Верчели 2.11 2.99 3.38
07.09.2025 Серия С - А Новара 1 - 1 Тренто 1921 2.33 3.15 2.80
25.08.2025 Серия С - А Новара 1 - 1 Интер Б 2.26 3.19 2.88

Като домакин 5 победи, 9 равенства и 5 загуби в последните 19 изиграни срещи.

Хронология

                   

Мачове Домакин

Отбор Домакин
1 Виченца 2 - 2
2 Унион Бреша 0 - 0
3 Ренате 0 - 1
4 Леко 1 - 0
5 Тренто 1921 1 - 1
6 Читадела 0 - 1
7 Лумецане 1 - 3
8 Алчоне Милано 3 - 0
9 Арциняно Валкиампо 1 - 0
10 Джиана Ерминио 3 - 1
11 Албинолефе 2 - 2
12 Интер Б 1 - 1
13 Новара -
14 Про Верчели 0 - 1
15 Оспиталето 0 - 3
16 Перджолетезе 1 - 1
17 Доломити Белунези 1 - 1
18 Виртус Верона 1 - 1
19 Аурора Про Патрия 3 - 1
20 Триестина 0 - 0

Статистика мачове

Мачове 19  
Победи 5 26%
Равни 9 47%
Загуби 5 26%
Голове 41 2.16
Вкарани Голове 21 1.11
Получени Голове 20 1.05
Мачове Вкарал 13 68%
Мачове Получил 14 74%
Гол/Гол 10 53%
Над 1.5 12 63%
Над 2.5 7 37%
Над 3.5 5 26%
Резултати
1 - 1 5 26.32%
0 - 1 3 15.79%
1 - 0 2 10.53%
3 - 1 2 10.53%
0 - 0 2 10.53%
2 - 2 2 10.53%
3 - 0 1 5.26%
0 - 3 1 5.26%
1 - 3 1 5.26%
Общо Голове
1 5 26.32%
2 5 26.32%
4 5 26.32%
0 2 10.53%
3 2 10.53%
Голова Разлика
0 9 47.37%
-1 3 15.79%
+1 2 10.53%
+2 2 10.53%
+3 1 5.26%
-2 1 5.26%
-3 1 5.26%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра