Равена
Серия С - Група В
Италия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Равена |
Последни домакинства
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Серия С - В | Равена | 3 - 1 | Кампобасо | 1.57 | 3.84 | 4.83 |
| 27.09.2026 | Серия С - В | Равена | 2 - 0 | Губио | 1.36 | 4.30 | 7.36 |
| 13.09.2026 | Серия С - В | Равена | 3 - 0 | Перуджа | 1.89 | 3.17 | 3.87 |
| 01.09.2026 | Купа Серия С | Равена | 2 - 1 | Форли | 1.69 | 3.39 | 4.17 |
| 29.08.2026 | Серия С - В | Равена | 3 - 1 | Латина | 1.79 | 3.18 | 4.35 |
| 20.05.2026 | Плейофи | Равена | 0 - 2 | Салернитана | 2.35 | 3.06 | 2.86 |
| 13.05.2026 | Плейофи | Равена | 1 - 1 | Читадела | 2.15 | 3.11 | 3.17 |
| 18.04.2026 | Серия С - В | Равена | 1 - 0 | Вис Пезаро 1898 | 1.61 | 3.60 | 4.83 |
| 04.04.2026 | Серия С - В | Равена | 1 - 0 | Пинето | 1.68 | 3.42 | 4.68 |
| 21.03.2026 | Серия С - В | Равена | 2 - 0 | Ливорно | 1.77 | 3.35 | 4.21 |
| 04.03.2026 | Серия С - В | Равена | 0 - 0 | Пианезе | 1.72 | 3.31 | 4.65 |
| 21.02.2026 | Серия С - В | Равена | 1 - 0 | Самбенедетезе | 1.61 | 3.47 | 5.08 |
| 15.02.2026 | Серия С - В | Равена | 2 - 0 | Ювентус НД | 1.80 | 3.36 | 3.99 |
| 07.02.2026 | Серия С - В | Равена | 1 - 0 | Карпи | 1.50 | 3.83 | 5.78 |
| 24.01.2026 | Серия С - В | Равена | 2 - 1 | Гуидония Монт. | 1.50 | 3.70 | 5.92 |
| 10.01.2026 | Серия С - В | Равена | 0 - 0 | Форли | 1.53 | 3.63 | 5.70 |
| 10.12.2025 | Купа Серия С | Равена | 1 - 1 | Ренате | 1.83 | 3.12 | 4.03 |
| 07.12.2025 | Серия С - В | Равена | 2 - 1 | Понтедера | 1.40 | 4.01 | 7.20 |
| 25.11.2025 | Купа Серия С | Равена | 3 - 0 | Арциняно Валк. | 1.73 | 3.40 | 4.25 |
| 22.11.2025 | Серия С - В | Равена | 1 - 1 | Губио | 1.92 | 3.06 | 3.92 |
| 08.11.2025 | Серия С - В | Равена | 3 - 0 | Торес | 1.83 | 3.09 | 4.28 |
| 02.11.2025 | Серия С - В | Равена | 1 - 0 | Асколи | 2.77 | 3.01 | 2.44 |
| 29.10.2025 | Купа Серия С | Равена | 3 - 0 | Римини | 1.72 | 3.28 | 4.47 |
| 19.10.2025 | Серия С - В | Равена | 0 - 3 | Арецо | 3.65 | 3.00 | 2.01 |
| 27.09.2025 | Серия С - В | Равена | 1 - 0 | Тернана | 2.56 | 3.11 | 2.55 |
| 19.09.2025 | Серия С - В | Равена | 3 - 2 | Перуджа | 2.27 | 3.08 | 2.93 |
Като домакин 19 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 26 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 19 | 73% |
| Равни | 5 | 19% |
| Загуби | 2 | 8% |
| Голове | 57 | 2.19 |
| Вкарани Голове | 42 | 1.62 |
| Получени Голове | 15 | 0.58 |
| Мачове Вкарал | 22 | 85% |
| Мачове Получил | 11 | 42% |
| Гол/Гол | 9 | 35% |
| Над 1.5 | 18 | 69% |
| Над 2.5 | 11 | 42% |
| Над 3.5 | 3 | 12% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 6 | 23.08% |
| 3 - 0 | 4 | 15.38% |
| 2 - 0 | 3 | 11.54% |
| 2 - 1 | 3 | 11.54% |
| 1 - 1 | 3 | 11.54% |
| 3 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 30.77% |
| 2 | 7 | 26.92% |
| 1 | 6 | 23.08% |
| 4 | 2 | 7.69% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| 5 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 10 | 38.46% |
| +2 | 5 | 19.23% |
| 0 | 5 | 19.23% |
| +3 | 4 | 15.38% |
| -2 | 1 | 3.85% |
| -3 | 1 | 3.85% |