Салернитана

Салернитана

Серия С - Група С
Италия

Инфо
Град: Салерно
Стадион: Стадио Аречи
Капацитет: 38 000 (31 000)
Размери: 105 x 68 м
Снимки: Гугъл карта

Последни гостувания

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
11.10.2026 Серия С - С Казарано 0 - 0 Салернитана 2.72 3.34 2.29
26.09.2026 Серия С - С Кротоне 2 - 1 Салернитана 2.75 3.26 2.30
15.09.2026 Серия С - С Барлета 1 - 1 Салернитана 2.51 3.24 2.51
29.08.2026 Серия С - С Фоджа 1 - 1 Салернитана 3.01 2.94 2.31
27.05.2026 Плейофи Унион Бреша 2 - 0 Салернитана 2.30 3.06 2.92
20.05.2026 Плейофи Равена 0 - 2 Салернитана 2.35 3.06 2.86
10.05.2026 Плейофи Казертана 2 - 3 Салернитана 2.63 3.08 2.50
26.04.2026 Серия С - С Фоджа 1 - 3 Салернитана 3.59 3.21 1.94
12.04.2026 Серия С - С Трапани 1 - 2 Салернитана 3.09 3.19 2.14
28.03.2026 Серия С - С Потенца 5 - 2 Салернитана 2.98 3.14 2.24
15.03.2026 Серия С - С Кротоне 0 - 1 Салернитана 2.09 3.07 3.31
05.03.2026 Серия С - С Казертана 1 - 0 Салернитана 3.18 3.02 2.17
14.02.2026 Серия С - С Кавезе 1919 1 - 1 Салернитана 3.54 3.08 2.01
06.02.2026 Серия С - С Аудаче Черин. 1 - 0 Салернитана 3.02 3.04 2.25
25.01.2026 Серия С - С Соренто 0 - 2 Салернитана 4.22 3.33 1.76
18.01.2026 Серия С - С Аталанта Б 0 - 1 Салернитана 2.81 3.20 2.31
04.01.2026 Серия С - С Сиракуза 3 - 1 Салернитана 3.59 3.25 1.93
13.12.2025 Серия С - С Пичерно 1 - 2 Салернитана 4.40 3.57 1.69
01.12.2025 Серия С - С Беневенто 5 - 1 Салернитана 2.24 3.09 3.04
16.11.2025 Серия С - С Тим Алтамура 1 - 2 Салернитана 4.49 3.40 1.71
02.11.2025 Серия С - С Латина 0 - 0 Салернитана 3.62 3.13 1.97
19.10.2025 Серия С - С Катания 2 - 0 Салернитана 2.15 3.07 3.22
12.10.2025 Серия С - С Монополи 1966 0 - 1 Салернитана 2.94 3.07 2.27
28.09.2025 Серия С - С Казарано 2 - 2 Салернитана 3.77 3.40 1.83
21.09.2025 Серия С - С Джуляно 1 - 2 Салернитана 3.82 3.49 1.81

Като гост 11 победи, 6 равенства и 8 загуби в последните 25 изиграни срещи.

Хронология

                         

Статистика мачове

Мачове 25  
Победи 11 44%
Равни 6 24%
Загуби 8 32%
Голове 64 2.56
Вкарани Голове 31 1.24
Получени Голове 33 1.32
Мачове Вкарал 19 76%
Мачове Получил 18 72%
Гол/Гол 14 56%
Над 1.5 18 72%
Над 2.5 11 44%
Над 3.5 6 24%
Резултати
1 - 2 4 16.00%
1 - 1 3 12.00%
0 - 1 3 12.00%
1 - 0 2 8.00%
2 - 0 2 8.00%
0 - 0 2 8.00%
0 - 2 2 8.00%
2 - 1 1 4.00%
3 - 1 1 4.00%
5 - 1 1 4.00%
5 - 2 1 4.00%
2 - 2 1 4.00%
1 - 3 1 4.00%
2 - 3 1 4.00%
Общо Голове
2 7 28.00%
1 5 20.00%
3 5 20.00%
4 3 12.00%
0 2 8.00%
5 1 4.00%
6 1 4.00%
7 1 4.00%
Голова Разлика
-1 8 32.00%
0 6 24.00%
+1 3 12.00%
+2 3 12.00%
-2 3 12.00%
+3 1 4.00%
+4 1 4.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра