Тим Алтамура

Тим Алтамура

Серия С - Група С
Италия

Инфо
Град: Алтамура

Последни гостувания

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
31.10.2026 Серия С - С Соренто 1 - 2 Тим Алтамура 1.82 3.19 4.13
18.10.2026 Серия С - С Козенца 1 - 3 Тим Алтамура 2.08 3.09 3.30
04.10.2026 Серия С - С Аудаче Черин. 0 - 0 Тим Алтамура 1.74 3.47 4.14
27.09.2026 Серия С - С Скафатезе 2 - 0 Тим Алтамура 1.90 3.13 3.86
15.09.2026 Серия С - С Казертана 1 - 0 Тим Алтамура 1.71 3.36 4.48
29.08.2026 Серия С - С Интер Б 1 - 1 Тим Алтамура 1.71 3.31 4.61
16.08.2026 Купа Серия С Фоджа 1 - 2 Тим Алтамура - - -
19.04.2026 Серия С - С Аудаче Черин. 1 - 1 Тим Алтамура 1.61 3.65 4.83
06.04.2026 Серия С - С Соренто 2 - 0 Тим Алтамура 2.00 3.08 3.56
23.03.2026 Серия С - С Салернитана 2 - 1 Тим Алтамура 1.42 3.90 6.76
08.03.2026 Серия С - С Козенца 1 - 0 Тим Алтамура 1.66 3.43 4.83
28.02.2026 Серия С - С Пичерно 0 - 0 Тим Алтамура 1.98 3.03 3.71
15.02.2026 Серия С - С Потенца 3 - 0 Тим Алтамура 1.92 3.08 3.86
01.02.2026 Серия С - С Трапани 0 - 1 Тим Алтамура 2.02 3.01 3.68
16.01.2026 Серия С - С Кавезе 1919 1 - 2 Тим Алтамура 1.88 3.19 3.85
10.01.2026 Серия С - С Кротоне 0 - 1 Тим Алтамура 1.46 3.93 6.13
21.12.2025 Серия С - С Казарано 1 - 0 Тим Алтамура 1.81 3.35 3.94
06.12.2025 Серия С - С Джуляно 0 - 1 Тим Алтамура 1.90 3.28 3.64
22.11.2025 Серия С - С Сиракуза 1 - 1 Тим Алтамура 1.81 3.38 3.95
09.11.2025 Серия С - С Катания 2 - 0 Тим Алтамура 1.29 4.51 9.66
24.10.2025 Серия С - С Фоджа 0 - 1 Тим Алтамура 2.29 3.03 2.94
12.10.2025 Серия С - С Беневенто 4 - 0 Тим Алтамура 1.28 4.84 9.04
28.09.2025 Серия С - С Латина 0 - 0 Тим Алтамура 2.11 3.15 3.20
24.09.2025 Серия С - С Монополи 1966 1 - 1 Тим Алтамура 1.74 3.32 4.39
14.09.2025 Серия С - С Аталанта Б 0 - 0 Тим Алтамура 1.62 3.74 4.56

Като гост 8 победи, 8 равенства и 9 загуби в последните 25 изиграни срещи.

Хронология

                         

Статистика мачове

Мачове 25  
Победи 8 32%
Равни 8 32%
Загуби 9 36%
Голове 44 1.76
Вкарани Голове 18 0.72
Получени Голове 26 1.04
Мачове Вкарал 13 52%
Мачове Получил 17 68%
Гол/Гол 9 36%
Над 1.5 14 56%
Над 2.5 7 28%
Над 3.5 2 8%
Резултати
0 - 0 4 16.00%
1 - 1 4 16.00%
0 - 1 4 16.00%
1 - 0 3 12.00%
2 - 0 3 12.00%
1 - 2 3 12.00%
2 - 1 1 4.00%
3 - 0 1 4.00%
4 - 0 1 4.00%
1 - 3 1 4.00%
Общо Голове
1 7 28.00%
2 7 28.00%
3 5 20.00%
0 4 16.00%
4 2 8.00%
Голова Разлика
0 8 32.00%
-1 7 28.00%
+1 4 16.00%
+2 3 12.00%
+3 1 4.00%
+4 1 4.00%
-2 1 4.00%
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра