Савоя
Серия С - Група С
Италия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Торе Анунциата |
Последни домакинства
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Серия С - С | Савоя | 2 - 1 | Интер Б | 2.35 | 3.10 | 2.82 |
| 19.09.2026 | Серия С - С | Савоя | 1 - 1 | Казарано | 2.77 | 3.29 | 2.27 |
| 12.09.2026 | Серия С - С | Савоя | 1 - 1 | Кротоне | 2.93 | 3.15 | 2.26 |
| 29.08.2026 | Серия С - С | Савоя | 1 - 2 | Казертана | 2.85 | 3.03 | 2.34 |
| 09.05.2015 | Серия С - С | Савоя | 2 - 1 | Месина | 1.53 | 4.20 | 4.50 |
| 25.04.2015 | Серия С - С | Савоя | 1 - 3 | Лупа Рома | - | - | - |
| 11.04.2015 | Серия С - С | Савоя | 1 - 3 | Юве Стабия | 3.63 | 3.22 | 1.88 |
| 28.03.2015 | Серия С - С | Савоя | 0 - 2 | Матера | 3.10 | 3.09 | 2.16 |
| 14.03.2015 | Серия С - С | Савоя | 4 - 1 | Катанзаро | 3.09 | 3.03 | 2.19 |
| 07.03.2015 | Серия С - С | Савоя | 2 - 1 | Фоджа | 5.03 | 3.49 | 1.60 |
| 01.03.2015 | Серия С - С | Савоя | 0 - 1 | Салернитана | 4.48 | 3.33 | 1.69 |
| 14.02.2015 | Серия С - С | Савоя | 0 - 1 | Барлета | 2.20 | 3.00 | 3.13 |
| 30.01.2015 | Серия С - С | Савоя | 1 - 0 | Аверса Нормана | 1.96 | 3.09 | 3.54 |
| 17.01.2015 | Серия С - С | Савоя | 2 - 1 | Вигор Ламеция | 2.49 | 2.99 | 2.68 |
| 20.12.2014 | Серия С - С | Савоя | 0 - 3 | Казертана | 3.15 | 3.08 | 2.14 |
| 06.12.2014 | Серия С - С | Савоя | 2 - 0 | Реджина | 2.21 | 3.04 | 3.01 |
| 22.11.2014 | Серия С - С | Савоя | 1 - 1 | Козенца | 2.38 | 3.04 | 2.79 |
| 09.11.2014 | Серия С - С | Савоя | 0 - 1 | Паганезе | 2.41 | 3.01 | 2.73 |
| 25.10.2014 | Серия С - С | Савоя | 1 - 2 | Мартина Франка | 2.19 | 3.02 | 3.08 |
| 04.10.2014 | Серия С - С | Савоя | 1 - 1 | Иския Исолаверде | 2.20 | 3.04 | 3.03 |
| 24.09.2014 | Серия С - С | Савоя | 0 - 0 | Лече | 3.16 | 3.18 | 2.07 |
| 14.09.2014 | Серия С - С | Савоя | 2 - 3 | Беневенто | 2.79 | 3.06 | 2.34 |
| 30.08.2014 | Серия С - С | Савоя | 1 - 1 | Мелфи | 2.11 | 3.03 | 3.22 |
| 16.08.2014 | Италия | Савоя | 0 - 1 | Барлета | 2.35 | 2.95 | 2.80 |
Като домакин 7 победи, 6 равенства и 11 загуби в последните 24 изиграни срещи.
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 7 | 29% |
| Равни | 6 | 25% |
| Загуби | 11 | 46% |
| Голове | 58 | 2.42 |
| Вкарани Голове | 26 | 1.08 |
| Получени Голове | 32 | 1.33 |
| Мачове Вкарал | 17 | 71% |
| Мачове Получил | 21 | 88% |
| Гол/Гол | 15 | 62% |
| Над 1.5 | 18 | 75% |
| Над 2.5 | 11 | 46% |
| Над 3.5 | 4 | 17% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 20.83% |
| 2 - 1 | 4 | 16.67% |
| 0 - 1 | 4 | 16.67% |
| 1 - 2 | 2 | 8.33% |
| 1 - 3 | 2 | 8.33% |
| 1 - 0 | 1 | 4.17% |
| 2 - 0 | 1 | 4.17% |
| 4 - 1 | 1 | 4.17% |
| 0 - 0 | 1 | 4.17% |
| 0 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 3 | 1 | 4.17% |
| 2 - 3 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 29.17% |
| 3 | 7 | 29.17% |
| 1 | 5 | 20.83% |
| 4 | 2 | 8.33% |
| 5 | 2 | 8.33% |
| 0 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 7 | 29.17% |
| 0 | 6 | 25.00% |
| +1 | 5 | 20.83% |
| -2 | 3 | 12.50% |
| +2 | 1 | 4.17% |
| +3 | 1 | 4.17% |
| -3 | 1 | 4.17% |