Пианезе
Серия С - Група В
Италия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Пианкастаняйо |
Последни мачове
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Плейофи | Пианезе | 1 - 1 | Леко | 2.68 | 2.86 | 2.61 |
| 06.05.2026 | Плейофи | Ювентус НД | 0 - 2 | Пианезе | 2.06 | 3.14 | 3.38 |
| 03.05.2026 | Плейофи | Пианезе | 1 - 1 | Тернана | 2.58 | 3.04 | 2.60 |
| 26.04.2026 | Серия С - В | Тернана | 1 - 3 | Пианезе | 1.62 | 3.54 | 4.92 |
| 18.04.2026 | Серия С - В | Пианезе | 0 - 0 | Ювентус НД | 2.53 | 3.00 | 2.65 |
| 11.04.2026 | Серия С - В | Губио | 1 - 1 | Пианезе | 2.33 | 2.85 | 3.04 |
| 04.04.2026 | Серия С - В | Пианезе | 0 - 2 | Кампобасо | 2.53 | 2.94 | 2.70 |
| 29.03.2026 | Серия С - В | Форли | 0 - 0 | Пианезе | 2.09 | 3.10 | 3.30 |
| 21.03.2026 | Серия С - В | Пианезе | 2 - 2 | Понтедера | 1.89 | 3.06 | 4.07 |
| 08.03.2026 | Серия С - В | Пианезе | 1 - 0 | Пинето | 2.28 | 2.95 | 3.07 |
| 04.03.2026 | Серия С - В | Равена | 0 - 0 | Пианезе | 1.72 | 3.31 | 4.65 |
| 01.03.2026 | Серия С - В | Бра | 1 - 1 | Пианезе | 2.74 | 2.97 | 2.51 |
| 20.02.2026 | Серия С - В | Пианезе | 0 - 0 | Гуидония Монт. | 2.30 | 2.88 | 3.12 |
| 15.02.2026 | Серия С - В | Ливорно | 1 - 2 | Пианезе | 2.27 | 2.98 | 3.10 |
| 12.02.2026 | Серия С - В | Пианезе | 2 - 1 | Перуджа | 2.90 | 2.92 | 2.39 |
| 08.02.2026 | Серия С - В | Арецо | 2 - 0 | Пианезе | 1.40 | 3.90 | 7.51 |
| 31.01.2026 | Серия С - В | Пианезе | 1 - 2 | Вис Пезаро 1898 | 2.63 | 2.88 | 2.65 |
| 24.01.2026 | Серия С - В | Самбенедетезе | 0 - 2 | Пианезе | 1.86 | 3.02 | 4.22 |
| 17.01.2026 | Серия С - В | Пианезе | 1 - 1 | Торес | 2.49 | 2.86 | 2.83 |
| 11.01.2026 | Серия С - В | Карпи | 1 - 1 | Пианезе | 1.85 | 3.15 | 4.04 |
| 03.01.2026 | Серия С - В | Пианезе | 4 - 2 | Асколи | 4.41 | 3.07 | 1.81 |
| 21.12.2025 | Серия С - В | Пианезе | 0 - 0 | Тернана | 3.68 | 3.08 | 1.97 |
| 12.12.2025 | Серия С - В | Ювентус НД | 0 - 0 | Пианезе | 2.43 | 3.01 | 2.82 |
| 06.12.2025 | Серия С - В | Пианезе | 1 - 0 | Губио | 3.09 | 2.88 | 2.31 |
| 30.11.2025 | Серия С - В | Кампобасо | 1 - 1 | Пианезе | 2.09 | 3.03 | 3.40 |
| 22.11.2025 | Серия С - В | Пианезе | 3 - 2 | Форли | 2.85 | 2.93 | 2.45 |
| 16.11.2025 | Серия С - В | Понтедера | 2 - 0 | Пианезе | 2.61 | 2.97 | 2.63 |
| 08.11.2025 | Серия С - В | Пианезе | 1 - 0 | Римини *** | 2.23 | 2.94 | 3.16 |
| 01.11.2025 | Серия С - В | Пинето | 1 - 1 | Пианезе | 1.74 | 3.31 | 4.41 |
| 26.10.2025 | Серия С - В | Пианезе | 0 - 1 | Равена | 3.27 | 3.12 | 2.09 |
| 18.10.2025 | Серия С - В | Пианезе | 2 - 2 | Бра | 1.76 | 3.40 | 4.14 |
| 11.10.2025 | Серия С - В | Гуидония Монт. | 1 - 0 | Пианезе | 2.03 | 3.15 | 3.43 |
| 03.10.2025 | Серия С - В | Пианезе | 2 - 1 | Ливорно | 2.37 | 3.05 | 2.86 |
| 27.09.2025 | Серия С - В | Перуджа | 0 - 1 | Пианезе | 1.92 | 3.21 | 3.67 |
| 23.09.2025 | Серия С - В | Пианезе | 2 - 4 | Арецо | 4.44 | 3.28 | 1.74 |
| 20.09.2025 | Серия С - В | Вис Пезаро 1898 | 0 - 0 | Пианезе | 2.18 | 2.98 | 3.23 |
| 13.09.2025 | Серия С - В | Пианезе | 1 - 1 | Самбенедетезе | 2.02 | 3.14 | 3.51 |
| 06.09.2025 | Серия С - В | Торес | 0 - 2 | Пианезе | 1.46 | 3.78 | 6.47 |
| 31.08.2025 | Серия С - В | Пианезе | 0 - 1 | Карпи | 2.20 | 3.10 | 3.02 |
| 23.08.2025 | Серия С - В | Асколи | 0 - 0 | Пианезе | 1.67 | 3.37 | 4.80 |
| 16.08.2025 | Купа Серия С | Джуляно | 4 - 1 | Пианезе | 1.93 | 3.12 | 3.65 |
| 07.08.2025 | Приятелски срещи | Пианезе | 4 - 1 | Гаворано | 1.20 | 5.73 | 10.31 |
| 02.08.2025 | Приятелски срещи | Пианезе | 4 - 0 | Гросето | 1.67 | 3.64 | 4.30 |
| 07.05.2025 | Плейофи | Пескара | 2 - 1 | Пианезе | 1.53 | 3.66 | 5.17 |
| 04.05.2025 | Плейофи | Пинето | 0 - 1 | Пианезе | 2.34 | 3.06 | 2.77 |
| 27.04.2025 | Серия С - В | Пианезе | 2 - 3 | Арецо | 3.63 | 3.14 | 1.92 |
| 23.04.2025 | Серия С - В | Тернана | 2 - 0 | Пианезе | 1.34 | 4.30 | 8.20 |
| 12.04.2025 | Серия С - В | Пианезе | 4 - 0 | Пинето | 2.28 | 3.01 | 3.00 |
| 04.04.2025 | Серия С - В | Леняго Салус | 0 - 2 | Пианезе | 3.09 | 3.13 | 2.14 |
| 28.03.2025 | Серия С - В | Пианезе | 0 - 3 | Понтедера | 2.07 | 3.17 | 3.20 |
Общо 18 победи, 19 равенства и 13 загуби в последните 50 изиграни срещи.
*** - Служебен резултат
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 50 | |
| Победи | 18 | 36% |
| Равни | 19 | 38% |
| Загуби | 13 | 26% |
| Голове | 112 | 2.24 |
| Вкарани Голове | 61 | 1.22 |
| Получени Голове | 51 | 1.02 |
| Мачове Вкарал | 34 | 68% |
| Мачове Получил | 31 | 62% |
| Гол/Гол | 23 | 46% |
| Над 1.5 | 34 | 68% |
| Над 2.5 | 17 | 34% |
| Над 3.5 | 11 | 22% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 9 | 18.37% |
| 0 - 0 | 8 | 16.33% |
| 0 - 2 | 5 | 10.20% |
| 0 - 1 | 4 | 8.16% |
| 1 - 0 | 3 | 6.12% |
| 2 - 0 | 3 | 6.12% |
| 2 - 1 | 3 | 6.12% |
| 4 - 0 | 2 | 4.08% |
| 4 - 1 | 2 | 4.08% |
| 2 - 2 | 2 | 4.08% |
| 1 - 2 | 2 | 4.08% |
| 3 - 2 | 1 | 2.04% |
| 4 - 2 | 1 | 2.04% |
| 0 - 3 | 1 | 2.04% |
| 1 - 3 | 1 | 2.04% |
| 2 - 3 | 1 | 2.04% |
| 2 - 4 | 1 | 2.04% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 17 | 34.69% |
| 0 | 8 | 16.33% |
| 1 | 7 | 14.29% |
| 3 | 6 | 12.24% |
| 4 | 5 | 10.20% |
| 5 | 4 | 8.16% |
| 6 | 2 | 4.08% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 19 | 38.78% |
| +1 | 7 | 14.29% |
| -1 | 7 | 14.29% |
| -2 | 7 | 14.29% |
| +2 | 4 | 8.16% |
| +3 | 2 | 4.08% |
| +4 | 2 | 4.08% |
| -3 | 1 | 2.04% |